Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Far Cry 3 faktycznie okazja

niezły zonk z cenami smile_prosty.gif

http://www.saturn.pl...gurka,id-821839

http://www.saturn.pl...lenca,id-822577

http://www.saturn.pl...cry-3,id-826313

lol już nie ma tej za 119 kto był szybki może kupił :D

trzeba chyba brać na handel jak są takie wpadki z cenami

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam i niestety anulowali bo niby nie mają, żałosne. Cena się walnęła to ich wina;/ ech

Zamówiłam opłaciłam po czym zadzwonili ze niby nie mają, mimo tego że później wystawili za 199zł. Najlepsze jest to że już dzisiaj mi 3 zamówienia anulowali niby z braku towaru. Jestem taka wściekła;/ Drugie zamówienie było z Media Markt kolekcjonerka Far Cry 2 za 39.99 po czym rowniez zostało anulowane z braku i błędu systemu;/ I 3 zamówienie z allegro i ten sam problem błąd i brak.... sad_prosty.gif

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie antologii to @finiu już do mnie wczoraj pisał, że w swojej wersji na PS3 ma płyty z essentiali. Błąd merytoryczny z mojej strony, bo w życiu nie przypuściłbym, że do polskich wersji wrzucą taki szajs. Empik tu nie jest niczemu winny, to przecież nie oni wysyłają płyty do tłoczni. Za takie pieniądze jakie trzeba wyrzucić na konsolową wersję antologii takie niedopatrzenie jest karygodne, tym bardziej że konsolówki są dostępne w całej Europie, zaś pc-towa chyba tylko w Polsce i tu wrzucenie premierówek jest za tak niską cenę w porównaniu do cen na PS3/Xboxa akceptowalne.

Ale zamieszanie z tym FC3, @DjAndzia jak Ci anulowali ? Miałaś potwierdzone i zmienili Ci na niezrealizowane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DJAndzia - nie sądzę, że jest to kwestia błędu, jakiś czas temu sam zamówiłem FC3 Szaleńca na PS3 za 189 (zaraz po premierze). Od razu po moim zamówieniu, gra zniknęła, pojawiła się za to na X za 299. Ale moje zamówienie zrealizowali bez piszczenia.

Teraz także pojawiała się FC3 Szaleńca za 189, zamówiłem i też piszą, że zaakceptowali. Saturn raczej nie robi jaj, jak popełniają błędy, to przyjmują to na klatę.

Przy okazji, jakby ktoś był zainteresowany, to Hitman jest za 149 - co prawda to nie kolekcjonerka, ale zawsze można ze swojej kolekcjonerki wyjąć grę po angielsku, kupić w Saturnie za 149 i cieszyć się dubbingiem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Far Cry 3 w "Edycji Szaleńca" za 189 zł, czy 199 zł to naprawdę nie jest żadna okazja według mnie. Gdyby to była wersja konsolowa, to co innego, ale nie pecetowa...

Dzięki, Orchi za unboxing Assassin's Creed - Anthology, bo bardzo byłem ciekaw, jak to wygląda. Mimo tej wpadki z płytkami, wersja PC za dwie stówy jest uczciwym dealem, choć ja czekam na podobny poziom cenowy, ale w przypadku pudła z napisem Xbox 360 ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może nie okazja ale cena opłacalna za ten zestaw. Skoro sama gra kosztuje 120 zł to dołożenie tych 70 zł za bubblehead, poradnik i "portfel" nie jest wielkim wydatkiem. Do 200 zł to naprawdę warto kupić ten zestaw.

Antologia AC - bieda, brzydota i co się tam jeszcze chce... Dobrze, że kupiłem sobie wszystkie części osobno. To wydanie jest tak żałosne, że aż szkoda gadać. Unikatowe pudełko? Steelbook? No proszę... Nic tak naprawdę wartego wydawania pieniędzy.

AC 1 - 20 zł

AC 2 - 20 zł

AC B - 20 zł

AC R - 20 zł

AC III - 100 zł

------------------

180 zł

Dokładasz 20 zł i masz AC R EK.

Jak ktoś skorzystał z oferty - mógł mieć Codex na konsolę. Grę sprzedawał więc miał EK za darmo.

AC 1 - 20

AC 2 - 20

AC B Codex - 20 zł

AC R - 40 zł

AC III - 100 zł

---------------

200 zł - a bogatszy i o wiele lepszy zestaw.

Steelbooki AC III ostatnio na allegro wiszą więc jak ktoś chce to może mieć steelbook.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Jak na mój gust to 70 zł za fajną ale małą figurkę i te dwie popierdułki to jest dużo, ale w ostateczności mógłbym się zgodzić. Co do Antologii ma kolekcjonerka Codex Edition ? Jak wynika z Twoich wyliczeń za fajnego steelbooka, boxa i parę popierdułkowatych litografi trzeba zapłacić około 20 zł. Nie zgodzę się z tymi wyliczeniami, bo wątpię abyś znalazł nowe gry z niewykorzystanymi kodami za 20 zł. Zestaw w którym dostajemy prawie za darmo wspomnianego steelbooka, litografię i ładne pudełko nazywasz biedną, brzydką ? Rozumiem, że można nie być fanem serii, coś może się komuś może nie podobać, ale jak można nazwać edycję biedną, jeśli wszystkie dodatki ( nawet jeśli jest ich mało ) dostajemy za przysłowiowe grosze ?

Reasumując 70 zł za 8 centymetrową figurkę, szmatkę i paro stronicowy poradnik jest ceną optymalną, a 20 lub nawet mniej za gadżety z antologii nie.

@Up

Taka cena za edycję konsolową, jest świetną ceną i można ją porównać do dzisiejszej ceny w wysokości 119 zł za edycję Pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując jeszcze do zupełnie nic nie wnoszących do tematu odniesień Wuwu i Crixa nt. FC3 EK - przed napisaniem posta radziłbym rozejrzeć się w temacie, gdyż cała rozmowa dotyczyła wynalezionej dzisiaj oferty Saturna na edycję PCtową za 120zł.

Idąc Crixowym tokiem myślenia w kwestii AC:A trollface.gif

AC 1 + steelbook - 20 (bo skorzystałem z oferty na allegro)

AC 2 White Edition - 50 (bo promo na Empiku)

AC B Codex - 20 zł (bo promo sprzed roku)

AC R EK - 0zł (bo dostałem od wujka na imieniny)

AC III - 90zł (mongolski klucz od handlarzy z allegro)

Wynik - 180zł ze sporą liczbą gadżetów, dlatego wszyscy którzy myślą o zakupie Antologii powinni zainteresować się propozycjami powyżej trollface.gif

Kończąc wywody - dodatkowe 7 dyszek za bobblehead, pogięty dziennik i szmatę do podłogi to mimo wszystko odrobinę za dużo. 2 dyszki taniej i można łykać.

Możesz rzucić jakieś namiary na Revelations za 20zł? Nie grałem, a taka oferta wydaje się całkiem atrakcyjna.

Drogi lubro, a wystarczyło skorzystać z oferty xxx, ewentualnie poprosić Mikołaja i nawet nie za 20 a za darmo egzemplarz gry dostaniesz wink_prosty.gif.

Edytowano przez bleub
  • Upvote 12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości Was zapytam; nie udało mi się wczoraj dorwać EK Deus Ex: HR. Jest szansa dostać gdzieś ją za mniej niż 300 zł? Tyle byłbym w stanie wyłożyć na coś bogatszego, ale artbook to IMO kpina (może i ładny, ale cienka oprawa? ). a poza nim i figurką (nie najlepszą, swoją drogą, a wszystko przez to, że ruchoma) to piszczy biedą tam.

bleub? Tym oto postem skutecznie uciąłeś dyskusję. trollface.gif +1

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Licząc promocję dot. edycji Codex na X360 którą uraczyła nas swego czasu Ultima można to w ten sposób liczyć - wtedy po wymianie gry na PC w zamian edycję X360 wychodziło 80 złociszy do przodu, sama kolekcjonerka natomiast wisiała po bardzo okazyjnej cenie 100 złotych. Nie muszę chyba dopowiadać że w tej chwili takie wyliczanki nie mają najmniejszego sensu, gdyż w tej chwili takowy "zabieg" nie jest możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

W pełni się z Tobą zgadzam. Realia, jakie przedstawia CriX nie są odpowiednie do dnia dzisiejszego. Ciągle jest wspominane jakiego to deala nie zrobił CriX, sratatata... Nie zrobi się już takiego dealu, koniec kropka! Antologia jest opłacalnym dealem, jeśli nie posiada się więcej niż dwóch części. Jeśli brakuje nam jednej, a zależy nam tylko żeby pograć, to omijać tę edycję szerokim łukiem. Co do gadżetów, to jeszcze raz napiszę: Oferty o jakich mówi CriX są czasowe i nie powtórzą się na 80%, żadna z nich! ACR o dziwo przetrwał próbę czasu i utrzymał cenę, dopóki Ubi nie przerzuciło go do tańszej edycji, więc jak widać dwie ostatnie części AC są dość rozchwytywane. Podsumowując: Nie grałeś? Masz dobrą okazję. Grałeś? Sam zdecyduj i wykalkuluj czy przepłacisz.

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą opcją wydaje mi się bodajże 215 229 za White Edition na PS3/Xboxa w Empik.com. Gra na konsole jest chyba więcej warta niż ta na blaszaka. Do tego również darmowa wysyłka. Marzy mi się ta ek, ale to dużo za dużo jak dla mnie.

@Crix

Nie znasz innego sposobu odnoszenia się do wypowiedzi użytkowników niż ich minusowanie ? Gdzie oni Cie obrazili lub napisali nieprawdę ? Ostatnio ktokolwiek się z Tobą nie zgadza jest nagradzany minusikami - odwetowcami, a jak widać wyżej minusujesz już nawet normalne posty.

@Crix

Dzięki za kolejnego minusika - odwetowca do mojej kolekcji. Minusując nasze posty dajesz wszystkim do zrozumienia, że mamy rację.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Nie twierdzę, że ta figurka jest zła - bardzo ją sobie cenię w moich zbiorach, aczkolwiek ciężko jest mi polecić komuś ten zestaw za 200zł. On jest co najwyżej fajny, nie jakiś epicki, wyjątkowy czy unikatowy(o czym świadczy częste występowanie na Allegro). Oczywiście jeśli ktoś ma parcie na tę figurkę i naprawdę lubi AC, to ten zakup wydaje się być bardzo logiczny. smile_prosty.gif

@Orchi

Niektórzy, jak na przykład ja nie lubią mieć na pudełku znaczka innej platformy niż tej na której grają, dlatego wszystko zależy od preferencji danej osoby.

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTr96 tu nie chodzi o samą figurkę, ale o to, że ta edycja jest "rare" i będzie szła w górę, a fajnie jest mieć coś takiego w kolekcji. Przykładowo jest bodajże jedna aukcja Black Edition i to chyba na PS3 i cena (o ile się nie mylę) to 600zł. Tak samo Codex - jest na allegro aukcja - cena 450zł. Więc lepiej kupić coś teraz i mieć naprawdę fajną pamiątkę, którą potem można zamienić na coś nowszego lub sprzedać drożej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Z jednej strony masz rację, a z drugiej mam mieszane uczucia. Black Edition to unikat unikatów, jeśli chodzi o kolekcjonerki AC. Jest ona rzadko dostępna, ale jak już jest to długo nie schodzi. Jak zejdzie znowu jej długo nie ma. Natomiast z AC2 White Edition jest tak, że ona pojawia się dość regularnie. Jedna sztuka się sprzeda, pojawia się kolejna, często nowa. Tak więc teraz pytanie: Czekać i liczyć, że ktoś zejdzie z ceny, czy brać w razie czego. Ja wziąłem w razie czego i za 60zł, czy ile tam wtedy dałem to w pełni opłacalny deal, natomiast teraz sam bym się zastanawiał, ale chyba masz rację. Gdyby nie miał tej edycji w swoich zbiorach, to bym ją wziął, bo później może się zrobić 'ultra rare'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...