Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Muve rozpoczęło wysyłki kolekcjonerek Dark Souls 2. Ciekawe czy już jutro będzie można grać

EDIT:

@down: tak właśnie myślałem. Moja EK też zapewne jutro dojdzie. Z chęcią wstawię fotki, jeśli tylko jutro naprawię neta.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła mi EK Dark Souls 2.

Metal Case jest zwykły- bez tytułu na froncie i grzbiecie, więc nie jest to edycja Black Armor.

W środku 2 płyty z grą, Soundtrack w tekturce, i świstek z kodem aktywacyjnym. Instrukcji brak.

Artbook trochę grafik ma, ale bez opisu, żadnych informacji co przedstawia dana grafika- od tego z PtDE jedynki jest gorszy.

Mapa jak mapa, mogłaby być większa, to by się ją powiesiło.

Figurka robi wrażenie, ale ta podstawka...

Niestety zdjęcia dziś nie wrzucę.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Mógłby mi ktoś, kto zamawiał EK dark soulsa 2 na muve, powiedzieć czy on też dostał swoją kopię w paczce o objętości większej niż zawartość? Pytam, bo moja gra po wyjęciu z plastikowej ochronki wyglądała jakby kurierzy urządzali zawody piłkarskie, gdzie bramka to pojazd, a piłka to moja paczuszka, w związku z czym szukam przyczyn. Potargana, brudna, lekko otwarta, pognieciona - na jednym boku jest tak wgnieciona, że równoległy bok jest wypukły xd (no i "nowa, premierowa" :D ). Oczy krwawią gdy to widzą, bo kolekcjonerka fajna, ale nie ta konkretna.

Czekam od pierwszej zapowiedzi, opłacam 2 miesiące wcześniej i widzę, że warto było :P

Poza tym: myślicie, że jakiś łaskawy sklep sprowadzi do Polski EK najnowszego Wolfensteina? 100 dolarów ujdzie, ale dodatkowe 55 za przesyłkę już nie za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym: myślicie, że jakiś łaskawy sklep sprowadzi do Polski EK najnowszego Wolfensteina? 100 dolarów ujdzie, ale dodatkowe 55 za przesyłkę już nie za bardzo.

ta edycja jest bodajże na wyłączność wiec szanse są bliskie zero

Czesi do zamówień dostaną steelbooka - nawet fajny

http://www.xzone.cz/wolfenstein_the_new_order.php3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs Unbox

Chyba totalnie się wyleczyłem. Figurka wygląda średnio, a artbook, który miał być mocnym elementem wygląda słabo. Co prawda jest to amerykańska kolekcjonerska, ale elementy są te same co w naszych wersjach. "Vigilante mask" wygląda ładnie, ale przecież nie wyjdę w czymś takim na ulicę :P. Jak za taką cenę to jestem solidne rozczarowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie bardzo Cię rozumiem... Edycja amerykańska zawiera prawie wszystkie najważniejsze elementy Dedsec i Vigilante, tak więc nie rozumiem nazywania wersji amerykańskiej żałosną i wychwalania edycji europejskich, skoro content prawie taki sam. Brakuje czapki i paru pierdółek z Dedsec, ale mapka, parę kart czy przypinek chyba aż tak warte uwagi nie jest. Steelbook moim zdaniem ładniejszy jest ten amerykański, jest bardziej klimatyczny niż ten europejski. Jedynie czego mi brakuje to fajnie prezentującego się pudła od edycji Dedsec. Jeśli miałbym się zastanawiać to zdecydowanie jednak wolałbym kupić jedną edycję z ameryki niż 2 europejskie, ale content podoba mi się średnio, więc za cenę premierową kupić na pewno tego nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te limitki Child of Light już są w sklepach (dzisiaj widziałem w Saturnie np.). Ktoś wie czy po wklepaniu kodu na PS3/PS4 można już grać?

Dzisiaj byłem w Katowicach, w Saturnie nie było, w Empiku powiedzieli, że owszem maja w magazynie na zapleczu, ale nie mogą sprzedać ponieważ premiera dopiero w środę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A to po lewej to nie stickerbook, bo trochę tak wygląda.

@temat

Ja dzisiaj jechałem 60km do empika po odbiór Child of Light a tam się okazało, że Poznań City Center zamknięty, bo zawalił się sufit.

@edit

Przeglądałem dzisiaj sprzedawców pudełek na allegro i rzuciła mi się w oczy edycja premium Age of Wonders 3 od igstation za 5 zł + wysyłka (min. 9 zł). Cena chyba dość dobra jak ktoś ma zamiar po jakimś czasie kupić sam klucz lub chce mieć same dodatki z tej gry.

http://allegro.pl/age-of-wonders-iii-edycja-premium-box-bez-klucza-i4180790398.html

Edytowano przez sergeron
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby cena wysoka, a na muve kolekcjonerek Dark Souls 2 na PC już nie ma. Moje pudło, też wyglądało na używane.

DedSec mam pre-ordera na muve na PS3, Gdybym miał wyłożyć swoją kasę, to bym się poważnie zastanowił, a tak to czemu nie?

Co do czapki i maski- czapka może i fajna a maska? Przydałaby się dopiero zimą biggrin_prosty.gif No i soundtrack Czy warte toto dopłacenia 80 zł?

Fotki i trochę więcej o EK Dark Souls:

16541d16fec2890bm.jpg

dc5b068e4bb3317dm.jpg

Figurka, jak pisałem wcześniej jest spoko, oprócz podstawki. Gdyby nie było tych ścieżek lawy (czy cokolwiek to jest), tylko imitacja jakiejś skały, byłoby lepiej. Jak mi się zechce, spróbuję to jakoś przerobić.

3e261976398b6ebcm.jpg

Metal case jest jaki jest, ale my zostaliśmy przez NB sami-wiecie-co, dostając o wiele gorszy MC niż amerykanie.

Soundtrack na CD- fajna sprawa, 35 mocnych, epickich utworów. Jak najbardziej na plus. Artbook, jest bardzo średni. Na 84 stronach nawrzucali grafik, a ty drogi kolekcjonerze domyśl się, co właśnie oglądasz. Mega zbroję? NPC-a? Przeciwnika, którego pokonasz dwoma cięciami? A może to boss, który zabije cię dwukrotnie, zanim zdążysz nawet się zamachnąć?

49d5bf3c4e6d8dfam.jpg

No i na koniec mapa na płótnie- nieduża, przez co do powieszenia na ścianę się nie nadaje, a szkoda, bo fajnie by wyglądała.

Jak więc oceniam? 320 zł, mimo wszystko, za taką edycję (PC) to trochę za dużo. Gdyby jednak już ten metal case był w edycji Black Armor, można by taką kwotę zaakceptować. No ale cóż, o tym dowiedziałem się po fakcie, bo w sklepie (muve) jak byk stało, ze gra będzie właśnie w edycji BA.

I takie zdjęcie porównawcze:

e9f10532f6a12fccm.jpg

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi do zamówień dostaną steelbooka - nawet fajny

http://www.xzone.cz/..._new_order.php3

Skoro dostają to Niemcy i Czesi, to czekam, aż w Polsce steelbook zostanie dodany (jak tak patrzę, to chyba już tylko Merlin i Empik nie mają Wolfensteina w sklepie do pre-ordera. Mam nadzieję że Empik będzie dawał wersję zwykłą i ze steelbookiem).

A przy okazji.... Murdered: Soul Suspect będzie w Polsce sprzedawane również w Edycji Limitowanej (tak twierdzi Cenega, jak ją zapytałem i taką mam nadzieję). Poza wirtualną mapą do użycia na PC lub tablecie, dodadzą jeszcze całkiem fizyczną książkę z zapiskami detektywa.

Czekam jeszcze na ogłoszenie premium edition dla Sniper Elite III. Może ta mini-edycja kolekcjonerska będzie ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...