Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

może też się skuszę choć ze steelami u mnie kiepsko, patrzę pierwszy raz jest OK, sprawdzam za miesiąc powyginany itd. mimo że nie był ruszany :) porażka takie to delikatne

PS. dobra cena na Shadow Warriora 2, jest też pierwszy koncept pudełka biorę na pewno bo jedynkę ograłem zaraz po premierze

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7780-shadow-warrior-2-d1-z-dlc-pl-pc-5902385102827.html

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robart napisał:

PS. USA i ich polityka cenowa, kolektorka tańsza od zwykłej wersji

Nie jest to Mistrzuniu jakby promocja prime z Amazon? Chyba trzeba mieć wykupiony abonament :). Szkoda , że nasz biedny kraj nie doczeka się za mojego życia Amazonu. Od razu abonament i leciałbym z promocjami za 70-80% zniżki.

Mi w Shadow warrior nie udało się wkręcić. Ani w tego starego, ani nowego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, srebrnypionek napisał:

Ciekawe jak wyślą te Lunch Boxy, już się boję na samą myśl jak to przyjdzie spakowane. Reklamował ktoś kiedyś uszkodzony towar u nich?

Total War: Rome 2 CE - kurier, dobrze zabezpieczone, stan super
Watch Dogs Premium z kominem i czapką - poczta, słabo zabezpieczone, duży wgniot u góry pudełka
Fifa 16 Game Exclusive Preorder Pack - poczta, w miarę zabezpieczona, ale nie jakoś super, stan super
Nuka-World Steebooki - poczta, słabe zabezpieczenia (wrzucone 2 obok siebie w kopercie bąbelkowej), stan super (ale to nie dzięki zabezpieczeniu raczej :D )

Nie reklamowałem tego W_D, bo w środku wszystko było ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzedawałem kolekcjonerki. Jeszcze opyle F3 kolektorke + artbook od DS3 po fajnej cenie, gdyby się ktoś znalazł :P

 

Anulowałem też pre-order na Dishonored 2 kolektorke (zamówiłem limitke) ;)

prawdopodbnie się całkowicie wycofam z tych kolekcjonerek, chyba że jakaś naprawdę trafi w moje gusta, a nie "spoko jest, może nie mega, ale spoko" + Blizzarda pewnie będe brał, bo właśnie trafiają + gram je od lat, w stare i nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sergeron napisał:

Też się prawie całkowicie wycofałem z EK, ale w moim przypadku po prostu przerzuciłem się na steelbooki, więc po prostu zamawiam preordery z dodawanym steelbookiem

Też bym steele brał, ale mało kiedy gra wydana w steelu, z kolorową obwolutą jak  np Total war , Alien, Thief i itd. Byle jak dokładany steel (jako dodatek) i to w formacie dvd traktuję jako fuszerkę. 

Filmy kupuję w steelach mam ponad 300. Gra/film docelowo wydana w steelu to jest to.  Kupujesz chociaż protektory na te steele czy też liczysz na szczęście, że się nie porysują stojąc obok siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SystemShockPl napisał:

Też bym steele brał, ale mało kiedy gra wydana w steelu, z kolorową obwolutą jak  np Total war , Alien, Thief i itd. Byle jak dokładany steel (jako dodatek) i to w formacie dvd traktuję jako fuszerkę. 

Filmy kupuję w steelach mam ponad 300. Gra/film docelowo wydana w steelu to jest to.  Kupujesz chociaż protektory na te steele czy też liczysz na szczęście, że się nie porysują stojąc obok siebie?

Oczywiście, że kupuję. Mam chyba jakieś 200 folii w zapasie. Dostaję, robię zdjęcia (później ew. wrzucam na google zdjęcia), do folii i na półkę. Akurat dla mnie G1>G2, ale niestety już wszyscy przechodzą na G2 a na PC jak nie widać płyt BR tak nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie filmów w folii? Nie dość, że to przerost formy nad treścią, to jeszcze fatalnie to wygląda. Steele kupuję by fajnie wyglądały, więc trzymanie ich w folii to odwrotność celu w jakim je kupiłem. Po prostu trzeba być ostrożnym gdy się je wyciąga z półki.

Edytowano przez MadMix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SystemShockPl napisał:

Nie kupujesz tych przezroczystych pudełek plastikowych tzw slipcovers do składania tylko folie? Jak to drugie to ohyda. 

Swego czasu chyba szukałem slipcovery i nie znalazłem a folie wcale źle nie wyglądają + mają tylko chronić. Podaj jakiś link do tych slipcoverów w dobrej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

 W zakończonych allegro, w archiwum oficjalnym? Olx? Nie bądź leniwy i nie czekaj, aż ktoś gotowca podsunie pod nos

O ile kolekcjonerkę 2 jestem w stanie wycenić, tak ostatnie egzemplarze 1 w folii były sprzedawane gdzieś w 2014 roku. Stąd moje pytanie, wiadomo przecież, że od tego czasu ich wartość się zmieniła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W M-M do kupienia jest edycja przedpremierowa gry Dishonored 2. W pudełku (grubszym niż standardowe DVD) dostajemy bardzo ładną koszulkę. Cena ? 29zł ! Jednym słowem WOW. Niestety nigdzie na pudełku, ani u sprzedawcy nie ma informacji jaki rozmiar ma koszulka :/ MM ma się dowiedzieć i da mi znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, UnboxingManer napisał:

W M-M do kupienia jest edycja przedpremierowa gry Dishonored 2. W pudełku (grubszym niż standardowe DVD) dostajemy bardzo ładną koszulkę. Cena ? 29zł ! Jednym słowem WOW. Niestety nigdzie na pudełku, ani u sprzedawcy nie ma informacji jaki rozmiar ma koszulka :/ MM ma się dowiedzieć i da mi znać.

Obniżka na gre też jest? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...