Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Iselor

jakby ktoś mnie chciał pytać o zdanie to niezbyt mi się ta idea podoba, kto lubi pochwalić się całą kolekcją może to robić tam a tu jak wspomniał "2real4game" sporo się dzieje i bez pełnych kolekcji

@MrYoshi

z racji tego że już w zasadzie nie wydaje się gier w bigboxach (prócz wydań specjalnych) można chyba przyjąć że są to wydania kolekcjonerskie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to po prostu chyba jedyne forum gdzie jest taki dziwny podział. Przecież edycje kolekcjonerskie wchodzą w skład kolekcji, a już kompletnie inna sprawa że np. dla mnie big boxy starych gier są więcej warte niż współczesne kolekcjonerki. Uważam że powinien powstać nowy dział "Kolekcje gier" gdzie by się dyskutowało o kolekcjach gier jako całości jak i o np. pojedynczych kolekcjonerkach. Ale skoro ma zostać tak jak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Iselor - przyszłość kolekcjonerstwa jako takiego to tylko i wyłącznie bogate i limitowane Edycje Kolekcjonerskie dla osób z zasobnym portfelem. Kolekcjonowanie big boxów już jest niszą, a za kilka lat takich kolekcjonerów będzie jeszcze mniej. Współczesne edycje premierowe (pudełkowe) wzbudzają u mnie jedynie politowanie. Tak bogatych wydań premierowych jak np. Wiedźmin 1/2 jest już naprawdę niewiele.

Reasumując - temat o kolekcjonowaniu gier (nie EK) prawdopodobnie wymrze śmiercią naturalną za czas jakiś. Nie żebym był z tego specjalnie zadowolony, sam mam parę big boxów, choć najbardziej lubię bogate wydania DVD typu Mass Effect 1 czy wspomniany Wiedźmin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wtrącę swoje 3 grosze. Moim zdaniem choć tematy mogą wydawać się pokrewne to chyba tak nie jest. W tym temacie głównie rozmawiamy o wszelako pojętym terminie edycji kolekcjonerskich, ale także o wszelakiego rodzaju gadżetach, dodatkach i tym podobnych. Temat o kolekcjach to głównie zdjęcia i ideą tamtego tematu jest niejako pochwalenie się swoją kolekcją. Nie wyobrażam sobie połączenia tych 2 tematów. Nie wyobrażam sobie, przeszukiwania tylu stron tekstu w celu znalezienia postów zawierających zdjęcia kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

To chyba dawno tam nie zaglądałeś. Są dwa tematy, jeden służy tylko do wrzucania zdjęć, drugi do dyskusji. Przeszukiwać dziesiątki stron, by znaleźć zdjęcia konkretnej EK czy boxa, trzeba teraz, w tym temacie. Propozycja Iselora dotyczy połączenia dwóch tematów do dyskusji w jeden luźny, ogólnie o kolekcjach. Temat ze zdjęciami pozostaje osobnym tematem.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wcześniej aukcje tego game_zone. Często ma jakieś presskity i rzeczy dostępne tylko w Polsce i sprzedaje je za granicę.

Edit. Nie można kupić ze zniżką, bo nie ma ceny sugerowanej.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ciała i nie załapałem się na steelbook do Wolfensteina :( Jakby któraś dobra dusza chciała pozbyć się swojego lub zauważy gdzieś dostępny do kupna w ludzkiej cenie to proszę o informacje na priv. Widocznie muve miało ich mało, ale z drugiej strony i na ebay i na Allegro są już 'lichwiarskie' oferty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,z ludzi którzy zamówili Wolfiego ze steelem na muve.pl-jak dostaliście maila z potwierdzeniem wysyłki to macie "Wolfenstein New order + beta DOOM" czy "Wolfenstein New Order + beta DOOM + Steelbook" ?

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek

Na facebooku dostałem potwierdzenie, że jeśli w mailu potwierdzającym zamówienie widnieje "+ steelbook" to się załapałeś. Mi też przy wysyłce zmieniło się na samą betę. Aktualnie w systemie sklepu widnieje sam Wolfenstein + beta, dlatego pewnie mamy taką informację w wiadomościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Wszyscy, którzy do 11:48 dzisiejszego dnia złożyli zamówienia na nowego Wolfensteina dostaną od nas steelbooki.

http://bit.ly/Wolfenstein_New_Order

ps steelbooki wyprzedane!

tak pisze na https://www.facebook.com/muvepl

i jak to rozumieć

PS. wygląda że nagle wyparował równiez ze sklepów

Watch Dogs PL Vigilante Edition

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe to płacenie kartą w biedronce :)

niestety nie takie rzeczy się zdarzały u różnych dystrybutorów (choć muve chyba nigdy nie dało jakiejś spektakularnej plamy - ale zawsze może być ten 1 raz - swoją drogą dziwny ten zamęt komunikacyjny, no i strasznie mało musieli mieć tych steeli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem dzień po ujawnieniu informacji, że do gry dorzucane są steelbooki. No i w mejlu mam "Wolfenstein: The New Order (PC) + Beta DOOM". Prawdopodobnie dlatego, że w chwili pisania przez muve tej automatycznej wiadomości, wyprzedano steelbooki.

Edit:

Masz rację Sergeron. Sprawdziłem i faktycznie jest dopisek steelbook w pierwszym mailu.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widzicie kolekcjonerkę Wiedźmina 3? Bo ja bym widział tak:

Figurka

20-30 cm wysokości. Garalt trzymający miecz oburącz w pozycji bojowej, lub stojący normalnie z obydwoma mieczami w pochwach.

Steelbook

Czarny, matowy, z wypukłym gładkim lśniącym logo gry, bądź samym łbem wilka.

Artbook

Tego by nie schrzanili, bo ten z dwójki był świetny.

Soundtrack

Na CD

Bonus DVD

Mapa świata na fajnym kredowym papierze lub płótnie

Dodatki- po raz kolejny medalion? Jakaś moneta, coś papierowego? No i DLC. Wszystko w fajnym pudle.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te limitki Child of Light już są w sklepach (dzisiaj widziałem w Saturnie np.). Ktoś wie czy po wklepaniu kodu na PS3/PS4 można już grać?

Dzisiaj byłem w Katowicach, w Saturnie nie było, w Empiku powiedzieli, że owszem maja w magazynie na zapleczu, ale nie mogą sprzedać ponieważ premiera dopiero w środę smile_prosty.gif

A czy edycja WD Vigilante Edition PC będzie w empiku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...