Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Prepare to Die Edition jest standardową edycją na całą Europę, tylko Cenega postanowiła wydać także uboższą wersję, a więc sądzę, a wręcz jestem pewien, że będzie dostępna bez problemu.

Zgadzam się w pełni. Po tych rozbrajających stwierdzeniach developerów o słynnych 30 klatkach na sekundę, rozdzielczości 1024 x 768 (LOL), w 100% przeniesionych i nie poprawionych bugach z wersji konsolowej, to naprawdę, ale nie wróżę tej kolekcjonerce świetlanej przyszłości. Chyba jedynym ratunkiem dla niej będzie powtórzenie pamiętnej akcji Muve.pl pod tytułem "Kup edycję kolekcjonerską za 50 zł".

Jeżeli o mnie chodzi, to czekam i liczę na konkretne obniżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo

to ciekawe informacje

może się bliżej zainteresuję

zakupię za 50 PLN jak już po tyle będą (a pewnie tak jeśli będzie więcej niż kilkadziesiąt jak borderlands i tej z maską, tytułu nie pomnę)

jak fajna gra to akurat się może nada na mój sprzęt sprzed 6 lat :)

choć "jak znam życie" to przy żałosnych "osiągach" gram będzie wymagała Pentium nr 156 i 480 rdzeni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem unboxing maski z EK Darksiders II -

Ten sam facet zrobił również unboxing samej kolekcjonerki w 1080p, więc warto obejrzeć -

Maska, jak już mówiłem wygląda niesamowicie, ale ten unboxing utwierdził mnie w przekonaniu, że artbook jest średnich lotów.

Jeśli muve ma jakiś licznik odwiedzin w ich sklepie, to codziennie podbijam go o kilka setek odwiedzin :P

Wciąż nie tracę nadziei na swój egzemplarz. Co prawda Cenega pisała już u siebie na fejsbuku, że rozmowy trwają, ale przed chwilą napisałem do nich jak się sprawy mają. Niezwłocznie podzielę się odpowiedzią, o ile odpiszą.

Jutro bądź pojutrze będę miał wreszcie nowy adapter do karty pamięci, więc spodziewajcie się paru materiałów z mojej strony :).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił, ale może być ciężko z dodatkowym nakładem. Ceny nielicznych niewykupionych kolekcjonerek Darksiders II w zagranicznych sklepach w ostatnich dniach strasznie idą w górę. Jak kilka dni temu zarezerwowałem grę Hellspawnowi trzeba było za nią zapłacić 72 funty, po kilku dniach cena podskoczyła do ponad 80 funtów, czyli ponad 50 zł w kilka dni. Albo sklepy korzystają z zainteresowania, albo edycja jest już na wyczerpaniu confused_prosty.gif

@matrix312

Ja robię tak samo z Hitmanem biggrin_prosty.gif

@Down

No, to ja się pytałem na Fb :P

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orchi: już chciałem się pytać muve o Hitmana, ale 7 h temu już ktoś to zrobił i post jest wciąż widoczny, więc tylko zalajkowałem i dodałem komentarz ,,Dołączam się do pytania.'' .

Poczekamy, zobaczymy.

Btw., właśnie ropoczął się dziewiąty dzień, odkąd Cenega ogłosiła, że rozmawiają z THQ o nowej puli. Trochę im to już zajmuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy trochę trwają, był weekend, a może po prostu nie doszli do consensusu i więcej kolekcjonerek już na sprzedaż nie będzie. Osobiście nie żałuję, artbook bez rewelki a i maska mnie osobiście nie zachwyciła.

Podrzuciłeś unboxing od Destructoid, filmik ten przypomniał mi inne Jego dzieło, mianowicie otwarcie Two Worlds II Royal Edition:

Polecam ogarnąć, najlepiej od 4:40 chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, ten unboxing oglądałem już kiedyś, osobiście mnie nieco zniesmaczył...

Cenega odpisała: Nic na razie nie mogę powiedzieć, trzeba czekać na oficjalne informacje.

Trochę już czekamy...

Jeśli chodzi o Hitmana, to: Niestety jeszcze nie wiedzą - takie info dostałem w piątek. (zwykły użytkownik)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyko Wy czekacie na EK nowego Hitmana. Ta figurka Agenta 47 jest po prostu prze[beeep]ista na maxa! Odświeżam stronę jak nawiedzony i czekam na ślepy traf. Analogiczne EK Borderlands 2 i Darksiders 2 mogą się schować :D Jeszcze odnośnie EK Darksiders 2, strona produktu zniknęła z katalogu w sklepie muve, co nie wróży dobrze jeśli chodzi o ewentualną nową partię. Ja już postawiłem krzyżyk. choć zakup wersji PC za 199 zł nadal uważam na wielce opłacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka kolekcjonerska - może i nie moja, ale obecnie u mnie jest.

P8130026.jpg

Co do dyskusji. Strasznie boli fakt że te EK tak szybko się rozeszły. Borderlandsa ze skrzynką mogłem wziąć wcześniej a teraz żałuję. Darksiders 2 - za szybko zniknął więc nawet nie miałem szansy. Co do Hitmana - nie obchodzi mnie ten tytuł. EK fajna ale bez rewelacji. Możecie wziąć moją sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przesunięcie premiery Assassin's Creed III na listopad, oznaczać będzie o miesiąc dłuższe wyczekiwanie na kolekcjonerkę "The Freedom Edition"? Chyba nie ma innej opcji...

Wracając jeszcze do edycji kolekcjonerskiej gry Guild Wars 2, to gdy zobaczyłem wielkość tego "pudełka", to szczęka mi prawie do ziemi opadła. W życiu bym nie przypuszczał, że ta figurka będzie aż takim gigantem... Teraz rozumiem, dlaczego śpiewali sobie za nią 5 stów.

Bleub? Ja również poluję na kolekcjonerkę Driver: San Francisco w cenie poniżej 100 zł i jak narazie bez sukcesów. Jestem tolerancyjny w tej kwestii i pasowałaby mi zarówno wersja na PC, jak i na konsolę Xbox 360. Czy szanowna Cenega mnie słyszy :trollface: ?

P.S. CriX? Niezły granat. Mam nadzieję, że nie próbowałeś wyciągać zawleczki... :trollface: ?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

no no no ładne cacko smile_prosty.gif

gratuluje

i dzięki za tą sztukę hitmana choć mnie ona chyba też raczej nie interesuje smile_prosty.gif

a co do maski to zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie wizualne (nie wiem z czego ona zrobiona i jaka jest faktura tego materiału bo unboxing obejrzę później ale wygląda zachęcająco jak na wydanie za 200 PLN - swego czasu :D )

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za unboxing EK Darksiders - maska jest naprawdę klawa. Obserwując zamieszanie, jakie wyprawia się wokół tej kolekcjonerki, mam coraz to większą ochotę uściskać (ale nie martw się, tak po męsku :D) Orchiego. Stary - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, masz u mnie kolejkę :)

Temperatura rośnie za to wokół Pana 47 i zaczynam bać się o swój egzemplarz - w szczególności, że w środę startuję na Gamescom (właśnie - nie wybiera się ktoś może?). Do niedzieli jestem więc wyautowany z konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma sprawy smile_prosty.gif Kumpel w Ameryce już dostał swój egzemplarz Darksiders II i ponoć maska miażdży, a gra jest wspaniała. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze ten tydzień biggrin_prosty.gif. Co do Hitmana to napięcie rośnie coraz bardziej confused_prosty.gif

@EDIT

Przeszukując z nudów internet natrafiłem na bardzo, ekskluzywną edycję Assassin's Creed 3, dostępną tylko na ubiworkshopie tylko przed premierą. Za 100 $ dostajemy grę ( nie ważne na jaką platformę ), 2 komiksy i nową wersję encyklopedii. Miałem do czynienia z encyklopedią z Animus Edition i robiła ona ogromne wrażenie. Cena wydaje się fajna, bo za samą encyklopedie trzeba zapłacić 50 $, a za każdy komiks po 20 $, tak więc gra wychodzi prawie za darmo.

http://store.ubiwork...rkshop-edition/

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez Encyklopedię mnie nęci. Swego czasu mocno jarałem się na pomysł ponownego zakupu Revelations na Ultimie, wlaśnie w Animus Edition. Pociąga ta książka niesamowicie wink_prosty.gif Ale cóż, powiedzmy, że nie jestem jeszcze tak szalony, żeby kupować gry po dwa razy, jeszcze na tą samą platformę, dla gadżetów. Albo nie tak ustatkowany finansowo smile_prosty.gif

----------------------------------------

http://www.ultima.pl/halo_4_pl_edycja_kolekcjonerska/i12206/

-> Mam nadzieję, że to nie wszystko, co twórcy szykują przy okazji czwartej części Halo. Nie powiem, pudełko fajne, jest i rozszerzona wersja filmu, na który strasznie się jaram...ale gdzie ten hełm, który sobie wyśniłem? :P

P.S

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż moja obsesja na punkcie hełmu wynika z prześladującej mnie, a nie posiadanej, Legendary Edition Halo 3. Z góry przepraszam.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fok, dlaczego Halo 4 ma naprawdę nieźle prezentującą się limitkę (troszku drogą, to fakt, ale powinna być dostępna o parę dyszek taniej na allegro jeszcze przed premierą) a Forza Horizon dostaje sam steelbook i też wyceniana jest na 320zł? Gdzie tu sprawiedliwość :(?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo 4 może ma troszkę, ale tylko troszkę dopakowaną kolekcjonerkę w porównaniu do Forzy, ale moim zdaniem znów jest tu za dużo rzeczy w postaci dodatków do gry, a za mało typowo kolekcjonerskich. Exy na Xboxa w tym roku mają po prostu biedne wersje w porównaniu do tych wydanych w zeszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Forza Horizon dostaje sam steelbook i też wyceniana jest na 320zł? Gdzie tu sprawiedliwość sad_prosty.gif?

Ja tam zarezerwowałem sobie tę limitkę. Te 150zł więcej niż standardowe pudełko mi różnicy nie robi, a mam ochotę na Mercedesa SLS i Ferrari 458. No i warto wspierać jedną z dwóch gier jakie Microsoft miał litość w tym roku wydać. trollface.gif

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 300 zł za samego steelbooka to troszkę, a nawet dużo za dużo. Niesamowicie, się za to nakręciłem edycją Ubiworkshop ACIII, grę zawsze można odsprzedać, a wtedy koszty dodatków są atrakcyjne. Moje zainteresowanie podsyciła Pani z obsługi sklepu, zapytałem o opakowanie tej gry, gdyż nigdzie nie ma żadnej wzmianki o takowym.

Hello Lukasz,

Thanks for inquiring smile_prosty.gif

Yes, I can confirm that Poland is included in the free shipping offer!

As for the packaging, I am not allowed to say anything more than : It is going to be amazing!

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Bardzo miły odzew. Czyli do całości dojdzie jeszcze jakiś mega fajny box? Może być ciekawie! Nie powiem, podjarałeś mnie nieco tym wpisem, bo kolekcjonerka jak najbardziej do łyknięcia. Boli jednak to 100 dolców - na początku sezonu ogórkowego łyknąłbym ten egzemplarz z tobą bez popity, teraz jednak wolę się mieć na baczności (raz że Hitman, dwa, że Halo 4, trzy, że Assassin's Creed, cztery, że w sumie nie wiadomo, co jeszcze :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...