Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Orchi chcesz powiedzieć, że kupiłeś Ek RE 6? Jeśli tak to wywaliłeś pieniądze w błoto. Jeśli nie - to super. Ja bym tego szajsu jako wielki fan RE nie kupił. Gra będzie genialna i co do tego nie mam wątpliwości, nawet bez grania w demo. Jednak Ek to porażka TOTALNA, o cenie nie wspominając.

Skąd mogę ściągnąć demo RE 6 na PC?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę swoją wypowiedź, bo faktycznie tak z kontekstu wynikało tongue_prosty.gif, a po drugie kody z KG na 50 % zniżkę nie obejmują EK. Gdybym posiadał taką kwotę na kolekcjonerkę, to zakupiłbym Guild Wars 2 biggrin_prosty.gif

W newsie czytałem tylko o demie Na Xboxa i PS3, o Pc nie było wzmianki :/

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę ściągnąć demo RE 6 na PC?

Dema na PC prawdopodobnie nie będzie, a na pewno nie równo z konsolami. PeCetowa wersja obecnie jest w stanie 'zrobi się po konsolach', więc na demo nawet nie liczę, natomiast liczę na dobry, jak to jest w przypadku RE5 czy Lost Planet 2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie kody z KG na 50 % zniżkę nie obejmują EK.

Raczej 40% na PC i 20% na konsole. I to od ceny sugerowanej (czyli tej maksymalnej wyznaczonej przez producenta).

Wiecie co? Ten press kit Borderlands 2 jest rewelacyjny! Nie ukrywam, że w tej chwili mocno żałuję braku dostępu do tak wspaniałych wydań dla dziennikarzy. A jak już, to cena przebiłaby pewnie ze 2x Ultimate Loot Chest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 40% na PC i 20% na konsole. I to od ceny sugerowanej (czyli tej maksymalnej wyznaczonej przez producenta).

Za zarejestrowanie pierwszej gry w KG, możesz dostać kod na 50 % zniżkę, o takim kodzie właśnie mówiłem

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press Kit Borderlands 2 jest kapitalny. Same świetne gadżety: plecak, 2 zestawy kart, pluszak Claptrap, pendrive Claptrap - czuję się oszukany, bo rzucili na sprzedaż taki crap jak ULC, a pismaki dostaną za freekacza takie cuda :/ Życie jest niesprawiedliwe i pełne zasadzek...

Z kolei nie nazywałbym EK RE 6 crapem, tylko niewartą swojej ceny. Gadżety dobrano z głową, ale też żaden z nich nie porywa rozmachem. Za taki zestaw powinni doliczać max 175 zł do ceny samej gry, nie więcej. No i @bleub - gra nie zapowiada się na żaden crap. Sam mam ogromną ochotę w nią zagrać, dla mnie może to być najlepsza odsłona serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Yaper - wpierw doceń moje unboxingi które dla ciebie wczoraj nagrałem :D

Po drugie i najważniejsze. Ta EK RE 6 to crap. Widziałeś chociaż ile lepsze wydania można dostać w innych krajach? Polecam poszukać. Nie dość, że tak jak mówisz - nie warte swojej ceny, to na dodatek bieda aż w oczy pali. Mogli by chociaż to pudełko z "bombą" zrobić plastikowe, a nie z tektury. Ona jest tak cienka, że przy wyciąganiu mało się nie rozerwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nie jest to kolekcjonerka marzeń dla fana RE, ani dla kolekcjonerów dobrych wydań wogóle, ale nie oceniałbym jej jako totalne crapiszcze. Niezła bluza, kilka klimatycznych dodatków, steelbook - tyle, że za taki zestaw powinno się żądać około 175 zł, od biedy 200 zł więcej niż goła edycja konsolowa.

EDIT: To nie oceniałem Twoich wypocin? Jak mi przykro :trollface:

Wielkie dzięki za szybką odezwę co do unboxingu Wiedźmina. Edycja solidna - miodne księgi zarówno artbook jak i bestiariusz. Do tego karcianka i medalion, choć szkoda, że bez łańcuszka. Fajna też ta mapa, dużo większa niż w podstawowym wydaniu i na lepszym papierze. Wisienka na torcie to pudło zbiorcze, nie wiedziałem, że otwiera się inaczej niż to z dwójki. Reasumując, niezwykle klimatyczne wydanie, które chciałbym kiedyś dołączyć do swojej kolekcji. Mimo wszystko nie rozumiem osób, które lekką ręką dają za ten zestaw 500 zł i więcej. Dla mnie 300 zł to absolutne maksimum, a to i tak po dużym zastanowieniu. Elitarność wydania robi swoje.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper wiesz co mnie strasznie zabolało? Jak gość powiedział, że ta bluza z EK nie ma tych zarąbistych śladów krwi... To było jak rozszarpanie przez zombie... Od razu mi się odwidziało wszystko.

EK może i crapem nie jest totalnym, ale i tak nieopłacalna. 200 zł jak już to max. W końcu nie ma tam nic co miało by sprawić, żeby była warta 600 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chwyt z bluzą to totalna porażka i samobój dla Capcomu. Ziomek, który wychodzi robić unboxing ma na sobie fajną pod względem kolorystyki i detali bluzę, a z kolekcjonerki wyjmuje zwykłą i szarą, którą można kupić na pierwszym lepszym straganie z dodatkowym nadrukiem. Opakowanie, które miało imitować bombę, z cienkiego i miernego kartonu.

W tak krótkim okresie czasu dostaliśmy dwa unboxingi dość drogich EK świetnie zapowiadających się gier. Crapami ich bym nie nazwał, ale twórcy ewidentnie chcą zarobić na marce gier, dostarczając marną, a czasem badziewną zawartość za kolosalne pieniądze. Oby limit tych kiepskich już w tym roku został wyczerpany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do was. Miałbym możliwość załatwić steelboki z gry Dishonored i RE 6. Czy ktoś byłby chętny? U nas najprawdopodobniej będą one niedostępne. Co do cen to jeszcze mam dostać konkretne informacje. Zakładam, że za steelbooka trzeba będzie liczyć coś ok 40 zł + wysyłka. Ja planuję skorzystać bo na pewno jest to niezła gratka. Cena już po premierze za steelbooka będzie już znacznie wyższa - ponad 100 zł + wysyłka zza granicy.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś poglądowe zdjęcia tych steelbooków to podziel się nimi. Może nie jestem jakimś przesadnym entuzjastą tych opakowań i cena jest dla mnie nadal wysoka, ale jestem w stanie rozważyć zakup, jeśli art będzie piękny. BTW: może miałbyś gdzieś załatwić steelbook do Skyrima - takie cacuszko wiele by dla mnie znaczyło :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby poprzedników :)

@Up w przypadku zwykłych steelbooków to zazwyczaj są one "puste" w środku.

Tutaj znalazłem fajną ofertę na Allegro, Steelbook + gra The Darkness 2 ( bez Cd-keya ), ale za takie grosze chyba się opłaca

http://allegro.pl/the-darkness-ii-2-steelbox-pudelko-box-i2599039866.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym (chyba) jeszcze nie pisal, ale znalazlem dzis taka oto pozycje poswiecona grze Darksiders. Szkoda tylko, ze cena za nowke jest zaporowa. sad_prosty.gif Darksiders 2 tez sie doczeka swojego artbooka, jego premiera jest przewidziana na polowe listopada, a preordery mozna skladac chocby na amazonie.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W miękkiej oprawie. Cena jak najbardziej akceptowalna. W Polsce wyszło tylko kilka poradników do gier. Tym bardziej nie raz sprowadza się je za większe pieniądze. Za 100 zł - jak chcesz to bierz. Taniej raczej nie sprowadzisz jak nie masz rodziny za granica która by ci to jako prezent kupiła.

Kupiłem bardzo fajnego Big boxa z Niemiec - jedna z przygodówek mojej młodości :D Czekać tylko aż przyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Cena jest w porzadku - na Amazonie za nowy egzemplarz musialbys zaplacic ok. 200 zl plus przesylka. Zwroc tylko uwage na fakt, ze jest to pierwsze wydanie poradnika do Skyrim liczace 650 stron, pozniej wydano jego poprawiona i uzupelniona wersje, majaca 200 stron wiecej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Zwróciłbym uwagę na fakt że nigdzie nie jest napisane iż podręcznik ten jest nowy. Ja osobiście za używkę stówki bym nie dał, gdyby jednak okazało się iż poradnik jest nieużywany - warto.

Yaper jeśli cena dla ciebie wysoka to lepiej kup sobie później - za ponad 100 zł + wysyłka. Ta cena to okazja jak złoto.

To tak jakby powiedzieć że jeżeli cena 430zł za Borderlandsy 2 jest za wysoka to można kupić je sobie później - za ponad 800zł + wysyłka. Dla mnie 40zł za blaszane opakowanie na grę to dużo, akceptowalny jeszcze jest dla mnie Bioshock którego steelbook prócz walorów ochronnych prezentuje się dzięki imitacji rdzy bardzo okazale. Ktoś chciałby go kupić za 40zł :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...