Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na zapytanie odnośnie nakładu D3 i tego czy jest możliwość że anulują mi zamówienie tak jak w przypadku ME3 dostałem od wirtusa taką odp:

Witamy,

Gra będzie oferowana na naszej stronie do momentu wyczerpania nakładu który został nam przyznany.

Sprzedaż pozostałego nakładu zajmie około 1 - 2 dni.

Pozdrawiamy

Wirtus.pl

Chodzi oczywiście o edycję kolekcjonerską. Także można brać spokojnie jeśli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RivaTNT i inni

a nie macie obaw że Ci co zamówili za pobraniem będą na końcu łańcucha pokarmowego?

czyli przedpłacone dostaną a dopiero potem pochylą się nad takimi jak ja (i paru innych tutaj)?

@RIP1988

przy tym co piszesz i tym co się działo wokół ME3 na kpinę z klientów ze strony GRAM.PL zakrawa ten "konkurs"

http://www.cdaction.pl/news-24769/testujem...pl-konkurs.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się nad tym nie zastanawiałem. Ale nie do końca ufam przedpłacie w internecie. Zawsze mam stracha, że coś pójdzie nie tak i będą problemy z odzyskaniem kasy, a za pobraniem nie ma ryzyka. Tym bardziej, że takie zabezpieczenie kosztuje mnie 2-3 zł więcej.

Wydaje mi się, że zamówienie w 4 sklepach zapewni mi moją upragnioną EK D3.

Chociaż z drugiej strony nie widzę powodu dla którego jej nakład nie miał by być taki sam jak EK SC2 którą można kupić po dziś dzień. Sytuacja z ME wywołała swego rodzaju panikę i sklepy oraz nabywcy (w tym ja) chcą się zabezpieczyć pisząc te pierdoły "1 osoba 1 gra" "pierwszy nakład wyczerpany" itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX:Ja mam CoJ Więzy Krwii EK z pre-ordeu. I teraz śmieję się z tych co by je chcieli mieć, a cena ciągle rośnie, a gry bardzo nie widać

Szczerze to ja ostanio ją zakupiłem za 255zł +14 zł przesyłka więc nie uważam iż jest to nie mała cena, jednak zbyt wysoka również. Mnie to szczególnie cieszy gdyż jesteśmy jednymi z jawnych właścicielami owej.

[OFFTTOP]Zarazem do śmiechu mi nie jest ponieważ nie każdy ma możliwość takie same jak ty miałeś, możliwości zarabiania na pieniądze ze względu na miejscową mentalność ludzi, a marudzenie na to iż młodzież jest leniwa to stereotyp,który powinien być kierowany tylko do leniwych ludzi. Nie rozpatrywał bym to wobec osób chętnych i pracowitych, ale nie zauważonych lub ignorowanych. Mimo wszystko niesmak pozostaje i szacunek nieco mniejszy.[Offtop]

@RIP1988 Apropo nadziania. Ja mam do nich żal iż nie udostępnili zwycięskich recenzji z komentarzów do gram.pl. Podali tylko wygranych,zero prac. Najlepsze iż jeden z wygranych miał fotki ze wszystkimi zwycięskimi recenzjami i podał linka po tym ja skomentowałem całą sytuację.(Widzę iż również to zauważyłeś @marek79)

I nie wiem co o tym sądzić. A planowałem u nich kupić Wiedzmina 2 Mroczną Edycję alę po tym wszystkim co się u nich dzieje,zaoszczędze i zakupie sobie inne pozycje. Swoją drogą niezły FAIL ze strony Gram.pl, nakłaniają do zakupów ze względu na "wyższą wartość usługi" , a ostatecznie sami mają podobne problemy jak pozostałe.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie macie obaw że Ci co zamówili za pobraniem będą na końcu łańcucha pokarmowego?

czyli przedpłacone dostaną a dopiero potem pochylą się nad takimi jak ja (i paru innych tutaj)?

To byłoby żałosne zagranie ze strony sprzedawcy gry. Sam wybrałem przesyłkę za pobraniem i nie dopuszczam do siebie myśli, że mogę gry nie otrzymać. Dałem się przerobić z EK ME3, więc teraz będę walczył o D3 jak lew w razie jakiś problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamówiłem na gramie jeszcze tego samego dnia, kiedy ogłoszono i nie mam jakiś obaw. No a nawet jeśli, to nic na tym nie stracę, bo pieniądze dopiero wpłacałbym przy odbiorze :)

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Gram.pl to gracze, którzy zamówili 15 marca EK, nie mają się co martwić. Może tym razem sprawniej zrobiono i wszystkim, którym się nie udało, wysłano już emaile, a reszta dostanie swoje egzemplarze (zablokowano po weekendzie, więc 15-18 się chyba jeszcze liczy).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką odp na to samo pytanie udzieliło mi gram.pl:

Witam,

Wszystkie zamówienia, które do tej pory zostały złożone na edycję kolekcjonerską Diablo 3 powinny zostać zrealizować, chyba że podobnie jak to miało miejsce w przypadku Mass Effect 3 nakład gry przewidziany dla naszego kraju zostanie zmniejszony. W przypadku takiej sytuacji oczywiście poinformujemy Państwa odpowiednio wcześniej o zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam,

Igor Kowalski

Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem przed chwilą identyczną na zasadzie copy-paste chyba :P Z daleka to wygląda to tak, jak w innych sklepach, więc o ile faktycznie przyjęli tyle zamówień, ile mieli zagwarantowanych przez Blizza egzemplarzy, to raczej nie ma czym się martwić, bo Blizz na bank nie wywinie podobnego numeru, jak EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie po tym ME3 takie myśli mnie nachodzą

sami tu piszemy że za pobraniem zawsze można zrezygnować albo nie odebrać

z przedpłatą przy zakupie internetowym też można się wycofać ale to już jednak trudniej (psychologicznie) bo kasa poszła i na zwrot trzeba czekać

ja wiem że nic nie tracę jak mi nie wyślą ale... no właśnie jak braknie nakładu to nie mam gry

a z drugiej strony nie stać mnie na rzucenie 350zl za grę i czekanie 2 miesiące aż ją wydadzą dlatego pobranie to jedyna opcja dla mnie - niestety

@Ryba2111

żałosne czy nie ale jakiś odsiew musieliby zrobić gdyby im brakło nakładu a to o wiele sensowniejsze z punktu widzenia sklepu niż wysyłanie czegoś za pobraniem ludziom którzy zamówili coś 2 miesiące wcześniej i mogą nie pamiętać o zamówieniu albo akurat nie mieć kasy

@up

no ale jeśli blizzard (czy ktokolwiek inny w innej sprawie) przyciąłby nakład to komuś muszą zabrać i tu właśnie wypływają moje wątpliwości :) (wiem że czarnowidz ze mnie ale ktoś musi pełnić tę "zaszczytną" rolę :))

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFFTTOP]Zarazem do śmiechu mi nie jest ponieważ nie każdy ma możliwość takie same jak ty miałeś, możliwości zarabiania na pieniądze ze względu na miejscową mentalność ludzi, a marudzenie na to iż młodzież jest leniwa to stereotyp,który powinien być kierowany tylko do leniwych ludzi. Nie rozpatrywał bym to wobec osób chętnych i pracowitych, ale nie zauważonych lub ignorowanych. Mimo wszystko niesmak pozostaje i szacunek nieco mniejszy.[Offtop]

Czyli mam wymieniać po imieniu kto jest leniwy bo nie wolno mi uogólnić? Nie rób sobie przynajmniej jaj...

Z resztą nie o to chodzi. Jak ktoś chce to zdobędzie pieniądze bo obecnie jak już wspomniałem jest na to bardzo wiele sposobów. I nie mówię tutaj o normalnej pracy w jakiejś firmie.

Co do zamówień płatnych przy odbiorze. Bardzo dużo sklepów traktuje je jako zamówienia "gorsze". Niektóre nawet zastrzegają sobie w regulaminie, że będą one wysyłane dopiero po już opłaconych zamówieniach. Tak wiec nie zdziwcie się jeśli nagle zabraknie dla was jakiegoś produktu... Sprzedawcy wolą pieniądze od ręki zamiast ewentualnego wysłania i nie odebrania przesyłki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Risen 2pojawiło się na gram, ale po dodaniu do koszyka i potwierdzenia wywala błąd ze niedostępne... dziwne...

Masz na myśli ten komunikat:

Produkt, który chciałeś dodać do koszyka jest niedostępny

Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Risen 2: Mroczne Wody - Edycja Kolekcjonerska, gdyż Twój koszyk zawiera produkt niedostępny razem z pre-orderem.

bo bałem się że została już wyprzedana.

Napisałem do nich w tej sprawie, podali tylko link do pustego koszyka i chcieli żebym go wyczyścił, co oczywiście nic nie dało. Napisałem raz jeszcze i czekam na odpowiedz.

Oczywiście mam zaklepany egzemplarz na muve, ale wolałbym zamówić na gramie.

Edit:

Już działa, pozostaje tylko anulować zamówienie na muve :smile:

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

nie zauważyłem twojego upa wcześniej więc odpowiadam

tak pracuje , tak mam dziecko (niejedno), i tak nie mam czasu na granie bo wole ten czas, który uda mi się wygospodarować, poświęcić rodzinie więc moje hobby dotyczące gier zostało z musu ograniczone do ich zbierania (może na emeryturze sobie pogram - według dzisiejszych założeń za jedyne 34 lata :D )

tak naprawdę jedyny czas wolny z którym "nie mam co zrobić" to późne wieczory i wtedy zaglądam między innymi tutaj, trochę poczytam co w świecie się zdarzyło i trzeba spać bo na drugi dzień do pracy (Bogu dziękować że jest)

mamy koniec marca, ja w tym ROKU zdołałem pograć jedynie w Mroczne Wieki może ze 40 godzin (i to chyba szacunki mocno na wyrost)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamówień płatnych przy odbiorze. Bardzo dużo sklepów traktuje je jako zamówienia "gorsze". Niektóre nawet zastrzegają sobie w regulaminie, że będą one wysyłane dopiero po już opłaconych zamówieniach. Tak wiec nie zdziwcie się jeśli nagle zabraknie dla was jakiegoś produktu... Sprzedawcy wolą pieniądze od ręki zamiast ewentualnego wysłania i nie odebrania przesyłki...

Jestem tak bojowo nastawiony, że nikt i nic nie pozbawi mnie EK Diablo 3. Żeby była to przesyłka za dziesięcioma pobraniami to nie dam się przerobić, bo moje zamówienie jest niby "gorsze". Jeżeli niektóre sklepy naprawdę mają takie podejście do klientów to szkoda gadać. Szczerze to nigdy o czymś takim nie słyszałem i jestem zaskoczony tym co piszesz. Jednak w takiej sytuacji istnieje coś takiego jak prawa konsumenta i myślę, że nie zawahałbym się wszcząć małej batalii w takiej sprawie. Na razie czekam do maja na rozwój sytuacji i liczę, że jednak EK otrzymam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 EK może być faktycznie limitowana. Co do Diablo 3 EK to podobno kiedyś Blizzard powiedział, że ma jej nie braknąć dla każdego. Oby faktycznie tak było.

Nie pamiętam już który to sklep pisał ale czytałem, że najpierw realizują płatne z góry, a dopiero potem za pobraniem... Tak więc nie ma co się dziwić że nie raz czekacie dłużej na przesyłki płatne przy odbiorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, to było kiedyś. Teraz przyznali się, że jednak zrobią limitowaną edycją kolekcjonerską Diablo III, więc jak ktoś nie zamówił teraz, to może mieć kłopot ze znalezieniem (o ile takie sklepy, jak Empik, Saturn itp. nie będą miały kilku sztuk).

Co do sklepów, to ja spotkałem się z takim sklepem, który w FAQ miał opisaną sytuację płatniczą. Otóż nie pozwalał na zakupy za pobraniem, bo miał duży odsetek zwracanych towarów i zostawił tylko opcję przedpłaty (z adnotacją, że może kiedyś do odbioru osobistego za pobraniem wrócą). Jednakże to był jakiś mało znany sklep, a muve czy gram to już inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Ze względu na liczbę zamówień złożonych, równą liczbie wersji limitowanych, jakie mamy dostać od dystrybutora, produkt został wyłączony z oferty, jednak Pańskie zamówienie zostanie zrealizowane z dostawą na dzień premiery.

Pozdrawiam,

Odpowiedź z vobisa.

Powoli zaczynam mieć pewność że jednak się załapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Diablo III EK.

Właśnie gadałem z Wirtusem. Facet powiedział, że ich sklep dostał pewną pulę egzemplarzy od dystrybutora. Każdy, kto do tej pory złożył u nich zamówienie i owe zamówienie potwierdził, to otrzyma swój egzemplarz. Koleś dodał jeszcze, że gra wisi u nich na stronie i będzie tam wisieć do ostatniego egzemplarza. Po wyczerpaniu się puli, produkt zniknie ze stronki Wirtusa. Dowiedziałem się jeszcze, że niewiele tego zostało najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj kolekcjonerka Diabolo III będzie już tam niedostępna.

EDYTA: zadzwoniłem tam, bo taką tutaj paranoję nakręciliście z tymi pre-orderami, że hej ;)

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można anulować zamówienie z Wirtusa, jak w maju się dowiem, że i tu i tu kolekcjonerki dla mnie są? Da sie jakoś prosto poprzez "usuń produkt z koszyka", czy do administracji trzeba pisać (no i czy nie będą robili z tego tytułu problemów, bo w końcu trzeba od początku potwierdzać zamówienie)?

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...