Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

jakieś doświadczenia z tym sklepem ??

http://www.grymel.pl...a-o_l_2994.html

ceny może nie są zbyt atrakcyjne ale dorwałem tam jeszcze kolekcjonerkę Tomb Raidera (już niedostępna)

moją uwagę zwrócił też duży obrazek przedstawiający kolekcjonerkę, na reszcie stron jest on w dużo gorszej rozdzielczości

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka i chce tanio to niezła okazja

http://allegro.pl/wa...2887822298.html

a co do ofert sklepów to też ciekawe niektóre, niestety idą święta i na prezenty trzeba zbierać smile_prosty.gif

PS niestety że na prezenty a nie że idą :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdzie niedostępna? W empiku jest za 272złsmile_prosty.gif

Uwaga biggrin_prosty.gif

Driver San Francisco EK po 74zł PC

Andzia... Powinien Cię teraz znienawidzić, bo mam na ten zestaw chętkę od dłuższego czasu, a teraz mam najgorszy okres jeśli chodzi o kasę... Do tego zaczęła się zimowa wyprzedaż na Steamie, to ze świecą szukać kogoś, kto miałby pożyczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 Edycja specjalna za 99,99 zł na PC i 149,99 zł na konsole

http://sklep.muve.pl...dycja-specjalna

@edit

Jeżeli ktoś kupił ostatnio EK Duke'a i chce dostać pre-orderowe DLC Big Package, to niech spróbuje napisać do muve. Ja kupowałem w marcu tego roku i po napisaniu bez problemu mi wtedy wysłali jeden kod na DLC i drugi na First Access Club, więc teraz raczej też nie powinno być problemów.

Edytowano przez sergeron
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć.... Wszyscy chyba spodziewali się przeceny, ale aż 200 zł na pc i 250 złna konsole taniej. Jak dla mnie ogromna niespodzianka. Jeśli mnie pamięć nie myli to na Allegro ludzie za sam bryloczek płacili po 50 zł, więc te ceny są świetne. Szkoda tylko, że sypnęli tą promocją w tak gorącym okresie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kompanii graczy jest "poniżej 10 sztuk" kalendarza z babeczkami z logo Mafii 2.

Ale za jeden 750 punktów , to już lepiej czekać na pudełko śniadaniowe z fallout 3 (750p).

A tak przy okazji IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Edycja Kolekcjonerska http://www.ceneo.pl/10069500 za 50zł to dosyć dobra cena .

Edytowano przez przemek1231
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie Deus Ex EK. Bałem się, że przyjdzie mi Augmented Edition, bo ktoś tu to opisywał, ale na szczęście jest EK. Wiedziałem czego się spodziewać, więc ogólnie mi się podoba. Nie spodobało mi się to, że ten aksamitny wkład jest porozrywany i cały spód z dodatkowymi częściami trzyma się tylko jednym bokiem. Na tą edycję polowałem od długiego czasu, więc naprawdę jestem szczęśliwy z zakupu.

@down

Jak to soundtrack do pobrania? Przecież jest na płycie w folderze MP3.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą - zdjęcia kolekcji, tym razem nie bawiłem się w żmudne umieszczanie ich na powolnym imageshack, tylko wrzuciłem całość gdzie indziej w formie galerii. Doszło sporo premierówek i parę kolekcjonerek w tym jedna, na którą miałem chętkę od wielu miesięcy (chodzi o EK Human Revolution). Dorwałem ją ze sklepu zza granicy za uczciwe 190 zł z wysyłką na X360 i to w folii (w porównaniu do ostatniej promo na muve to sporo, ale pamiętajmy, że niektórzy dostali edycję Augmented i ogółem szybciutko wyprzedane toto).

Moje wrażenia jeśli chodzi o kolekcjonerkę Deus Exa? Fenomenalne pudełko zbiorcze! Minimalizm, prostota i efektowność to trzy kluczowe słowa, które mówią bardzo wiele i idealnie trafiają w moje gusta. Pudełko jest matowe i pokryte złotą facjatą Jensena i logiem DE. Materiał w dotyku łudząco podobny do tego co z EK Diablo III - zainteresowani wiedzą o co chodzi. Niestety - klej po papierowej obwolucie zostawił widoczne ślady, ale da się to przeżyć.

Dalej - figurka. Do action figures wciąż podchodzę z dystansem. Jest bardzo dobrze odwzorowana (w przeciwieństwie do jakiejś takiej brzydko odwzorowanej Lary z EK Tomb Raider) i nie widać tak stawów. O wiele chętniej dorwałbym w swe łapska statuetkę, ale nie marudzę - jest dobrze, a nawet bardzo. U mnie nic nie odpada, wszystko się trzyma.

Kolejno mamy jeszcze artbook - mimo pochwał ze strony TTr96 wciąż nie potrafię wybaczyć pomysłodawcy miękkiej oprawy i skandalicznie małej ilości stron (40, a tak naprawdę 39, bo okładka zewnętrzna się nie liczy). Z drugiej strony 32 stroniczki w EK Tomb Raider zakrawa już o absurd. Zastanawiam się jak daleko zajdą producenci jeśli chodzi o kolekcjonerki - to jest bezczelne i tyle. Wracając do tematu - arty ładnie skomponowane, styl wizualny gry zachowany - w skali szkolnej mocno naciągane 4 na szynach i to tylko ze względu na styl.

Na końcu digipack z grą i materiałami dodatkowymi - nic specjalnego. Wygląda okazale, ale materiały i tak są w formie DVD-Video, więc kiepskiej jakości. Sountrack do pobrania - kolejny absurd, ale dobrze, że chociaż jest, bo muzyka z tej gry jest fenomenalna, a płytkę można sobie nagrać samemu. Reasumując - edycja wyłącznie dla fanów gry, chyba, że wyrwie się ją za góra 150 zł. Zniesmaczył mnie artbook, cyfrowa ścieżką dźwiękowa i parę innych drobiazgów, ale jestem mimo to zadowolony, bo edycja na półce prezentuje się rewelacyjnie. PS. Niestety u mnie wkład też jest połamany - może uda mi się skleić klejem do plastiku. To wina tylko i włącznie oszczędzania na materiałach - wkład jest cienki jak papier i ledwo zachowuje sztywność...

Dalej kilka słów o "specjałce" Alana Wake'a, na której również nieco się zawiodłem. Pierwsze wrażenie całkiem dobre: wytłaczane i miejscowo lakierowane etui zbiorcze, a w środku - na bogato. Pudełko z grą jest wyraźnie lepszej jakości od tego z premierówki (i z połyskiem), widać, że Cenega oszczędzała na premierowym AW za 50 zł jak się dało. Digipack, a w środku 2x DVD z materiałami bonusowymi i już mamy pierwszą porażkę: na stronie Muve.pl wyraźnie widnieje w opisie, że są tam m.in. trailery w HD. Niestety, ale to ściema. Obie płytki to DVD-Video, czyli materiały zwyczajnie brzydkie (bo w rozdzielczości zaledwie 720x480). Zawiodłem się na tym srogo, bo oczekiwałem po prostu plików, a tym czasem wszystko to to marnej jakości filmiki, łącznie z obrazkami itp. Idziemy dalej: naklejki i pocztówki bez szału, ale porządnie wykonane - to in plus. Na deser bardzo przez Cenegę chwalona i wyróżniana książka (czy raczej książeczka) "Akta Alana Wake'a". Niestety, tu również odrobinę się zawiodłem. Ogółem wypada świetnie, ale jest jeden mankament: grubość. Na wizualizacji wygląda na połowę grubszą, tymczasem w realu jest grubości mojego poradnika z premierówki Mass Effect 1. Niby taki szczególik, ale dość znaczący. Ogółem za te 38 zł z wysyłką rzecz nad wyraz opłacalna i zachęcam do zakupu póki jeszcze wisi na muve - lepszej okazji już nie będzie. Te parę szczegółów da się przeboleć, bo choć nie jest to rasowa kolekcjonerka, stosunek cena - jakość wypada tu bardzo dobrze. Nawet, jeśli weźmiemy pod uwagę niedawną możliwość dorwania AW za 12,50 zł w cyfrowej dystrybucji.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - @sergeron - gratuluje i bardzo się cieszę, że przynajmniej Was to ominęło - niestety w moim przypadku Cenega dała d... Ale trudno - mam nadzieje ze nie powtorza tego błędu w przypadku innych zamówień. Ech po raz drugi. Gwoli informacji - zaproponowali abym zatrzymał grę (augmented) i dostanę rabat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę, pierwszy raz od dawna spełniły się moje przypuszczenia i muve obniżyło cenę Max'a :). swoją sztukę już zamówiłem i teraz tylko czekać do połowy stycznia.

i tak btw, jaki sklep posiada najkorzystniejszą ofertę EK Starcrafta 2 Heart of the Swarm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie na to czekałem

za 100PLN można go brać do tego Alan Wake ES

i jest fajnie

cieszy też obniżka Drivera dziś zamówię :)

najwyżej lekko się przytnie budżet na prezenty - a może nawet ostro a co tam jak takie obniżki :) ...

nęci mnie jeszcze ten far cry ale nie chce mi się potem z nimi szarpać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydanie Drivera jest... cienkie. Pudełko zbiorcze wygląda nieźle, ale ten Dodge Challenger prezentuje raczej żenujący poziom (nie ma nawet wymodelowanego wnętrza co czyni go zabaweczką za mniej niż 15zł) i nie stoi u mnie nawet na półce, bo wyglądałby jeszcze gorzej koło mojej Mazdy 787 i Porsche 911 GT3 od AUTOart. Komiks średni, mapa niepotrzebna, a bez DLC można się obejść (samochody do multi i ze 3 wyzwania w single). Ratuje to wszystko gra, która jest bardzo mocno niedoceniona i ma fenomenalny scenariusz.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Sorry mate, minuch za nieogarnięcie chyba się należy. Ktoś podrzucił informację o tej promocji już wczoraj, ba, przez ostatnie pół strony trwa dyskusja głównie na ten właśnie temat. Fakt faktem, muve wyskoczyło z tą promo bardzo późno, ale opóźniają wysyłkę wszystkich paczek do 7. stycznia i z pewnością wszystkie egzemplarze do tego czasu zostaną sprzątnięte. Pozostaje mi podziękować sergeronowi za podlinkowanie oferty - opłacało się olać ostatnie promocje i wyhaczyć coś naprawdę konkretnego w dobrej cenie chytry_prosty.gif.

Co do Ek Drivera - zgodzę się z lubro, zestaw nie jest fenomenalny i gdyby Ubi opuściło jego cenę te 3-4 miesiące temu to chętnie w sezonie ogórkowym tym wydaniem bym się zainteresował, teraz jednak jest sporo innych gier do ogrania i 75zł za tą kolekcjonerkę nie robi już na mnie tak dużego wrażenia. Ubi zdecydowanie za długo wstrzymywało się z obniżeniem ceny EK, moim zdaniem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

O AC:R nawet nie myśl, takie ceny za tą "kolekcjonerkę" utrzymują się od kilku miesięcy i nic nie wskazuje, żeby jej nakład miał się wyczerpać. Z drugiej strony nie ma tam nic co sprawiałoby, że to obowiązkowy "must have". O DS2 się nie wypowiadam, bo nie miałem tego w rękach. Cena w granicach 70-80 zł za drivera to moim zdaniem żadna rewelacja, a normalna cena. W marketach typu Media Markt, Saturn stoi ona za 99 zł, więc nie jest to olbrzymia promocja. W przypadku Maxa przecena jest ogromna, w okolicach 150-200 zł. Ponoć figurka głównego bohatera, choć jest bardzo duża, to jest wykonana co najmniej średnio, ale dopłacając te 40-50 zł do zwykłej gry otrzymujemy całkiem przyjemny zestaw. Moim zdaniem wybór pomiędzy tymi 4 grami jest jednoznaczny, ale wybór należy do Ciebie :>

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ TitoBandito z tego co pamiętam stwierdziłeś, że EK Max'a jest warta może z 50 zł, więc nie wiem z czego tak się cieszysz trollface.gif .

ponawiam pytanie odnośnie EK Starcrafta 2 HotS.

jak sądzicie, opłaca się kupić teraz edycję specjalną Dark Souls'a? stoi na muve za te 70 zł, i strasznie mnie kusi by ją zakupić, lecz nie wiem jak z poszczególnymi elementami tej ES.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie śledziłem wątku kolekcjonerki dodatku do Starcrafta 2, a wygląda na to, że pre-ordery rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. W takim obrocie spraw nie pozostaje mi nic innego jak zarekomendować sklep Ultimy (http://www.ultima.pl/pcstarcraft_ii_heart_of_the_swarm_pl_ed_kol/i12808/) i tam zaklepać swój egzemplarz.

@Dark Souls ES

Jeśli nie masz wielkiego parcia na grę to poczekaj, bo takie ceny po Nowym Roku będą standardem, a owa edycja nie jest unikatowa i nie wygląda na to, aby zabrakło dla zainteresowanych.

@Max Payne 3 ES

Super okazja, to fakt. Sam klepnąłem jedną sztukę, w końcu to moja gra roku 2012, a właśnie na taką cenę edycji specjalnej czekałem. Może figurka mi się zbytnio nie podoba, ale wychodzi na to, że za ok 40 zł dostajemy nie tylko to, ale też niezłe litografie, nabój i budzące respekt pudło - mi to wystarcza :> Dobrych wieści ciąg dalszy - święta skutecznie oszuszyły mój portfel, tym bardziej cieszy wysyłka po 7 stycznia :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę

Augmented Edition Deus Exa (czyli edycji słabszej) z USA, a tam co? Nie dość, że artbook w oprawie twardej (!), to jeszcze digipack nie ma białych przerw między grafikami, co wygląda o niebo lepiej. Nie bardzo rozumiem na jakiej zasadzie dodawali artbooki w twardej i miekkiej oprawie, ale dla mnie robi to znaczaca roznice. Ktos cos wie na ten temat?

Co do specjałki Max'a Payne'a 3 walczę z chęcią zakupu od wczoraj i zapewne nie wezmę, bo grę raz już przeszedłem i jakoś więcej mnie nie ciągnie. Może i dobra jest, ale nie na tyle, by przechodzić raz jeszcze.

EDIT: w takim razie dzięki za info, myślałem, że trzeba pobrać. ;] Szkoda, że nie we FLAC, ale dobre i mp3.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Przeglądając unboxingi Augmented Edition można zauważyć, że wersja X360 ma artbook w twardej oprawie i nie ma białych pasów, a wersja PS3 ma miękką oprawę i ma białe pasy. Natomiast w Collector's Edition ma w obydwu wersjach miękką oprawę i białe pasy. Przy okazji napiszę to co w edycji mojego ostatniego postu. W opisie EK Deus Ex pisałeś, że soundtrack jest do pobrania, a u mnie był w folderze MP3 na płycie DVD-Video z dodatkowymi materiałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Bronię tego artbooka z DEHR, ponieważ arty w nim zawarte są zacne. Wiadomo, zawsze można było to zrobić lepiej, wydać najlepiej artbook A4, gdzie by było 200 str. artów i innych tego typu rzeczy, ale kto tak naprawdę spodziewał się sukcesu DEHR? Przed premierą gra zapowiadała się porządnie, ale mało kto był gotów kupić tę grę w ciemno. Poza tym, mógłbyś mi napisać na PW, albo w tym temacie gdzie konkretnie kupiłeś tę EK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...