Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Yaper

Kupuję od kumpla, który nabył na premierę dwie. Jedną dla siebie, drugą z zamiarem zarobku. Trochę się przeliczył i teraz chce ją sprzedać, żeby się na nią nie patrzeć. Prawdopodobnie jeszcze przy płaceniu uda mi się urwać te 3 dyszki z końcówki i liczę, że zachowam swoje premierowe GT5. chytry_prosty.gif

W sumie to ta edycja interesuje mnie z jednego powodu. Mam ambitny zamiar zebrać wszystkie 1098 samochodów z GT5 i te auta z edycji kolekcjonerskiej mnie męczyły od jakiegoś czasu. Jeśli dobrze pójdzie to do końca roku na europejskim koncie będę miał 1097 samochodów. Amerykańskie konto będzie stało z jednym Chevroletem Camaro SS "Edge Special'' z promocji kremu do golenia.

Jak już o GT5 piszę to niedawno zachorowałem też na inny gadżet.Mam już jeden model od AUTOart (Porsche 911 GT3) i z pełną odpowiedzialnością powiem, że ich jakość jest lepsza niż to od Burago czy Maisto. Jedyna wada to cena. Jednak pracuję w wakacje w takim miejscu, że mogę sobie takie autko kupić po niecałych dwóch dniach pracy lol.gif

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Tak, normalny kod na 4 czy 5 furek w formie vouchera. Zebranie wszystkich 1097 samochodów w GT5? Szacun ;) Co do kolekcjonerki - warto ją brać nawet w cenie 300 czy 350zł, w środku masa świetnych gadżetów. 230zł za nowy egzemplarz to jak pół darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co ta osoba sobie myśli ale najbardziej napaleni na EK Wiedźmina ,już wydali pieniądze na swe edycje, albo biorą w innych aukcjach. http://allegro.pl/wiedzmin-i-witcher-edycja-kolekcjonerska-nr-1354-i2517989218.html

Sam opis również do najwspanialszych nie należy(nie jestem złośliwy, ale nie chwyciło mnie za serce). Ciekawe czy znajdzie się desperat który kupi tę edycje - w porównaniu z deweloperską nie oferuje niczego prócz błyskawicznie opustoszałego portfela.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak facio wrzuci real fotki to można pomyśleć nad licytacją, w innym wypadku odradzam bo to może być mina - hype na Wieśka EK jest w tej chwili spory i wprost proporcjonalnie do jego zwiększania sie wzrasta ryzyko trafienia na oszusta.

@Crix

Przecież na aukcji jest opcja licytacji, od 500zł. Przyzwalanie na kup teraz w wysokości 1500zł za kolekcjonerkę wartą max. 2 razy mniej jest równoznaczne z przyzwoleniem na kradzież osobistą :>

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub dlatego właśnie napisałem do gościa, że ma mi przesłać zdjęcia albo nici z zakupów. Gość ma same pozytywy więc może nie będzie problemów.

I o jakiej licytacji mówisz? Kup teraz to jedyna opcja. Za 1500 to to pójdzie jeśli wszystko w dobrym stanie.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobała EK Assassin's Creed Brotherhood - nomen omen moja pierwsza EK - "marmurowe" pudełko wykonano bardzo solidnie i wciąż wiernie mi służy, dobrze wygląda i ładnie się reprezentuje. Poza standardowymi dodatkami jak odblokowane we wszystkich edycjach postaci specjalne (wstyd dla wydawcy), płytami i mapami najbardziej podobała mi się, stylizowana na notatnik, książeczka dzienniko-artbook. Przyjemna w dotyku pseudo skórzana oprawa z ozdobnymi tłoczeniami - solidne wykonanie, doskonały papier. Jak dla mnie jest to najładniejsza EK z przydatnym pudłem. Kupiłam ją na aukcji za połowę ceny premierowej. Głównie dlatego, że nie kupiłam AC:B w dniu premiery - więc dałam za nią grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukając informacji o domniemanej edycji kolekcjonerskiej World of Warcraft: Mist of Pandaria natrafiłem na angielskiej wiki niemieckim amazonie coś takiego http://www.amazon.de.../dp/B0071L2PXQ. Nie mam pojęcia na ile jest to wiarygodne, ale jeśli okaże się prawdą możemy spodziewać się pełnoprawnej Edycji Kolekcjonerskiej. Obawiam się tylko o cenę zestawu - diablo szedł za 350zł - a teraz wiadomo rage.png Tu znalazłem odrobinę więcej o tej edycji http://www.blizzplanet.com/blog/comments/pre-order-world-of-warcraft-mists-of-pandaria-collectors-edition-now.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Przecież na aukcji jest opcja licytacji, od 500zł. Przyzwalanie na kup teraz w wysokości 1500zł za kolekcjonerkę wartą max. 2 razy mniej jest równoznaczne z przyzwoleniem na kradzież osobistą chytry_prosty.gif

A teraz załóżmy że mojemu klientowi zależy na tej edycji. Zaczynamy licytację. Cena dochodzi do 900 zł - wygrywam. A tu nagle ktoś bierze na kup teraz. Klient nie dostaje nic, mimo że spokojnie 1500 zł wykładał. I co mam mu powiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas

O to Ci chodziło? Bidnie troszkę, brak kart w stosunku do poprzednich kolekcjonerek WoWa, mam przynajmniej na bardziej ludzką cenę rzędu 280-300zł.

@Crix

Przecież po pojawieniu się pierwszej oferty opcja kup teraz znika -_-

Zresztą, nawet jeśli ta aukcja Ci lub Twej zacnej klienteli przepadnie to jutro pojawi się kolejna, taka sama. Wylazło tych kolekcjonerek Wieśka jak grzybów po deszczu i w moim odczuciu nie jest już wcale ani taka legendarna, ani unikatowa, ani nawet trudno dostępna - nawet w tej chwili można ją dostać na co najmniej dwóch aukcjach. Już Survival Kit Dead Island jest trudniej dostępny -_-.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale SK DI nie osiągnął na żadnej z aukcji 1250 PLN :)

CriX może mieć rację że lepiej dać 1500 na KT (ale może się też okrutnie mylić - jeśli ktoś rzuci 500 i nikt nie podbije co wcale nie wydaje mi się niemożliwe :D) bo jeszcze 2 tygodnie temu można było kupić EK Wieśka za ok 300 PLN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Fakt, tym bardziej, że aukcja ma całe 3 linijki tekstu, wciąż brak real-foto a gościu ma ledwo 80 pozytywów. 500zł piechotą nie chodzi.

@SasWickas

Zaintrygował mnie ten drugi link, który podałeś. Wizualizacja pudełka działa na wyobraźnię - wyczuwam fajne wzorki na pudełku zbiorczym :> Podkładka pod mysz również świetnie się prezentuje jednak sam pomysł z pandarenami uważam za nietrafiony. Kto wie, może kiedyś po okazyjnej cenie uda się takową EK zakupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest! Tylna okładka kolekcjonerki 'Mists of Pandaria' przedstawiająca elementy tego zacnego wydania do wglądu dla każdego. Zawartość niczym nie zachwyca, ale też nie ma rozczarowania - ot, blizzardowski standard, który tak sobie cenię. Będę miał ogromny orzech do zgryzienia, czy brać od razu, czy poczekać. Swoje zrobi cena. Do 300 zł jestem w stanie dać, ale obawiam się 350 zł niczym za Diablo III. Z drugiej strony to tylko dodatek, więc nie powinni szaleć cenami. Ile w dniu premiery kosztowała EK Cataclysmu? 280 zł, czy źle pamiętam? Jeśli tyle, to może i znajdę taką kwotę. Mi tam Pandareni się w sumie podobają. Na pewno ten ich kontynent i zupełnie nowa rasa i klasa mnicha to większy fun niż content z Cata i pewnie wielu podziela moje zdanie. Design tych misiaczków jest w porządku i przynajmniej ja nie widzę tutaj odchyłów w bajkowe realia. WoW od zawsze miał taki, a nie inny styl graficzny.

Odnośnie EK Wiedźmina, ale także każdej podobnej temu aukcji. IMO nie warto klikać od razu Kup Teraz, bo po zalicytowaniu ceny minimalnej opcja KT znika. Wątpie, aby cena końcowa przebiła nadal abstrakcyjne dla mnie 1500 zł. Po edycji deweloperskiej wielu ludziom palma uderzyła do głowy i wymyślają absurdalne stawki. Pomyśleć, że jeszcze 1,5 miesiąca temu mogłem mieć zadbany komplet za 170 zł, ale kręciłem nosem i po 5 minutach ktoś mądry mnie ubiegł. Błąd, błąd, wiel...bląd! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roztoczyliśmy tutaj nie tak dawno soczystą dyskusję na temat ceny pecetowej kolekcjonerki Borderlands 2, a tymczasem została ona już wyprzedana na muve. Zobaczcie sami:

http://sklep.muve.pl/pc/strzelaniny/borderlands-2-pc-ultimate-loot-chest-premiere-club/5414

Nie wiem jak Wy, ale ja zbieram szczękę z podłogi :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tak szybkie wyczyszczenie (bo tylko tak można to nazwać) preorderów jest zaskakujące. Teraz kluczowym pytaniem jest - ile egzemplarzy zostało zamówione na polski rynek. Wyczuwam nie więcej niż 1000 sztuk, ba, skłaniałbym się ku liczbie 500 kopii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym skłaniał się do tego - wyczyścili magazyny bo chcą sprzedawać znacznie drożej. Załóżmy że Muve miało góra 20 (a to bardzo prawdopodobne) egzemplarzy. Ci co mają kasę kupili po kilka sztuk. Po premierze zamiast znanej ceny będziemy mieli wysyp TRUDNO DOSTĘPNYCH edycji za ponad 500 zł... Kto będzie chciał mieć to będzie zmuszony wykładać kasę, a sprzedający tylko będzie się cieszył. Jak na razie cieszy się tylko Muve. Oby stało się tak, że jednak Allegrowicze nie zarobią i będą zmuszeni sprzedawać za max 300 zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylazło tych kolekcjonerek Wieśka jak grzybów po deszczu i w moim odczuciu nie jest już wcale ani taka legendarna, ani unikatowa, ani nawet trudno dostępna - nawet w tej chwili można ją dostać na co najmniej dwóch aukcjach. Już Survival Kit Dead Island jest trudniej dostępny -_-.

Ja mojego Survivala zamierzam przetrzymać jeszcze 2 - 3 lata dla zwiększenia dramaturgii dostępności tej edycji trollface.gif .

Zmieniając klimaty, to jeżeli ktoś szuka Age Of Empires III w edycji kolekcjonerskiej i zamierza na to przeznaczyć 100 zł, to ma niepowtarzalną szansę zakupu: http://allegro.pl/ag...2517340877.html . Niestety bez folii, ale z uwagi na wiek gry... wybaczamy.

DjAndzia? Czyżbyś sprzedawała swój egzemplarz trollface.gif ?

Roztoczyliśmy tutaj nie tak dawno soczystą dyskusję na temat ceny pecetowej kolekcjonerki Borderlands 2, a tymczasem została ona już wyprzedana na muve. Zobaczcie sami:

http://sklep.muve.pl...miere-club/5414

Nie wiem jak Wy, ale ja zbieram szczękę z podłogi trollface.gif

Yaper? Moja szklana kula rzadko się myli :trollface: . Może za 3 lata sprzedam tą zafoliowaną skrzyneczkę jakiemuś miłego forumowiczowi... :trollface: ? Tak, zamówiłem. Dla własnego zaspokojenia kupię wersję steamową i z niej będę grał, a Borderlands 2 - Ultimate Loot Chest Edition będzie sobie leżał na półce i niczym pierwszy Wiedźmin czekał na swój Złoty Okres.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka AoE3 to wcale nie taka okazja bo z tego co wyczytałem, a raczej nie wyczytałem na aukcji i wywnioskowałem z zdjęć to egzemplarz ten nie posiada w zestawie samej gry. Jakieś 3 tygodnie temu wisiała zresztą aukcja od 100zł takowej AoE3 EK - kompletna i w znacznie lepszym stanie a mimo to nie znalazła nabywcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...