Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja widzę 12 :>

Piątek jest, ludzie pewnie imprezują ;) Komu tam w głowie siedzenie na forum. Choć jest rzeczywiście dziwnie cicho - nawet w temacie z opiniami o serii Diablo niewiele ostatnio nowych postów.

Do bywalców tematu - ma ktoś już specjalkę Alana Wake i chciałby podzielić się opinią nie tylko na temat gry, ale i dodatków?

Edit.

Dla tych co zastanawiają się dlaczego Muve nie miało obwoluty na EK Risena 2. Crix do nich napisał i otrzymał taką oto odpowiedź:

Witam, Panie ... nasza edycja różniła się tylko brakiem tego ?zewnętrznego? opakowania które widać na przesłanym przez Pana zdjęciu. Różnica wynika stąd, że na ?półce? w Empiku nie można wystawić białego kartonu bez żadnego logo gry..

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79

Już nie raz widuję takie aukcje za 90-100zł, nawet mam możliwość ściągnięcia sobie egzemplarza do pobliskiego sklepu z grami bez kosztów przesyłki za równiutkie 79zł ale wciąż pojawiają się na horyzoncie nowe wydatki i zwyczajnie szkoda czasu na EK Cartela która nie jest zła, gadżetów jest sporo, ale jednak nie jest priorytetem na żadnej z moich list zakupowych. Obniżka na muve do 49zł :trollface:? Może wtedy się skuszę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam w swojej kolekcji tylko parę kolekcjonerek m.in. ME , Shogun 2 czy Homefront..

Dziś jednak nie o tym. Jestem szczęśliwym posiadaczem EK D3 , a teraz moje pytanie:

Kiedy mogę spodziewać się kuriera u mych drzwi? Pytam , bo w przypadku Shoguna dostałem dzień przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy unboxing Diablo III po polsku -

. Jak zawsze u nich świetna jakość i pełen profesjonalizm. Coraz bardziej się nakręcam :smile: .

@patjak

Wydaje mi się, że kolekcjonerka będzie u Ciebie jednak w dzień premiery, we wtorek, bo pewnie zostanie wysłana w poniedziałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

no nie sadze

dostawa w tym samym dniu to usługa express (czy jak tam dany kurier ją zwie) i jest extra płatna (słono)

IMHO jeśli wyślą w poniedziałek to gracze otrzymają we wtorek

nie wiem czy widzieliście, a chyba nikt nie wklejał lista miejsc z nocną premierą D3

http://www.cdaction.pl/news/26468

jak widać nie tylko brak Białegostoku czy Radomia, ale też Lublina, Kielc i Rzeszowa !!

generalnie wschód kraju "olano cienkim sikiem" (jak zwykle w tego typu okazjach)

@down

ale, bo moderatorzy forum actionum to Vipy i dostają w trybie przyspieszonym :D

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrzucić te zdjęcia chyba jakiś tydzień temu, ale mi się nie udało. Nie są może bardzo szczegółowe czy dokładne, ale powinny pokazać wystarczająco dużo. Model Normandii wygrałem w fejsbukowym konkursie "Inwazja Żniwiarzy", w pierwszej rundzie, w której trzeba było napisać opowiadanie w klimatach Mass Effecta. Korzystając z okazji chciałbym pochwalić EA za organizację podobnych eventów, które są świetnym pomysłem na promowanie marki ME i samej firmy. Może i nie jestem obiektywny, a EA święte nie jest, ale we mnie mają lojalnego klienta. W końcu nie zawsze można wygrać edycję specjalną ME3, model Normandii i przy okazji jeszcze Alice: Madness Returns :D

Pudełko: Klik!

Tył pudełka: Klik!

Kod rejestracyjny (nie wiem, co daje zarejestrowanie modelu, jeszcze tego nie zrobiłem): Klik!

Tak to było mniej więcej ułożone w pudełku: Klik!

Widok z boku: Klik!

Widok z góry: Klik!

Widok z tyłu: Klik!

Jeszcze raz z góry, tym razem bez podstawki: Klik!

Podstawka: Klik!

Spód - widoczne miejsce do zamocowania podstawki: Klik!

Przybliżenie: Klik!

Bok Normandii: Klik!

I drugi bok, z błędem: Klik!

Na koniec porównanie rozmiaru: Klik!

Cały model odlany jest z twardego tworzywa, ciężko powiedzieć, z czego dokładnie. Nie jest to metal, może jakiś gips. Nie jestem na tyle psychiczny, by odłupać kawałek i sprawdzić. Podstawka wykonana jest z tego samego materiału, z czterema antypoślizgowymi podkładkami - widać to na zdjęciu.

Jakość wykonania jest dość wysoka. Malowanie jest dokładne, choć można dostrzec drobne błędy. Na załączonym zdjęciu widać, że jeden Y i symbol Przymierza są niedokładnie umiejscowione (przedostatnie zdjęcie).

Na zdjęciu pokazującym tył modelu widać również, że został odlany z drobną pomyłką - jest nieco wykrzywiony.

Ogólne wrażenie jest dobre, choć z całą pewnością nie dałbym za niego dwustu złotych. W takiej właśnie cenie widziałem dwa modele na alledrogo. Jeden znalazł nabywcę, a drugi jeszcze nie. Dla Amerykanów, gdzie Normandia kosztuje 35$, nie jest to duży wydatek i może być dość opłacalny. Ja, gdybym chciał kupić SR2, dałbym za nią kilkadziesiąt złociszy, w ostateczności sto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrYoshi

Szczerze mówiąc to dla mnie wygląda to trochę jak jakaś tania podróbka ze sklepu "wszystko po 5 złotych" albo jakaś samoróbka.

Nie postarali się za bardzo. Ale dla fana ME, fajny gadżet mimo wszystko.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co, to dzięki za MrYoshi za wstawienie zdjęć, bo nigdzie nie mogłem znaleźć tego modelu "na żywo". Szczerze powiedziawszy, to całkiem ładny. Wykonanie jak i malowanie ładne, no i dla ludzi którzy lubię uniwersum ME (w tym mnie) bardzo fajny gadżet. Jednak, chyba "tylko fajny" Wykonanie jakoś niespecjalnie zachwyca. Model zapewne jest odlany z mieszanki gipsowej (nie da, tu głowy, bo samego modelu nie mam, ale zgrubienia i gruba warstwa farby zdaje się to potwierdzać). Na pewno lepszym materiałem na tak małą skalę był by metal/mieszanka plastikowa. Mniejsze elementy są odlane tak sobie, jednak największe zastrzeżenia mam do samego pomalowania modelu. Mam w zasadzie wrażenie, że farba ścieka z tego modelu. Sprawia to, że model wydaje się nierówny. Różne niedociągnięcia mówią o tym, że model był malowany ręcznie (np. te czarne kreski, są całkowicie nierówno) lub po prostu, mają niedokładne maszyny. Model jest dosyć fajny, ale mając odpowiednie maszyny (tutaj chociażby odlewnia z wyprofilowaną SR-2, ale taka rzecz jest niemożliwa do zdobycia) i szmat czasu mam wrażenie, że mógł bym zrobić coś podobnego (lub lepszego pod względem wykonanie/malowania). Jednak doskonale wiem, ile kosztuje i zajmuje czas robienie takich rzeczy w domu, a, że psychopatą jeszcze takim nie jestem, nie będę nawet próbował. 200 złotych, to imho trochę za dużo. 35$, który wychodzi na oko 105 złotych, to cena odpowiednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze się zastanawiam czy ludzie tak wystawiający nie zdają sobie sprawy że łamią regulamin allegro i mogą trafić na cwańszych od siebie? (no chyba że to wystawienie na zamówienie)

a "figurkę" tego statku widzę już kolejny raz i cały czas mam wrażenie że jest wykonana na "odwal się" może na żywo wygląda to lepiej ale na fotkach i filmach rzeczywiście wygląda - jak to napisał Kaczek93 - jak ze sklepów wszytko po...

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do NIEJ w tej sprawie i odpisała:

,,Nie, nie literówka.

To jest cena gry.''

CriX zauważył i zgłosił do Allegro.

Zapowiedział też, że niedługo nagra kilka nowych filmików, na jednym z nich zaprezentuje D ]|[, a na jeszcze innym coś ,,tajemniczego''.

Speszjal w poniedziałek, Diablo we wtorek.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Popatrzcie na inne jej aukcje dzisiaj wystawione. Przy okazji to już trzecia wystawiona kolekcjonerka Darksiders przez nią. Tamte się sprzedały, więc ciekawe czy coś było nie tak, czy ma ich kilka.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pewną prośbę o radę w związku z edycjami kolekcjonerskimi. Postanowiłem, że w wakacje kupię sobie chociaż jedną kolekcjonerkę i teraz dwa potencjalne nabytki wpadły mi w oko i nie wiem który okaże się lepszym wyborem:

1. Pierwszym kandydatem do mojego wakacyjnego nabytku jest Władca Pierścieni Wojna na Północy EK(ta z figurką Trolla). Osobiście dość lubię Władcę Pierścieni, do tego kocham Artbooki i Steelbooki, a owa kolekcjonerka ma oba. Co innego, że edycja kosztuję niecałe 300zł(z wysyłką wychodzi ponad) i to jest główną zaporą przed kupnem. Dla fana WP obowiązkowy nabytek, a dla osoby jak ja, która tylko trochę się interesuje WP, takie dość średnio opłacalne i dlatego nie wiem czy jest warto się na to zdecydować.

2. Drugim wyborem byłby Deus Ex Human Revolution Augmented Edition(czy jak to się piszę). Figurka mnie praktycznie nie kręci, dlatego nie wziąłbym EK, sama gra jest miodna, bo aktualnie ogrywam dzięki życzliwości kumpla i zdecydowanie warta kupna. Problem w tym, że mi zależy na egzemplarzu nowym i PC, żadnych znaczków po jakimś PS3 czy Xbox'ie 360 nie mogłyby "zdobić" mojego pudełka. Artbook wydaje się być naprawdę ciekawy, a DigiBox też swoje zalety ma. Problemem, może nie być cena, a raczej fakt, że edycja praktycznie jest niedostępna na PC już, a przynajmniej ja jej dawno nie widziałem, co mnie bardzo smuci.

Dlatego nie wiem, czy lepiej czatować na ową EK czy na pierwszego kandydata. Proszę was o coś więcej niż "Lepiej weź X bo Y jest za droga i taka sobie", argumenty panie i panowie, argumenciki proszę. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamawiał ktoś z merlina edycje kolekcjonerska diablo III.Ja zamawiałem i pare dni temu dostałem od nich takiego maila "Prosimy nie zmieniać tematu tej wiadomości jeśli chcesz na nią odpowiedzieć, w przeciwnym wypadku nie otrzymamy Twojej odpowiedzi.

Szanowny Panie

Dziękujemy za korespondencje nadesłana do naszego sklepu.

Wplata za zamówienie numer xxxxx została zaksięgowana na naszym koncie.

Zamówienie jest w trakcie realizacji, zostanie wysłane po skompletowaniu wszystkich towarów.

Termin realizacji zamówienia to 16-05-2012

O wysłaniu paczki powiadomimy Pan osobnym mailem.

Dziękujemy za zakupy w Merlin.pl i zapraszamy ponownie!

Prosimy o nie kasowanie tematu wiadomości! Zmiana tematu spowoduje utratę historii korespondencji

On Sob 05 Maj 2012, 07:54:24, api wrote:

> zamowienie: 8254522

>

> witam czy moje zamówienie będzie zrealizowane i proszę mi powiedzieć

> jaka przewidywana jest data wysyłki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja mam pytanie odnośnie zamówień na gram.pl "zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.5.2012)" chodzi o diablo 3 EK, niektorzy maja inny komunikat w zamowieniu "zamówienie jest gotowe do wysyłki " czy w moim komunikacie chodzi o to, że sklep oczekuje na nową partie pudełek i ewentualna wysylke? bo jezeli chodzi o EK diablo to chyba wiecej ich już nie będzie o_O

Edytowano przez Variox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Spokojnie, mam to samo. Również byłem lekko zdziwiony tym napisem. Fraza "oczekuje na dostępność towaru" w połączeniu z tym, co się dzieje teraz na rynku z EK Diablo III nie brzmi zbyt optymistycznie, ale nie oznacza to, że zamówienie zostało anulowane (lub czekają na towar, bo akurat teraz nie mają wystarczającej ilości). Na e-mailu mam napisane, że "zamówienie jest gotowe do wysyłki". Jednym słowem, nie ma co panikować, twoje zamówienie zostanie jutro wysłane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...