Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Tak filmik - zrobię o mrówkach... O co się pytałem po raz n-ty?

Polystone cechuje się ceną - reszta do poczytania w internecie :D

Wątpię żeby jaka kolwiek firma zrobiła figurkę czy coś z polystone i dołączyła ją do EK. Jest to po prostu nieopłacalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix, zrób unboxing Skyrima!!!!

BTW masz bardzo dużo fajnych gadżetów, fajny filmik Ci z tego wyszedł. Co do KWC Heroes to fajna edycja ale tak jak ktoś już pisał, brakuje tu takiej kropki nad i, niby jest sporo gadżetów, wszystkie ładnie ze sobą współgrają ale przydałby się jeszcze takie coś co zrobiłoby z niej epicką edycję- jakaś figurka byłaby chyba najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale figurka podniosła by cenę całości o ponad 100 zł. Cena już w dniu premiery nie była niska, więc 100 zł więcej zrobiło by sporą rużnicę.

UPDATE

A może zrobić unboxing niespodziankę? Zaskoczyć was wybranym materiałem?

@DOWN

O pokłony nikogo nie proszę. Jednak wychodzę z pomysłem bo widać ciężko od was wyciągnąć informacje... Każdy chce filmik - i nic więcej. Dwie osoby podały 2 różne tytuły, reszta na razie ma w nosie, ale filmik ma być... A ty kiedy kręcisz?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam się chwytać już ostatniej krawędzi, ale czy ktoś byłby gotów mi zaufać i pożyczyć na EK Wojny na Północy? Tak długo czekałem, a kiedy się doczekałem to ja ciągle nie ma jak zapłacić, a żaden znajomy teraz nie ma kasiorki. Po prostu jestem w stanie krytycznym, całe dnie mam przed oczami tą EK i myśl że lada moment wybije 20 i promocja się skończy. Jeśli więc ktoś byłby gotów mi zaufać i zamówić ową EK w wersji PC to byłbym bardzo wdzięczny, a kasiorkę oddałbym najszybciej jakbym mógł. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polystone to absolutna ekstraklasa materiałowa jeśli chodzi o figurki, toteż ceny są z kosmosu. Zresztą zobaczcie sobie na takie manufaktury jak Sideshow, czy Syco Collectibles, które używają właśnie tego materiału. Sam mam ogromniastą ochotę na statuę Sub-Zero z Mortal Kombat, a cena za 25 cm to uwaga 500 zł! Za niecałe 50 cm już lepiej, bo około 1000 zł i taką chciałbym sobie sprawić, ale nie będzie to prędko. Statua jest cudna i ma podświetlane elementy, zresztą, co ja Wam będę opowiadał, jak żyjemy w dobie Internetu, gdzie wszystko jest na tacy i w Full HD.

http://www.sycocollectibles.com/content/sub-zero-premium-format-statue

@CriX,

Tak jak pisałem pod jednym z Twoich video, zrób unboxing pierwszego Wiedźmina. Dla mnie byłby to bardzo przydatny materialite, bo takowej edycji hmmm... nie posiadam i chciałbym zobaczyć w akcji Bestiario, Artbucher oraz medalionen z wolfen paszczen. OKy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper dla mnie tych dwóch panów w kwestii figurek po prostu nie ma sobie równych http://www.blizzplanet.com/blog/comments/sideshow-collectibles-world-of-warcraft-arthas-statue-pre-orders-and-gallery i http://www.aliensgroup.pl/3805_Gry_i_komiks_Pozosta%C5%82e_DARKSIDERS_STATUE_SAMAEL_.html

http://sklep.muve.pl/promocje/darmodostawa o w muve od 14.09 darmowa dostawa na wszystko.Ciekawe czy to będzie w nieskończoność,bo nigdzie nie ma terminu końca promocjii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Bardzo fajny unboxing, o mało nie ośliniłem całego biurka kiedy go oglądałem, bo jaram się tą EK, jak szkoła pod wpływem C4 i benzyny(marzenia ucznia). smile_prosty.gif Ogólnie nie mam do czego się przyczepić, no może poza wadą z wymawianiem 'r', ale tutaj rozumiem Twój problem, bo sam mam wady wymowy, więc dla mnie to nie problem Ciebie słuchać. smile_prosty.gif

@down

Ja bardzo lubię Władcę Pierścieni, za ten specyficzny klimat i za to, że niektóre uniwersa się na nim wzorują(wskażcie 10 różnic pomiędzy Fereldenem a Śródziemiem trollface.gif ). Ogólnie rzecz biorąc, ja chłonę większość fantasy, sama Wojna na Północy to pozycja warta uwagi, szczególnie jeśli ma się z kim grać. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadzam się. Bardzo fajny filmik. Edycja kolekcjonerska z racji, że konsolowa - nie dla mnie. Średnio lubię LotR ale EK bardzo fajna.

Jest u mnie a kanale filmik niespodzianka. Wiedźmin już się ładuje.

@DOWN

300 zł to nie są małe pieniądze...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Press Kit Guild Wars 2, a za małe pieniądze można było kupić parę egzemplarzy na Allegro.

@TTTr96

No niestety, urodziłem się z tą wadą i trzeba jakoś żyć :P

Oprócz LotRa, w paczce od amazona dostałem jeszcze Darksiders: Heelbook Edition. Faktycznie bardzo klimatyczne ale skromne wydanie. Jednakże nie żałuję zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Wielkie dzięki za unbo, co prawda wyszło słabe jakościowo no ale to przez te nasze naciski, w końcu każdy chciał ogarnąć wygląd figurki możliwie jak najszybciej. Dla mnie sprawa jest oczywista - zamówienie złożone. Figurczyna wedle Twoich informacji waży 0,6kg jest więc znaacznie cięższa zarówno od popiersia Duke'a (270g) jak i Batmana (370g).

@Crix

Kolekcjonerka ta jest również dostępna na PC, w tej chwili w cenie 16 funali.

@TTr96

sama Wojna na Północy to pozycja warta uwagi, szczególnie jeśli ma się z kim grać

Nie zgodziłbym się. War in the North to co najwyżej średniaczek, godny uwagi jedynie przy totalnej pustce na półce z grami ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTr96

sama Wojna na Północy to pozycja warta uwagi, szczególnie jeśli ma się z kim grać

Nie zgodziłbym się. War in the North to co najwyżej średniaczek, godny uwagi jedynie przy totalnej pustce na półce z grami wink_prosty.gif

Nie zgodziłbym się. Miałem okazję trochę pograć i gra imo wciąga, być może wynika to z mojego lubienia uniwersum, ale gra bardzo przyjemna.

Chciałbym jeszcze przy okazji wspomnieć o skracaniu mojego nicka, nigdy nie ucinajcie jednego 'T' czy samych cyferek, zdecydowanie preferuję wersję, którą zaprezentował CriX czyli "TTT". Tak początkowo miał mój nick wyglądać, ale większość stron nie przepuszcza tak krótkich nicków. tongue_prosty.gif

No i jeszcze odniosę się do unboxingów CriXa. Obejrzałem tylko press kity, a w zasadzie przejechałem od razu do PoP i stwierdzam, że to bardzo fajne rzeczy. Szkoda tylko, że press kit GW2 to wydanie redaktorskie gry, a nie przedpremierowy egzemplarz. tongue_prosty.gif Na Gamblerze nagrali unboxing tego cacka. wink_prosty.gif

I tak jeszcze korzystając z okazji. Da się gdzieś dokupić steelbook do Wojny na Północy? Ten steelbook wygląda znakomicie i z chęcią bym go dorwał. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka The Lord Of The Rings: War In The North, to naprawdę ciekawy okaz. Figurka trolla trzymającego w garści biednego krasnala jest całkiem, całkiem. Artbook też ujdzie. Do tego atrakcyjna cena, o której mówicie, zachęca do kupna.

Gdybym brał, to właśnie (jak Orchi) wersję na konsolę Xbox 360. Oglądałem gameplay-e i ta pozycja jest wprost stworzona pod pada.

Podsumowując - jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Co do pada. Nie ma jednej dobrej koncepcji. Niektórzy są w stanie ogarnąć sterowanie DMC na klawie, niektórzy jak widzą klawe to mają mdłości. Po prostu każdy gra na czym mu wygodniej i stwierdzenia 'gra stworzona pod pada' to dla mnie takie powiedzenie, żeby kogoś rozzłościć. Zresztą do PeCeta też można podłączyć 'zestaw małego konsolowca'. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...