Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A więc zamówiłem używaną kolekcjonerkę CoJ:Więzy Krwi. Kosztowało mnie to 60 zł z już wliczoną przesyłką. Facet jednak dodał koszulkę, więc kolekcjonerka kompletna. Może i używana, ale jak widzę, że czasami aukcje z nówką po ponad 200 zł chodzą.. Teraz będę się śmiał z tego (chociaż ogólnie nie lubię ludzkiego nieszczęścia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kolekcjonerkę Więzów Krwi kupiłem już w dniu premiery. Kosztowała bodajże 180 zł w Media Markcie. I muszę przyznać - nie żałuję, edycja to naprawdę zacna. A te 60 zł to świetna oferta, gratuluję :smile: .

Cały czas rozglądam się też za the Cartel. Niestety cały czas trzyma cenę na poziomie mniej więcej 80 zł, a ja czekam na jakieś 50 albo i 40. Może na wakacje ? :tongue:

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Conviction jak mówicie można by było wziąć za 50zł :) A co do Settlersów to mówicie o 7 wersji? Jeśli tak to można dość tanio ją wyrwać. Ja zakupiłam za 44zł nową, i w tej cenie warto i gra jest też całkiem w porządku. Śmiało można brać nawet za większa cenę:)

Witam nowego kolekcjonera:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczą mnie i rozbrajają pytania typu "Mam x kolekcjonerek, jaką jeszcze fajną mogę kupić, żeby nie była za droga" - no kurde, jak lubisz jakąś serię, jesteś fanem danej marki, czy po prostu jesteś mocno zainteresowany daną grą to możesz się zastanowić nad jej EK, bo przecież nie kupuje się ich dla dodatków, tylko dla samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczą mnie i rozbrajają pytania typu "Mam x kolekcjonerek, jaką jeszcze fajną mogę kupić, żeby nie była za droga" - no kurde, jak lubisz jakąś serię, jesteś fanem danej marki, czy po prostu jesteś mocno zainteresowany daną grą to możesz się zastanowić nad jej EK, bo przecież nie kupuje się ich dla dodatków, tylko dla samej gry.

Niektórzy kupują kolekconerki głównie dla dodatków. Gra jest dla nich tylko kolejnym elementem kolekcjonerki. Ja to robię pół na pół. Jeżeli gra jest wielkim crapem (np. Afterfall) to kolekcjonerki raczej nie kupię chyba, że byłaby za 20, 30 zł. Wczoraj mi przyszła kolekcjonerka Cartela i gdy kupię lepszego kompa to zamierzam w niego zagrać, mimo że slyszałem o nim złe opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszczą mnie i rozbrajają pytania typu "Mam x kolekcjonerek, jaką jeszcze fajną mogę kupić, żeby nie była za droga" ...

tu się zgodzę że może to brzmieć zabawnie, choć też nie do końca ;)

... bo przecież nie kupuje się ich dla dodatków, tylko dla samej gry.

no a tu się nie zgodzę zupełnie, (już była o tym gadka) różne zboczenia ludzie mają (mówię m.in. o sobie)

za niecałe 44 S7 EK

http://gsklep.eu/pl/gra-settlers-7-edycja-...onerska-pc.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupowaniem tych EK rzeczywiście jest różnie. Powinno się je wybierać głównie przez pryzmat gry - jeśli lubimy jakąś serię to automatycznie zależy nam na tym, by tę czy inną grę mieć w edycji kolekcjonerskiej. Bywa jednak tak, że kupujemy EK dla gadżetów (tak bywa zwykle przy konkretnych przecenach i kwotach ~50zł, bo przecież nikt nie wyda 200 czy 300zł dla paru plastikowych dodatków nie patrząc przy tym na grę ;)). Ja osobiście tylko czasem pozwalam sobie na kupno EK ze względu na dodatki czy jej niską w porównaniu do innych cenę. Sam mam swoją listę must-have i staram się jej trzymać - poluję na to, co mi się podoba i od dawna chciałem posiadać. Konkluzja - nie kierujmy się samą ceną, bo jest to zupełnie pozbawione sensu. Przestajemy wtedy kupować to, co nam się podoba, tylko to, co rzucą akurat w promocje, a to chyba nie tędy droga ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Si Senior

mam nadzieje (choć patrząc na nadchodzące premiery może być ciężko) że do końca roku uda mi się odłożyć trochę na jakiś sprzęcik (resztę dorzuci bank w systemie 4x0% ;P) i będzie może na gwiazdkę ;) wtedy z chęcią bym zagrał w D3 Risena 2 czy Wieśka, póki co zadowalam się składaniem tytułów w które "kiedyś" zagram :)

tylko jedna rzecz mnie martwi - od czasów HoM&M 4 wciągnęły mnie na dłużej tylko RailRoad 3 i Sid Meiers PIrates, pograłem też trochę w Morrowinda ale zapał szybko oklapł reszta odpadła tak szybko że nawet ich nie pamiętam (teraz czasem popykam w Diablo 1)

mam nadzieje że choć część gier dłużej przytrzyma mnie przy kompie - a może ja już za stary jestem na to ? :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79

Jeżeli rzeczywiście jesteś rocznik 79 to może zmieniły Ci się priorytety :) Ja np. od kąd popadłem w małżeństwo gram mniej i najczęściej kończę tylko główny wątek gry (jedynym wyjątkiem był Bioshock 2 którego przeszedłem 2 razy aby zobaczyć jedno dobre i jedno złe zakończenie oraz pobawić się wszystkimi plazmidami).

Ja przykładowo już nie czerpię frajdy z "wolnej jazdy" w GTA IV bo wolę odpalić nową gierkę i zobaczyć jej zakończenie. Można powiedzieć że z zabawy grami przestawiłem się na ich przechodzenie. A jest co przechodzić (mam na półce z 8 tytułów AAA które czekają na rozpoczęcie przygody + 2 letni zapas pełniaków z CDA które też trzeba by sprawdzić). Może tobie zajawka też się zmieniła :)

Odnośnie tematu. Gdyby ktoś miał jakieś wieści/linki odnośnie EK:

Darksiders II, Bioshock Infinite, Diablo III, Far Cry 3, Max Payne 3, Guild Wars 2 bardzo proszę o zamieszczenie/przesłanie. Chciałbym mieć każdą z nich więc może jakąś sztukę dzięki wam uda się zgarnąć :)

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo1985: Z Diablo III i Guild Wars 2 może być ciężko. Bo EK dawno już w sklepach nie ma, a na allegro są kosmiczne ceny. Blizzard niby miał rzucić dodatkową partię EK D3, ale chyba z tego zrezygnował.

@marek79: Albo jest tak jak mówi lubo1985, albo po prostu jesteś wybredny jak ja ;). Mało gier jest w stanie mnie wciągnąć, nie zachwycam się również grami a la Skyrim, które są wychwalane pod każdym względem (o ile zrozumiałem fenomen minecrafta, to nigdy nie zrozumiem fenomenu nowej gry spod znaku TES-a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo1985

tak 79

nie może, tylko na stówę się zmieniły :)

ale przede wszystkim upatrywałbym ochłodzenia relacji z grami w tym że ciężko jest się wciągnąć w grę - taką choćby jak Morrowind - jak ma się na to 20-30 minut dziennie (a czasem kilka takich 20-30 minutowych time outów)

w stare wciągać się nie muszę bo już kiedyś je polubiłem, do nowych nie zdążam się przywiązać i to chyba cała tajemnica

ale fascynację tematem nadal mam tylko trochę mnie frustruje to że nie umiem wysiedzieć przy tytule dłużej niż parę dni (czyli w moim wypadku kilka godzin) - kiedyś tłukło się w jedną grę od początku do końca, no ale teraz i wybór tytułów jest znacznie szerszy to też jakieś wytłumaczenie

Diablo 3 na allegro jest ;D ale raczej nie polecam w tej cenie :)

tu jest tańsze

http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-Collect...7773&sr=8-1

@Dedexus

"wybredność" też ma miejsce ale raczej wynika z tego co napisałem wyżej :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego można wywnioskować że nie będzie więcej EK D3 produkowane?

A tu piękna EK w pięknej cenie. 5 sztuk sprzedanych już o_O Składamy się? U nas to na pewno nie było nawet dostępne.

http://www.ebay.pl/itm/Uncharted-2-Fortune...=item2eb4902fec

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79: Nawet na Amazonie już nie ma. "Sign up to be notified when this item becomes available."

Co do tej ceny Uncharted 2 Fortune Hunter Collector's Edition, to cena faktycznie, bardzo opłacalna :D. Jednak jak zauważyłem, to myślałem, że padnę ze śmiechu. Ludzie chyba naprawdę nie mają co robić z pieniędzmi (a sprzedający właśnie się bogaci, ku zapewne jego wielkiemu zdziwieniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueb: Myślę, że to zwykły błąd, bo czemu tylko empik miałby dostać nowy rzut kolekcjonerek? Żaden sklep nie dostał EK, nie było żadnego info, a tu nagle Empik wyciąga kilkanaście kolekcjonerek, których jest jak na lekarstwo jest. Jednak nadal mam nadzieję, i trzymam kciuki za to, że są to prawdziwe EK, bo ludzi chętnych na EK jest masa, a tak mieliby chociaż po normalnej cenie, a nie po 700 złoty od cwaniaczków, którzy zamówiły po 5 egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja też mam taką nadzieję. I mam nadzieje że nie okaże się że przykładowo Gram.pl wrzuca partie EK Diablo, ja mam kasę zamrożoną w Empiku (trzeba było kasę od razu przelać) a później okazuje się że gry nie ma a kasę dostanę grubo po premierze :/

Przepraszam że tak męczę. Myślicie że EK Darksiders 2 będzie dostępna poza sklepem THQ gdzieś w Polsce? Bo narazie tylko tam ją można zamówić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...