Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Exclusive

Ja codziennie przeglądam empika , żeby sprawdzić czy dodali preorder nowego Wolfensteina, bo też chcę ten steelbook. Liczę właśnie na empik, bo ostatnio do Thiefa chyba tylko oni dodawali metalpak.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się pokaże ze steelbookiem tez bioręsmile_prosty.gif wie ktoś czy gra będzie miała jakieś blokady regionalne - w końcu to Bethesda ??

PS. co do Dark Souls ja dostałem z Empiku edycję przeznaczona a rynek niemiecki - na obwolucie jest klasyfikacja USK

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie, więc pochwalę się najnowszą perełką w kolekcji. Dostałem jako prezent urodzinowy(edycję rozszerzoną) :D

IMAG0708j_enxrwne.jpg

A tak wygląda teraz cała półka:

IMAG0710j_enxrwen.jpg

Generalnie mam nadzieję, że kiedyś w jakimś nagłym przypływie idiotyzmu komuś nie zechce się zdjąć tych folii. Chociaż dotychczas nic takiego się nie wydarzyło, ale nigdy nie wiadomo na co może wpaść jakiś bachor co dostanie się do pokoju :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niż cenowy na Watch Dogs DedSec 289,99 zł

http://www.empik.com/watch-dogs-dedsec-edition-pc-ubisoft,p1097531059,multimedia-p

empik ma tez w ofercie nowego Wolfensteina ale niestety bez steelbooka

a z ciekawostek oferta tej gry na gram.pl - cyfrówka droższa od pudełka rozpacz.gif

http://sklep.gram.pl/pc/wolfenstein-the-new-order.shtml

http://sklep.gram.pl/digi/wolfenstein-the-new-order-wersja-cyfrowa.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem Snipera GW2 z Saturna i mam pytanie do kogoś kto też już ma tę edycję. Czy kod, który niby dodaje zawartość DLC to jest kod na całą grę + DLC (nie ma w pudełku żadnego innego kodu).

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc może tu. Co myślicie o połączeniu wątków "Edycje kolekcjonerskie" oraz "Ogólnie o kolekcjach gier" ? Bo tamten jest praktycznie martwy a ten żyje, a np. niektórzy (:P) nie kupują nowych gier w jakimkolwiek wydaniu ale kupują gry i chcieliby je pokazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blazercruel

Właśnie nie ma żadnego zdjęcia, więc jest to zakup w ciemno, ale jako że nie mam żadnego steela z Castlevanii 2, to za te 5 funtów wziąłem. Jest to jednak zavvi, więc darmowa przesyłka przyjdzie za 3-4 tygodnie, ale jak dojdzie, to wstawię zdjęcie.

@temat

Dobrze, że muve dało te steele z Wolfensteina, bo chciałem go mieć a nie chciało mi się sprowadzać z Niemiec. Dodatkowy plus za rozmiar G1.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Waste of Money Edition nowego Dragon Age.

- Pudło obszyte sztuczną skórą o wymiarach 3,5" x 7,5" x 11,5"

- Mapa na płótnie

- Masa losowego stuffu w stylu Techlandowskich kolekcjonerek - karty, wytrychy, mini-figurki (map markery), odznaka inkwizytora, pióro i kałamarz, dzienniczek inkwizytora (40 stron), monety

- Steelbook

$169

EDIT: Troll successful

sorry ;p

Edytowano przez lubro
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...