Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nie ma co oczekiwać cudów od 15 centymetrowej figurki. Obecnie widzę tendencję spadkową w aspekcie jakość/cena jeśli chodzi o kolekcjonerki - dostajemy średniej jakości zabawki w często naprawdę wysokich cenach, przykładem może być chociażby Borderlands 2, RE6, Far Cry 3 czy nadchodzące Aliens Colonial Marines.

@Orchi

Wow, mamy więc pierwszego słuchacza autentycznie czekającego na nową odsłonę podcastu, niezmiernie mi (i zapewne chłopakom również) miło chytry_prosty.gif. Zapewnie w weekend pociśniemy następny odcinek, gdyby nie kravenowy zasilacz to piąta Co-Relacja byłaby już opublikowana.

Edit.

@Wuwu

Dystrybutorzy Symulatora Farmy ogarnęli sprawę - wypuszczają kolekcjonerkę z (wybacz) marnymi popierdółkami w cenie dużej premierówki od EA, dla nich czysty zysk a ludzie tacy jak Ty, podjarani nową odsłoną, napełnią im kieszenie w zamian za traktorek-zabawkę :>.

Edytowano przez bleub
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Niee, o żadne zbereźne rzeczy mi nie chodzi :trollface: Po prostu chciałem ocenić z grubsza jakość tej figurki, co zaważy na mojej decyzji, czy kupować edycję kolekcjonerską. 15 cm to zły znak, oczekiwałem co najmniej 22 cm, oby nadrabiała za to jakością wykonania. Sama gra to absolutny szczyt moich przyszłorocznych oczekiwań, zatem byłoby miło nabyć TR w EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci, dzieci... Ocenianie figurki po rozmiarze... Czy już nikt nie pomyślał że można dostać naprawdę sporą figurkę o wysokości 15 cm? Wszystko zależy od pozy. Załóżmy że dostaniemy klęczącą/siedzącą lub idąca na kolanach Larę. W takim wypadku figurka była by naprawdę spora, mimo niskiej wysokości. Wszystko zależy od pozy. Nie pomyśleliście o tym bo wszystkie wasze dotychczasowe figurki to postaci w pozycjach stojących.

Jak będzie - przekonamy się zapewne niedługo. Ja jednak wstrzymam się z narzekaniami do wizualizacji, co na razie jest to bez sensu.

PS.

Poczekajcie to zobaczycie u mnie na kanale wielkie figurki mimo 15 cm wysokości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o takim "przedpiersiu" bez głowy? biggrin_prosty.gif

Oj Crix, Crix a tobie tylko Lara na klęczkach i w pozie biggrin_prosty.gif

Moim zdaniem szanse na to że będzie ona pokazana inaczej niż stojąc są jak 1:1000. Gdyby to był stary Tomb Raider to i owszem mógłbym o tym pomyśleć ale producenci raczej rezygnują z jej seksapilu na rzecz naturalności więc "pozy" moim zdaniem odpadają. Więc 15 cm to mało. Pozy wspinaczkowo/jaskiniowo/czołgające jakoś mało atrakcyjne mi się wydają. Jedynym ciekawym pomysłem na figurkę szeroką byłp by uchwycenie walki wręcz z jakimś zwierzęciem lub bandziorem. Reszta średnio na mnie działa. Choć Trol z LOTR pokazał że twórcy mogą zaskoczyć :)

Kolekcjonerka GoW ... niezła smile_prosty.gif Jeżeli rzeczywiście cena była by do 400 zł to będę myślał i myślał smile_prosty.gif Będzie na pewno walczyć z Bioshockiem smile_prosty.gif

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na rozluźnienie atmosfery, tak jak obiecywałem. Udało mi się zdobyć, coś o czym do niedawna mogłem tylko pomarzyć smile_prosty.gif

Co prawda bez samej gry, ale za Dishonored na PS3 i 160 zł w gotówce w obecnej sytuacji to chyba świetny deal

DSC_0648.jpg

A tutaj coś specjalnego :D Artbook zapowiada się bardzo solidnie, a figurka, a właściwie figura Agenta 47 mnie zmiażdżyła :D

Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition Unboxing

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Gratki wyrwania Skyrima, wiele bym dał za to wydanie.

Co do unboxingu, rozbawiło mnie podsumowanie gościa - "a lot of stuff" ;). Ciekawe jak figurka prezentuje się na żywo, bo trudno z tego filmiku ocenić dokładnie jakość wykonania i użytego plastiku. 270zł na amazonie? Imho ciut za drogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdjęcia swoich kolekcjonerek w profilu. Póki co jest to wersja bardzo wstępna, niektóre zdjęcia muszę zrobić na nowo, niektóre poobracać, póki co są tylko fotki "z zewnątrz", w przyszłości planuję też dodać zdjęcia całej kolekcji.

PS. 8000 post!

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na bank było ich mniej niż tych numerowanych smile_prosty.gif

i chyba ceny na alledrogo też trochę wyżej stoją tych CDPRed etc.

jeśli miałbym do wyboru to ja wziąłbym tą "pracowniczą" smile_prosty.gif

@down

CriX ale ja nie mówiłem że tam czegoś jest więcej smile_prosty.gif

@down - kolejny raz

no bo EK W2 było 10000 więc tych pressów czy pracowniczych na bank było mniej (choć może być tak że to część tej puli tylko bez numerów), a że unikalność wielka to to nie jest to fakt

jakiś czas temu ktoś wystawił aukcję z nr 0007 spodziewałem się dużej kwoty a poszło o ile pamietam w okolicach 200-300zl

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym to chyba jest tak nie do końca... Przewinęły mi się przez ręce numerowane, i te z CD-project. Nie różniło się to niczym. Co do ceny - to samo, czyli nie raz kosmos. Czy ktoś weźmie numerowaną, czy nie - bierze ten sam produkt. Jeśli się nie mylę, to chyba jako takiego press kita W2 nie miał...

Podobnie jak w wypadku Stalkera CN - niektórzy mieli numerowane torby inni z napisem press. Niczym się to nie różniło. Press kity to zazwyczaj rzeczy których nie dostaniesz w EK - unikatowe. Tym bardziej w dobie eBay można się przekonać jakie ceny osiągają...

Jedyne wydanie - inne - z którym się spotkałem, zawierało koszulki od twórców, jakieś bonusy i badajże artbook czy coś z podpisami... Jednak na dobrą sprawę to i tak była Ek tylko że ktoś zdobył więcej gadżetów i sprzedawał jako bogatsze wydanie.

@UP

Ale mówiłeś o tym że jest mniej ilościowo. Ręki sobie bym nie dał uciąć ale te c napisem mogą się liczyć w tą pulę numerowanych... Tak więc było by że część jest z napisem a potem numeracja od któregoś numeru lub numeracje, a reszta z napisem. Z resztą czy to ważne? Ani to unikatowe, ani nic. Jak ktoś nie ma możliwości kupić egzemplarza w przedziale 0-1000 to nie ma co mówić o unikalności :D A co dopiero 0-100

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, to był numer 0006 o ile się nie mylę i do dziś pluję sobie w brodę, że tego nie kupiłem :c. Cena na prawdę zabójczo niska i taka okazja raczej już się nie powtórzy. Z wieśkiem nez numeru wstrzymam się... cena to 300zł, ale jest ispore rozdarcie folii- znaczy na tyle spore, że nie mam pewności, czy to nie używka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup - moim zdaniem cena dobra, nie zależnie czy używka czy nie. Oczywiście inna sprawa jeśli czegoś ma brakować lub być uszkodzone... W wypadku EK W 2 to raczej bałbym się trzymać nieotwarty egzemplarz - może się okazać że głowa jest roztrzaskana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaka jest sytuacja z popiersiami Geralta, ale ja bym nigdy nie otworzył tego egzemplarza biggrin_prosty.gif. Jedyne co z samej zawartości BARDZO mnie interesuje, to artbook, który kupię w lepszym wydaniu wraz z mroczną edycją za mniejsze pieniądze. Szczerze, to gdy mam już zamiar coś otworzyc, to zazwyczaj kupuję używkę w idealnym stanie.

Z DE jest inaczej, bo cena i tak jest śmiesznie mała, a plastik zasłaniający łeb wilka- bardzo podatny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, więc i ciężko o naprawdę idealny egzemplarz.

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Okazało się, że wszystko jest po angielsku, a po portugalsku jest tylko kilka napisów :D Zakup roku, bo za darmo?

Wiem że Bleuba to nie interesuje ale może się ktoś skusi na unboxing? W końcu on za wszystkich nie może decydować. Zapraszam więc do swojego kanału.

@Kraven fajnie że nagrałeś unboxing. Wolę oglądać znajomych niż obcych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...