Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Według Empika dostawa zajmuje im około 2 dni robocze. Może i wyrobią się w jeden dzień, ale jeśli mocno potrzebujesz tej edycji już na środę to najlepiej chyba dopłacić 5zł za kuriera i mieć pewność, że paczuszka dojdzie następnego dnia wprost pod Twoje drzwi.

Nie zdawałem sobie sprawy że na Empik.pl jest tak dobra okazja na zakup EK Risena 2 - ich oferty edycji kolekcjonerskich zaczynają mi się podobać :)

DLC chyba nie dostaniesz, jednakże główny wątek tak czy owak jest długi, DLC natomiast możesz dokupić, jeśli rzeczywiście nie będziesz "nasycony" podstawką po jej ukończeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pudełku zbiorczym kolekcjonerki Risen 2 jest kartka z kodem, więc każdy sklep powinien mieć klucz do tego DLC w kolekcjonerce. Problemem jest tylko edycja zwykła, gdzie kod dostajemy na maila/pobieramy ze strony zamówienia, bo nie każdy sklep dostał tysiące kodów, albo nie dostał wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzkięki za odpowiedzi. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Czy da się jakoś zmienić zamówienie z poziomu strony? Jeśli nie, to czy jest sens do nich pisać w sprawie zmiany sposobu dostawy? W poniedziałek nie pracują, więc e-maila odbiorą dopiero we wtorek. Czy zdążą zmienić sposób dostawy na tyle szybko (kurier), aby paczka dotarła w środę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu napisałbym prośbę o anulowanie zamówienia, po czym stworzył nowe z opcją wysyłki kurierem przy przedpłacie i od razu wysłał kaskę tak, by mieli ją na koncie już we wtorek przed południem. Wtedy paczka powinna od nich wyjść jeszcze tego samego dnia i dotrzeć w środę. Żadnych kar (przynajmniej jednorazowo) za nieodebranie przesyłki u nich w punkcie nie ma, więc nawet jeśli zrealizują Ci to pierwsze zamówienie to nie będzie większego problemu.

Nawiasem - pozwolę sobie na odrobinę prywaty i podrzucę link do moich allegrowych aukcji :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się kupić koszulkę z białym wilkiem za 64zł + KW. Jestem bardzo zadowolony.

Pamiętacie konkurs Cenegi, w którym można było wygrać lunetę Stalobrodego? Pamiętam, że kilka osób chwaliło się, że wygrało, lecz nikt nie zamieścił zdjęć. Może warto to nadrobić?

No i najważniejsza część mojego postu: http://thewiredfish.wordpress.com/2012/03/...pecial-edition/

Krótko i zwięźle: WOW!

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, klimacik piracki nadal jest obecny, także miło byłoby podtrzymać hype i obejrzeć fotki lunety Stalobrodego. Paru forumowiczów taką wygrało, więc chyba nie będzie z tym wielkiego problemu :)

Co do limitki RE - ciekawa, nie powiem. Choć osobiście nie wydałbym na nią prawie 90$ ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta kolekcjonerka Risena, zaczynam żałować, że kupiłem zwykłą edycję :/

Skoro matrix poruszył temat nagród za konkursy... Nie zauważyłem tu zdjęć repliki Normandii SR-2, takiej, jak w sklepie BioWare. Mogę parę zrobić, jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany ;)

No i jeszcze takie pytanie - opłaca się kupić kolekcjonerkę Dead Space'a 2 na PC za osiemdziesiąt złociszy?

Edytowano przez MrYoshi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrYoshi

Replika ta dość szybko została wyprzedana i teraz stoi na allegro za 199zł. Jestem ciekaw, czy warto dać za nią tak duże pieniążki :)

Co do EK DS2 - za 8 dyszek imho warto, choć nie ma tam zbyt dużo typowo kolekcjonerskich gadżetów, sama replika też wielkością nie zachwyca. Cena mimo wszystko nie jest zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek miałem odebrać zamówioną przeze mnie edycję kolekcjonerską Risen 2: Mroczne Wody, ale w związku z tym, że dziś przechodziłem obok Empika, to postanowiłem, że wejdę do środka i paczuszkę odbiorę dziś. I tak się stało.

W drodze do domu, miałem przed oczami szary karton wypełniony po bokach folią bąbelkową, a w środku osmoloną beczkę - taką samą, jaką widzieliśmy na "statycznym" filmiku Yapera.

Gdy już dotarłem na miejsce postanowiłem otworzyć paczkę. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem coś takiego:

s7001829ww.th.jpg

s7001832ww.th.jpg

Tak wygląda plomba, która jest odpowiednikiem zafoliowania i daje nam komfort psychiczny mówiąc, że nikt tam wcześniej przed nami nie grzebał :trollface: :

s7001830ww.th.jpg

Teraz mam wielką zagwozdkę:

Otwierać, czy nie otwierać :trollface: ?

Wsadzić piórko w... gnomowi Jaffarowi, czy tego nie robić :trollface: ?

Dowiedzieć się, jaki niepowtarzalny numer otrzymała beczka, czy żyć w wiecznej nieświadomości :trollface: ?

Zyska na wartości, czy aukcje zostaną tym zalane?

Na te pytania, narazie nie otrzymamy odpowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem naprawdę wnerwiony na muve. Cenega jest odpowiedzialna za kształt owej kolekcjonerki, zatem były z mojej strony oczekiwania, że ich sklep wywiąże się wzorowo ze swoich obowiązków. A tutaj wychodzi na to, że Empik nie dość, że taniej to jeszcze ma wszystko opakowane w fajną tekturę ochronną, która może służyć jako ochrona przed kurzem. Nieładnie muve! To mój ostatni zakup w tym sklepie jeśli tylko będę miał jakąkolwiek alternatywę. Człowiek uczy się na błędach i płaci za głupotę.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replika ta dość szybko została wyprzedana i teraz stoi na allegro za 199zł. Jestem ciekaw, czy warto dać za nią tak duże pieniążki :)

@bleub Tu masz unboxing tej

. I moim zdaniem to jest warto może 40 zł.

A tak BTW ten kanał na którym jest ten unboxing to według mnie najlepszy polski kanał na yt o tematyce gamingowe.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Jak widac sa rowni i rowniejsi, choc z drugej strony - to tylko karton... Czy ktokolwiek zamawiajacy EK Risena 2 w sklepie innym niz Empik dostal gre w takim boxie?

@Wuwu

Ta edycja po pewnym czasie stanieje, ale poki co poczekaj z otwieraniem swojego egzemplarza, bo istnieje prawdopodobienstwo ze jakims cudem dostales jakas speszal edycje dla prasy :trollface: (polygamia robila unboxing takowej)

PS. 29 osob w temacie o_O

Edit.

@lunatyx

Racja, Grem swego czasu nagral unboxing stateczku.

Fakt - kanal jest swietny i przede wszystkim prowadzony bardzo profesjonalnie. Subskrybuje ich od jakis 2 miesiecy i kazdy nowy filmik ogladam z nieklamana przyjemnoscia, takze polecam wszystkim :)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Popieram. Goście z Arhn.eu odwalają kawał dobrej roboty a mają prawie 210 000 widzów mniej od takiego JJayJokera, który wsławił się nagrywaniem takich sobie filmików z Minecrafta.

A tak btw. śmiać mi się chce z ludzi, którzy wystawiają na allegro zwykłe edycje gier a w tytule "Edycja Kolekcjonerska". Przykład:

http://allegro.pl/drakensong-the-dark-eye-...2295393401.html

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunatyx

ktoś wspominał że jego aukcję z Wieśkiem 1 licytował dla kogoś CriX

http://allegro.pl/wiedzmin-ek-edycja-kolek...2300906645.html

dobiła do 810

a to że tak się zakończyła i gość wystawia ją raz jeszcze może sugerować że miało miejsce podbijanie dla podbijania i testowanie ile użytkownik M...X jest gotów dać

bo ta nowa ma dokładnie ten sam numer co stara tylko zestaw ciut bogatszy (dodał grę w innej edycji jeszcze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład że wiosenne słońce nie każdemu dobrze służy EK W1 zgadnijcie za ile?

Początkowo sugerował wyłącznie cenę kup teraz za 900zł. Progres jest ale cena zaporowa.

Zakupiłem niedawno EK Afterfall:InSanity i nie żałuje,ponieważ wydałem na nią 70zł w tym wysyłka oraz wiedziałem na co się gotuje.

Zestaw minimalistyczny ale bardzo oryginalny. Pomysł wyjątkowy i zapewnię jeszcze długo nie będzie spotykany - kompendium wiedzy połączone z DVD casem w jednym. Ale kompendium można uznać bardziej za Art-book,zmiana nazwy miała służyć wyłącznie zwiększenia rangi przedmiotu,na co nie wiele się zdało z wiadomych względów.

Mimo wszystko robi bardzo pozytywne wrażenie na tle innych edycji,i chciało by się więcej stron.

Na ostatniej stronie kompendium jest miejsce na dvd z grą i soundtrackiem(który można już ściągnąć za darmo ze strony Gram.pl,w edycji rozszerzonej o kilka utworów).

Oprócz tego ordzielnie muzyka inspirowana grą - 6 utworów różnych wykonawców,nie najgorsze zresztą(ten element jest szczególnie warty polecenia,i warto kupić EK choćby po to). Koszulka i kalendarz który po rozczepieniu stron, można z niego stworzyć 3 plakaty ,ale nie mam zamiaru go niszczyć.

A całość zawarta w PLECAKU, nie "plecaczku".

Na nieszczęście nie widzę już takich okazji,choć wyłącznie po przecenie do 60zł może więcej nabywców się znajdzie.

I wiecie co sobie myślę, iż część rzeczy które przeczuwałem już się dzieją. Sądziłem że po EK Raisena 2 nie będzie śladu a tym czasem widuje je prawię we wszystkich największych sklepach.I mam wrażenie że do końca roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...