Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Wracając do Ebay, to ciekawą ofertą jest również Anno 1404 - Collector's Edition (z drewnianą skrzynią w zestawie). Cena to 40 funtów, czyli 200 zł z groszami:

http://www.ebay.co.uk/itm/Anno-1404-Collec...=item1c2589b64c.

No i proszę państwa... Coś, na co czeka wiele osób z tego forum i nie tylko - Assassin's Creed III: The Freedom Edition: http://www.ebay.co.uk/itm/Assassins-Creed-...=item4cffc7ba8c.

Jest tylko jedno "ale". Cena tej pozycji wraz z wysyłką do Polski wynosi... prawie 750 zł.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie nawrzucaliście tych aukcji. Co do tego Pip-boy Edition od Matrixa - zestaw zawiera tylko zegarkowy gadżet, więc za około 1000zł średnio opłacalny interes :) Radziłbym rozejrzeć się na amerykańskim ebay, widziałem tam nie tak dawno tego typu edycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i jest - X - Blades Royal Bundle - cz. 1

Musiałem podzielić recenzję na dwie części, ponieważ przy tak dużej ilości zdjęć mój internet jest tak ,,szybki'' jak Geralt po trzech mocnych eliksirach ;). Cz. 2 - wkrótce.

P.S. Prosiłbym o ,,rozruszanie''* mojego bloga.

*czyt.: komentarze :P

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix

Najbardziej czekam na zaprezentowanie figurki. Te elementy, które póki co pokazałeś dają radę, ale idealnie nie jest. Tak czy tak gdyby kurier przyniósł mi taką edycję za darmo, to raczej paczkę bym przyjął :).

Ja tą puszeczkę i koszulkę z Fallouta otrzymałem za zamówienie pakietów DLC do "trójki", jeszcze w starym sklepie cenegi.

@Afterfall EK

Ciekawie, ciekawie, ale póki co jakoś mi się nie pali do tej gry. Po I - ponoć jest naprawdę słaba, po II - mam teraz w co grać. Może kiedyś trafi się jakaś promocja na muve za trzy dychy :wink: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak znajdujecie kolekcjonerki to moze ktoś da cynk na EK Wiedźmina 1, bo ja szukam wszędzie i znaleźć nie mogę, oprócz 1 oferty za jakieś 400 $, więc nie do przyjęcia.

Żałuję też, że nie kupilem EK Deus Eksa, gdy było na alledrogo kilka sztuk po jakieś 160 zł. Teraz deficyt tegoż towaru mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall Insanity to największa porażka / zawiedzenie ubiegłego roku. Rage jest na drugim miejscu. Duke Nukem Forever tuż za nimi, ale to jeszcze gra, którą z sentymentu kupiłem w wersji kolekcjonerskiej za te 5 dych. Nie dałbym za tą EK ani grosza. Jak będzie owy tytuł w CD-A, a samo pismo mnie zainteresuje (od 2 lat kupuje bardzo okazyjnie) - kto wie? Może stracę te parę godzin, choć nie jestem wciąż pewny po demie, czy warto w ogóle instalować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek

Być może będę coś dla Ciebie miał - jeden z moich kontaktów (:trollface:) takową ma (niestety, brak breloka i koszulki). Wciąż czekam na odpowiedź w sprawie możliwości wysyłki i jak będę miał konkretne info. to dam Ci znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall Insanity to największa porażka / zawiedzenie ubiegłego roku. Rage jest na drugim miejscu. Duke Nukem Forever tuż za nimi, ale to jeszcze gra, którą z sentymentu kupiłem w wersji kolekcjonerskiej za te 5 dych. Nie dałbym za tą EK ani grosza. Jak będzie owy tytuł w CD-A, a samo pismo mnie zainteresuje (od 2 lat kupuje bardzo okazyjnie) - kto wie? Może stracę te parę godzin, choć nie jestem wciąż pewny po demie, czy warto w ogóle instalować.

Sprostuję :).

Afterfall ciezko nazwać zawodem tudzież porażką, bo ta gra od początku wyglądała marnie i zmierzała jasno ku katastrofie. Nie wierzyłem w nią ani przez moment.

Rage - gra miała kiepski start, ale po ogólnych poprawkach podobno wcale nieźle się szpila, inna sprawa, że poprzeczka była wysoko zawieszona.

Duke Nuke Forever - to się nie miało prawa udać. Tyle :).

A co do kolekcjonerki Afterfalla to za 5 dych jesli ktoś nie ma co z kasą robić imho dobra inwestycja. Gierkę da młodszemu rodzeństwu/psu do zabawy/sponiewierania, a plecak i resztę stuffu sobie zatrzyma ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...