Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@UP

Oczywiście że nie. Za 300 zł pewnie tak, ale i tak uważam całą serię MW i BO za wielki niewypał. Jak kupić to raczej dla fajnej EK niż dla gry - oczywiście pod warunkiem, że w tym czasie nie było by nic lepszego. Dla mnie to jak na razie wyszły 3 mocno przecenione EK z najwyżej średnimi grami.

Twórcy jadą na HYPE i wymyślają ceny z kosmosu. Chcecie porządną EK to już lepiej dołożyć i wziąć EK GW2 czy Skyrima. Może i obecnie droższe ale klasa sama w sobie - i po zakupie nie ma wrażenia, że się kupiło byle co...

Gdzie moje plusiki? trollface.gif

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spasuję. Nie powiem, rozkminiałem zakup uboższej EK za 300 zł, ale i tak nie czuję się z tym zbyt pewnie. Pudło zbiorcze jest mega (w jednej i drugiej edycji), ale jakoś weselej jest mi wydać te trzy stówy na czwartego Halo, niż na "kolejnego CoD'a".

Zauważyłem, że totalnie przeszedł mi hype na Borderlands. Nawet Vault Hunters Pack nie bardzo mnie rajcuje. Powiem wam, że gdyby nie AC III (i od pewnego czasu, Hitman), nie miałbym żadnej grubej kolekcjonerki, na którą można by czekać. Chociaż - wysoce prawdopodobne, że rzuciłbym się wtedy na Guild Wars 2 :)

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz seria COD ma sporo mankamentow i potrzebuje gruntownego odswiezenia, to ja lubie i dosc czesto zdarza mi sie rozegrac kilka szybkich meczy w oferowanego przez nia berka strzelanego. Jednak pomimo calej mojej sympatii do tej serii nie bede sie rzucac na kolekcjonerke BO2. Nie dosc, ze jej cena jest wrecz zaporowa, to w dodatku kolekcjonerka dostepna jest jedynie w wersjach konsolowych. Co prawda oprocz kompa mam tez plejke podlaczona do TV w salonie, ale w gry FPS wole grac na PC. Nie bede sie z wlasnej woli karal graniem w BO2 na padzie, tak samo jak nie widze zadnego sensu w kupowaniu wersji PS3 tylko dla samej kolekcjonerki i drugiego egzemplarza gry w wersji na PC, zeby moc sobie w BO2 komfortowo pograc. Moze gdyby Acti zamiast dosc kosztownej zabawki o watpliwej jakosci dalo w wydaniu kolekcjonerskim BO2 jakis interesujacy wojskowy gadzet (tak jak Codies dali helm do kolekcjonerki Operation Flashpoint), z cena mieszczaca sie w 100-120 euro i wersja na PC, to zainteresowalbym sie kupnem kolekcjonerki, ale poniewaz tak nie jest, to zwykla wersja BO2 mi w zupelnosci wystarczy.

A co do nadchodzacego Hitman Absolution, to w przypadku jego edycji kolekcjonerskiej z "laleczka" (CriX nie bij! :P) Agenta 47 postanowilem wykazac sie calkowicie anytpatriotyczna postawa - zamiast dac zarobic rodzimemu dystrybutorowi Cenedze i wesprzec polska gospodarke, wybralem tansza opcje i zamowilem Hitmana z kukielka na amazonie. Sorry Cenedza, ale nie dosc, ze zaklepywane sobie przez was prawo do wylacznej dystrybucji niektorych tytulow w Polsce utrudnia graczom zycie, to na dodatek ostatnio ceny sobie chyba z d... bierzecie. Chociaz zazwyczaj staram sie kupowac gry w Polsce, to dzieki waszej polityce handlowej moich pieniedzy nie zobaczycie - korzystam z mojego prawa do wyboru dystrybutora i kupienia gry po nizszej cenie niz ta proponowana przez was.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem dzisiaj cenę "biedniejszej" edycji BO2, to zabrakło mi słów. Najpierw Forza Horizon, potem Halo 4, a teraz CoD. 300 zł za steelbooka i w przypadku Halo i CoDa całkiem ładne pudełko zbiórcze to imho lekka przesada. Nie wiem czym podyktowane są te ceny i czy te steelbooki są aż tyle warte ?

Co do bogatszej wersji jestem w stanie po części się z Wami zgodzić. Płacimy w niej tak wysoką cenę głównie za drona, który jakby nie patrzeć jest ciekawym dodatkiem, jest jednak jedno ale... Gdybym miał pewność co do jakości jego wykonania brałbym ją w ciemno, pomimo faktu iż jest to kolejny CoD. Na filmiku zobaczyliśmy jedynie, że dron lata ( co jakby nie patrzeć było do przewidzenia ), o jakości wykonania, materiałów nie wiadomo nic. Płacić tak ogromną kwotę za kota w worku, faktycznie jest nie rozsądne, a po tym jaki "model" zaserwowano w kolekcjonerce Black Opsa należy takowe wątpliwości mieć.

Mam nadzieje, że jednak jakością wykonania dron, będzie odstawał znacząco od zabawek, które można kupić za grosze w pierwszym lepszym kiosku ruchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim Amazonie "limitka" Forza Horizon jest za 80 dolarów, czyli około 264 zł: http://www.amazon.com/Forza-Horizon-Xbox-360/dp/B0050SYDEQ/ref=sr_tr_sr_1?ie=UTF8&qid=1340990720&sr=8-1&keywords=forza+horizon .

Dla porównania szukałem na angielskim ,ale narazie mają w swojej ofercie tylko wersję zwykłą. Jestem ciekaw, jak tu się będzie przedstawiała cena, bo coś czuję, że z darmową wysyłką, to wyjdzie trochę taniej, niż w Polsce. Dla przypomnienia - cena u nas wynosi 299 zł.

No, nic - do drugiej połowy października jeszcze trochę dni zostało i wkrótce powinno się wszystko wyklarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym podyktowane są te ceny i czy te steelbooki są aż tyle warte ?

Steelbooki nie sa zadnym kosztownym dodatkiem jesli mowa o kosztach ich dodania. Owszem, sa ciekawostka z kolekcjonerskiego punktu widzenia, ale doplacac az tyle do wersji zwyklej zeby miec takie pudeleczko na plyty z gra to moim zdaniem bezsens. Zreszta wystarczy spojrzec na konkurencje - nie wiem jeszcze czy nowy Medal of Honor bedzie gra warta uwagi, ale steelbook z polska okladka tej gry jest dodawany gratisowo do wszystkich zamowien przedpremierowych. Da sie?

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Jestem tego samego zdania co Ty, dla mnie zapłacić 100 zł więcej za steelbooka to biznes mało opłacalny.

Co do Warfightera zszokowałeś mnie, bo pre-ordera mam zamówionego od dawna i o niczym takim nie wiedziałem, wchodzę w swoje zamówienie i faktycznie. Kilka dni temu pisałem tutaj, że taki steelbook z GROMowcem byłby fajnym dodatkiem. Wychodzi na to, że moja prośba została wysłuchana :D Duuuży plus dla EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na pewno mam teraz :D może z 63 pkt zostało :D

Sprawdziłem liczbę dotychczas wydanych punktów: 10960 pkt

Najdroższa nagroda: 6000 pkt

Jak to dobrze że piątek. Może będę miał czas usiąść nad blogiem... może.

Po za tym dalej czekam aż spłyną do mnie rzeczy z zagranicy, więc na razie musicie czekać...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...