Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

a nie sądzicie że ta figurka zostanie "podrasowana" jeszcze?

przecież do premiery jeszcze kupa czasu i sporo jeszcze będzie "kosmetycznych" zmian sądzę że i w figurce i innych rzeczach pewnie też

co więcej co byście powiedzieli na masowe zwroty EK ? "bo figurka na wizualizacji była 2 ligi lepsza?" przecież sama gra będzie pewnie osobo zafoliowana :)

myślę że REDzi a właściwie marketing czy kto tam się tym zajmuje jeszcze będą pracować nad wyglądem wszystkiego

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to będzie 4 EK (i druga, jesli chodzi o Wieska). Zdjecie ktore wrzucil bleub troche mnie przerazilo, ale ja mam tylko nadzieje, ze ta figurka zrobiona byla jako robocza na ten pokaz, w koncu do premiery jest mnostwo czasu i chyba wykonaja je w finalnej wersji lepiej, prawda? Nawet jesli nie, to i tak nie anuluje zakupu, Wiedzmin to moje ulubione universum, po za tym bardzo szanuje REDow za ich polityke i w sumie za caloksztalt, dlatego tak czy siak kupie EK - jako forme wsparcia plus inne rzeczy dodadne do EK tez mi sie podobaja. Po za tym, raz sie zyje, jak bym nie kupil to bym pozniej bankowo zalowal =P

Edytowano przez seba
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze,to wiem już że nic nie zrobią z wyglądem figurki i wygląda na 100% jak na zdjęciach bleub-a.Dlatego że są one z oficjalnej strony z pre orderem-po kliknięciu na zdjęcie można obejrzeć je w 3D,zbliżyć i zobaczyć szczegóły.Wygląda bardzo słabo niestety;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek nie bądź czarnowidzem, ja liczę mocno na jej dopieszczenie, byłoby to fatalnym (sam nie wiem czym) gdyby nie poprawili czegoś co jest niedopracowane a co poprawić o wiele łatwiej niż jakieś linie kodu gry nieudane :)

co więcej łatwiej dać coś ładniejszego niż na fotkach zamiast odwrotnej sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieram ciało z błota, ponieważ zaliczyłem niespodziewany upadek. CDP znokautowało mnie bullsh(o/i)tem figurki - wizualizacja, a real to dwa zupełnie inne światy, jeszcze takiego rozrzutu nie widziałem, a sporo kolekcjonerek z figurkami wpadło w moje ręce. Jak na polystone to zupełna przesada, na taką szkaradę wystarczyłoby PCV. Mimo wszystko trzymam swoje oba preordery (PC, PS4 - jeszcze nie wiem, na który się zdecydować), płacić nie trzeba, te 3 tygodnie przed premierą można podjąć ostateczną decyzję. Ahh, ten niesmak, a już myślałem, że ten wieczór będzie wyjątkowy... Poza tym zawartość kolekcjonerki mnie kontentuje - jest fajne pudło zbiorcze, steelbook, artbook, o dziwo, nawet znalazło się miejsce dla medalionu.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem tą EK, ale zaczynam się obawiać tej figurki. Możecie dać linka do tej fotki, co pisał Yoszek? Bo jakoś znaleźć nie mogę. Skoro w kwestii figurki się nic nie zmieni, to będę miał dużo czasu, aby przekonać sam siebie o rezygnacji z zamówienia. Choć z drugiej strony dorwanie później medalionu i Artbooka może mnie kosztować tyle, ile dopłacę do zwykłej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem 'hejtu' na figurkę kolekcjonerki W3. Figurka jaka jest każdy widzi, i sam sobie odpowie czy warto kupić edycję kolekcjonerską czy nie. O gustach się nie dyskutuje, jednym się może podobać a drugim nie. Co do stwierdzeń, że może to być jakaś "wczesna" wersja figurki, nie liczyłbym na to. REDzi raczej nie po to robili specjalną konferencję żeby pokazać jak to niektórzy określają "wczesną/niedorobioną" wersje figurki. Ja swojego preorderu na pewno nie anuluje, bo zawartość tej edycji w pełni mnie satysfakcjonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Używanie wyrażenia "kwestia gustu" to najgorsze co może być, bo wtedy znaczy, że piszący tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia.

Ale wytłumaczę ci o co chodzi. Rozchodzi się o to, że de facto dostajemy figurkę, która może (lub będzie na pewno) wyglądało gorzej niż ta którą nam zaprezentowała. Tu nie ma ani trochę hejtu, a uzasadnione obawy co do jakości. Mnie to też co prawda nie zmusi do anulowania i tak świetnej EK, ale jednak niepewność zostaje i zawód. Każdy chce dostać produkt, który mu pokazano, a nie coś co w rzeczywistości odbiega od tego na co liczyliśmy.

Co do udoskonalenia figurki, to jak teraz nad tym pomyślę, to nie ma co na to liczyć. Firma zajmująca się tym musi wykonać kilkaset tysięcy sztuk na cały świat, i gdyby już teraz nie miała jakiejś ilości gotowej, to by się mogła nie wyrobić na premierę. Tak więc zapewne jedyne na co możemy liczyć, to to co zobaczyliśmy na zdjęciach.

Liczę jednak na to, że obecny wygląd figurki (ze zdjęcia) to wina oświetlenia i aparatu. Sam dobrze wiem, jak kiepskie zdjęcie może całkowicie "zmienić wygląd" uchwyconego przedmiotu. Oby to był jedyny problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://static.orbitvu.co/040/RjGMrhppKSQNuGZc5536hc/ov3601/images/a_0_0_222_0_0.jpg

to jest zdjecie ze sklepu cdp.pl i na nim figurka wyglada, w porownaniu do trailerow, kiepsko, choc jak dluzej na nia patrze, to moze faktycznie ma to zwiazek z jakims nietrafionym ujeciem, po za tym, figurke pokazano z dziwnego ujecia i po za twarza Geralta reszta wyglada w miare OK.

Coz, bedzie to moja pierwsza figurka jesli chodzi o gry (no OK, jesli chodzi o cokolwiek =P) dlatego fajnie, jak by byla wykonana bardzo dobrze. Ale co mi tam, cala zawartosc EK jest bogata i figurke w takiej czy innej formie zaakceptuje i bedzie sie dumnie prezentowac na polce/biurku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie za wcześnie te preordery, ludzie zamówią 10K albo więcej sztuk a zamówienia opłaci 25% i wydawca będzie miał problem co zrobić z nadwyżką :) może chcieli wykorzystać reklamę jaką zafundował im Obama podczas wizyty w Polsce i dlatego ruszyła sprzedaż

co do wizualizacji to chyba normalne że figurka na grafikach zawsze wygląda lepiej więc wasze narzekania są nie na miejscu, ew słać zażalenia na https://www.facebook.com/UDockCreativeStudio, może coś poprawią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest kwestia oświetlenia czy złego ujęcia.Jeśli dali na tej stronie https://cdp.pl/wiedzmin-3 możliwość obejrzenia figurki ze wszystkich stron,zbliżenia i oddalenia po kliknięciu na obrazek to nie wierzę w to aby to wyglądało inaczej niż tam.Pomijam już fakt że na obrazku jest znacznie więcej szczegółów i barw a wszystkie elementy jak paski i kolby są jakby zlane razem.Ogon gryfa jest doczepiany na 100%,widać mega szparę więc pewnie nawet dobrze nie wchodzi.Ale ta twarz,przy zbliżeniu jest paskudna.Wiekszość figurek za 70zł ma lepiej to zrobione.Nie mogę ogarnąć tego totalnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook cdp: "Już uspokajamy Na zdjęciu jest pokazana oficjalna figurka z Edycji Kolekcjonerskiej, ta sama która została użyta w wizualizacji oraz pokazana na konferencji w LA. Oczywiście zdjęcia nie oddają jak figurka wygląda w rzeczywistości, a wygląda na prawdę rewelacyjnie."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook cdp: "Już uspokajamy Na zdjęciu jest pokazana oficjalna figurka z Edycji Kolekcjonerskiej, ta sama która została użyta w wizualizacji oraz pokazana na konferencji w LA. Oczywiście zdjęcia nie oddają jak figurka wygląda w rzeczywistości, a wygląda na prawdę rewelacyjnie."

A co miał napisać?Że figurka w rzeczywistości wygląda w miarę akceptowalnie?Jakbym tam robił też bym zachwalał.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 EK zamówione. Jest to zarazem moja pierwsza kolekcjonerka. Gra pewnie nie odpali, no chyba że na ultra low...

Co do zdjęć figurki... Hm, z jednej strony na pewno nie wygląda to tak jak na zdjęciach promocyjnych, co lekko mnie odstrasza. Ale z drugiej strony, mam wrażenie że mimo wszystko zdjęcie sporo zniekształca i powoduje utratę jakości. I mam nadzieję, że tak jest.

Na tym filmiku, na samym końcu figurka wygląda dobrze. Wiem, że jest to materiał promocyjny, specjalne oświetlenie itp. ale może tak tragicznie nie będzie.

EDIT: Ktoś wie, czy będą jakieś konsekwencje gdy już zamówienia na EK się skończą a ja np. za jakiś czas postanowię zrezygnować z EK? Bo to dość ryzykowne ze strony CDP, że już teraz dają zamówienia na EK a wpłata kasy miesiąc przed premierą, bo część na pewno się rozmyśli.

Edytowano przez Cookie Monster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasteczkowy Potworku biggrin_prosty.gif wątpię aby jakieś konsekwencje były. Po prostu wystawią na sprzedaż raz jeszcze. Też mi się wydaje, ze składnie zamówień jest dostępne stanowczo za wcześnie. 9 miesięcy to szmat czasu i wiele się może w życiu osoby zamawiającej zmienić, przez co będzie zmuszony anulować zamówienie.

Sam raczej nie zrezygnuję, bo reszta dodatków (artbook i medalion zwłaszcza) to dla mnie must have. Tylko steel mi się nie podoba, no i z tego co widać na wizualizacji brak tytułu na grzbiecie. Ale zapakuje się w tą tekturkę ochronną i też będzie.

Yoszek- z drugiej strony to zdjęcie 3D jest dość mizerne. Jeśli już oceniać to najlepiej na normalnym real wideo.

Edytowano przez TomcioM
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas

ale mało woła 80 pln przebitki a jak odejmie koszt prowizji to zarabia tylko ok 50 pln smile_prosty.gif (edycja na PS4 chyba)

@FIGURKA

wierzę że w "realu" będzie ładniej wyglądać, obejrzałem ją sobie bez emocji i....

- kolory nienasycone może o to chodzi, bo na wizualizacji z EK są o wiele żywsze, mam nadzieję że tak i że w realu wygląda to lepiej

- fatalna facjata Wilka

- kiepska gryfa

- ogon rzeczywiście wygląda na doczepiany, wypada modlić się o fart żeby trafić na taki dobrze spasowany

@EK

nakład chyba wyczerpany bo od co najmniej godziny liczba sprzedanych egz. wynosi 7777

błąd odświeżyłem i już jest 7824 sprzedanych, ciekawe do ilu dobije...

choć chyba już końcówka bo wcześniej było na zielono ok 7400szt widziałem licznik na żółto a teraz na czerwono jest

swoją drogą ciekawy farcik z tym 7777 może powinienem lotto puścić smile_prosty.gif

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklepałem swoją kolekcjonerkę Wiedźmina 3. Jeśli nie zdołam zdobyć pieniędzy do tego czasu, to zwyczajnie zrezygnuję z zakupu. Cieszę się, że ogłosili ofertę tak wcześnie, bo możliwe że nie miałbym takich pieniędzy w tak krótkim czasie. Liczę jedynie na to, że figurka będzie jakością zbliżona do tej z filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...