Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Trochę kicha z tym kamieniem dusz, który wygląda na trochę słabo wykonanego, widać w niektórych miejscach odpryski, a dioda wewnątrz świeci byle jak.

to prawda. Czacha doskonała, ale pendrive nie trzyma tego samego poziomu. Mam 2 egzemplarze i ani jeden, ani drugi, nie jest wykonany idealnie. Widać jakieś zadrapania, odpryski itd. W czaszce, czyli tak, jak stał będzie u mnie, prezentuje się bardzo ładnie. Gdybym go używał, to zdecydowanie narzekałbym na to, że do koloru i świecenia, jakie przedstawione są na materiałach reklamowych, nawet się to to nie zbliża, bo świeci tylko skromna część całości i to nie za fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie odebrałem swoją edycję kolekcjonerską Diablo III. Byłem pewien, że ją otworzę, ale teraz, aż mi szkoda zrywac folii...a ona czeka na mnie. Zaraz zwariuję! Mogę powiedziec, że pudełko jest WIĘKSZE niż się spodziewałem. Myślałem, że będzie o wiele niższe, niż EK WOW'a, a tymczasem są prawie takie same. EK Diablo III jest też znacznie grubsze.

Wymiary:

wysokośc: około 28cm

Szerokośc:około 23cm

Głębokośc: 9cm częśc środkowa oraz 10 górna i dolna.

Jak się przełamię, a raczej tak :D to wstawię zdjęcia z komentarzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupiłeś, by trzymać w folii ;) Choć ja swojego egzemplarza też jeszcze nie odfoliowałem... Na pewno zrobię to jednak w najbliższych dniach, planuję jednak unboxing dlatego na razie smakuję się odpakowaniami z Youtube i expię Wizarda. Samą grę natomiast kupiłem w edycji standardowej - EK zachowa swój unikatowy kolekcjonerski klucz :trollface: a i Guest Passy się porozdaje znajomym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie wgrywa się unboxing DIII. Tymczasem zapraszam do obejrzenia:

PS. Po wgraniu właściwego filmu post zedytuję...

PS2. Podczas filmiku z unboxingu DIII pojawi się niespodzianka...cenna zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem ;)

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, ładnie :) też zawiodłem się trochę tym penem, choć raczej od strony jakości i walorów wizualnych podczas użytkowania, niż w stanie, że tak powiem "muzealnym", czyli tak, jak użytkował go będę ja. W takiej sytuacji jest dla mnie w sam raz, a czacha jest boska.

Jedna uwaga odnośnie czego innego: skoro podałeś swój nick w battletagu, należy chyba jeszcze podać numer tego nicka, chyba, że jesteś jedynym, który takowy wymyślił :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już dwa unboxingi dyndaja na YT :)CriX jak zwykle skupił większą uwagę na sobie niż na prezentowanym towarze :tongue:Kraven, ten ciężar pudła to te 10 cholernie długich lat czekania ;) Mój filmik niestety jest dopiero w połowie drogi zaczepiania się na serwerze :/ Co tu dużo mówić - edycja kolekcjonerska Diablo III jest w pyteczkę ;) Ta czacha, szczegółowość jej wykonania, robi wrażenie. Natomiast artbook to mistrzostwo świata - bajeczny zbiór kapitalnych grafik, do tego świetnie podany :)

Przyznam, że jeszcze nawet nie zainstalowałem gry. Poczekam nieco aż oblężenie battlenetu minie, bo chyba szlag by mnie trafił, jeśli bym miał nonstop czytać tekst "spróbuj ponownie później" :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupiłeś, by trzymać w folii ;) Choć ja swojego egzemplarza też jeszcze nie odfoliowałem...

Ja również :trollface: . Pudło odebrane dziś z punktu odbioru osobistego (kupione na Gram.pl) zaskoczyło mnie swoim dosyć dużym ciężarem. Jest dobrze.

Chciałem dziś kupić zwykłą wersję pudełkową i tak: w gdańskim Empiku nie ma, w gdańskim Auchan nie ma. Ponoć zamówili tylko 30 sztuk (LOL) i wszystko rozeszło się "na pniu". A cena była dosyć dobra, bo wynosiła 165 zł. Na moje pytanie "Kiedy spodziewacie się kolejnej dostawy?" sprzedawca powiedział, że nawet sam CD Projekt tego nie wie :trollface: .

Swoją drogą nie przypominam sobie takiej sytuacji w tej branży, żeby gra komputerowa w dniu swojej premiery zeszła w takim tempie. No, nic - jutro jeszcze sprawdzę w Media Markt.

A kolekcjonerka? Cóż. Łechta moje wybujałe (próżne) ego stojąc na półce :trollface: .

P.S.Ta pozycja, jaki i sporo innych znajdzie się wkrótce w kolejnej aktualizacji mojej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie przypominam sobie takiej sytuacji w tej branży, żeby gra komputerowa w dniu swojej premiery zeszła w takim tempie.

Jeśli gra konsolowa się liczy to za RDR na xboxa uganiałem się z półtora tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven

Filmik git majonez. Co do ulotki z tyłu pudełka zbiorczego - Blizz nie odwala chałtury i w przypadku kolekcjonerek WoWa były one zaczepione na jakiegoś gluta który to za każdym razem odchodził ładnie i nie niszczył pudełka. Stonowana kolorystyka zestawu to dla mnie plus, przynajmniej wszystko trzyma się kupy i zachowuje klimat. Pudełko z grą też w stylu blizzardowskim jest nieco inne od tego z edycji standardowej - tył boxa zdobi zawsze jakaś mapka czy lekki arcik.

Co do dostępności edycji standardowej - bez obaw. U mnie w łomżyńskim Empiku rano było jakieś ~50-60 egzemplarzy i co prawda w ciągu godziny rozeszło się praktycznie 2/3, tak jeszcze tego samego dnia planowana była dostawa nowych egzemplarzy, kolejne również były przez dystrybutora zaplanowane na kolejne dni. Co jak co, ale normalnej edycji nie powinno zabraknąć. Popyt okazał się jednak zbyt duży i nie do przewidzenia nawet dla CDP.

Ciekawa sytuacja była natomiast dziś o 10 rano pod Media Expert - na miejscu o 9.45 już jakieś 6 osób (w tym ja), do 10. zebrało się już ponad dwadzieścia. Wszyscy na hura wparadowali do sklepu w poszukiwaniu Diablo III, okazało się jednak, że po pierwsze nie został on jeszcze wystawiony na półki, po drugie - były tylko 4 sztuki. Cena 155zł kusiła, ale nie wdałem się w szarpaninę, bo honor człowiek jednak ma..

Sama gra urywa parówkę ale to chyba opinia podobna do każdego, komu udało się już trochę popykać i przyexpić chociaż te parę lvli przed nieoczekiwanymi problemami technicznymi.

Jutro może cyknę fotki edycji standardowej? Unboxingów kolekcjonerki w internecie jest już sporo i chyba widział ją każdy, mniej natomiast miało okazję obejrzeć dokładnie wydanie podstawowe.

@Ferrou

Podrzuć linka do unboxingu, gdy ten już pojawi się w sieci :)

Poza tym - będziemy mieć chyba z Yaperem coś fajnego do pokazania, związanego z dzisiejszą premierą D3. Stay tuned :D

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wystąpiły jakieś problemy i musiałem od nowa załączać unboxing Diablo III na YT :dry: W każdym razie mam nadzieję, że dzisiaj już będzie można to oglądnąć.

Mam pytanko jeśli chodzi o te skrzydełka - ostatecznie wczoraj wieczorem zainstalowałem grę, bezproblemowo się zalogowałem i widzę, że w inwentarzu mojej postaci są rzeczone skrzydła + jakieś barwniki. I teraz pytanie: co ma się zrobić z tymi klamotami? Po co te skrzydła? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo1985 i Ferrou

Unboxingi klasowe, obaj podeszliście do sprawy profesjonalnie i co najważniejsze - były to prawdziwe otwarcia włącznie ze zdejmowaniem folijki z pudła i towarzyszącymi temu emocjami ;)

Niewielka promocja forum i tematu na pewno się przyda - im więcej osób w tym temacie podzielających naszą pasję tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja podstawowa juz jest, EK powinna być "do końća dnia" - cokolwiek to znaczy. Chyba umrę do tego czasu, albo co O.o

Pytałam w temacie ogólnym o Diablo, ale nikt nie odpowiedział (nikt nie wie? umknęło może?). Czy jeśli zarejestruję grę w Europie a pojadę do Stanów, gra będzie śmigać normalnie, czy muszę mieć dwie kopie, dwa konta etc.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...