Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A ja zamówiłem drugie EK D3 :wstydnis: Ciekawe, czy pojawi się jeszcze gdziekolwiek, czy będzie dostępna tylko do czasu, aż empik się wystrzela...

A zamierzasz się jeszcze bardziej zawstydzić? :>:P

@UP

O, ja myślę, że się bardzo opłaca za taką cenę. Sama nie mam, ale znajomy kupił ją za ponad 150 zł i bardzo go cieszyła, a więc za taką cenę - tym bardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackReno: Pytanie o Cartela pojawia się średnio co stronę...trochę zaradności:>

Mój unboxing się właśnie wgrywa. Aczkolwiek w związku z moim łączem zapewne pojawi się wieczorem, chyba, że się wgra przed moim wyjściem z domu. Wieczorem postaram się również zrobić unboxing EK Shogun 2 + krótkie przedstawienie moich gier z serii Total War :) To będzie coś większego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę...tyle razy już Cię poprawialiśmy...

Znowu to samo, ech. Już poprawiłem, ale który to już raz? Jak na ironie losu, jestem człowiekiem, który przykłada bardzo dużą wagę do estetyki i poprawności języka.

A ja zamówiłem drugie EK D3 wstydnis.gif Ciekawe, czy pojawi się jeszcze gdziekolwiek, czy będzie dostępna tylko do czasu, aż empik się wystrzela...

Blizzard mówił, że dla każdego fana znajdzie się jedna EK. Ile w tym prawdy, to dopiero zobaczymy. Z jednej strony miał być rzut, z drugiej zaś, czemu tylko Empik miałby dostać nowe egzemplarze (nawet na Amazonie jak na razie nie ma tej kolekcjonerki). Osoby, które kupiły EK D3 za 600 złotych, nie mogą być teraz zadowolone....

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki szum wokół tej EK Diablo III, że sam zacząłem zastanawiać się nad zakupem. Taki już los wypranego umysłu - sam nie widzę w niej nic rajcującego, prócz mega klimatycznego pen drive'a i podstawki (czy tam stacji...) dla niego. Fanem serii nigdy nie byłem (chociaż nie odmówię jej grywalności), ale kusi i tak...

Podobna sytuacja z Risenem - dawno przestałem już wierzyć w odrodzenie Gothica, jak i w fakt, że jakaś inna seria zdoła przemycić zawarty drzewiej w nim klimat. Dlatego po pierwszej części obiecałem sobie, że "neva eva again", a tu wylatują z EK z jakąś przekozacką baryłką :happy:

Panowie- pijemy! Dorwałem Gears of War 3 Epic Edition na Allegro, za 350 zł. Zaprawdę powiadam wam, czuję się spełniony :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że z jednej strony bardzo się cieszę, że jakiś normalniejszy sklep ma tę edycję, jednak planowałem kupić razem z AC3 Freedom, ACR Animus... Teraz te plany legły w gruzach. Tyle, że obecnie taki biznes jest opłacalniejszy, bo cena z wysyłką od Empika jest tańsza, niż sam Freedom od UbiShopu. Zobaczymy jak będzie z kasą i się zastanowię. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani (darujcie familiarny ton) wiadomo coś na temat edycji specjalnej Max Payne 3 na PC? Bo wg informacji od Cenegi ES miała się pojawić na PC, X360 i PS3, a na muve dostępne są tylko wersje konsolowe.

Nie wiem, to mnie coś ominęło czy Cenega milczy w tej sprawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczą mnie i rozbrajają pytania typu "Mam x kolekcjonerek, jaką jeszcze fajną mogę kupić, żeby nie była za droga" - no kurde, jak lubisz jakąś serię, jesteś fanem danej marki, czy po prostu jesteś mocno zainteresowany daną grą to możesz się zastanowić nad jej EK, bo przecież nie kupuje się ich dla dodatków, tylko dla samej gry.

Niektórzy kupują kolekconerki głównie dla dodatków. Gra jest dla nich tylko kolejnym elementem kolekcjonerki. Ja to robię pół na pół. Jeżeli gra jest wielkim crapem (np. Afterfall) to kolekcjonerki raczej nie kupię chyba, że byłaby za 20, 30 zł. Wczoraj mi przyszła kolekcjonerka Cartela i gdy kupię lepszego kompa to zamierzam w niego zagrać, mimo że slyszałem o nim złe opinie.

To źle słyszałeś :) Gra jest naprawdę dobra...

Wypowiadają się ci co nie grali

Powiedzcie mi, czy kolekcjonerka Cartela w cenie 80 złotych to już opłacalny zakup? Nęci mnie ta walizka i parę innych elementów, sama gra już mniej, choć z pewnością spędzę przy niej kilka wieczorków.

Opłacalny :) Jak chcesz dam ci gg kolesia 96zl z przesylka kurierska nastepnego dnia(Chyba ze zaplacisz przed 13 to dostaniesz w ten sam dzień. Gra od niego jest w folii i sam od niego brałem. I fajnie zapakowana! 2x pas folii bombelkowej a walizka dosc duza :)

Na wysokosc | niewiele mniejsza od 22calowego monitora.

Jak nie masz to bierz bo sie opłaca :)

Edytowano przez xPROx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JackReno

Jak najbardziej warto, gadżetów jest sporo, a taką koszulkę czy zapalniczkę nawet da się troszkę poużywać, więc i jakieś aspekty praktyczne ta edycja z pewnością ma. A i walizka jako pudełko zbiorcze prezentuje się naprawdę okazale.

Co do Freedom Edition - olać Ultimę i zamawiać na Empiku :trollface: To nie żadna pomyłka, skoro nawet w opisie piszą że wynegocjowali sprzedaż tej edycji w PL i zawiera ona figurkę Connora. Cena bardzo dobra jak za tak bogaty zestaw - imho warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałem od tego co mówisz. Dopiero po zamówieniu zauważyłem, że jak się kupuje nie przez allegro, a w samym sklepie (go2arena) to za wysyłkę się płaci 10 zł, a nie 16 i wychodzi wtedy 90 zł, a nie 96.

Edit: Teraz zauważyłem, że na sklepie jest za 100 zł z wysyłką więc przez allegro jednak taniej.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że trzy dni temu zamówiłem AC3 EK w ubi shop za 350 zł a teraz ten Empik wyskoczył. To moja pierwsza kolekcjonerka i już dostaje nauczkę za pośpiech :/ Pech

EDIT

Wspominacie o EK Shogun 2. Ma ktoś może pod ręką linka do opłacalnego egzemplarza. Czy one normalnie chodzą po 160 zł czy można znaleźć taniej?

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 160 zł to za EK Shogun 2 norma, a taka cena i tak jest dużo niższa od premierowej. Należy jeszcze zwrócić uwagę, że to są egzemplarze z prywatnych zbiorów, w sklepie tak tanio nie kupisz, bądź wogóle nie znajdziesz - dlatego radzę się pośpieszyć.

Świetna sprawa z tymi empikowskimi pre-orderami na AC3 Freedom - z miejsca zaklepałem sobie jedną sztukę - cena o 50 zł niższa niż domyślna, do tego taniutka wysyłka kurierem - same pozytywy. Jestem maksymalnie usatysfakcjonowany, a pre-order z Ultimy mało mnie już obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper: Również bardzo się cieszę z powodu tego, że Empik wystawił AC3 FE za tak korzystną cenę. O ile cenę jeszcze mógłbym przeboleć (chociaż musiałbym dopłacić te 50 złotych), to o tyle, nie zamierzam czekać na e-mail od Ultimy o treści: "Przepraszamy, ale nie może zrealizować Pańskiego zamówienia, bardzo nam przykro, może pan wykupić w naszym sklepie zwykłą edycję owej gry". Muszę tylko jeszcze poprosić, o odwołanie mojego pre-orderu na Ultimie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven

Małe sprostowanie się należy. Boxa nie otwierałem, tak zafoliowany do mnie trafił. Sam "rozdziewiczając" drugi egzemplarz miałem wrażenie, że ktoś już wcześniej mógł go otwierać, ale śmiem twierdzić, iż było to spowodowane koniecznością wrzucenia do pudełka dodatkowych ulotek i przyklejenia kartonika "fajna cena" do kartonowego boxa (bez zdjęcia folii nie byłoby to przeca możliwe). Fakt faktem, że to zafoliowana nówka, a to, że na folijce gdzieniegdzie się racji wieku pojawiły się oczka, nie jest winą ani moją, ani dystrybutora. Za dużo wymagasz od 9-letniej gry :P

Ja to wydanie traktuję jak premierówki (mam z tej serii m.in. Prisoner of War), bo kartonowy box jest premierowy, wszystkie elementy wewnątrz również są z premierówki, często zaś dostajemy jakiś bonus jakim w tym wypadku jest dodatkowa płyta ze stuffem wszelkiej maści. Mam w tym miejscu do Ciebie pytanko (sam tego nie sprawdzałem) - czy jest możliwość zdjęcia tego kartonika "fajna cena"? Pod folią wygląda to jakby dało się go zwyczajnie zdjąć i zrobić sobie pełnoprawną premierówkę.

Sam unboxing jak najbardziej ok, fajnie, że powstrzymałeś się przed wyjęciem gry z folii do czasu kręcenia filmiku ;). Sam swego czasu otwierając swój egzemplarz miałem cichą nadzieję na obecność w środku książki (tym bardziej, że waga całości sugerowała taką możliwość i podsycała nadzieję). Chciałem kiedyś nawet dokupić wspomnianą książkę i dopełnić zestaw, może kiedyś będzie okazja.

Co do AC3 Freedom - ja również z miejsca zaklepałem egzemplarz dla siebie. Sama figurka jest w tym zestawie sporo warta, a dostajemy jeszcze notatnik i konkretne pudełko zbiorcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już pisał, ale empik sprzedaje Ac 3 freedom na pc za 250zł i na konsole za 350zł link

@Rip1988 Spokojnie człowieku nie musisz odrazu na mnie naskakiwać nie pasuje Ci mój post to se go usuń nie chce mi się czytać pare stron tylko po to by się dowiedzieć że empik sprzedaje jakaś gre

@down Dobra to skoro uznałeś mój post za spam to czemu go nie usunełeś tylko sam napisałeś pod moim kolejny bezsensowny post z upomnieniem który nic nie wnosi do tematu i robi jeszcze większy spam?

edit: Człowieku ogarnij się ten edit wyżej napisałem równo z twoim editem więc ty szukasz zaczepki czy jak? Jak dla mnie temat był skończony a ty masz znów jakieś wonty

Edytowano przez Massinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie...nie "może już ktoś pisał", tylko mógłbyś chociaż kilka ostatnich postów przeczytać, bo dyskusja o tym ciągnie się już od kilku stron, a najbliżej 2 posty wyżej... wiem, że łatwiej spamować, zamiast chociaż pobieżnie sprawdzić temat, ale to już jest irytujące.

EDIT: @up

jeśli nie chce Ci się czytać, to nie pisz nic, zamiast spamować. I nie musiałeś nawet strony przeczytać, bo masz przynajmniej kilka postów o tym na tej. I jeśli nie podoba Ci się upomnienie, to skarż je w innym temacie, a nie dyskutuj tutaj. Dostałeś je zamiast tylko usuniętego posta, żebyś następnym razem choć trochę się wysilił zamiast wychodzić z postawą "mam to gdzieś".

EDIT2: @up

Napisałem Ci już po co...i ostatni raz przypominam, o nie dyskutowaniu w nieprzeznaczonym do tego temacie. Zapoznaj się z regulaminem, albo po następnych obiekcjach zarobisz 20%.

EDIT3: @up

no i masz, co chciałeś...skoro trzykrotne upomnienie o niedyskutowanie nie przynosi rezultatu, zarabiasz 20%. A moderator upomina, bo taki ma obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się Wiesio 2 za 79zł z przesyłką pobraniową:? Bo mam okazję i nie wiem czy brać :D

@edit mam na wirtus.pl po niższej cenie i tu mam pytanie:

Czy oni wysyłają za pobraniem i czy gry są nowe i w folii?

Jeśli wysyłają to za ile? bo ja tylko za pobraniem mogę brać :)

no i jeszcze 1 ważna sprawa:

Jeśli zamówię dziś o 19-20 to kiedy dostanę?

Edytowano przez xPROx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudzony wracam ze szkoły (odrabianie jakiegoś majowego dnia), a tu nagle taka miła informacja z AC FE :tongue: . Pomimo, że zamówiłem na ultimie, to rzecz jasna na empik.pl

też zaklepałem. Za taką cenę i gwarancję posiadania kolekcjonerki przez sklep wziąć trzeba.

Swoją drogą, empik ma coraz ciekawsze oferty dla kolekcjonerów. Teraz EK Asasyna, wcześniej nigdzie niedostępne Diablo III i Risen 2 2 dyszki dyszki taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...