Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ah, whatever. Co do poprawnego linku - gdyby książeczka ta (352 strony) była dostępna na angielskim amazonie po cenie 45$ (za tyle teraz stoi na amazon.com) to brałbym bez większego zastanowienia. Nawet, jeżeli będzie dostępna w UK, to przy przeliczniku 1$=1funt kwota 45 funtów brytyjskich za artbook to dla mnie mimo wszystko za dużo. Niemniej - fajny kolekcjonerski gadżecik.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link, TTTr96. Poczekam az bedzie wiecej na temat tego artbooka wiadomo. Chociaz juz teraz cos czuje w kosciach, ze zdecyduje sie na jego kupno. Jesli ceny na europejskich serwisach aukcyjnych beda zaporowe, to bede sie musial odezwac do znajomych ze Stanow i poprosic o ich posrednictwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się coś podobnego od BioWare, ale utracili prawa do swoich starych marek, wiec co najwyżej mogliby dać od Jade Empire do ME3, czyli niezbyt bogaty zestaw, bo dla mnie podstawą w grach BW jest i będzie Baldur's Gate 2. :) Swoją drogą, BW w końcu ma swoje 'The Art of Mass Effect Universe'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was kolekcjonerów wielką prośbę - jeśli znajdziecie gdzieś EK Sacreda 2 to proszę o jakieś info.[...]

Ostatnio na Muve.pl widziałem kolekcjonerkę Sacreda 2 za dychę (zobacz tutaj), co jest w ogóle śmieszne, bo zwykła edycja w pomarańczowej Kolekcji Klasyki jest za 25 zł. Możliwe jednak, że po prostu wyczerpały im się zapasy tej kolekcjonerki i nie wywalili oferty, wprowadzając ludzi w błąd. Możesz napisać lub zadzwonić z pytaniem, kiedy można spodziewać się powrotu tej wersji do sklepu.

Pewnie już ktoś o tym pisał, ale widział ktoś przedsprzedaż Max Payne 3 w Empiku? Pomijając, że był to chyba mój ostatni zakup jakiejkolwiek gry w tej sieci, to skusiłem się na to przez koszulkę (która i tak jest za duża, ale do spania czy ćwiczeń może być). Dodatkowo było w tym DLC i zniżka za równowartość zakupionego "preordera", czyli 30 zł. W sumie za grę zapłaciłem, ze zniżką, 110 złotych. Bez niej zapłaciłbym tak czy siak 140 zł i nie dostał tych dupereli... Ja bym chętnie korzystał z tego typu okazji, ale jakoś nie widać ich dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - pisałem do nich już wczoraj, niestety otrzymałem informacje, że nie przewidują dostępności tej edycji w najbliższym czasie.

Co do wcześniejszego pytania Bleuba, o Snajpera - Jeśli tylko gra okaże się tak dobrą, na jaką się zapowiada to biorę, cena za "limitkę trollface.gif " nie jest wygórowana, może nawet skuszę się na EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbook z gier Blizzarda baaardzo poprawił mi humor i jest to dla mnie pozycja obowiązkowa na listopad! Cena jest atrakcyjna, ale należy doliczyć jeszcze koszta wysyłki z USA. Whatever, jeśli artbok pojawi się na brytyjskim Amazonie i wyjdzie taniej niż sprowadzanie ze Stanów to wezmę z UK. Nastawiam się na ok. 200-250 zł (40 funtów z darmową dostawą to byłoby ponad 200 zł, zobaczymy, czy będzie to bardziej atrakcyjne niż z wysyłką z USA), dla wielu to sporo, dla mnie do przełknięcia. Dla gadżetów Blizzarda jestem w stanie odmówić sobie wiele :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jak CriX za 100 jak się trafi to wezmę tą "antologię blizzarda" - nie mam ciśnienia na artbooki

ta "limitka" snajper to żal straszny za rok 30 PLN na allegro będzie chodziła

a tu okazja szczególnie na kup teraz wink_prosty.gif

http://allegro.pl/bi...2448994214.html

a ten sacred na muve to już ze 2 lata tam wisi w takiej cenie

i gothic 3 EK niestety brak artbooka

http://allegro.pl/go...2451934445.html

i tu unikat i gratka dla fanów serii (choć IMHO drogo)

http://allegro.pl/the-need-for-speed-se-eng-duzy-box-premierowa-i2449539354.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego linku... sądze, że gość chce, żeby ludzie licytowali stąd ta cena. Nie jestem pewien ale tam chyba pisze 1 000 000,00...

Taki sam amulet jaki jest w tej EK Gothica III bratowi zabrałem i ułamałem wszystkie rogi (prawdopodbnie posiadał go z jakieś edycji Gothica I lub II, ponieważ to byłu gruubo przed premierą GIII) wstydnis.gif

Co do EK Snipera 2 całkiem nieźle się prezentuje, jeśli cena nie wyniesie ponad 200 zł mooże, mooże się skusze.

Edytowano przez Revolvero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to duży błąd Revolvero bo gdybyś go nie zepsuł i nadal posiadał to bym go chętnie odkupił albo się z Tobą "pomieniał"

@down

pytanie ile Revolvero miał wtedy lat bo to było coś koło 2002 jeśli dobrze pamiętam jak Gothic 1 wyszedł (nie chce mi się sprawdzać) - w pewnym wieku pewne rzeczy można zrozumieć/wytłumaczyć :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ten medalion jest 'w cenie', tzn. jest trudno dostępny. co dobitnie pokazują aukcje z ostatnich miesięcy. Sam mam EK gotyckiego nr3, ale bez medalionu. Dlatego warto wziąć tą EK z medalionem, ale bez albumu, bo ten drugi można później łatwo dokupić.

PS: Jak można połamać wszystkie rogi takiemu cudeńku? :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mogę zapytać, ale jesteś świadomy że będą potrzebne gigantyczne pieniądze? 500 zł to zupełne minimum, a 800 zł to przewidywana suma... przy czym nie spodziewaj się mniej, co najwyżej więcej. Uwidziała ci się rzadka i kosztowna EK.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem wreszcie wykorzystac reszte voucherow do amazona, ktore dostalem od firmy kilka miesiecy temu. Wybor konkretnych przedmiotow nie byl trudny. W moje rece wkrotce trafi ten opasly przewodnik do Skyrim w twardej okladce i ME3 Collector's guide. A ze po ich zakupie wciaz jeszcze mialem troche srodkow do wykorzystania, to moje mysli powedrowaly do zaplanowanego na listopad artbooka "The Art of Blizzard". Biorac pod uwage ilu fanow ma Blizzard, jakosc ich wydanych do tej pory artbookow z kolekcjonerek, to ze artbook bedzie obejmowac jednoczesnie universa Warcrafta, Starcrafta i Diablo oraz jego ograniczony naklad i niepotwierdzona dostepnosc w Europie, doszedlem do wniosku, ze nie warto ryzykowac przegampienia tej pozycji i zlozylem pre-ordera na dwa egzemplarze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, zamiast człowieka straszyć ceną to wypadałoby najpierw wyjaśnić to i owo :> Przyznam szczerze, że pierwszy raz widzę taką kolekcjonerkę AC:Brotherhood. Co to za edycja? Wydana została tylko w USA czy innym niedostępnym dla nas regionie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac najnowsze cd-action natrafiłem na ciekawą informację. W zapowiedzi Dragon Commander była mowa o tym, że jednym z etapów gry jest strategia turowa w stylu Total Wara lub Ryzyka, i że jest ona tak dobra według twórców, że, cytując tekst : ,,planszówka jest na tyle dobra, że będzie sprzedawana osobno (i dodawana do edycji kolekcjonerskiej)."

Według mnie bardzo ciekawy pomysł, dodanie do EK planszówki opartej na grze jest czymś nowym (aczkolwiek zdaje mi się, że cos takiego było, jednak nie mogę sobie przypomnieć).

Samą grę z tego co pamiętam wydaje CD Projekt, więc może są szanse na tą edycję w Polsce. Inną sprawą jest oczywiście cena wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

To nie jest straszenie a czyste fakty. Nie wykładasz grubej kasy to nie masz co liczyć na limitki. Zamiast robić sobie nadzieje lepiej zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Nikt ci tego tanio nie sprzeda - jeśli w ogóle będzie chciał sprzedać.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@srokas7

Fakt, planszówka w kolekcjonerce to ciekawy "patent" ale z pewnością ostro podniesie to cenę zestawu. Niewiadomą jest też jakość mechanizmów rozgrywki samej planszówki i ilość wszelakiej maści stuffu do niej przynależnego dlatego osobiście wyszukując dla siebie gry planszowej w uniwersum jakiejś gry skłaniałbym się ku WoW Board Game czy czemuś podobnemu - oddzielnie wydanemu zestawowi nie będącego jedynie dodatkiem do EK. Niemniej - pożyjemy, zobaczymy zapowiedź kolekcjonerki i wtedy będzie można osądzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, w tym konkretnym przypadku tragedii nie ma. Wlasnie zajrzalem na ebay i znalazlem edycje z doktorkiem za 90 USD razem z przesylka. Wersja z "pajacem" jest za 100 USD. To tyle jesli chodzi o uzywane. Nowka tez jest dostepna, ale jej cena to 155 USD z przesylka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No to całkiem nieźle. Ja znalazłem wtedy tylko jedno za ponad 1000 zł. Ale co by nie mówić 90 USD to nie byle co na nasze realia. Oczywiście dla fana serii EK bardzo fajna. Ja czekam na EK AC III z figurką, na Empik.com można ją było bardzo tanio zamówić, i to zrobiłem.

PS.

Miałem propozycję zakupu za 90 USD (cena promocyjne :P) tablicy: Welcome to Raccon City...

Jak miałbym kasę i wybór to bym kupił EK AC B z pajacem, a nie samą tablicę za te pieniądze.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...