Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Do tych co by chcieli kupić Fear 3 EK. Wytłumaczę wam jak to wygląda. Wersji PC nie ma w Polsce WCALE. Oni dają wersję konsolową tylko że wymieniają grę z konsolowej na PC. EK Fear 3 niczym się nie różni od siebie w wersji PS3, X360 czy PC. Tak więc jak zamówicie to dostaniecie EK na którym będzie pasek PS3 ale w środku będzie gra PC. Cena oczywiście taka jak za wersję EK PC. Ja już zamówiłem i teraz czekam. W sodę powinienem ją dostać i wtedy zamieszczę zdjęcia itd. Tak jest przynajmniej na sklepie Muve.pl i wątpię, a nawet mogę zapewnić że w innych sklepach inaczej nie będzie bo w końcu Cenega jest dystrybutorem. Nie mniej jednak cieszmy się że dostaniemy to co chcieliśmy.

@UP

Ja ich kupuję bardzo dużo ale za dobry jestem na bloga :P Jakoś chęci nie mam na robienie drugi raz tego samego co tutaj, sensu dla mnie 0.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kolekcjonerka, którą zamieszczam jest jedną z najlepszych 2006 roku.

Wydanie kolekcjonerki jest bardzo dobre ponieważ w przypadku strategii soundtrack lub artbook byłyby raczej niewypałem, a tu wszystko jest doskonałej jakości i nie ma się wrażenia, że coś zostało doczepione na siłę. CDP miało wtedy doskonałych ludzi od PR i wytoczyli coś co powaliło rynek na plecy. Do tej pory przy premierze nowych kolekcjonerek mówi się, że kiedyś to one miały klasę, a teraz tylko dobre chęci ;)

Panie i panowie! Przed państwem...

Company of Heroes

Data wydania: 2006

Gdzie można dostać: wyobraź sobie niedostępnego i obrzydliwie rzadkiego białego kruka... teraz pomnóż go przez 50, a i tak nie jesteś blisko tego jak wielką rzadkością jest ta gra.

Autentyczny kartridż po amunicji kalibru 7,62mm (0.3 cala), full metal. Pewnie ukradli z Iraku ;)

p6270083.th.jpg p6270086.th.jpg p6270093.th.jpg

Otwieramy pudło

p6270094.th.jpg

Karty z pojazdami

p6270100.th.jpg p6270102.th.jpg

Opakowanie typu Digipack

p6270104.th.jpg

Instrukcja w formie osobnej książeczki

p6270110.th.jpg

Otwieramy Digipack

p6270113.th.jpg

Książeczka "Kamuflaż i osłona" czyli jak przeżyć i nie zostać wykrytym

p6270114.th.jpg p6270121.th.jpg

Mapa sztabowa z operacji "Overlord"

p6270122.th.jpg

Zbliżenie na Normandię

p6270127.th.jpg

Całość

p6270136.th.jpg p6270140.th.jpg

lenin6.png

Ocena 6/6

Bo: w 2006 nikt nie oczekiwał, że STRATEGIA zostanie wydana w Edycji Kolekcjonerskiej. Jeszcze bardziej nikt nie oczekiwał, że będzie to autentycznie wspaniały produkt pod względem jakości jak i zawartości. Polecam!

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy dostane gdzies jeszcze edycje kolekcjonerska Assassin's Creed (1)? Jesli macie gdzies na jakiejs stronie to moglbym prosic o link? :)

Chodzi ci o metalowe pudełko z hologramem itp. http://cokupic.pl/produkt/Assassin-s-Creed...mited-metalbox- ? Musisz zapolować na zagranicznych stronach, bo w Polsce dawno już tego nie widziałem.

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byly jeszcze jakies inne wersje kolekcjonerskie/limitowane? Taki ktore bym dostal w Polsce..

Była Edycja Specjalna. Pakowana w białe pudełko. Zawierała grę, Pada (renomowanej i niezwykle znanej firmy, ale już nie pamiętam jak się nazywała ;)) i artbook.

http://archiwumallegro.pl/unikat_assassins...-686963423.html <---- moja stara niedoszła aukcja. Miałem wtedy chyba 15 lat. Zalicytowałem, wygrałem i nie kupiłem bo nie pomyślałem, że nie mam kasy ;) Stare dobre czasy.

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z dostaniem w Polsce ktorejs ze specjalnych edycji pierwszego AC bedzie raczej niemozliwe, tak? :/

Wydaje mi się, iż zdobycie tej EK nie będzie o tyle trudne tylko w naszym kraju jak i po za jego granicami. Przed chwilką sprawdziłem eBay, który zwykle pęka w szwach od różnorakich ofert aczkolwiek AC - CE nikt nie aktualnie nie sprzedaje.*

(*) Amazon tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kolekcjonerke Shoguna 2 z filmem i ksiazka "Sztuka Wojny" tak? W dalszym ciagu uwazan, ze EK sprzedawana w Polsce byla slabsza od tych sprzedawanych na Zachodzie. :( I wcale nie pisze tego bo sam z UK swoja sprowadzilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze mi ''pomogliscie''.. :/ hmm.. To trudno, na allegro widzialem jakas Limitowana za niecale 100 zl, przepraszam ale nie mam jak dac linka bo korzystalem z dedykowanej aplikacji Allegro dla Androida.. Tam bylo jakies metalowe pudelko z symbolem Assassynow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To tylko wersja limitowana, ktorej praktycznie jedynym atutem jest wlasnie ten steelbook. Dla niektorych to moze byc fajny gadzet, ale tak po prawdzie to nic na tyle specjalnego by za niego dopłacac. IMO lepiej odlozyc kase na kolekcjonerke AC Revelations.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revelations swoja droga.. :P

Chcialem po prostu sprobowac skolekcjonowac wszystkie czesci AC ale w specjalnych edycjach, oczywiscie z mila checia przejsc je sobie od nowa.. :) Co prawda jedyne ktore ukonczylem to 1 i 2 bez Brotherhood (na razie :)), ale wlasnie od pierwszej czesci chcialem wylapac jakies kolekcjonerki gdyz uwielbiam ta serie.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie juz zacznij polowac na wersje PC AC Brotherhood Codex Edition. Kto jej nie kupil na czas, to teraz trudno ja dostac. Na aukcjach pojawia sie z tego co wiem dosc rzadko i zazwyczaj kosztuje niemalo. Moim zdaniem najlepsza kolekcjonerka w serii, a pudlo/szkatulka prezentuje sie znakomicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla mnie wlasnie wazne jest to zeby bylo w polskiej wersji dlatego mam utrudnione bo raczej na zagranicznych aukcjach kiepsko.. :/

Tylko dla mnie wlasnie wazne jest to zeby bylo w polskiej wersji dlatego mam utrudnione bo raczej na zagranicznych aukcjach kiepsko.. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zawartosc kolekcjonerki Shoguna 2 jest stosunkowo bogata, ale to drobnica. Tym bardziej, ze ksiazka jest dostepna na naszym rynku juz od kilku lat, tak samo jak i film. Kazdy fan klimatow feudalnej Japonii (czyli takze ja) i film i ksiazke od dawna juz ma. Dlatego wolalem wersje z UK. Artbook pierwsza klasa, a figurka swietnie, starannie zrobiona, doskonale prezentuje sie na moim biurku w pracy. :P Druga wersja z szachami tez podobno zostala znakomicie wykonana.

@Fafiq

Od czasow premiery Mass Effect 2 unikam polskich wersji, jedyny wyjatek stanowia tutaj wielkie RPGi, np. nadchodzacy Skyrim. Zawsze mozesz kupic angielski Codex Edition i podmienic gre na wersje polska. Zdaje sie, ze to jedyna roznica miedzy nimi.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to natomiast od zawsze mam uprzedzenie do wszystkiego co polskie* (w tym także gier (nie, nie grałem i nie chce zagrać w Wiedźmina)). Dlatego cieszę się z faktu, iż w każdej grze mogę sobie w dowolnym momencie zmienić język na angielski.

(*) rzecz jasna nie wszystkiego a słowo uprzedzenie nie oznacza odrzucenia tak słowem wyjaśnienia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...