Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja ostatnio(bo przedwczoraj) dostałem koszulkę z SW TOR i jest ona czerwona(wersja dla Imperium) do wyboru jeszcze miałem niebieską(wersja dla Republiki). Więc to nie jest tak, że są tylko czarne, poza tym koszulki z TOR-a są naprawdę świetnie wykonane. Dostałem drugą koszulkę z Wiedźmina 2(tym razem tylko XXL więc w niej chodzę, pisząc ten post właśnie w niej siedzę) i są porównywalne jakościowo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy ES Alana Wake'a na PC będzie taniała lub zachowa cenę, czy raczej podrożeje? Na razie niezbyt mam na to wydanie kasę, ale później z wielką ochotą bym się zaopatrzył, bo i gra zacna, i książeczka kusi.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

Wątpię żeby ludzie jakoś się na tą edycję rzucili. Marka nie jest zbytnio znana, a wiele osób widząc bardzo niską cenę za zwykłą edycję weźmie właśnie nią, gdyż nie chcą płacić 2x tyle za dodatki. Po za tym nakład też raczej mocno ograniczony nie będzie. Myślę, że gdyby hype był duży to już niektórym sklepom zaczęło by brakować egzemplarzy, w końcu do premiery niedaleko. Należy podejść do sprawy na spokojnie i kupić parę miesięcy po premierze za 30-40 zł taniej, przynajmniej ja mam taki zamiar :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chciałbym ja mieć

ale podobnie jak Rafi poczekam

nawet jeśli znacznie nie stanieje to zdrożeć też nie powinna

a teraz Risen i D3 dostatecznie mi ciążą na finansach :)

ciekawostka

od premiery Wieska na Xboxa obserwuję stronę z licznikiem sprzedanych kolekcjonerek i szału nie ma, jakieś 50-70 się max sprzedało od tego momentu, aktualnie 1149 wyświetla, jeśli natłukli 2000 to mogą być niezłe przeceny wkrótce

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79,

Dlatego szczerze liczę, że uda mi się zdobyć swoją kopię EK W2 na X360 za parę miesięcy bez żadnych problemów i podwyżek ceny u spekulantów, a może i trafi się jakaś promocja typu darmowa dostawa, jak było z W2 PC w bodaj ubiegłe wakacje. Mam ogromną ochotę na ten usprawniony artbook (ostatnio doznałem sporej zajawki na kolekcjonowanie artbooków). Wziąłbym już teraz, ale są bardziej ciekawe okazje do zrealizowania plus dwa murowane zakupy w postaci 'Risena 2' i 'Diablo 3'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na szczeście tylko Diablo III EK do potwierdzenia, więc preorder na Alana Wake'a ES zrobiłem zaraz po jego ogłoszeniu i tym samym to są moje jedyne zakupy w maju. Może mało, ale parę dni temu wziąłem najtańszego Skyrima, jakiego znaleźć się dało w sklepach internetowych i te trzy gry powinny wypełnić wakacje ;)

Zatrzymam pozostałą kasę na możliwy Giermasz no i wyprzedaż na Steamie oraz na ew. rozbudowę kompa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam z kupnem Alana Wake'a w edycji specjalnej co najmniej do wakacji, mam nawet cichą nadzieję na wyrwanie samej książki, która stanowi główny obiekt mojego zainteresowania tą edycją.

Co do Wieśka 2 EK X360 - CDP wydało co najmniej 1800 sztuk, numer coś koło tego miała kolekcjonerka otwierana niedawno przez gamezillę, więc ewentualnych skoków cenowych raczej nie ma się co obawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też będę bardzo rad na jakiekolwiek wieści dot. tegorocznego giermaszu. Pomimo sporej odległości od stolicy chętnie wybiorę się na wyprzedaż, bo to fajny event warty uczestniczenia.

Mały update w moim profilu - klik!

Jakim cudem stałem się posiadaczem 3 kolekcjonerek WoTLK :trollface:? Najpierw udało mi się wyrwać kompletne wydanie w języku niemieckim. Po paru dniach odnalazłem prawie kompletny egzemplarz (bez kart) po angielsku. Po tym fakcie pierwszą spisałem na straty i od razu na sprzedaż, bo co mi po wydaniu niemieckim w obliczu normalnej, angielskiej. Po przyjściu paczki z "dojczlandzkim" WoTLK okazało się, że to standardowa angielska edycja - kontrahent musiał wziąć skombinować zdjęcie z jakiegoś serwisu aukcyjnego nie przejmując się inna wersją językową na fotkach. W tym momencie miałem już dwie sztuki, trzecią natomiast wyhaczyłem niedawno - zakupiłem ją tylko dlatego, że to nówka nieśmigana, jedynie bez folii na pudełku zbiorczym. Artbook jeszcze zafoliowany, reszta elementów również w stanie perfekcyjnym. Wisienką na torcie jest moim zdaniem nieużyty klucz do gry, który zawiera unikatowego peta "Frosty" dostępnego tylko posiadaczom kolekcjonerki Wrath of The Lich King (dziś już praktycznie niedostępny, bo zafoliowane EK WoTLKa cenowo przeskoczyły już pułap 400zł, a więc sporo). Takim oto sposobem mam 3 sztuki. Jedna na pewno pójdzie na sell, bo wydałem na nie kupę kasy i nadwyrężyłem rezerwy przeznaczone na EK nadchodzącego Diablo ]I[. Dwa egzemplarze zostawię do stworzenia ołtarzyka, w końcu najdzie przecież ochota na przejrzenie artbooka, a tego zafoliowanego przecież nie będę rozdziewiczał :trollface:

Sama kolekcjonerka trzyma, a może nawet i odrobinkę przewyższa poziom Cataclysm EK. Pudło zbiorcze jest równie klimatyczne, podkładka, making-off i soundtrack też stoją na odpowiednio wysokim, dla Blizzarda już standardowym poziomie. Artbook natomiast wydaje mi się jeszcze lepszy od tego z Cataclysm - jest bardziej wypasiony (32 strony więcej to nie mało) a arty mi osobiście bardziej przypadły do gustu.

W moim profilu znajdziecie dokładne fotki każdego jej elementu, tak starałem się uchwycić walory tej edycji (a przede wszystkim artbooka) że koniec końców wyszły 24 zdjęcia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja z tym kupnem trzech edycji kolekcjonerskich World Of WarCraft: Wrath Of The Lich King :) . Podoba mi się u Blizzarda, że jego kolekcjonerki są robione w tym samym stylu i wielkości pudełek oraz mają coś takiego minimalistycznego w sobie, co naprawdę wygląda bardzo estetycznie. Jeżeli chodzi o artbook, to "Lodowy Licz" wygląda świetnie i klimatycznie (żeby nie powiedzieć epicko ;) ) .

Niezły kapitał masz zainwestowany w te pudła :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużej mierze zgadzam się z Tobą Wuwu co do tych pudełek, dlatego podoba mi się to że spora część kolekcjonerek Techlandu ma jednakowe pudła (jak Dead Island), i edycje specjalne/kolekcjonerskie CDP wydawane w klasycznych boxach (Homefront, Empire Total War etc.), dobrze to wszystko pasuje do półek

z drugiej strony ciężko nie doceniać różnego rodzaju skrzynek drewnianych czy np walizki CoJ:TC

i choć każda z innej parafii to jednak ich klimatyczność jest jeszcze lepsza :D

@Exclusive

to trzymaj rękę na pulsie i jak coś daj znać :)

@bleub

jak będę mógł w się wybrać na giermasz to może będzie okazja się poznać bo mi do Wa-wy najbliżej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueb - Heh, ciekawie to wygląda. Jednocześnie gratuluję wyrwania takiej kolekcjonerki i w dodatku sztuk trzech :)

Odnośnie AW, również mam nadzieję wyrwać EK, jeśli się nie uda to chociaż samą książkę.

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy gloryfikujecie jakieś WoWy (MMO? Błeee :P), a ja gadżety absolutnie niedostępne w Polsce. :) Kolejnym z nich jest rzecz mała, która cieszy. Gadająca (i świecąca) sentry turret / wieżyczka strażnicza z Portala 2. :D Nie powiem, niby drobnostka, ale wygląda świetnie. Cena? W przeliczeniu od ok. 70 zł do grubo ponad 100 zł. Dla mnie zdecydowanie za drogo, ale pomarzyć zawsze można. :)

@ DOWN - tyle, że to tylko na Amazonie / eBayu. Nie wliczałem kosztów wysyłki, a te do Polski są spore, nie licząc Super Saver Delivery.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście za drogo jak na tak miniaturowe gabaryty, ale dla fanatyków Portala rzecz godna rozważenia.

@bleub,

Imponująco prezentują się te kolekcjonerki WoWa. Również uważam, że lepiej się prezentuje ta z Lich Kinga, bo uwielbiam śnieżne / lodowe klimaty i kolor niebieski, który dominuje w tym dodatku.

Ostatnio obrodziło kolekcjonerkami 'God of War 3'. Nawet nie chcę myśleć, że są to egzemplarze, które wskazali DjAndzia (koleżanka jest z Gdyni, więc pewnie tak, co widać w drugim linku poniżej) i RIP. Tutaj dzisiejsza aukcja, gdzie cena sięgnęła wyżyn: KLIK. Z kolei TUTAJ to samo w podobnej cenie, wg mnie o jakieś 100-150 za wysokiej w stosunku do zawartości.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy kupno Prince of Persia 2008 Edycji Specjalnej(czy tam Kolekcjonerskiej, ciężko to nazwać) za 62zł(z wysyłką), było opłacalnym interesem? Zamówiłem, bo po zagraniu gra mi się spodobała, jednak kolekcjonerka wcale nie rozpieszcza nadmiarem zawartości. Czy wg Was było warto?

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy kupno Prince of Persia 2008 Edycji Specjalnej(czy tam Kolekcjonerskiej, ciężko to nazwać) za 62zł(z wysyłką), było opłacalnym interesem? Zamówiłem, bo po zagraniu gra mi się spodobała, jednak kolekcjonerka wcale nie rozpieszcza nadmiarem zawartości. Czy wg Was było warto?

To zależy. Moim zdaniem nie opłaca się za tak wysoką cenę - 40 zł to absolutny max. Dlaczego? Gra była w CDA, a podstawkę można złapać za 20 zł.

@DjAndzia,

Tego nie widziałem. Koleś ewidentnie robi kokosy na rzadkich kolekcjonerkach i sprzedaje je za przegięte momentami ceny. Naprawdę dziwny jest ten wysyp God of Warów po naszej mini dyskusji sprzed kilkunastu dni... || Tymczasem czekam na obiecaną prezentację EK AoE3 od Ciebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem czekam na obiecaną prezentację EK AoE3 od Ciebie ;)

Myślę, że nie tylko Ty :) .

Mam jeszcze pytanko, co do edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Risen 2: Mroczne Wody. Czy ta beczułka będzie jeszcze w jakimś pudle, czy bezpośrednio na nią zostanie założona folia? Ktoś ma jakąś informację na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, co do edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Risen 2: Mroczne Wody. Czy ta beczułka będzie jeszcze w jakimś pudle, czy bezpośrednio na nią zostanie założona folia? Ktoś ma jakąś informację na ten temat?

Ciężko powiedzieć, ale ze względu na zaokrąglone kształty antałka obstawiam jedynie folię. Wszystko wyjaśni się już w piątek. Osobiście nie mogę się doczekać zarówno zawartości tej EK jak i samej gry! Myślę, że zdjęcia okraszone komentarzem wrzucę kilka godzin od otrzymania paczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...