Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Limitka nowej Forzy (kto w ogóle śmie to nazywać limitowaną edycją kolekcjonerską !?) mnie też nieco zawiodła choć po trójce z pendrive i brelokiem oraz czwórce z artbookiem i steelboxem nie spodziewałem się kolekcjonerki z prawdziwego zdarzenia. Niemniej to, czym raczy nas MS jest godne politowania. Oby tylko cena nie przekroczyła 199zł.

@adzan

Nie widzieli, przynajmniej ja nie widziałem :> Całkiem porządnie prezentujący się zestaw (mówię o Aliens: Colonial Marines EK) z nieźle wykonaną figurko-statuetko-czymś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej kolekcjonerki Forza Horizon przydałby się jakiś artbook (chociażby z widokami tras stanu Colorado). Kupić, to napewno kupię, bo czekam na tą pozycję z wypiekami na twarzy, ale wydawca mógł już się bardziej postarać. Pocieszam się tym, że ta wersja prawdopodobnie będzie niewiele droższa od zwykłej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę tu masę fanów tej gry, ja nawet jej nie znam (nie miałem nie mam i nie używam konsol) naprawdę jest tak dobra?

a co do zawartości tej "EK" to już mówiliśmy wiele razy jak często przydomek EK ma wyciągnąć dodatkową kasę niewiele dając w zamian sad_prosty.gif

nie no słabo mi

Panowie (i Panie) nie jest źle z tą limitką Forza będzie też 5 schematów malowania auta - no żal

http://gry.interia.p...ej,1820932,4046

@down

ktoś pytał chyba o to po tym jak się skończyły na wirtusie

"masońskie pieniądze" - dobre :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nową kolekcjonerkę Alone in the Dark za 20zł, jeno nie wiem, czy Wam tutaj podawać link, bo zaraz się znajdzie stado niezarejestrowanych na forum spekulantów, którzy kupią po 10 sztuk (za masońskie pieniądze z Ameryki!). Piszta PW albo cuś, bo chyba dobry deal, jak ktoś jeszcze nie ma smile_prosty.gif.

@marek79

Jak na razie mojego zamówienia nie wycofali, więc jestem w dobrej myśli. BTW, jesteś mistrzem konspiracji :D.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79? Jeżeli podobał Ci się Test Drive Unlimited, czyli praktycznie jedyna samochodówka na PC z otwartym światem, to Forza Horizon przypadłby Ci do gustu. Zapowiada się na takiego Skyrima na asfalcie trollface.gif , czyli rób, co chcesz, jedź gdzie chcesz.

Widzę, że Gram.pl ma już w ofercie pre-ordery na wersję zwykłą: http://www.gram.pl/s...0/forza-horizon . Prawdopodobnie za "limitkę" zażądają 250 - 260 zł.

Edytowano przez Wuwu1978
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79

Forza i GT5 deklasują modelem jazdy i miodnością rozgrywki wszelakie NFSy, Shifty i Dirty, a FM4 to obecnie najlepsza samochodówka tej generacji, stąd nasze zachwyty ;)

@Wuwu

Spooko, preordery allegrowe tejże limitki Horizona nie powinny przekroczyć 200zł, tak było przy premierze czwórki która była przecież bogatsza i hype też był na nią większy. Trzeba tylko będzie sprężać się z zamawianiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu przysiadłem i wrzuciłem spory update mojej kolekcji gier do mojego profilu. Znajdziecie tam przede wszystkim edycje kolekcjonerskie, figurki oraz poradniki, o których ostatnio dyskutowaliśmy. Póki co zdjęcia poglądowe. W późniejszym czasie postaram się zrobić ich więcej do każdej pozycji. Miłego oglądania.

Tutaj teaser poradników, czyli jeden na drugim ;)

http://imageshack.us/photo/my-images/857/zdjcie626.jpg/

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@limitka Forzy

Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Za cenę jaką Microsoft by sobie zażyczył za ewentualną kolekcjonerkę mogę sobie dokupić do tego wydania losowy samochodzik od Burago czy Maisto, klucz do kół, na który mogę sobie przylepić własnoręcznie zrobioną naklejkę z logiem Forzy Horizon, nowe Top Gear czy inne motoryzacyjne pisemko i zostanie mi na parę litrów benzyny. Najlepsza kolekcjonerka ever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

smile_prosty.gif

@sergeron

ale na wirtusie jest coś jeszcze lepszego

Max Payne 3 za 199 PLN

"musi" wielkiego brania nie ma bo wszędzie zalega smile_prosty.gif

@down bleub

ja i tak poczekam bo spodziewam się jej jeszcze taniej, jeśli nie stanieje to inne sklepy też pewnie mocno zejdą z cenyi 200 spokojnie się pojawi, jeszcze risen 2 i wiedźmin mroczny by się przydał z 50 % taniej ale to już do sierpnia niech poczekają z obniżkami bo ja się spłukałem :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

No ale samochodzik Burago to nie Viper '13 z logo Horizon a magazyn Top Gear to nie artbook w twardej oprawie zawierający fajne arty na silniku gry. Jeśli limitka nie będzie zbyt droga to chętnie zamówię ale wydaje mi się, że zawód mój, Yapera i Wuwu odzwierciedlają niespełnione oczekiwania co do kolekcjonerki Forzy Horizon. Stanowisz wyjątek potwierdzający regułę :>

@marek79

Dzięki za info. Cena jest naprawdę dobra i za 2 stówki jak najbardziej warto brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub - Taki zestaw z wielkim logiem Microsoftu kosztowałby 400zł i prawdopodobnie nie byłby dostępny w Polsce. Tymczasem ja za swój zapłacę 300~, a resztę będę mógł przepalić na torze w swoim Pontiacu. Po prostu jeśli ktoś chce na daną grę wydać więcej (a na tym imo polegają kolekcjonerki, no chyba, że ktoś kupuje wszystko co ma napis ''uber limited collector's edition 2000'') to w przypadku samochodówek jest to niezwykle łatwe. Mi się to wydanie podoba z tylko jednym zastrzeżeniem. Jeśli pojawią się tam wzory malowania to oznacza, że w grze prawdopodobnie zabraknie edytora.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ciekawego niusa smile_prosty.gif (dla niektórych może to żaden nius)

czy wiecie że w Media Marktach sprzedają EK Wiedźmina: Mroczna Edycja

a z tego co pamiętam gram.pl reklamował się że do nabycia tylko u nich smile_prosty.gif

@Wuwu

chyba regularnej z tego co kojarzę smile_prosty.gif

@jacek

no mam taką nadzieję :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, narzekacie na brak tematów, więc pomóżcie mi rozwiązać pewien dylemat.

Zastanawiam się nad kupnem: Driver San Francisco EK albo Splinter Cell Conviction EK. Na obie gry mam ochotę, różnica między nimi to prawie 100zł(Driver ok 170zł + kw, SCC ok 70zł z kw) i właściwie nie wiem co bardziej mi się opłaci. Jak już wspomniałem w obie bym chętnie zagrał, ale nie wiem która jest bardziej opłacalna przy takich cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Akurat dziś przeglądałem edycje kolekcjonerskie gier na allegro i natrafiłem na Drivera w dość atrakcyjnej cenie. Nie wczytywałem się w treść oferty więc lepiej dobrze ją przeczytaj gdybyś się zdecydował. A oto link:

http://allegro.pl/dr...2471592080.html

Edytowano przez cubek28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polazilem troche po sklepach w Hamburgu i obcykalem pare ciekawych okazow. Przepraszam, ze nie obronione foty ale musze sie tu uzerac z maksymalnie pokreconym kompem na ktorym nawet filmy na jutjubie nie dzialaja plynnie confused.gif .

Tutaj patrzajtawink_prosty2.gif .

Nie wszystkie gry, ktore upamietnilem fotografia sa EK, ale z racji, ze w Polsce nie wystepuja to mysle ze warto obejrzec.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTr96

Osobiście czekam na konkretne obniżki kolekcjonerki San Francisco. Mam smaka na grę choć wiem że to zręcznościówka i liczę że cena tej EK w końcu rypnie w dół do zadowalających mnie 80zł. Samochodzik i gra nie są warte więcej na chwilę obecną. Conviction natomiast ogólnie odradzam choć to tylko moja subiektywna opinia.

@Pankamilek

Link do galerii wymaga logowania, nie byłoby to problemem gdyby dało się na tym chędożonym imageshack zarejestrować - użyłem już 3 loginów i 3 kont mailowych na różnych portalach i na żaden nie dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji (junk boxa też sprawdzałem). Wrzuć Pan fotki na coś innego, Picasa :>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widziałem edycję Wiedźmina 2 z aktówką i jakimś drewnianym rysikiem (nie wiem dokładnie, bo się spieszyłem). Kojarzycie coś takiego?

Coś takiego http://www.empik.com/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-specjalna-pc-cd-projekt-red,prod60753738,multimedia-p

Ile to może być warte?

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...