Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ta edycja kolekcjonerska Brothers In Arms: Hell's Highway, to naprawdę rarytas. Pewnie zakupiona w Anglii, bo raczej wydania polskiego w ogóle nie było w planach. Szkoda. że nie zamieszczono zdjęć zawartości, ale jeżeli jest zafoliowana, to rozumiem właściciela ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten temat i mam nadzieję, że zacznę się w nim udzielać :)

Na początek pochwalę się tym co mam:

PC:

Fable EK

Heroes V EK(chce się jej pozbyć)

Assasin's Creed Metal Box

Neverwinter Ninghts 1 (również muszę się pozbyć)

PS2:

Metal Gear Solid 3 Metal box

Killzone Metal Box

God of War 2 EK

Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 EK

Gran Turismo 4 Press kit

PS3:

Assassin's Creed 2 White Edition

Assassin's Creed Brotherhood Codex Edition

Assassin's Creed Revelations Nexus Edition

inFamous Edycja Specjalna

inFamous 2 Edycja Specjalna

Need for Speed Shift EK

Uncharted 2 Metal box

Ratchet & Clank A crack time EK

Naruto Ultimate Ninja Storm Metal box (posiadam 2 sztuki, jedną mogę sprzedać)

Batman Arkham Asylum EK

Batman Arkham City Metal box

EyePet Press kit

God of War 3 Ultimate Trilogy Edition

No i chyba tyle :) Mam jeszcze jakieś gadżety i 3 poradniki.

Edytowano przez zagul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul Click. oczekuję że dasz tu zdjęcia całości :tongue: cała lista prezentuje się świetnie.

Co do tego gościa z allegro. Ma sporo unikatowych dziś kolekcjonerek a ich ceny nie raz osiągają wysokie ceny. Ale skoro nie otwierane ^^. No a po co sprzedaje ? Bo z tego co czytałem gość ma po 2 sztuki każdego. Wnioskuję to przez tekst przy wiedźminie : "Mam własną edycję wiec nie miałem pokus by tą otwierać" A przy okazji nie zły biznes kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Bardzo seksowna cena, nie ma co... Ale niezła EK, trzeba przyznać. Może do premiery uzbieram tyle kasy.

Choć nie. Nie będę wydawał tyle kasy na EK.

PS: Prawie na pewno będę miał EK GTA IV.

http://www.amazon.com/World-Warcraft-Colle...522&sr=8-14

To dopiero wysoka cena.

Zagul: A co jest w EK NN1?

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Bardzo seksowna cena, nie ma co... Ale niezła EK, trzeba przyznać. Może do premiery uzbieram tyle kasy.

Choć nie. Nie będę wydawał tyle kasy na EK.

PS: Prawie na pewno będę miał EK GTA IV.

http://www.amazon.com/World-Warcraft-Colle...522&sr=8-14

To dopiero wysoka cena.

Zagul: A co jest w EK NN1?

Gra, 2 oficjalne dodatki plyta z muzyka, mapa, karta pomocy, bardzo gruba instrukcja i wszystko w "dużym boxie" takim jak były kiedyś wydawane gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo interesuje kolekcjonerka Polskie Imperium Od Krzyżaków do Potopu, choć sama gra nie trafia w moje gusta. Ciekawa jest też kolekcjonerka Kingdoms of Amalur, ale sama cena jest niestety trochę za wysoka.

Długo się nie udzielałem w tym temacie, więc dodam tylko, że ostatnio zakupiłem kolekcjonerki Skyrima i DNF. Z obu inwestycji jestem bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być jakaś ściema. Sami licytują na swoich aukcjach. Marginesy cenowe są grubo przesadzone.

Aukcja z ustaloną ceną minimalną (z tego co kojarzę to jest tak że jak się zbliża do ceny minimalnej i jest 2-3 licytujący i jeden z nich ma przekroczą minimalną automatycznie wskakuj na minimum), mam nadzieję że zestawy przyjdzie kompletny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo interesuje kolekcjonerka Polskie Imperium Od Krzyżaków do Potopu, choć sama gra nie trafia w moje gusta.

Interesująca, tyle że już nie dostępna. Tak samo F3AR, a tylko te 2 z promocji mnie zainteresowały. A taki DNF, którego kupiłem w czerwcu za dokładnie 229,49 w empiku tani jak barszcz i z dostępnością nie ma problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam kolekcjonerki do szczęścia niezbyt potrzebne:D Wole stare premierowe boxy jeśli już:D Mam tylko World of Myst z kolekcjonerek. Miałem też Morrowinda w tym wielkim pudle czarno - złotym ale niestety przepadło:(

Swoją drogą dla mnie kupowanie kolekcjonerek gier steamowych jest...dziwaczne. Ale, ja tam kolekcjonerek nie zbieram więc pewnie się nie znam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie jeszcze coś :D Ja nie kupuję tylko gier. Kupuję także figurki, których cena to zazwyczaj więcej jak nie jedna EK. Nie kupuję też gier których nie lubię więc nie mam wielu tytułów. Mam tylko PS 2 z konsol i jak na razie nie trzeba mi więcej. Po za tym kasa idzie jeszcze na anime i filmy. Jeśli faktycznie maiłbym łożyć kasę tylko na gry to mógłbym mieć podobnie wielką kolekcję. Na pewno nie tak dużą, ale zbliżoną. Jak wspominałem - nie kupuję każdej gry :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie jeszcze coś :D Ja nie kupuję tylko gier. Kupuję także figurki, których cena to zazwyczaj więcej jak nie jedna EK. Nie kupuję też gier których nie lubię więc nie mam wielu tytułów. Mam tylko PS 2 z konsol i jak na razie nie trzeba mi więcej. Po za tym kasa idzie jeszcze na anime i filmy. Jeśli faktycznie maiłbym łożyć kasę tylko na gry to mógłbym mieć podobnie wielką kolekcję. Na pewno nie tak dużą, ale zbliżoną. Jak wspominałem - nie kupuję każdej gry :D

Ja oprócz gier kupuję ksiażki i od czasu do czasu westerny i anime.

Co do gier to staram się mieć te najlepsze i najważniejsze z gatunków które lubię (więc nie uświadczysz u mnie ani Max payneów ani Mafii ani Need for Speedów itp.). No i w zasadzie unikam raczej nowości prawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, bo nie chciało mi sie (brak czasu) oglądać dokładnie cały filmik. Kolekcja wygląda na nową bo jakoś bardzo nie uświadczyłem tam starych tytułów, ni może po za kilkoma z starej Extra Klasyki. Nie widziałem starych gier w big boxach. Kilka było ale nowych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, bo nie chciało mi sie (brak czasu) oglądać dokładnie cały filmik. Kolekcja wygląda na nową bo jakoś bardzo nie uświadczyłem tam starych tytułów, ni może po za kilkoma z starej Extra Klasyki. Nie widziałem starych gier w big boxach. Kilka było ale nowych tytułów.

Dużo osób nie patrzy na to jaka jest gra, tylko co jest w edycji kolekcjonerskiej i jak ta jest "wypasiona" to kupują, a czasem nawet w tą grę nie zagrają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...