Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na Muvie już jest EK "Men of War", link TUTAJ. Cena jednak odstrasza (240 zł to za dużo jak na to wg mnie).

Cena jest zdecydowanie za wysoka. Jak słusznie Yaper zauważył, ta seria nie cieczy się zbytnią popularnością (chociaż ja ją uwielbiam) i ceny z pewnością spadną po premierze. Także, jeżeli o mnie chodzi, to daję sobie na wstrzymanie.

A tak w ogóle, to przy pierwszym rzucie okiem na zdjęcie, to myślałem, że przedmiot numer 4, to granat :ohmy: .

No i z Muve zniknęła kolekcjonerka ACIII w edycji Freedom na PC, została tylko Join or Die :/

"Czarny rynek" już zaciera rączki :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK "Men of War" bardzo fajna to fakt, ale jak już zauwarzono zapewne podzieli los Assault Squad i będzie dostępna dużo taniej po kilku miesiącach. Chyba że będzie miała mały nakład który wykupią fani tej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z Assassin's Creed III - The Freedom Edition, już jest krucho. Na PC wszystkie pre-ordery wyprzedane, tylko jeszcze 2 sklepy (opierając się na Ceneo.pl) prowadzą sprzedaż wersji na konsolę Xbox 360. Tu - przykładowo - Ultima.pl:

http://www.ultima.pl/xbox_360assassins_cre...edition/i11493/ .

Przypomnę tylko, że premiera jest za pół roku, czyli 31.10.2012! Jak myślicie? Ceny będą teraz spadać?

A mówią, że kupowanie edycji kolekcjonerskich na handel, to zbyt ryzykowne przedsięwzięcie... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK "Men of War" bardzo fajna to fakt, ale jak już zauwarzono zapewne podzieli los Assault Squad i będzie dostępna dużo taniej po kilku miesiącach. Chyba że będzie miała mały nakład który wykupią fani tej produkcji.

Fakt. Aktualnie można dostać za 70-80 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie edycją Freedom AC3 jest intrygujące. Zamówiłem egzemplarz na Ultimie, najwyżej trzeba będzie anulować preorder z początkiem października ;)

@Wuwu1978

Gdyby wszyscy kupowali EK "na handel", to te bardziej limitowane byłyby dostępne tylko na czarnym rynku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na handel opłacało się brać kolekcjonerki z ostatniej wyprzedaży muve. Wziąłem 2 Batmany na PS3 i Duke'a na PC (zapłaciłem ok. 180 zł). Jednego Batmana sprzedałem za 200 zł, a spokojnie mogłem wystawić za więcej. Gdyby nie to, że tamte kolekcjonerki chciałem mieć to spokojnie mógłbym 500-600 zł wyciągnąć płacąc 180 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sergeron jest przykładem na to, że jednak MOŻNA :trollface: . Ta wyprzedaż na Muve.pl, to był chyba najszczęśliwszy dzień 2012 roku z życia kolekcjonera. U mnie na swoich szczęśliwych nabywców będą czekać (ale jeszcze nie teraz):

- Duke Nukem Forever - Balls Of Steel (zafoliowany) (PC)

- Mafia II - Collector's Edition (zafoliowany) (Xbox 360)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można :)

Dobrą inwestycją też są Wiedźminy - szczególnie widząc co się dzieje.

Ktoś niedawno wyrzucił aukcję, ze ponad 700 PLN, spokojnie kupili by ludzie ale nie na allegro, ostatnio takie ceny na ebuy za polską wersję widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie, to handlarze zabijają takie promocje... Kupują po 2-3 albo więcej sztuk, a potem sprzedają drożej (a potem brakuje dla normalnych klientów tych produktów).

Ja chętnie bym wziął DNFa, ale sie spóźniłem, a teraz pewnie nikt nie wystawi kolekcjonerki za max 50 zł :(

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię bardzo, ale nigdy nie kupiłem więcej, niż 2 sztuki danej pozycji. A z tej wyprzedaży na Muve.pl, to gry o nazwie Polskie Imperium: Od Krzyżaków Do Potopu - Edycja Kolekcjonerska (PC), nigdy nie sprzedam.

Także nie taki diabeł straszny, jak go malują :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix, cytując Ciebie "gadasz głupoty" Każdy z nas jak ma kasę i sposobność może zainwestować w "szafę". Jest rynek i można zarobić lub stracić. Nie ma jakiś sentymentów, nie ma jakiegoś (nie)pisanego prawa, że kolekcjonerzy muszą trzymać się razem. Nie podchodź że ktoś nie kupi, ktoś kupi tylko w innej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

I tu masz rację.

Tak więc idąc dalej tym tokiem - dlaczego narzekacie skoro nie udało się wam kupić jakiegoś tytułu? Nikt przecież nie będzie na was czekał z EK gry. Kto pierwszy ten lepszy.

Twój argument jest nieważny, tak długo jak używasz moich słów :trollface:

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany chyba chory jestem, albo coś mi w robocie do kawy dosypano, albo koniec świata, ale muszę się z Tobą zgodzić Crix.

Nie rozumiem narzekania, że ktoś mnie przelicytował, czy kupił bym bo w preorderze za drogo. Albo się na coś poluje, bo chce się to mieć i płaci, albo po prostu olewa się sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trzeba się liczyć z tym że na produkt znajdzie się więcej jak jeden kupiec. Rzadko można trafić na aukcje w których jest się samym.

Jakiś czas temu jak licytowałem Thief 1 premierowego big boxa to na początku myślałem że będę sam - w końcu stara gra. Potem okazało się że było nas 5-ciu. Koniec końców wygrałem ale musiałem zapłacić 2x więcej jak planowałem. Takie już jest życie. Trzeba wyłożyć kase na ławę, lub pogodzić się z porażką. Nie ma co się nad przegraną rozwodzić, w końcu i tak to nic nie zmieni.

Po za tym nie pisz tak, jak bym po raz pierwszy powiedział coś sensownego. Nie moja wina że głupoty wypisujecie a potem narzekacie na mnie, skoro mam rację... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się coraz ciekawiej z tą Freedom Edition AC3. Zaklepałem wczoraj swoją kopię na Ultimie i teraz pozostaje czekać na koniec października. Moim zdaniem będzie to jedna z tych trudno dostępnych kolekcjonerek, zatem komu zależy niech rezerwuje już teraz, zawsze można anulować pre-ordera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to możecie nawet palić w piecu tymi EK (pod warunkiem, że jej równowartość przeznaczycie na cele charytatywne, za dużo ludzi na świecie żyje w nędzy, żeby wyrzucać coś wartościowego) - mi to rybka. Ale jak ktoś kupuje hurtowo EK, a ja się np. dowiedziałem o danej kolekcjonerce tydzień czy dwa po rozpoczęciu sprzedaży i już nie ma, bo ludzie powykupywali na handel, to jest to bardzo nie w porządku wobec tych, co na pieniądzach nie śpią, a planowali zakup tej kolekcjonerki od zapowiedzi. I nie piszcie mi proszę "trudno, twoja strata, trzeba było obserwować codziennie*, przecież to tylko EK, świat się nie zawali :trollface: " - pewnie, że się nie zawali, ale przez takie akcje tracę nadzieję w ludzkość. Zresztą wzbogacanie się kosztem innych jest mocno nieuczciwe i patrze na to z pogardą. Pewnie, nie bronię Wam kupować po 2 kolekcjonerek, ale jak widziałem na alledrogo ME3 EK po premierze w liczbie sztuk kilkunastu po mocno zawyżonej cenie to mnie kur...czyca wzięła.

*Ciekawe kto ma na to czas i ochotę...

PS A co do tej EK ACIII Freedom Edition, gdyby nie fakt, że seria kompletnie mi się nie podoba i nie pasuje (próbowałem się przekonać tak do jedynki jak i dwójki - nic z tego) - jak wszystkie gry Ubi$oftu (tak, wszystkie co do joty :)) to był brał musowo, bo wygląda to wszystko bardzo klimatycznie.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz zastanowię to te 300 zł za Freedom Edition to nie jakoś bardzo wygórowana cena . Figurka wygląda na trochę lepszą niż te Ezio za 120zł, więc jakieś 150 - 180 zł na pewno warta jest. Po odliczeniu ceny gry (120 zł) zostaje raptem parę dyszek za notatnik, pudełko, steelbook i nasze ukochane DLC. Gorzej jak zmienią cenę. Jak informuje ultima - "Cena nie jest jeszcze potwierdzona przez dystrybutora i może ulec zmianie! "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Freedom Edition AC3 znikła na muve.pl. Oczywiście zamówiłem dzień wcześniej. I teraz jakoś nie jestem pewien czy egzemplarz trafi w moje ręce :(. Jakoś nie ufam pre-orderom...

Nie wiem czy mam się niepokoić i napisać do nich o co chodzi czy może po prostu ich limit na tą kolekcjonerkę się wyczerpał? Ktoś ma jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił tego AC3 FE ale jest tyle ważniejszych EK. Potem pewnie uda mi się ja załatwić za 200 lub mniej zł (uruchomię kontakty) tak więc nie pali mi się. Za to będe się śmiał z tych co im nagle braknie pieniędzy, na najważniejsze EK bo pozbyli się mamony już teraz, rzucając się na co popadnie.

Powtórzę to po raz kolejny - EK to nie jest tania inwestycja. Kto rzuca się na wszystko - często kończy z niczym. Lepiej nie raz poczekać na ciekawsze tytuły niż potem żałować.

@UP

Zaraz będę wymiotował tymi wszystkimi obawami... Każdy tylko się obawia, przez co co drugi post wygląda tak samo... :pokerface:

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie porannej dyskusji - w pracy byłem więc nie mogłem się wypowiedzieć, no to "krótko" podsumuję

@CriX

zapewne jesteś bardzo sympatycznym młodym człowiekiem

ale masz jedną wybitnie antypatyczną cechę - nie potrafisz zaakceptować i zrozumieć że są ludzie którzy w pewnych kwestiach mają inne zdanie niż Ty

tylko Ty masz jedynie słuszną wizje "jesteś fanem gier to grasz, nie grasz to nie jesteś fanem, zbierasz i nie grasz to już w ogóle aberracja" co powiesz fanom piłki kopanej którzy sami nie grają, albo kibicom co mecze oglądają tylko w TV a na stadionie nie byli

ludzie w toku swego życia podejmują różne decyzje czasem sprzeczne z własnymi "cząstkowymi interesami"

i teraz Ty takim ludziom mówisz że są dziwni bo zamiast poświęcić swojemu hobby każdą wolną chwilę wolą robić co innego a hobby ograniczyć do zbierania

w tym temacie wypowiedziało się z 10 osób opinie od sasa do lasa ale nikt prócz Ciebie nie odrzucił jako głupiej opinii innych

wyciąg z Twoich opinii które stawiasz tak kategorycznie jakby to były prawdy oświecone:

EK to dodatek do gry, który akurat ma stać na półce i pięknie wyglądać. Mimo wszystko najważniejsza jest gra w którą powinieneś grać, bo do tego została stworzona. -- a jeśli ja mam inne zdanie i to gra jest dodatkiem do EK, czy mam do niego prawo?

Figurek nie kupujesz żeby dawać dziecku do zabawy - od tego są lalki czy np. pluszaki. --a czemu nie może woli figurki (jedno z moich jest zachwycone figurką z Diablo)?

Wiesz dlaczego nie trawię kupowania dla kupowania? Bo gra nie powstaje po to żeby ją kupić, nie zagrać i postawić na półce. Gra ma ci dać rozrywkę. Nie zagrasz - czyli nie używasz jej zgodnie z przeznaczeniem. --a pomyślałeś że dla mnie w tym momencie dobrą rozrywką jest wyjęcie czasem zawartości pudełek obejrzenie i poczytanie tego co w środku?

Czasu nie masz? Żeniąc się co sobie myślałeś? Że nic się nie zmieni i będziesz dalej grał po 16 h dziennie? --a kto powiedział że nie wiedziałem, nie mam 5 lat wiem z czym to się wiąże, ale to że podjąłem takie a nie inne wybory nie znaczy że nie mogę kontynuować growego hobby tylko w celu wypełniania gablotki, bo Tobie się to wydaje chore

No bez jaj... To że kompa nie modernizujesz to twoja wina. Technika idzie na przód, jeśli nie nadążasz to dalej twoja wina a nie wina postępu. Narzekają że słaba grafika... Potem narzekają że komputer za słaby na nową grafikę... No bez przesady. -- a nie pomyślałeś że mam inne priorytety (patrz wyżej) i nie NARZEKAM tylko stwierdzam FAKT

Ja nie zaczynałem głupiego porównania. -- a może inni nie uważają że jest głupie (np bleub jak widzę)

Tak więc proszę ciebie i innych - skończcie ten głupi temat bo jak czytam setny raz to samo to mi się niedobrze robi. Wałkowaliśmy to już nie raz i temat jest zamknięty. -- i znów - dla Ciebie zamknięty dla innych może nie, skoro dla Ciebie zamknięty to po co usiłujesz innych "nawracać"

A teraz skończcie już temat bo to jest nudne i do niczego nie prowadzi. --moderatorem zostałeś?

no i kwintesencja

Jeśli jeszcze raz przeczytam takie głupoty typu:Co powiesz o zbieraczach aut, znaczków, monet? To chyba zwymiotuję. Nie obchodzą mnie oni. -- a może powinno Cię obchodzić że każdy ma swój własny świat, jeden cały czas poświęca grom inny rodzinie atrzeci biega co dzień do kościoła czy któryś jest gorszy NIE każdy jest po prostu inny i zaakceptuj to bo tego nie zmienisz

@Hellspawn

może i mnie minie zbieranie dla samego zbierania, póki co jak widzę coś fajnego i mam trochę grosza to kupię

@Vantage

popieram szanujmy swoje zdanie, a w jakiej branży pracujesz?

@lunatyx

z taką opinią i tak wyrażoną trudno się nie zgodzić, ale nadal nie zmienia to faktu że jak ktoś lubi kupić auto(grę) żeby trzymać w garażu(na półce) to jego problem (mój:D)

@Yaper

najlepiej wyraził to co powinno być oczywiste na publicznym forum

Odnośnie dyskusji, która się tutaj rankiem wywiązała: ile ludzi, tyle poglądów. Możecie się nie zgadzać z opiniami innych i mogą one wam się wydawać kuriozalne i nieracjonalne, ale na Boga - nie obrażajcie i wytykajcie innym przez to głupoty. Takie zachowanie źle o Was świadczy i dyskredytuje Was w moich (i pewnie nie tylko moich) oczach jako rzetelnego dyskutanta i duchowego brata w kwestii kolekcjonowania gier.

i już w głównym temacie

Men of War bardzo ładnie się prezentuje ale z tym tytułem poczekam (i to długo) aż stanieje odpowiednio bo myślę że sporo spadnie cena

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...