Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja osobiście uważam, że są to za drogie i zbyt cenne rzeczy, aby je używac. Jeśli chcę otworzyc coś nożem, to używam do tego zwykłego noża, który do tego kupiłem- podobnie z koszulkami, kubkami, klakatami itp.

Są to raczej rzeczy do podziwiania, aniżeli do korzystania z nich na co dzień. Making of obejrzę, artbook przejrzę, soundtrack wysłucham, bo im raczej to nie zaszkodzi, ale np. dziurawienia plakatów, aby je wywiesic bym się nie dopuścił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podejscie uzytkowe - figurki laduja na polce, soundtrackow slucham i trzymam z innymi plytami z muzyka, artbooki czytam/ogladam, a koszulki nosze (nawet dzis mam na sobie jedna z Butcherem z Diablo 3 :)). Kubka zwiazanego z gra zadnego nie mam, ale gdybym takowy posiadal, to bym go uzywal np. do picia porannej kawy w pracy. Nozyka z kolekcjonerki King's Bounty Legenda nie uzywam, ale to tylko dlatego, ze ilosc przychodzacej do mnie poczty droga tradycyjna jest znikoma - praktycznie cala moja korespondencja i rachunki to same emaile. Tak samo buklak z tej samej gry - nie znajduje dla niego zastosowania, wiec sobie tylko lezy. Plakatow tez nie wieszam (takze tych z CDA), ale to tylko dlatego, ze nigdy nie bylem ich specjalnym zwolennikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy przyjacielu ja nie twierdzę, że nie szanujesz.

Bleub jeśli chcesz kubeczek z Gearsów to dam ci fajny sklep. Podeślesz im grafikę, oni ci kubeczek tanio zrobią, i z tego co wiem nie zmyje się nawet po wizycie w zmywarce.

( O cholercia - kolega Treser mnie sprawdza biggrin_prosty.gif )

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też podchodzę do zawartości moich kolekcjonerek z nabożną czcią

i to właśnie dlatego że na kasie nie śpię w zasadzie ich elementów nie używam

owszem artbook przeglądnę soundtrack przesłucham (making of nie ruszam bo widziałem kilka i mnie nudziły, od tego czasu ich skutecznie unikam:D ) resztę zawartości też obejrzę z każdej strony

ale o używaniu koszulek, plakatów, kart etc. nie ma mowy

a widzieliście takie cudo

http://www.ebay.pl/i...984.m1423.l2649

@down

ja naturliś

to co wkleiłeś jest tańsze i pewnie ma dodatkowe grafiki jak piszesz, tylko pamiętaj że ortodoks musi mieć każde wydanie jego ulubionej serii smile_prosty.gif (pogadaj o Wiedźminie z matrixem smile_prosty.gif)

ja gdybym był fanem serii ME to chciałbym mieć oba :) (na szczęście nie jestem bo strasznie dużo gadżetów z tego universum jak dla mnie)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ja konkretnie. Kupilem go dzieki pomocy Yapera jak byla promocja na Amazonie. Po odsprzedaniu drugiej sztuki wyniosl mnie circa 65 zl. smile_prosty.gif A za taka cene to naprawde bylo warto, porzadny artbook, wprawdzie ten z EK Diablo 3 mi sie mimo wszystko bardziej podoba (duze arty RLZ! W dodatku strony nie sa biale, tylko stylizowane na stary papier, dla mnie zdecydowany plus), niemniej i tak cos swietnego. Te 'cpynki' z kolekcjonerek ME2 i ME3 wygladaja przy nim jak zabawki dla dzieci. No i jednak jakosc w nich gorsza (cienszy papier chociazby). Na dobra sprawe teraz zaluje zakupu obu EK, ale jakby nie patrzec mam tez te nieszczesne DLC, ktorych bym osobno nie kupil, steelbooki i pare innych pierdolek.

EDIT:

Marek - bo ja wiem? Ja jestem fanatykiem serii, ale jakos parcia na wszystko co zwiazane z ME nie mam. Wystarcza mi 2 egzemplarze premierowek ME, EK ME2,3 i ten artbook. Drugi mi niepotrzebny, dla mnie to pieniadze wyrzucone w bloto. No ale co kto lubi. Tam samo np. figurka Liary - spartaczona robota, zas stateczek Normandy to kicha za taka kase (o czym pisalem niedawno zreszta). Na moje nieszczescie EA to pazerne szuje i za wszystko licencjonowane marka ME pobieraja potezny haracz. Generalnie wiec moze cos jeszcze dokupie, ale jak cena bedzie w miare uczciwa i znajde cos ciekawego. Moze komiksy? Tylko z tego co widzialem, te z EK choc mniejsze, to jednak na lepszym papierze + lakierowana okladka, a "pelna wersja" to przypomina jakas tania gazete. Niech mnie ktos poprawi jakby co...

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja definicja kolekcjonerstwa to nabożne przechowywanie, głównie w dziewiczych opakowaniach. nie miałbym serca używać gadżetów tam dołączonych, które są unikatowe i kosztowały niemały hajs (chyba, że miałbym dwa egzemplarze, to jeden mógłbym poświęcić). Taką już mam naturę, że śpię spokojnie jedynie wtedy, jak wszystko jest dobrze pochowane i zabezpieczone :> Pieję tu szczególnie do gadżetów wyczynowo użytkowanych typu koszulki (pocę się jak prosiak, toteż szybko bym takowe sprał i koniec przyjemności z posiadania wypaśnego gadżetu, druga sprawa, że do kolekcjonerek dołącza się głównie rozmiary L i XL, a ja noszę S i XS :trollface:, więc musiałbym je nosić jako koszule nocne :P), kubki (jakby w sklepie nie było zamienników po 15 zł, chociażby takie allegrowe samoroby z nadrukiem, których można sobie zrobić kilka). Wiadomo, co kto woli, ale nie dopuszczam do siebie myśli 'beszczeszczenia' swoich skarbów :>

@Groteska666,

To na 99% nie ten sam artbook. 'The Art Of Mass Effect Universe' ma porównywalną ilość stron, a dotyczy wszystkich trzech części sagi. @marek79 podrzucił zatem ciekawy kąsek, o istnieniu którego nie wiedziałem. Cena końcowa była diablo korzystna, mówi się szkoda, bo arty wyglądają na smakowite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

nie dziwię się że się pocisz, w takim skafandrze kto by się nie pocił smile_prosty.gif ja jak widzisz na avatarku preferuje bardziej przewiewne powłoki :)

a co do Artbooka też wydawała się okazyjna cena ale spłukałem się totalnie na ostatniej wyprzedaży na wirtusie i musiałem odpuścić (swoją drogą duży plus dla nich wszystko w dobrym stanie i nieźle zabezpieczone - choć nie idalanie)

mimo że fanem ME nie jestem to gadżet wydał mi się godny uwagi

@Prometheus

no to jesteś bardziej wybrednym fanatykiem niż ja smile_prosty.gif ja bym chciał mieć oba jak tylko kasy by styknęło

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś ciekawego wam zapodam - @CriX - raczej nie do postawienia na półce, choć i tak znaleźliby się, którzy trzymaliby je w pudełku do końca świata. O czym mowa? O butach sygnowanych marką Saints Row a dokładniej grą SR; The Third. -> http://www.heydayfoo...ow-super-shift/

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takowych buciorkach na pewno nie pokazałbym się publicznie, ale jako gadżet kolekcjonerski sprawdziłyby się idealnie (są równie odjechane jak wiele strojów w samej grze :D... tylko dilda brak!). Po cichu marzę o kolekcjonerce 'Red Dead Redemption 2' (miejmy nadzieję, że sequel powstanie) i głównym gadżecie w postaci buciorów kowbojskich z ostrogami sygnowanych logo serii \o/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Na Yatta.pl - wysyłasz im grafikę i ci kubek robią.

Co do oryginalnych kubków - je stawiasz na półce, z tego z np. Yatta - pijesz. Proste, bezpieczne i korzystne.

http://yatta.pl/Kubek_na_zam%C3%B3wienie,8253.htm

Wybierz grafikę -> naciśnij wyślij a zobaczysz podgląd kubeczka -> zamów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty świetne tylko drogie wink_prosty.gif

a co do tego co napisał CriX

zastanawiam się czy na allegro/ebay pojawią się za jakiś czas "używki"

no i który kolekcjoner takie "używki" postawi na półkę i po co

żeby podziwiać zdarte zelówki czy się zaciągać fantastycznym zapachem (intensywnym jak z nowych artbooków tylko ciut innym)

podsumowując już na poważnie - IMHO idiotyczny gadżet, ale co kto lubi

z garderoby były

koszulki,

bandany,

plecaki,

torby,

kurtka skórzana(ktoś coś wspominał)

okulary

czapeczki

wisiory wszelakie (prócz kolczyków chyba)

pierścienie

tu mamy buciory

to nie było już tylko spodni(?) i bielizny(?) ciekawe kto będzie prekursorem nowego trendu i przy okazji jakiej gry, bo że będzie jestem niemal pewien

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka była miedzy innymi w jednej z Edycji kolekcjonerskich Resident Evil.

Co do bielizny to też była - EK gry na konsolę Catherine. Mieliśmy tam bokserki bodajże w serduszka i jeśli sie nie mylę to jeszcze koszulkę.

Po za tym do jakichś japońskich tytułów były dołączane majteczki.

Pojawiały się też portfele, zegarki, słuchawki, przypinki, kolczyki bodajże były też (możliwe że w EK z serii FF). Bluzy - krótki / długi rękaw, bez rękawów.

Kubki, szklanki, bidony, piersiówki, zapalniczki, scyzoryki, noże, sztylety, miecze, topory i masa innych mniej lub bardziej dziwnych przedmiotów.

Były fartuchy i rękawice do pieczenia.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że sporo mnie ominęło wink_prosty.gif

to pytanie czego jeszcze nie było z garderoby widzę że spodni nie wymieniłeś biustonosza też nie no i skarpetki(tudzież rajstopy/pończochy)

nie wymieniliśmy obaj hełmu smile_prosty.gif a był w operation flashpoint czy jak to się pisało

a no i nie zapominajmy o masce gazowej z metra 2033

no a ten fartuch (to ten z fotki którą wklejałeś?) i rękawice do pieczenia to już mnie zabiły smile_prosty.gif

PS a w premierowym boxie Tropico był shaker

@down

rzeczywiście przeciwgazowa błąd z rozpędu smile_prosty.gif ale gazowa mogłaby też być ciekawa wink_prosty.gif

a w czym była lala z ciekawości? japonia?

była też owca, wprawdzie nie dmuchana tylko "pluszowa" i w standardowej edycji gry Sheep

a w World in Conflict (nie w PL) był kawałek kamienia, ponoć jakiegoś muru smile_prosty.gif

no i szachy

ale nadal nie ma spodni, ktoś coś wie o spodniach? lol.gif

PS CriX napisałeś topory a wcześniej to przeoczyłem w czym były i czy to rzeczywiście topory czy jak te długopisy w kształcie mini "ciupaski"

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noktowizor był, krawat. Walizki, skrzynki - drewniane, metalowe, plastikowe.

Długopisy, pióra. Paski do spodni, klamry.

W metro nie było maski gazowej kolego. Była za to maska przeciwgazowa :D

No i oczywiście najlepsze - dmuchana lala :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wszystkich prośbę. Szukam poniższych tytułów w big boxach lub EK. Jeżeli macie do jakiś dostęp, dajcie znać!

1. Fallout 1 (Shorty sprzątnał mi sprzed nosa)

2. Fallout 2

3. Tomb Raider 1 + dodatek

4. Tomb Raider 3 + dodatek

5. Tomb Raider 4

6. Tomb Raider 5

W ten weekend postaram się również wrzucić filmik dot. serii Total War.

Mam również pytanie, czy ktoś widział jakieś przecieki o EK Bioshocka 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, marku79 dzięki za pamięć, ja jestem dumnym posiadaczem takiej bandany i w swoim czasie pewnie również ją wystawię, bo jak widzę całkiem ładną cenę osiągnęła wink_prosty.gif.

Ktoś chętny na "photo unboxing" EK Wiedźmina pierwszego? Bo nie mam aktualnie dobrego sprzętu, a jeśli mam robić słabej jakości unboxing to wolę nie robić wcale. A zdjęcia mogę wrzucić z jakimś tam opisem wink_prosty.gif.

Jeśli ktoś reflektuje na taką bandanę to niech sobie poszuka, bo już druga wisi na alledrogo ;).

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten wcześniej wspomniany poradnik do Skyrim - http://www.amazon.co...l/dp/0307891402

Nie wiem czy dobrze rozumiem tego amazona, ale 23 $ za używany (jeśli oczywiście zadbany) to całkiem dobra oferta.

Jest też wersja w miękkiej oprawie - http://www.amazon.co...p_ob_vg_title_1

Bardzo atrakcyjna zdaje się być też oferta na kolekcjonerkę tegoż tytułu http://www.amazon.co.../ref=pd_sim_b_3, 96 $ w przeliczeniu na nasze wychodzi taniej niż w czasie premiery.

@Down - Poradnik w miękkiej jest na allegro za 96 z przesyłką :)

Edytowano przez Zodiak
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą kolekcjonerkę Skyrima za niespełna 100 dolarów, plus oczywiście koszta wysyłki, które są nie małe - średnio wychodzi ok. 500 zł, ale jest jeden haczyk. Obawiam się, że te wersje mogą być NTSC, czyli nie do odpalenia na konsolach europejskich, PAL. Jeśli byłoby to Region Free to oferta jest mimo wszystko atrakcyjna, bo tej kolekcjonerki ze świecą teraz szukać. Jako wielki fan Skyrima wziąłbym nawet drugą sztukę do 'zachomikowania', o czym informowałem chociażby Tesu. Z kolei poradnik w miękkiej oprawie (te z twardą są już tak wyśrubowane cenowo, że ręce opadają) można bez problemu ściągnąć do Polski za 100 zł. Dawno bym to uczynił, ale zawsze znajdzie się na moim horyzoncie bardziej atrakcyjny zakup. Mimo to, jakby ktoś chciał sprowadzić owy poradnik przeze mnie z amazona, to służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...