Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ha! Sprawdziłem moje STALKERY: CS i wiece co? Mam egzemplarz PRASOWY !!! Zamiast numeru ma wyszyte PRESS. A przedtem chciałem go sprzedać :dry: To dopiero rzadkość. Jutro wstawię, bo dziś jestem wstawiony ;)

@Hellspawn jutro wstawię zdjęcia to odpowiesz sobie na pytanie czy warto.

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn, fajnie byłoby mieć EK Stalkera: CS, ale ta cena IMO jest nieakceptowalna. Za 150 zł wziąłbym po dłuższym namyśle, ale za prawie 400? Sprzedawca zawsze może mieć nadzieję, że desperat się nadzieje ;)

Heh, true mate! :smile: Dokładnie o tym samym pomyślałem, gdy próbowałem rozwikłać tajemnicę motywacji sprzedającego, podającego taką cenę. Chwilę później postarałem się również, by tym "desperatem" nie byłem właśnie ja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, pewnie niemało, na pewno nie byłbyś do tyłu w stosunku do ceny zakupu. EK jak wino, im starsze tym lepsze. Wysoki poziom unikatowości wzmaga pożądanie i ceny rosną w zastraszającym tempie. Strach pomyśleć, co będzie za parę lat, gdy dojdą kolejne unikaty. Panuje przekonanie, że nikt tego nie kupuje, ale jestem pewny, że za parę lat będzie równie ostre polowanie na stare EK. Co więcej, wtedy na rynku będzie dominować cyfrowa dystrybucja, co jest kolejnym argumentem na korzyść prestiżu i ceny EK's.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

PS: Gdzie focie tego pierwszego WarCrafta? Narobiłeś smaka, a teraz Railroady zapodajesz :D

Fotki wrzuce w przyszlym tygodniu - w dalszym ciagu nie rozpakowalem sie jeszcze. Nie sadzilem, ze czyszczenie wybielaczem kafelkow i fug w kuchni i lazience zabierze mi az tyle czasu... :dry: Zdjecia Railroad Tycoon i Subwar 2050 wrzucilem tylko dlatego, ze mam je w biurku w pracy. Po prostu zabraklo mi miejsca w pudlach na czesc moich big boxow, a nie chcialem ryzykowac ich przypadkowego zniszczenia/pobrudzenia podczas przeprowadzki. Wywiozlem je do prcy i teraz zdobia biuro. :D)

@UP

W takim razie ciekawe ile ja dostane za Need for Speed Hot Pursuit EA Crew Edition, ktorych wyszlo na calym swiecie ok. 5-6 tysiecy i nigdy nie trafily do sklepow...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na pewno.

Co do Stalkera CS, jak by ktoś czasem zaglądną na mojego bloga to by się nic nie stało...

STALKER: Czyste Niebo

-----------------------------

Torba zbiorcza

pb120579.th.jpg

Koszulka

pb120582.th.jpg

Artbook

pb120585.th.jpg

Przykładowa strona z Artbooka

pb120588.th.jpg

Pudełko z grą i soundtrackiem

pb120591.th.jpg

Naszywka, naklejki z symbolami frakcji, mapka zony i gratis co dostałem - nabój na smyczy z logiem gry

pb120594.th.jpg

PS.

Z tego co mi wiadomo istnieje kilka rodzajów torby w którą całość była zapakowana.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker CS w kolekcjonerce i w dodatku w w metalboxie mignął mi za nie całe 50 zł :D

Tak wracając do Fallout New Vegas EK kumpela wykopała 3 egzemplarze w Londynie (wydanie eng.) coś w granicach sierpnia wraca więc przesyłka odpada przelicznikowo wychodzi coś koło 450 zł ktoś zainteresowany ?

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam NV.

Co do Clear Sky: CriX ma egzemplarz typu Maska Gazowa. Jest ich 699 + kilka dla prasy (i ja taki mam :)). Była też Edycja typu Medkit, z ciekawostek w zestawie była benzynowa zapalniczka. Ich wyszło 599 (zgadnijcie kto ma jeden :3 ). Obiecuję, że jutro jak przyjdę z sauny to wam je powrzucam, żeby rozładować napięcie. Dodatkowo wrzucę Shadow of Chernobyl, a co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem EK Aliens vs Predator na gram.pl i dostałem "porwanego" facehuggera w środku oraz pogięte opakowanie.. Nie zdjąłem jeszcze folii z samej gry, tylko z kartonowego opakowania. Co mogę z tym fantem zrobić?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem EK Aliens vs Predator na gram.pl i dostałem "porwanego" facehuggera w środku oraz pogięte opakowanie.. Nie zdjąłem jeszcze folii z samej gry, tylko z kartonowego opakowania. Co mogę z tym fantem zrobić?

Jak masz rachunek/fakturę to możesz odesłać do sklepu z opisem wad i prosić o wymianę na nie uszkodzony egzemplarz. Bez problemu powinni Ci wymienić lub zwrócić kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rachunek. A mogę otworzyć grę i sprawdzić czy jest OK, a przy okazji zagrać?

Nie, gra musi być zafoliowana i nieruszona by przyjęli reklamację. Ja sam zamówiłem Aliens versus Predator EK i później chciałem usunąć ją z mojego zamówienia bo dowiedziałem się, że koszulki nie będzie (cóż popatrzyłem na obrazek i pomyślałem, że jest w pudełku a tu później okazało się, że nie ma) w dodatku wiele osób które zamówiły u nich teraz EK AvsP narzeka na uszkodzone egzemplarze tejże edycji więc pewnie moja też wyjątkiem nie będzie. No cóż, paczkę już odebrać muszę, wprawdzie dogadałem się na gram.pl, że mogę im odesłać tę grę a oni mi pieniądze oddadzą ale za przesyłkę już będę musiał ja zapłacić ;)

PS: Ty też będziesz chyba musiał podczas reklamacji ponieść koszty wysyłki jeśli się nie mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem EK Aliens vs Predator na gram.pl i dostałem "porwanego" facehuggera w środku oraz pogięte opakowanie.. Nie zdjąłem jeszcze folii z samej gry, tylko z kartonowego opakowania. Co mogę z tym fantem zrobić?

Szkoda, że to akurat Tobie sie przytrafiło, chociaż ja miałem pogiętą tekturową "nasadke" kurcze zapomniałem jak to sie nazywa, chodzi o takie tekturowe opakowanie które nakłada sie na dvd boxa w EK Metro 2033, które wczoraj przyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie EK Aliens vs Predator odpuściłem. Koszulki już i tak się nie dostanie a facehugger szczerze mówiąc wcale mi się nie podoba. Kupiłem EK Metro 2033 i mam do jej szczęśliwych posiadaczy pytanie. Czy wszyscy macie maskę w rozmiarze 2?

Na Merlin.pl znalazłem takie cudeńko klik może ktoś się skusi :smile:

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Merlin.pl znalazłem takie cudeńko klik może ktoś się skusi :smile:

Ja sie nie skusze. Gra mnie nie interesuje, a kierownice juz mam i to lepsza niz to co dodaja do tej kolekcjonerki. Ogolnie wszystkie te kolekcjonerki z wyprzedazy sobie odpuscilem. Wystarczy ze czekam w tej chwili na EK nowego Deus Ex i CoJ: Cartel. A na horyzoncie sa Skyrim, Diablo 3, BF3 i MW3. Chociaz w przypadku ostatniej gry wciaz nie jestem pewien, czy znajdzie sie ona w mojej kolekcji. Z jednej strony powinienem ja kupic zeby ladnie uzupelnila MW i MW2, ale z drugiej strony BlackOps wyczerpal caly moj kredyt zaufania do serii CoD, przynajmniej jesli chodzi o platforme PC. Tyle dobrze, ze za MW3 stoi "nowy" Infinity Ward, a nie Treyarch. Jak to mowili starozytni Atlantydzi: "Pozyjemy, zobaczymy". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kierownica z edycji platynowej to za przeproszeniem niezłe g*wno musi być, jeśli cena detaliczna całego zestawu to niecałe 50zł. W życiu nie widziałem nowej kierownicy do gier za taką cenę, a tu w zestawie dostajemy jeszcze grę i masę dodatków. Strach kupować, moi mili ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...