Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Revolvero ale na dobrą sprawę ile jest takich EK składających ię głównie z artboka i DLC? Mało. Podałeś Disciples 3 a tam już była jeszcze koszulka więc z zestawienia odpada.

Może i atbook raz obejrzysz i odłożysz, ale na dobrą sprawę co robisz z rzecami z bogatszych EK? Też raz czy dwa obejrzysz i odłożysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł to warto. Jednak powyżej 80 zł to raczej odpuść. Chociaż tutaj zdecyduj czy jesteś fanem czy nie. Jeśli niespecjalnei to szkoda wydawać pieniędzy.

Figurka ma większą wartość, ale zestaw z nią nie należy do "śmieciowych" o których mówiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem Total Warów jestem i to sporym. Jeszcze mam w planach zakup EK Alone in the Dark i ew Settlersów 7 i wyd. premierowe Fallouta 3 więc muszę trochę kontrolować budżet, który i tak jest niski. Coś na wakacje musi zostać.

Właśnie chodzi mi o to, że nie ma za wiele także EK z figurkami załączonymi bezpośrednio do pudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revolvero

Posiadanie kolekcjonerki lubianej przez siebie serii jest miłe więc wydaje mi się że warto pocisnąć tą aukcję.

@JohnOKA

Wielkie dzięki za szybką reakcję ;) Koszulka bardzo mi się podoba, ciekaw tylko jestem jak z jakością materiału. Nosiłeś ją i możesz coś powiedzieć o stanie T-shirta po praniu lub dwóch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie Dead Island Platinum edition było również na PS3? czy tylko ta edycja wyszła na PC'ta?

@Jacekw123 - ja równiez nie mam parcia, ale trochę te zmiany denerwowały. Choć dzisiaj część mojego zamówienia została w końcu wysłana do salonu, normalnie szok. Wiec na dniach powinnam odebrać "Red Faction Armageddon Edycję Specjalną" to zrobię zdjęcia i zdam relację jak ze stanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Koszulki jeszcze nie pralem. Zalozylem ją tylko raz na godzinke jest dosc wygodna. Material wydaje sie dosc mocny ze tak to powiem rozciągliwy. Jedna informacja nie prasowac w miejscach naklejki smile_prosty.gif Dodam jeszcze na metce jest napisane Men Classic Rozmiar L.

Ps

Moze kogos zainteresuje. Oryginalne pudelko diablo 1.

http://imageshack.us/g/228/20120626199.jpg/

Edytowano przez JohnOKA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obiecałem zamieścić zdjęcia RAZER'owej podkładki pod gryzonia z Wiedźminem, ale miałem problemy z kartą pamięci, na której miałem owe zdjęcia. Gdy już karta była sprawna, zgon zaliczyła ładowarka od laptopa pokerglass.png. Tak więc przepraszam za opóźnienie i się rehabilituję: http://imgur.com/GYTgc,yxpuh,j7iWU,ytoPo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing kolekcjonerki najnowszej odsłony Darksidersów.

Jestem coraz bardziej nahajpowany na tą edycję, lecz pomimo świetnie prezentującej się, dużej maski i całkiem grubego artbooka muszę sobie ją odpuścić ze względu na cenę. Taką kwotę musiałbym ciułać (oczywiście w między czasie kupując gry, książki, gadżety - tak jak zwyczajnie) dobre pół roku. Nawet jeśli i bym dysponował taką kwotą, wydałbym ją z ciężkim sercem, bo coś około 5 stów to zdecydowanie za dużo. Myślę, że 300 zł (przy premierowych 140, przynajmniej na muve.pl) to optymalna cena.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

A wszedłem sobie na Weltbild.pl a tu miłe zaskoczenie. Zostało już wysłane. Mimo, że wysyłka miała być 3.07. Tylko, że jest jest również jeden minus. Na stronie praktycznie wszystkie gry podrożały. Np. ES Warhammera na PC teraz za 96zł. Ale jakoś nie żałuję, iż ją sobie odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska prezentuje się nieźle, choć ta podstawka wygląda bardzo tandetnie i (chyba to wina prezentera) nie trzymała się na niej bezpiecznie. Ciekawe, z czego została zrobiona - czy to normalny plastik czy też może coś milszego w dotyku i bardziej interesującego. Artbook lekko mnie zawiódł. O ile ilość stron jest jak najbardziej na plus, tak jego rozmiar to chyba coś jeszcze nieco mniejszego od tradycyjnych mniejszych artbooków (w rękach gościa wyglądał na naprawdę niewielki). Arty w nim zawarte wydały mi się nudne i monotonne. Rozumiem że stonowana kolorystyka gry (a raczej brak jakiejkolwiek kolorystyki) przekłada się na warstwę graficzną artbooka ale po tym, jak prezenter przekartkował te ponad 100 stron książeczki, nie wyłapałem niczego interesującego i nie zapragnąłem go posiadać - a mam w zwyczaju ślinić się na sporą większość prezentowanych na unboxingach artbooków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z artbooka na plus jedynie okładka, która jest milusia, reszta bez zachwytów. Maska Śmierci robi spore wrażenie swoimi rozmiarami i wykonaniem. Obstawiam, że to standardowy plastik, co nie umniejsza jej ani trochę. Premiera już w połowie sierpnia, a żaden polski dystrybutor nie kwapi się z zaoferowaniej tej edycji w swojej ofercie. Czyżby zwiastowało to jej brak w Polsce? Koszt sprowadzenia tego z zagranicy wyniesie mnie około 400 zł, co nie jest taką absurdalną kwotą zważywszy na koszt samej gry, czyli 200 zł. Oczywiście mowa o edycji konsolowej. Czekam na rozwój wydarzeń, bo na chwilę obecną nie mam takiej kwoty do dyspozycji, ale edycja kusi :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing ani troche nie przekonal mnie do zakupu. O ile sama maska daje jeszcze rade, to cala reszta zadnego szalu nie robi. Artbook malutki i tak jak napisal juz bleub dosc nudny. Zreszta patrzac na to, ze na jednej stronie upchnieto kilka szkicow i biorac pod uwage rozmiary ksiazeczki, jest raczej srednio. Szkoda, ze nie pokusili sie o umieszczenie w edycji kolekcjonerskiej maski Smierci normalnych rozmiarow, takiej ktora by mozna bylo zalozyc na Halloween, albo chociaz powiesic na scianie - to dopiero byloby cos. :D Wtedy EK Darksiders 2 kupilbym od razu, tym bardziej ze jako dekoracja na scianach w moim pokoju wisi juz kilka masek przywiezionych z Koreii, Japonii i Afryki. No ale trudno, te kolekcjonerke sobie spokojnie odpuszcze i jej brak wcale nie bedzie dla mnie powodem do zalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie jeśli zobaczę ją na PC za rozsądne pieniądze. Też miałem nadzieję że maska będzie normalnych rozmiarów. Bardzo fajnie wygląda jednak bez szału. Co do reszty to trochę kpina bo naprawdę można było się postarać. Skok na kasę tanim kosztem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma to wspólnego z tematem EK? tongue_prosty.gif. Miła wieść o wydaniu DS II, może nawet uda im się coś zdziałać w sprawie kolekcjonerki? Kto wie?

Jeszcze nie dostałem odpowiedzi od THQ w sprawie EK DS II, napiszę jeszcze raz. Niezwłocznie podzielę się odpowiedzą oczywiście smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...