Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Macie tutaj zdjęcia ode mnie. Bawiliście się w to kilka dni temu, to ja nie mogę być gorszy :P

http://s1063.beta.photobucket.com/user/Master_CriX/library/Inne

A oto co dostałem od Tajemniczego Mikołaja - niestety nie udało mi się zrobić lepszego zdjęcia...:

PC110235.jpg

No i bonus w postaci steelbooków. Są tutaj tylko te które nie należą do żadnej EK. Gdybym tamte musiał jeszcze powyciągać... Nie chciało by mi się.

PC110236.jpg

(PS. Wie ktoś jak na protobucket robić miniaturki? Jeśli tak to proszę o info na PW)

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellspawn - Ni No Kuni w razie czego jest jeszcze na gramie za 350 zł. Sam swoją kopię już zarezerwowałem, wolę nie ryzykować, a w razie czego mogę się rozmyślić. Swoją drogą wyjątkowo szybko się rozeszła w muve (w ciągu kilku godzin, czy dłużej?). Zgadzam się też, że jest to prawdziwa perełka - Ghibli + jRPG i czego chcieć więcej. ;) Obejrzałem fragment gameplayu i momentalnie rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Ultima swoją drogą zrobiła ciekawy myk - w dniu kiedy kolekcjonerka była jeszcze dostępna na muve, cena wynosiła 350zł, dopiero później podnieśli do 400zł.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgoor - wielkie dzięki za cynk! You made my day, jakby to zgrabnie ujęli anglosasi.

Nie mogę się zdecydować, którą edycję Tomb Raidera zamówić. Collector's Edition zdaje się mieć naprawdę fajne, stalowe opakowanie i do tego już nie tak na 100 procent fajną figurkę Lary. Kij wie, co z tego finale wyjdzie, ludzkie postacie są niesamowicie ryzykownym przedsięwzięciem i wymagają detali na naprawdę konkretnym poziomie - tu zaś ktoś stwierdził, że "fajnie by było, jakby Croftównie się ciało w 40 miejscach zginało, ey, zróbmy to!". Wolałbym statyczną figurkę, utrzymaną w pozie artu z okładki Survival Edition. Ta druga nie ma ani figurki, ani metalowego boxa, różnica w cenie zaś (na Ultimie, uwzględniając już koszty wysyłki), wynosi, plus minus, jakieś 100 zł (przy mocnym pomiarze "na oko"). Co myślicie o tych dwóch EK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolekcjonerka Ni No Kuni jest słaba. Może pudełko zbiorcze spoko ale tak to słabo. Dodatkowo mój zachwyt nad grafiką znacznie się zmniejszył po demie tej gry. Za to wzrósł jeżeli chodzi o gameplay. Grafika nie jest tak dobra jak by się można spodziewać. Demo ma chyba 2 GB, zawiera 2 mapki i to nie za duże plus dwóch mini bossów (bądź bossów). I na tych 2 GB zmieścili tekstury tylko takiej jakości? Słabo. Najbardziej kłuje mapka wulkaniczna. Może nadrobią przerywnikami filmowymi. Mimo to gra oferuje więcej niż grafikę i to będzie na pewno mój zakup premierowy smile_prosty.gif Sama mechanika bardzo mi przypadła do gustu.

Edytowano przez lobo1985
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna EK Tomb Raidera nie jest satysfakcjonująca pomimo tego, że na grę mam straszną chrapkę. Metalowe pudełko fajne ale poza tym dno. Ta figurka jest po prostu brzydka. Zamiast tej brzyduli wolałbym winylową figurkę ( aka Hitman ) z wielką winylową głową i wielkimi winylowymi .... sami wiecie trollface.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Trochę czasu mnie tu nie było ( nie miałem nic ciekawego do przekazania:) ), więc teraz "zasypię" Was "najnowszymi" grami, może nie tak wypaśnymi jak AC 3 czy też omawiany wyżej TR, ale zawsze to coś:

[CIACH]

Gwoli ścisłości, gry na H i steelbooczki są z mojej kolekcji.

@TTTr96:

Ta wersja H5 była do kupienia bezpośrednio od Ubisoftu ( tzw. Ubisoft Edition ) i jak widać była całkiem mocno limitowana. Była sprzedawana przez internet tylko w UK.

Lawfull Good jest wersją ( tu zaskoczenie ) niemiecką.

Edytowano przez Turambar
Dopisek moderatora.
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo znalazłem edycję kolekcjonerską Metro 2033, jedyny problem jest taki, że klucz od gry został wykorzystany. Warta jest ta edycja za te 230zł? W zestawie jest maska przeciwgazowa, torba, poradnik, oraz książka Metro 2033 napisana przez Glukhovsky Dmitry'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja jest warta około 50 zł. Oczywiście mowa o nówce. Kupujesz maskę typu "słoń" za 7 zł + torba 3 zł, zasobnik wz-89 za 12 zł, książkę za 20 zł. Do tego koszty wysyłki i gra za darmo z THQ Humble Bundle albo z FB THQ. Ta kolekcjonerka składa się wyłącznie z tego, co zalega w magazynach wojskowych i można dostać za grosze na allegro (nówki!). W dodatku nie ma nawet jakiegoś wprasowanego logo, więc kupując taką edycję przepłaca się słono.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może rzucić mi jakieś namiary na limitkę Zone of the Enders HD (platforma bez znaczenia)? Szukam tego wydania i nie mogę go znaleźć. W sumie nie interesują mnie gry, ale chcę zagrać w demo Revengeance (płacenie za demo, I know) i mieć na płytce ten zjawiskowy soundtrack. Ktoś kto 24/7 monitoruje sklepy wysyłkowe się na to natknął?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve niektóre Ek są na promocji . Ja zamówiłem już Duke Nukem Forever Balls of steel i Alan wake Edycja specjalna po 38zl :D

DUKE : http://sklep.muve.pl/pc/akcja/duke-nukem-forever-balls-of-steel-edition-pc/1237

ALAN : http://sklep.muve.pl/pc/akcja/alan-wake-pc-pl-edycja-specjalna/4721

Fajne kolekcjonerki jak za tą cenę !

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve niektóre Ek są na promocji . Ja zamówiłem już Duke Nukem Forever Balls of steel i Alan wake Edycja specjalna po 38zl biggrin_prosty.gif

DUKE : http://sklep.muve.pl...edition-pc/1237

ALAN : http://sklep.muve.pl...-specjalna/4721

Fajne kolekcjonerki jak za tą cenę !

Niestety tylko te 2 są, a i tak Duke'a można było za ok. 40zł na allegro kupić jakiś czas temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve niektóre Ek są na promocji . Ja zamówiłem już Duke Nukem Forever Balls of steel i Alan wake Edycja specjalna po 38zl biggrin_prosty.gif

DUKE : http://sklep.muve.pl...edition-pc/1237

ALAN : http://sklep.muve.pl...-specjalna/4721

Fajne kolekcjonerki jak za tą cenę !

Na taką cenę czekałam! Alan za 38 to jest to! Ostatnio był za 50 ale wiedziałam ze niedługo obniżą. Już zamówione. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...