Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

TsOcXsE.jpg

nowa kolektorka Little Nightmares, powinna być też dostępna w Polsce jak widać na poniższym filmiku, na muve na razie tylko cyfrówka

https://www.youtube.com/watch?v=oN9CLZ5VLGk

cena umiarkowana ~ 150 zł  https://www.amazon.de/Little-Nightmares-Six-Xbox-One/dp/B01N7T6YO1

 

 

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2017 o 23:47, SystemShockPl napisał:

Pytanie do kogo skierowana? Gra niby od 18 lat. Więc to  zabawka dla dzieci czy opóźnionych w rozwoju dorosłych?

Bardzo dziękuję za profesjonalną ocenę mojego stanu rozwoju, oszczędzę na specjalistach.

Dnia 7.01.2017 o 23:47, SystemShockPl napisał:

Kompletnie kretyński pomysł. Ciekawe ile jeszcze lat potrwa wysyp tych śmieciowych ek za ogromną kasę. Zastanawiam się jak teraz wygląda kolekcjonerstwo w Polsce? Jedna kolekcjonerka na mc i owsianka do końca miesiąca?

Nie wszyscy muszą mieć podobne gusta, oczekiwania i stan portfela  do Twoich. Ja na przykład lubiłem duże kartonowe pudła których już nie robią (i dobrze :) ) które w swoim czasie były jedynom rzeczą do kolekcjonowania. Teraz jest wybór przeróżny a i tak znajdą się malkontenci - w (_!_) się wam poprzewracało od nadmiaru możliwości :D
 Obecne steelbooki czy wszelkiego rodzaju artbooki mi się nie podobają. Lubię za to figurki i modele (nikt jeszcze nie wpadł by dodać taki do samodzielnego sklejania i malowania :/ ). Nie oznacza to że kupuję jak leci... tylko to co mi się podoba i to jest właśnie sens kolekcjonerek. 

Dnia 7.01.2017 o 23:47, SystemShockPl napisał:

 Półki jak w sklepie zabawkowym pełne tandetnych zbierających kurz figurek i samochodzików. ocb? Dokąd zmierza kolekcjonowanie gier?

Przecież nie musisz ich kupować. Tak właściwie to czego byś oczekiwał innego?

 

Dnia 10.01.2017 o 16:41, TomcioM napisał:

Horizon Zero Dawn w EK rzucili na muve (już nie ma), jest też na ultimie za 549zł. Ja czekam, pewnie gdzies sie pojawi, tak jak TLG.

Na szczęście są jeszcze sklepu poza naszym zaściankiem gdzie dostępność lepsza niż kilka egzemplarzy (które na Allegro po kilku minutach od preodera się pojawiają)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć empik.com miał tą edycję za 420 zł, nie wiem nie widziałem ale jeśli u nas są takie widełki cenowe to coś nie halo

na AmazonUK bonus 10GBP dla zamówień powyżej 50 funtów tak więc łapią się wszystkie kolektorki, może ktoś skorzysta, niestety Torment wykupiony :( może warto Gulid 3 

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/10-funtow-rabatu-przy-zakupach-powyzej-50-gbp-na-amazon-uk/

PS. pewno wszyscy dostali kod zniżkowy 30% na UBI, dodając 20% z punktów najnowsze kolektorki wychodzą za niecałe 80 EUR (For Honor, Ghost  Recon i inne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robart napisał:

ponoć empik.com miał tą edycję za 420 zł, nie wiem nie widziałem ale jeśli u nas są takie widełki cenowe to coś nie halo

na AmazonUK bonus 10GBP dla zamówień powyżej 50 funtów tak więc łapią się wszystkie kolektorki, może ktoś skorzysta, niestety Torment wykupiony :( może warto Gulid 3 

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/10-funtow-rabatu-przy-zakupach-powyzej-50-gbp-na-amazon-uk/

PS. pewno wszyscy dostali kod zniżkowy 30% na UBI, dodając 20% z punktów najnowsze kolektorki wychodzą za niecałe 80 EUR (For Honor, Ghost  Recon i inne)

Gdzie ten kod był dawany/wysyłany ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2017 o 17:15, RoZy napisał:

Bardzo dziękuję za profesjonalną ocenę mojego stanu rozwoju, oszczędzę na specjalistach.

Wiesz to było jakby pytanie, a nie ocena zdrowotna użytkowników cda. Mi już ręce opadaja od tej tandety. Ostatnio coraz częściej zaglądam do pudła co kupię, bo zdarza się

- figurka uszkodzona

- steelbook porysowany

- figurka jest tandetnej jakości

Przez to Deus ex do dziś nie kupiłem. Na same wadliwe egz trafiam

Na szczęście za granicą, bardzo często mają w ofertach same figurki z ek. No i jednak da się, nie trzeba tego paskudztwa wciskać  w ek. 

Dnia 19.01.2017 o 17:15, RoZy napisał:

Nie wszyscy muszą mieć podobne gusta, oczekiwania

Nad tym ubolewam, bo mielibyśmy wysyp ek jak Wiedźmin 1 lub 3. Z zawartością, którą oczekują również koledzy z forum. Czy artbook jak w Wiedźminie, Skyrim może się znudzić? Never. Za to od patrzenia na paskudną figurkę oczy bolą już na drugi dzień. 

Z reguły te ek lecą na pysk przez, lub dzięki tym tandetnym  figurkom. 

Dnia 19.01.2017 o 17:15, RoZy napisał:

Przecież nie musisz ich kupować. Tak właściwie to czego byś oczekiwał innego?

Nie kupuję ich przecież wcale. W zeszłym roku kupiłem tylko 3-4 ek. W tym roku póki co nic. Pewnie Torment. Co bym chciał? Powrotu big boxów jako edycji specjalnych, nowe rpg czy strategie proszą się wrecz o tego typu wydania. Można wrzucić tam artbook, płócienna mapę, soundtrack, powieść, drzewka rozwoju i itd. 

Przyuważ, że wychodzą ek z tymi dodatkami, ale wykonanie jest słabe, bo dorzucają figurkę, która obniża jednocześnie jakość pozostałych elementów, bo inaczej byłaby droższa niż 400 zł. Z tego co widzę, to za 400-500 to jest zwykły bubel z reguły ostatnimi czasy. W Polsce kolekcjonerstwo to trzy wydania i owsianka na resztę miesiąca. No chyba , że obecny król miłościwie nam panujący obniży stopę podatkową i podniesie średnią krajową. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem 2 figurki osobno po około 350-400zł - jakoś przebija wszystkie, które widziałem w kolekcjonerkach (nawet mojego wychwalanego Bioshocka). Ogrom szczegółów, różne materiały wykorzystane do produkcji, numeracja egzemplarza, numerowanie, piękną podstawka, jakość farb, odwzorowanie. Ja się pytam, czemu dają kolekcjonerki bez gry po 600-800zł i jest taki syf? To jest śmiechu warte. Aha, zapomniałbym, figurka moja ma limit 800 sztuk, żeby było śmieszniej. Dobrze, że się wycofałem z tych kolekcjonerek, bo taki syf nam serwują, że jakaś masakra. Nawet nie widze niż za bardzo w przyszłości, co bym miał brać. Prey bym powiedział, ale cop oni nam zaserwują? Szkoda gadać Ostatnia kolekcjonerka, którą kupiłem i ciągle mam to chyba Starcraft 2. LotV :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2017 o 10:16, robart napisał:

PS. kolektorka Battlefield 1 bez gry za $ 26.33/80% w USA

No i to słuszna cena, widziałem to badziewie w sklepie. Syf straszliwy. W Usa nie zapłacą tyle za murzyna z karabinem, ewentualnie chyba by woleli by pracował na plantacji bananów. 

Te kolekcjonerki (nie niszowych gier) szybko odkrywają swoje prawdziwe oblicze cenowe. Niedawno miałem okazje Tytana kupić z kaskiem za 120 euro. Stwierdziłem , że szkoda kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak, ale to nie mój filmik. Mam teraz remont w chacie i ciężko mi zrobić fotkę. Pewnie będe mógł w przyszłym tygodniu :P

 

Tekken 7 kolekcjonerka (cena nieznana, ale pewnie powali nas jak zwykle - figurka vs cena to pewnie będzie wyniki po tej stronie co zwykle) ;)

377426151.jpg

Edytowano przez NWWStation
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MadMix napisał:

Ale takie figurki mangowe to znacznie łatwiej wykonać niż z gry czy filmu. ;)

Nie przeczę, ale mnie interesuje efekt końcowy (jak coś się nie nadaje na figurkę/trudno zrobić ładną, to po cholerę ją robić/ To ma cieszyć, a nie dostaję i sobie myślę: słabe to trochę, nie ma co nawet tego na widoku trzymać. No bez przesady). Zresztą taka figurka od Dark Souls (2. i 3. część) - zwalone na maxa podstawki? No bez przesady. Zresztą problem polega też na tym, że w grach zaczęli od jakiegoś czasu iść na wielkość, a nie na jakość. Jak widze osobno figurki, te większe są dokładniejsze i droższe - mają świadomość, że duża figurka musi jeszcze lepiej wyglądać - w grach jest właśnie inaczej - oni sami to psują/myślą, że tak jest lepiej lub fani (łudzę się, że tak nie jest) takie wolą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się zgodzę, że idą w wielkość, a nie w jakość.  Dla mnie kolektorek by mogło wogle nie być, jedynie edycja specjalna, czyli soundtrack, jakieś tam bonusiki, season pass i super. Figurki powinny być robione i kupowane oddzielne.

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MadMix napisał:

No tu się zgodzę, że idą w wielkość, a nie w jakość.  Dla mnie kolektorek by mogło wogle nie być, jedynie edycja specjalna, czyli soundtrack, jakieś tam bonusiki, season pass i super. Figurki powinny być robione i kupowane oddzielne.

Tak jak kiedyś - ost, artbook, bonusiki i tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...