Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Artbook, figurka, karty, mapa - to co matrixy312 lubią najbardziej ;)

Jeśli rodzicielka pozwoli, to w najbliższym czasie nabędę edycję z figurką, bo to prawdziwy kąsek - przebija nawet drugiego Wiedźmaka. (nie patrzcie się tak, mam 11 lat, więc wiadomo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targowisko dam potem, na razie czekam może trafie na allegro.

No a artbook i ten soundtrack. No jak dla mnie to nic wybitnego. Soundtrack to niskie loty jak zawsze prawie. Jedynie może artbook. Ale za tę cenę. To i tak nie opłacalne !!! :laugh: Dość ubogo. Jak na Anno to powinno być coś bardziej "wypasionego"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: W międzyczasie pojawił się tu czyjś post z ofertą sprzedaży Codexa na X-klocka, więc odpisałem, że takie rzeczy to na targowisko.Później został usunięty, to nie było do Ciebie ;).

A co do artbooka, to nie wiem ile ma stron, więc się na razie nie wypowiadam.

A tak z nowszych wieści: zamówiłem Two Worlds II Royal Edition w sklepie Reality Pump za 100zł z groszem (140zł - cena zwykła, ale w nowym CDA znajduje się kupon rabatowy -25% na zakupy w tym sklepie, widać fortuna mi sprzyja ;))

Dla zainteresowanych daję linka - https://secure.zuxxez.com/rpd/gry-pc/54-two...0230210137.html

BTW: bardzo atrakcyjna cena, zestaw mógłby ze spokojem kosztować +200zł.

Podczas przyszłego weekandu możecie spodziewać się zdjęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z nowszych wieści: zamówiłem Two Worlds II Royal Edition w sklepie Reality Pump za 100zł z groszem (140zł - cena zwykła, ale w nowym CDA znajduje się kupon rabatowy -25% na zakupy w tym sklepie, widać fortuna mi sprzyja ;)) [...]

Wszystko super i sam ją chcę wkrótce zakupić, ale jest jeden mały problem - ta gra nie posiada polskiej wersji językowej i pomimo, że znam co nieco język angielski, to jednak w grę RPG, gdzie jak wiemy jest sporo tekstu do przeczytania, to wolałbym zagrać przy akompaniamencie polskich napisów.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię jutro lub w niedzielę. trochę się wykosztowałem na wyprzedaży na steamie. ale zdobędę 50 zł i będzie git.

Up: a przyszło potwierdzenie?

Wybrałem przekaz bankowy, więc potwierdzenie przyjdzie dopiero, gdy RP* dostanie pieniądze, na razie nawet mi 'rojalka' z koszyka nie zniknęła.

* - Reality Pump

A tak z nowszych wieści: zamówiłem Two Worlds II Royal Edition w sklepie Reality Pump za 100zł z groszem (140zł - cena zwykła, ale w nowym CDA znajduje się kupon rabatowy -25% na zakupy w tym sklepie, widać fortuna mi sprzyja ;)) [...]

Wszystko super i sam ją chcę wkrótce zakupić, ale jest jeden mały problem - ta gra nie posiada polskiej wersji językowej i pomimo, że znam co nieco język angielski, to jednak w grę RPG, gdzie jak wiemy jest sporo tekstu do przeczytania, to wolałbym zagrać przy akompaniamencie polskich napisów.

Ja najprawdopodobniej sprzedam grę z 'rojalki', a później kupię polską wersję.

P.S. 800 post :) Od połowy wakacji wbiłem 300 :D

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze takie coś. Jak ktoś jeszcze nie ma Wieśka to wie co powinien dostać na Gwiazdkę.

Ktoś jeszcze to coś kupuje? Ja tam nie ogarniam jak taki syf można kupić i grać. O wiele lepszym wyborem jest Deus Ex Human Revolution.

Poza tym, ktoś będzie miał ACR Animus Edition? Bo niestety mi się plany posypały i nie będę miał tej edycji... :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Niestety dla ciebie - ten syf jest bardzo dobry i dlatego wiele osób go kupuje. Po za tym dlaczego wyskakujesz z Deusem skoro to inny gatunek? Może i zawiera elementy rpg ale jednak.

Zestaw fajny bo ci co jeszcze nie mają obu części będą mogli to teraz nadrobić. Chętni się znajdą - nie ma wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...