Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Na deser unboxing w dobrej jakości 5th Freedom Edition. Gra zbiera bardzo dobre recenzje i wydaje się, że ta seria wraca na dobre tory, do tego bardzo dobra kolekcjonerka w jeszcze lepszej cenie. Kto jeszcze nie zamówił ma czas :>

http://www.youtube.com/watch?v=f44Y52N_vxA

Czyli chyba dobrze, ze sie na te kolekcjonerke skusilem. :) Pozostaje tylko czekac, az dostane ja w swoje rece, a wtedy oczywiscie trzeba bedzie pstryknac zdjecia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak patrzac po komentarzach pod tym newsem idzie sie tylko cieszyc, ze nie jest sie "slawnym". Ciekawym, czy znajdzie sie na to kiedys chetny, ale podejrzewam, ze nabywca trafilby sie szybciej gdyby oferta byla skierowana do graczy zachodnich. Zreszta zwykli gracze srednio docenia wartosc calosci - do tego potrzeba kogos, kto "siedzi" w grach, kolekcjonuje je i pamieta stare tytuly, a nie kogos, kto gra od kilku lat, a wiekszosc posiadanych gier sciagnal z torrentow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to trochę smutno mi się zrobiło, kiedy przeczytałem komentarze pod tym artykułem... Anyway, ile jest warta kolekcjonerka wiedźmina 1 w dobrym stanie?

@Damn, spóźniłem się. Poszła praktycznie nówka za 150... Gościu znalazł kogoś z Wawy, a że ja z Gdańska to mu wygodniej jak ktoś mu odbierze :C

@JEEST! Wylicytowałem z gościem 210zł :DDDD Z wliczoną już przesyłką biggrin_prosty.gif

@Nie dziel skóry na niedźwiedziu... Jakiś frajer przebił mnie na 260, a znikąd pieniędzy nie wyczaruję confused_prosty.gif

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby podsumować kolekcjonerkę Blacklista. Ogólnie ogromne pozytywne zaskoczenie. Pudło wymiarami niemalże identyczne jak to z Freedom Edition, jednak ciutkę niższe. Steelbook, jak steelbook, bardzo ładny, połyskliwy. Na bardzo duży plus komiks, który został bardzo dobrze wydany w twardszą okładkę, a do tego w pełni spolonizowany, z czym spotkałem się chyba pierwszy raz. Na deser figurka, która również jest bardzo dobrze wykonana, masa małych detali, wykonana z dobrego materiału. Jest bardzo lekka, ale jej wykonaniu można zarzucić bardzo niewiele. Po 1 podstawka, która odstaje jakością od reszty, i na siłę można się doczepić do głowy Sama. Co prawda jej większość zakryta jest przez gogle, ale widać, po kolorze, że nie jest to materiał najwyższej jakości, jednak z daleka w cale tego nie widać, ale to na prawdę minus dany na "siłę" tongue_prosty.gif. Poniżej parę fotek.

y33o.jpg

8o5l.jpg

ricw.jpg

@Tito

Urzekła mnie Twoja historia. Grałeś w nowego SC, że wygłaszasz takie tezy ? Gra zbiera bardzo dobre recenzje, a do tego sam sprawdziłem już i ten SC jest wart mojej uwagi. Dziękuję, dobranoc.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie kolekcji blazercruel'a

nie traktowałbym tego ogłoszenia jako oferty sprzedaży

bardziej jako ogłoszenie co ma do sprzedania przecież niektórych tytułów tam jest po 5 sztuk i więcej

a kolekcja zaiste imponująca, choć dla mnie duuużym minusem jest to co ktoś napisał w komentarzach a mianowicie wersje DE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszła moja kolekcjonerka. Ogólnie warta zakupu, figurka duża, fajnie zrobiona, choć chyba wykonana z gumy i plastikowych dodatków.

W boxie z grą 3 płytki DVD, karteczka z kodem gry, kolejna z kodem na dodatki i jeszcze jedna z reklamą figurki Sama w pustynnym stroju.

Komiks po polsku, fajna gruba okładka i papier. Dziwne, czemu przetłumaczony jest tylko tekst w dymkach, a np. już teksty na tle (rodem z Conviction) i 4 strony pozostałe to już tekst angielski.

Na steelbokach się nie znam, grafika na froncie mogła by być inna, jest miejsce na 3 płytki- czyli w porządku.

Za tą cenę- warto thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wlasnie zezlilem niemozebnie, bo kilka minut temu dostalem maila o nastepujacej tresci:

I have just received your order for the Splinter Cell 5th Freedom Edition for PC.

Unfortunately due to a stock error your order has had to be cancelled.

I apologise for any inconvenience caused by this.

You have not been charged for this order.

Kind regards,

Jamie

GameStop Ireland

Tydzien temu zlozylem zamowienie, a oni dopiero teraz mnie informuja, ze gry nie maja na skladzie. Co ciekawe na ich stronie gra w tej edycji na PC nadal figuruje jako dostepna i mozna ja zamawiac... Juz im wyslalem odpowiedniego maila i zobacze, co mi odpisza. Zastanawiam sie tylko, czy sytuacja sie nie powtorzy w listopadzie z COD: Ghosts Hardened Edition, na ktory tez mam u nich zlozonego pre-ordera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą skąd miałeś vouchery?

Mam u siebie w firmie taki system gratyfikacyjny, ze roznego rodzaju nagrody finansowe i bonusy nie sa wyplacane razem z pensja, tylko mozna je odebrac w formie nieopodatkowanych voucherow do wykorzystania w wybranej przez pracownika sieci sklepow (takze online), restauracji, kin, hoteli, linii lotniczych lub przeznaczyc na cele charytatywne.

Tesu.... nie złość się - figurka jest paskudna, a gra taka sobie tongue_prosty.gif

Dobra, dobra. Co ja poradze, ze lubie skradanki, lubie postac Sama Fishera, a figurke chcialem sobie postawic obok innych na biurku w pracy? Wkurzam sie, bo zajelo im az szesc dni zeby mnie powiadomic o niedoborze tej edycji w magazynach i tak jak pisalem wczesniej w ich sklepie online wciaz nie ma informacji o wyprzedaniu calego zapasu 5th Freedom Edition na PC i dalej przyjmuja zamowienia... Na dodatek nie mam jakiejkolwiek pewnosci, ze nie spotka mnie identyczne rozczarowanie w przypadku pre-ordera Ghosts. W tej chwili niby moje zamowienie jest potwierdzone i GameStop czeka do listopada na dostawe Hardened Edition, ale identyczne info bylo w przypadku tego Blacklista, a wyszlo jak wyszlo... I to jest niby najwieksza siec sprzedazy detalicznej gier na swiecie z mottem "Power to the players". Amatorszczyzna panie i tyle. Przypomina mi sie sytuacja z premiera Deus Ex: Human Revolution - w dniu, w ktorym gra trafila do sklepow, chcialem ja nabyc i rzeczywiscie, polki w GameStopie byly pelne Deusa, ale tylko w wersjach na X360 i PS3. Okazalo sie, ze zaden ze sklepow tej sieci nie zamowil wersji PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ceny na mocno unikatową kolekcjonerkę X - Blades w sklepie Reality Pump. Stówka za wersję PC i po 170 peelenów za wersje konsolowe. Kupiłbym, ale przypadkiem owa edycja nawinęła mi się kiedyś "po znajomości" za friko trollface.gif.

https://secure.zuxxez.com/rpd/pl/search?orderby=position&orderway=desc&search_query=X-Blades&submit_search=Szukaj

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tyle kosztuje nasza edycja, to może lepiej dla naszych portfelów, że u nas nie ma w sprzedaży edycji amerykańskiej. wink_prosty.gif Swoją drogą, wiadomo już ile dolarów będzie kosztować ta kolekcjonerka amerykańska z Jokerem i telewizorami LED?

Wiadomo - 120 dolców. Dla nas, wliczając cło i koszta importu zabawa wielce nieopłacalna, amerykańcom natomiast naprawdę ostatnio dogadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...