Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Steelbooki wyglądają naprawdę fajnie, ale:

1) Czy ten steelbook z RE6 nie jest przypadkiem dołączany do pre-ordera RE6?

2) Czemu ten steelbook z Dishonored ma niemiecki napis?! Byłby nawet gotów się zainteresować steelbookiem z DH, ale ten niemiecki napis skreślił wszystko. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

FACEPALM

1) Przecież to jest tylko naklejka na folii...

2) To ty nie wiesz skąd się biorą steelbooki? :D

Niestety sporo egzemplarzy jest u nas niedostępnych... Tak więc sporo trzeba sprowadzać zza granicy. Steelbook RE 6 jest dołączany do wydań konsolowych, ale nikt mi nie gwarantuje, że dostanę go też pre-ordera wersji PC.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ten steelbook jest dodawany do pre-orderów gry. Szkoda, że to nie te piękne niebieskie <3. Dishonored, bardzo ładny. Ten niemiecki podtytuł jakoś mi nie przeszkadza, tylko kurde dla jednego steela trochę nie opłacalne.

@Crix powiedz mi od czego są uzależnione te różne rozmiary tych steelboków i czy pytałeś o to War in the North :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Mi chodzi o to, że steelbook z RE6 można dostać wraz z premierą gry w Polsce, kiedy zostaną rozesłane pre-ordery. Takowy oferuje np. Muve.

Wiem skąd się bierze większość steelbooków, ale ten niemiecki bardzo mnie odstrasza, pewnie dlatego że bardzo nie lubię tego języka, chociaż jak teraz mam francuski w szkole, to wcale nie jestem bardziej ucieszony, bo mam wyjątkową trudność z językami. Mogę się uczyć i uczyć, a i tak wszystko zaraz wypada. :<

@Orchi

Rozmiar steelbooka jest uzależniony głównie od platformy. Jeśli jest rozróżnienie na PC/Xbox i PS3 to wtedy na PC/Xbox masz rozmiar jak standardowego pudełka DVD, a na PS3 w rozmiarze pudełka Blu-Ray.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem.

G1 - steelbook DVD - większy

G2 - steelbook Blue-Ray - mniejszy

O to ci chodziło? Co do niebieskiego RE 6 to muszę popytać dla jakiego kraju jest on przeznaczony. Jak Japonia to raczej z niego nici.

Już pisałem - to są naklejki na folii. Steelbooki nie mają żadnych napisów na sobie. Po za tym Muve ma je dla wydań konsolowych RE 6. Jak będą dla PC to najwyżej będę miał 3 - jak kupię dwie gry. Jak dla PC ich nie będzie - to będę w przód, reszta w tył :P

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTT

Jak cię zabiję to będzie wielki problem? :D

A w czym c to niby przeszkadza? Postawisz sobie ten steelbook przed monitorem podczas gry? Z resztą podtytuł jest na tyle mały że się nie rzuca w oczy.

I najważniejsze - i tak go byś nie kupił więc w czym problem. Ja się już cieszę z dwóch nowych steelbooków i to za grosze :D (90 zł wraz z wysyłką z Niemiec).

@Orchi

Problemy z czytaniem?

Niestety na razie wygląda, że chyba nie uda się już żadnego załatwić... Kto był niezdecydowany - ma pecha... Jeszcze zapytam ale bym się nie nastawiał.

@DOWN

Ja nie narzekam - ja jestem zmęczony. 6 rano wstaję a siedzę tutaj z wami i tłumaczę jak dzieciom. Niektórym o tej godzinie jak widzę się nawet czytać nie chce...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsze - i tak go byś nie kupił więc w czym problem. Ja się już cieszę z dwóch nowych steelbooków i to za grosze biggrin_prosty.gif (90 zł wraz z wysyłką z Niemiec).

Chyba żartujesz? To nie są grosze... Steelbook Dishonored może i fajny, ale ten niemiecki podtytuł przekreśla moje szanse na zakup. Gdyby jednak cena była atrakcyjna, tj. wszystkie koszta zamknęłyby się w 30, góra 35 zł, pewnie bym wziął. W tej sytuacji spasuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, absolutne maksimum dla blaszanego pudełka na płyty to w moim przypadku 20-25zł. Widać marny ze mnie kolekcjoner..

A i tak sobie obserwuję temat i dochodzę do wniosku że Wasze dywagacje nt. napisu na pudełku (zresztą słusznie zauważonego przez TTT), umawianie się na wspólne zakupy i tym podobne to raczej powinny odbywać się na pw a nie tutaj.

Ktoś z nadmiarem wolnego czasu mógłby zrobić podsumowanie naszych małych nominacji - jestem ciekaw wyniku końcowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best of the best

1. Heroes of Might and Magic: Kolekcja Wszech Czasów - 7 pkt

2 TES: Skyrim - 6 pkt

3. Guild Wars 2 - 5 pkt

4. Wiedźmin 2: Zabójcy królów - 4 pkt

5. Bioshock 2 - 3 pkt

5. Diablo III - 3 pkt

5. Wiedźmin - 3 pkt

8. Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition - 2 pkt

8. Gears of War 3: Epic Edition - 2 pkt

8. Gran Turismo 5 Signature Edition - 2 pkt

8. Mass Effect - 2 pkt

8. Might and Magic Heroes VI - 2 pkt

13. Afterfall: Insanity - 1 pkt

13. Bioshock - 1 pkt

13. Call of Juarez Więzy krwi - 1 pkt

13. Crysis 2 - 1 pkt

13. Darksiders II -1 pkt

13. Fallout New Vegas -1 pkt

13. Gears of War - 1 pkt

13. Killzone 3 -1 pkt

13. Risen 2: Mroczne wody - 1 pkt

13. Sonic Generations - 1 pkt

13. Two Worlds II: Royal Edition - 1 pkt

13. Uncharted 2 - 1 pkt

13. Uncharted 3 - 1 pkt

13. Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - 1 pkt

Głosowało 11 osób

The worst of the worst

1. Assassin's Creed: Revelations Nexus Edition - 4 pkt

2. Avatar - 3 pkt

2.Borderlands 2 ULC - 3 pkt

2. Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition - 3 pkt

2. Mass Effect 2 - 3 pkt

2. Mass Effect 3 - 3 pkt

7. Alone in the Dark - 2 pkt

7. Dead Island - 2 pkt

7. CoD MW / BO / BO 2 - 2 pkt

10. Far Cry 3 - 1 pkt

10. Might and Magic Heroes VI - 1 pkt

10. Metro 2033 - 1 pkt

10. Polskie Imperium - 1 pkt

10. Sacred 2 - 1 pkt

10. Shogun 2 - 1 pkt

10. Warhammer 40k: Space Marine - 1 pkt

Głosowało 8 osób

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/assassins_creed_brotherhood_pl_ubisoft_exclusive/i9162/

Nie wie ktoś, czy oferta na ten Steelbook jest jeszcze aktywna? Obstawiam, że nie, ale wciąż stoi reklama, więc pytam.

Równocześnie, jeśli oferta na Ultimie jest nieaktualna, proszę bardzo o linki do miejsc, gdzie można kupić tego Steelbooka(nie licząc aukcji, gdzie takowy stoi za 80<- takie widziałem i nie będę wydawał takiej ilości kasy na stalowego boxa). Z góry dziękuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best of the best

1. Heroes of Might and Magic: Kolekcja Wszech Czasów - 23 pkt.

2. Skyrim EK - 18 pkt.

3. Wiedźmin 2 EK - 14 pkt.

4. Guild Wars 2 Collector's Edition - 13 pkt.

5. Gears of War 3: Epic Edition - 9 pkt.

Wiedźmin EK - 9 pkt.

6. Bioshock 2 Collector's Edition - 8 pkt.

7. Gran Turismo 5 Signature Edition - 7 pkt.

Heroes VI EK - 7 pkt.

8. Diablo III CE - 6 pkt.

Mass Effect EK - 6 pkt.

9. Uncharted 2 EK - 5 pkt.

Risen 2: Mroczne Wody EK - 5 pkt.

AC:B Codex Edition - 5 pkt.

10. Uncharted 3 Edycja Odkrywca - 4 pkt.

Fallout: New Vegas CE - 4 pkt.

Wiedźmin 2 ME - 4 pkt.

11. Killzone 3 Helghast Edition - 3 pkt.

Bioshock CE - 3 pkt.

12. Gears of War EK - 2 pkt.

Darksiders 2 CE - 2 pkt.

Two World 2 Royal Edition - 2 pkt.

13. Call of Juarez Więzy Krwi EK - 1 pkt.

Crysis 2 Nano Edition - 1 pkt.

Sonic Generations EK - 1 pkt.

Afterfall Insanity EK - 1 pkt.

The worst of the worst

1. Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition - 15 pkt.

2. Mass Effect 2 EK - 12 pkt.

3. AC Revelations Nexus Edition - 11 pkt.

4. Mass Effect 3 EK - 10 pkt.

5. Borderlands 2 ULC - 8 pkt.

6. Avatar - 6 pkt.

7. Alone in the Dark ES - 4 pkt.

8. Polskie Imperium EK - 3 pkt.

Dead Island EK - 3 pkt.

CoD BO2/BO/MW2 Prestige Editions - 3 pkt.

Shogun 2 TW EK - 3 pkt.

9. Metro 2033 EK - 2 pkt.

Far Cry 3 EK - 2 pkt.

Sacred 2 EK - 2 pkt.

Heroes VI EK - 2 pkt.

Warhammer 40k: Space Marine EK - 2 pkt.

Lista według kryterium 5 punktów za pierwsze miejsce i o jedno mniej za kolejne. Przy typowaniu tylko 3 kolekcjonerek brałem 5 pkt. za pierwsze miejsce, 3 pkt. za drugie i 1 pkt. za trzecie. Pewnie gdzieś wkradł się błąd i jedna EK powinna dostać punkcik mniej lub więcej ale firstly - starałem się liczyć dokładnie, secondly - roboty było przy tym niemało.

Edit.

Wyniki okazały się raczej przewidywalne, choć bez kuriozów się nie obyło. Osoby które pominęły choćby szybkie ułożenie tytułów w kolejności troszkę utrudniły mi sprawę, poleciałem więc po najniższej linii oporu - kolekcjonerkom niepoukładanym dawałem po 2 lub 3 punkty, po części oceniając chłodnym okiem, głównie jednak kojarząc stosunek autora do danej EK. Muszę przyznać że jestem całkiem zadowolony ze swoich typów - 5 nominowanych przeze mnie kolekcjonerek znalazło się w pierwszej siódemce rankingu. Cieszy pierwsze miejsce HoMM KWC ze sporą przewagą nad Skyrimem i Wiedźminem 2 (to popiersie jest aż tak dobre :>?). Tuż za podium Guild Wars 2, imho jak najbardziej zasłużenie. Edycje konsolowe wypadły nieco za nisko, w końcu jednak to forum głównie pecetowe więc i takie preferencje użytkowników przeważają. Ogólnie jednak - wyszło naprawdę nieźle

Ktoś wstrzelił się idealnie w pierwsze 5 typów :trollface: ?

Co do mniej prestiżowej części rankingu - ile osób tyle opinii, niemniej każda z wymienionych EK jest z tego bądź innego powodu niezbyt fajna. Pierwsze miejsce zdecydowanie należało się Duke'owi ;)

Edytowano przez bleub
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze moje uzasadnienie wrzucenia Heroesów VI do wora z kiczem. Nie to, żeby kolekcjonerka była zła - jest ok, ale jak dla mnie jest to zawód. Jestem wielkim fanem serii i spodziewałem się czegoś na prawdę lepszego. Podobnie z Sacredem 2, na którego ostrzyłem sobie zęby, gdy tylko ukończyłem jedynkę. Wydanie jest ok, ale to nic nadzwyczajnego i moja prywatna porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...