Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

6 osób licytuje i jak na razie 71zł.

Najbardziej dziwi tytuł "Mass Effect Edycja Kolekcjonerska _ NOWA !". Nowa? Chyba tylko po to aby przyciągnąć więcej osób.

Ostatnio wisiała na allegro bardzo długo EK Stalkera pierwszego. Ale sprzedający chyba się przeliczył bo dał licytację od 279zł. Zapewne nikt nie kupił bo w tym samym czasie była też licytacja tej samej kolekcjonerki i poszła za 100zł tyle że bez koszulki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo CriX, nieźle Ci to wyszło :wink:

Nie stresuj się chłopie, wrzuć na luz, może od czasu do czasu w późniejszych Twoich filmikach rzuć jakimś "bekowym" tekstem :smile:

Nie obraź się, ale myślałem, że masz bardziej "dojrzalszy" głos. :laugh:

A co do pozdrowień, to mogłeś mnie wymienić, ze względu na to, że jako jedyni z forum mamy EK F.3.A.R. na PC :trollface:

EDIT.

Chyba rozpoczne swoją działalność "YouTubera" bo konto założyłem "kupe lat"* temu, a żadnego filmiku nie mam. Co wy na to, by, (jeżeli będą) zrobić unboxing:

-Hitman: Absolution

-Depth

-Ride to Hell

*Tzn- z 4 miesiące temu.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Kaczek93, już ktoś Mi z FA zwracał uwage na profilu, miałem zmienić, ale jakoś wyleciało Mi z głowy, także przepraszam, że taki błąd "na poziomie przedszkola" :wink:

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było, ale znalazłem fajne zdjęcia z opisami rzadkich (redakcyjnych?) gadżetów na forum Eidos z Deus Ex: HR - Here.

Powiem tak, niektóre wymiatają. :D W szczególności taka cybernetyczna ręką Jensena czy jego płaszcz. Jeżeli w ogóle to jest / było na aukcjach, to musi osiągać zaporowe ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz w jakichś sklepach trafiają się jakieś kolekcjonerki do 100zł? Np. z dwa lata temu była promocja na Homefronta Edycje Specjalną za 60 zł czy za Disciples 3. A często też słyszę, że ktoś dorwał taką kolekcjonerkę The Dark Eye za chyba 50 zł w Empiku to aż mnie żal ściska.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z jakimś podsumowaniem, i opiniami na temat EK nie jest zły.

@Pat

Ja i tak z pierwszego filmiku zrobiłem listę życzeń :P Niemożliwe jest pozdrowienie wszystkich :D

Chciałem też zrobić filmik z ME 1. Do póki nie odnajdę akumulatorków do aparatu to będzie ciężko coś nagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko zaglądam do tego tematu ponieważ nic mnie z nim nie łączy - nie kolekcjonuję, ściślej mówiąc. Napisałem teraz ponieważ zauważyłem, że w niektórych postach jest mowa o figurkach z gier, koszulkach itp. Kiedyś na maila dostałem wiadomość o takim sklepie:

http://hobbymasters.pl/

Myślę, że Was jako kolekcjonerów mógłby ten portal zainteresować, znajduje się tam wiele ciekawych gadżetów kolekcjonerskich związanych z grami.

Jeśli już była o tym mowa to przepraszam, jak już wspomniałem - rzadko tu zaglądam więc mogłem to przeoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja też się tak właśnie patrzę i myślę - co za dziadek :P

Potem zaglądam do profilu i widzę 30 lat :D No ale mi dużo też nie brakuje :D

@Diabolos

Chyba nawet o tym sklepie już pisałem.

Jeśli chodzi o figurki M&A to lepiej kupować na Yatta.pl bo oni się w końcu głównie tym zajmują. Po za tym pre-ordery można rozbić na raty. HobbyMasters.pl jest głównie dla fanów figurek z filmów itp.

Warto wspomnieć że na obu sklepach pojawiła się do kupienia replika Portal Guna. Cena to bodajże niecałe 500zł. Zakup jednak najbardziej opłaca się właśnie na Yatta bo można rozbić go na raty. Ja u nich już trzy figurki wziąłem na raty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: właśnie na znanym portalu aukcyjnym pojawił się Wiedźmin 1 EK. Gość przy opcji Kup Teraz chce 500zł...ale jak czytałem to artbook poplamiony i ogólnie ponoć widać, że to używka. Ale jak ktoś chętny :)

down: no ja czekam na Bleuba :) Osobiście zastanawiam się nad zakupem FRAPSa i zabawą w recenzje...ale odstrasza mnie paypal, którego nie lubię.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To czyja teraz kolej na zrobienie unboxinga? To się trochę śmieszne robi :D Jeszcze chwile i na użytkownika tematu będzie przypadał przynajmniej jeden filmik :D

A ja w dalszym ciągu zapraszam na forum KOLEKCJONERZY Bez waszej pomocy forum się nie rozrośnie, a co dopiero myśleć o przeniesieniu na płatny serwer.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage

Niektóre gadżety miażdżą, np. pendrive czy cybernetyczne ramie. Niestety, to gadżety tylko dla nielicznych..

@Diabolos

Dzięki za linkacza do tego sklepu. Mają fajne figurki i repliki broni. Kiedyś na pewno sprawię sobie coś takiego :trollface:

@Ferrou

Naprawdę dobra robota. Wizualnie bardzo dobrze (aż zaszalałem i odpaliłem w 720p, a potem czekałem 30 minut, by mi się ściągnął :P), wszystkie elementy pokazane i opisane bardzo dokładnie. Sama edycja specjalna szału nie robi, bo jak już wspomniałeś, nie jest to pełnoprawna edycja kolekcjonerska. Dużym plusem gier strategicznych są walory edukacyjne i tutaj poszli o krok dalej dorzucając do pudełka książkę o Napoleonie, co się chwali.

Misię bardzo podobało i zachęcam Cię do nakręcenia unboxingu Twierdzy :)

@kraven

Zmodzić jakiś filmik by się dało, tylko nie mam pojęcia, co chcielibyście zobaczyć, w końcu głównie te unboxingi robimy dla siebie nawzajem. Jakieś propozycje?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000

Osobiście nie wyobrażam sobie jak można mieć poplamiony artbook albo rozerwane pudełko czy coś w tym stylu :)

Mieć taki unikat jak EK Wieśka 1 i nawet go dostatecznie nie szanować to mi się w głowie nie mieści.

Odnośnie unboxingów to moglibyście wszystko ładować na jeden kanał. Bo tak to namnoży się 10 kanałów i każdy będzie kręcił swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym tak, różni ludzie robią różne rzeczy w trakcie oglądania artbooków z gier :cool:

A na poważnie - to tylko 2 strony, więc może gościowi herbatka się po prostu wylała. Zdarza się. A sam sprzedawca wydaje się w porządku, bo choć opcja "kup teraz" za 5 stów i cena minimalna są ustalone, to ten skłonny jest do negocjacji. Podejrzewam, że ktoś to łyknie za 350-400zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na Forum Actionum są już pierwsze osoby, które podjęły się wykonania gadżetów z gier. Pytanie, czy ktoś podjąłby się czegoś takiego? :) Wiem, że jest to Wam znane, ale cholernie bardzo bym w takie Monopoly pograł. :) A jako, że w grafice siedzę od lat i mam do tego smykałkę, poważnie zastanawiam się, czy nie spróbować. Niestety, jest to rzecz bardzo czasochłonna (łącznie z pionkami-kapslami, kartami, banknotami itp.) a i materiały swoje kosztują. Sporo by na to poszło tuszu i papieru foto, który swoje kosztował (40 zł za 100 kartek A4 to nie jest tanio... dla mnie), ale myślę, że efekt byłby piorunujący. No i zawsze papier foto można zastąpić grubszym biurowym (np. na karty, bo banknoty, to na upartego mogę dać na kolorowe ksero i potem powycinać na gilotynie), tylko że kolorki nie te same już.

Jakby co, to trzymajcie kciuki, żebym nie stracił zapału i żeby wszystko wyszło. Pracy na minimum parę tygodni. :) Nie wspominam już, że planszę muszę zrobić samemu od nowa (nie wiem czy od zera, czy przerobić jakiś szablon, o ile jest), chcę mieć po polsku.

PS A tu jeszcze lepsze - plansza osadzona w drewnie z szufladkami dla każdego z graczy. I nawet łuski amunicji są. I widzę, że można znaleźć w necie szablon do Photoshopa z warstwami z klasycznego Monopoly - czyli nie trzeba by zaczynać od zera, ale i tak bardzo dużo pracy. Nie wiem jeszcze, czy się podejmę.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Monopoly z pierwszego linka wygląda fenomenalnie. Z kapslami może pomóc Ci Shortyy, reszta natomiast to praca dla grafika, czasochłonna, to fakt, ale efekt końcowy może być naprawdę wart włożonego w to czasu.

A potem mógłbyś opylać takie zestawy na allegro za całkiem niezłą kasiorkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX, Kraven & Bleub - dzięki za ciepłe słowa. Nie wiem o co Wam chodziło z moją mordą - do druida Panoramiksa jeszcze sporo mi chyba brakuje, nie? :tongue: Następnym razem też się zaprezentujcie :tongue:

Bleub - ten Assassin Broderhood wygląda nieźle. Może filmik właśnie o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Monopoly z pierwszego linka wygląda fenomenalnie. Z kapslami może pomóc Ci Shortyy, reszta natomiast to praca dla grafika, czasochłonna, to fakt, ale efekt końcowy może być naprawdę wart włożonego w to czasu.

A potem mógłbyś opylać takie zestawy na allegro za całkiem niezłą kasiorkę ;)

Pozostaje kwestia użycia praw do wizerunku postaci ze świata Fallouta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy mi krwawią.

Jest tak jak mówisz - kamerka w aparacie to tragedia, ale mogło być gorzej. Co planujesz kupić? Kamerkę internetową USB czy zwykłą kamerę?

Po za tym co do filmiku to trudno cokolwiek powiedzieć więcej bo w końcu prócz okładki nie ma tam nic :D

Zobaczymy co będzie dalej.

Ja osobiście planuję spisać sobie przed odcinkami małe scenariusze jeśli planuję mówić coś o historii gry itd. Co do opisu elementów to idzie się na żywił :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo! Epic Edition najnowszych Girsów to po Skyrimie chyba najbardziej wypasiona EK poprzedniego roku. Nie koloryzowałeś zapowiadając kolekcjonerkę przez duże "K" :) Nówka, czy już używana?

Kupuj kamerkę i jak najszybciej rozkręcaj bloga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nówka w folii, nieśmigana :> Dzisiaj udało mi się wyrwać kolejną kolekcjonerkę, o której dużo myślałem, niestety przegrałem też jedną aukcję, ale cena znowu sięgnęła absurdu.

Korci mnie, żeby rozkręcić vloga jak najszybciej, ale nadal nie wiem, na co się zdecydować w kwestii kamery. Jak już wszystko sfinalizuję to rozpoczynamy zabawę na całego. Do tego czasu przygotuję jakieś konkretne stanowisko do prezentacji. Jeszcze nie wiem, którą edycję przedstawić jako pierwszą, liczę tutaj na sugestie.

Przy okazji wyłapałem video od @Ferrou. Naprawdę przyjemnie się to oglądało. Mi tam ględzenie wcale nie przeszkadza. Sam lubię porządnie wyczerpać temat i dlatego oczekuję kolejnych równie długich prezentacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...