Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A czyż to nie jest czasem dobra oferta?, mimo iż brakuje kilku elementów, to chyba się opłaca.

Brak trzech ciekawszych elementów i uszkodzone pudełko, IMO zakup wysoce nieopłacalny. Choć gdyby cena była o połowę niższa pewnie jakiś desperat by się znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://muve.pl/pc/strzelaniny/red-orchestr...pis-szczegolowy

O dziwo jest dostępna na muve ,a myślałem że była dostępna tylko przed premierą gry. Zgaduję że ciężko ją wykryć z powodu literówki w tytule przez co nie można jej wyszukać wpisując "edycja kolekcjonerska".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Ace Combat Assault Horizon. Tylko na PS3 i X360, IMO nie ciekawa.

To nawet nie jest edycja kolekcjonerka. Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy nie są w stanie odróżnić edycji kolekcjonerskiej od limitowanego wydania gry. W dodatku z grami Namco jest taka sytuacja, że rzadko normalne wydania trafiają do Europy i limitowane są sprzedawane w standardowej cenie. Sam kupiłem Assault Horizon w ramach trwającej promocji za 109zł. To nie nowość, że na wirtusie drogo wołają za gry konsolowe.

@Red Orchestra 2

Włączyłem grę w zeszłym tygodniu. Dalej jest praktycznie niegrywalna, pełna beznadziejnych mechanizmów i niezwykle irytująca. No chyba, że są osoby, które kupują kolekcjonerki dla gadżetów. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A owszem! Są osoby, które kupują kolekcjonerki dla gadżetów. Ja nią nie jestem, bo na razie nie mam zamiaru wydawać tak grubej forsy na kolekcjonerkę z byle zabawką (może być nawet wykonana z tytanu! I tak mnie to nie ruszy ;)). W ogóle rzadko się zdarza, by wyszła PRAWDZIWA edycja kolekcjonerska... Teraz w takich edycjach dodają pakiet jakichś głupich map i może breloczek... A prawdziwa kolekcjonerka powinna wyglądać jak to KLIK!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie każdy z nas w kolekcjonerkach szuka czego innego.

Tak wracając do RO 2 EK jak dla mnie to strata kasy, miałem ją w rękach i szczerze powiedziawszy nic ciekawego.

Prawdę powiedziawszy większość kolekcjonerek robionych przez polskich dystrybutorów to najazd na demobil WL (STALKER, METRO, itp.) :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawdziwa kolekcjonerka powinna wyglądać jak to KLIK!.

Kwestia gustu. Wypowiadałem się już o obu zeszłorocznych kolekcjonerkach Techlandu. Mam wrażenie, że firma podpisała korzystną umowę z tanią hurtownią, wsypała wiadro gadżetów sygnowanych logiem gry do worka i wydała jako edycję kolekcjonerską. Mi takie coś nie imponuje. Pokazuje to, że dany wydawca kompletnie nie ma pomysłu jak ma wyglądać ich edycja kolekcjonerska. Dlatego pakują do niej wszystko co się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturano

Chodzi chyba o edycję specjalną. Bo kolekcjonerki tu nie było. Komiks... cieniutki ale treściwy, no i koszulka :tongue: Jakościowo porównując do tej z Cartela... no nie ma porównania, jest sporo gorsza. Dosyć cienka. Ale jeszcze nie taka szmata. Za 69 zł warto wziąć. */ Za mocno skrytykowałem. ;)

P.s. Jutro Space Marine wpadnie, ES oczywiście. Mam nadzieje że całą gra nie rozczaruje, a będzie poziom dema trzymać.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...