Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ciekawe, że na stronie produktu zmieniając platformy cena pozostaje ta sama - 100 $. Sam jestem mocno zainteresowany i myślę, czy nie kupić, a później odsprzedać samą grę. W takim obrocie spraw ciekawe bonusy, w tym poprawiona encyklopedia wychodzą naprawdę tanio, jak na tak pieczołowicie przygotowane gadżety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wszystkie te majstersztyki wychodzą w tak krótkim odstępie czasu :( Dokładnie, zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć wersję na konsolę, z oczywistych przyczyn, do tego wersja na Pc będzie miała premierę później niż na konsolę. Nie mogąc się oprzeć, zamówiłem tą edycję i kosztuje ona niecałe 340 zł, więc po odsprzedaniu nowej gry, nie są to duże koszta, jak na taką zawartość. Hitman wychodzi najpóźniej, więc coś się do tego czasu wymyśli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoszek, winszuję :)

Cholera, nie wiem co mam począć z tym czwartym Halo. Jak myślicie, wylecą z czymś ostrzejszym, czy może raczej "this is it" i nic lepszego już się w sklepach nie pojawi? Niby zawsze można później zamówienie anulować, ale naprawdę nie mam ochoty znowu szarpać się z mailami do działu obsługi - bo a nóż wprowadzą coś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie będzie już bardziej dopakowanej wersji Halo 4. Do premiery pozostało naprawdę niewiele, a w analogicznym okresie były zapowiedziane wersje Legendary i Epic flagowych shooterów Microsoftu. Dziwi mnie postawa giganta z Redmond. Takie drogie, mocno limitowane wydania zawsze miały wzięcie u fanatyków serii, a Halo ma ich sporo, zwłaszcza w USA. Dziwi także cena samej limitki, co tyczy się również Forzy Horizon. Stówa więcej za kilka mało istotnych cyfrowych dóbr? Nie tędy droga.

Szkoda, że cena tej konsolowej EK Darksiders 2 to nadal ponad 350 zł. Dla mnie to stanowczo za drogo w odniesieniu do jej zawartości. Nadal żałuję jak diabli, że nie udało się złapać pecetowej kolekcjonerki za 199 zł, jak jeszcze była dostępna. To była optymalna cena, a wersje konsolowe powinny być max 80-90 zł droższe. Nie ma tego złego, bo na horyzoncie EK Guild Warsów 2 i WoW Mists of Pandarii, co skutecznie zrekompensuje mi brak nie tylko EK Darksidersów 2, ale i Borderlands 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei czekam jak @Yarper na WoW: Mist of Pandaria oraz Sniper Ghost Warrior 2. Ta druga szczególnie, ponieważ chciałbym ją kupić a nie ma już jej dostępne. Kolekcjonerka nie prezentuje się może najokazalej na tle innych,ale mnie ona zainteresowała na tyle że z chęcą ją kupie. O ile będzie kiedykolwiek jeszcze dostępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijcie mnie, ale nie wiem o co chodzi z tym Sniperem. Chyba przespałem - podrzuci ktoś linka? Naprawdę na oczy nie widziałem tej EK.

Od MMO stronię jak tylko mogę, ale Guild Wars 2 mnie boli. Figurka jest przekozacka (chociaż za bardzo fantasy - lubię postawić na półce coś, co jednoznacznie kojarzy się z grą, a nie z każdym dowolnym światem magyji i miecza :) ), jak i zresztą całe wydanie ale...no właśnie - to MMO. Po prawie 3 latach przegranych w City of Heroes i Villains wiem, że na ten gatunek już nie mam czasu (bo to trzeba grać i grać i grać, co by cię znajomi lvlowo za bardzo nie odstawili, bo wtedy to już nie znajomi, i znowu nie ma z kim grać, i tak dalej, i tym podobne ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie ogólnodostępna przy premierze samej gry, tak jak było z Ezio z Brotherhooda, czy Revelations lub ostatni przykład, figurka ducha z Ghost Recon: Future Soldier. Nawet pudełko podobnie stylizowane :> Figurka fajna, jeśli cena będzie wahała się w granicach 100 zł, tak jak było w wymienionych przeze mnie przypadkach, to poważnie się zastanowię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Hellspawn: klik!

P.S. Dzięki często znikającemu mi górnemu panelowi od formatowania tekstu wreszcie nauczyłem się HTML na linki trollface.gif

@ TTTr: Masz jakieś konkretne info? Figurka sama w sobie jest IMHO przepiękna, przeklimatyczna, przewszystkiepozytywnecechy (tongue_prosty.gif), ale przydałaby się wysokość, cena, materiał itp...

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam praktycznie żadnych informacji, wziąłem zdjęcie z zagranicznego Facebooka UbiSoftu, a poniżej kopiuję Wam info z tego:

Check this out Assassins!

The good folks at UbiCollectibles have done it again! They have captured the essence of a hero in this awesome Connor figurine.

The perfect addition to any Assassin?s Creed collection.

Sam jestem niesamowicie napalony na tę figurkę, pięknie by się prezentowała koło trzech Eziów i prawdopodobnie Connora z Freedom. Liczę, że uda mi się ją zdobyć. biggrin_prosty.gif

EDIT:

Figurka jest dostępna w zagranicznych UbiShopach, z tego co pamiętam w każdym cywilizowanym kraju, owa figurka jest tak dostępna, a w Polsce trafia do sklepów pokroju Empik czy gram, więc musimy się uzbroić w cierpliwość. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka Connora piękna biggrin_prosty.gif, można już ją zamówić na ubisoft.uk. Cena wypośrodkowana, po przeliczeniu jakieś 150 zł, materiał PVC, wysokość 25, więc tak jak pisał Yaper, ten sam rodzaj co Ezio, Kozak, tylko o wiele ładniejsza :D

http://shop.ubi.com/...-_Figurine.html

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Poza podobna do Ducha z Ghost Recon, rozmiar i materiał prawdopodobnie też. Ta seria zawsze oscylowała w granicach 110-130 zł przy premierze i właśnie tyle obstawiam, że będziemy musieli zapłacić, jeśli zdecydujemy się kupić ją od razu, nie czekając na jakieś obniżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milusia ta EK Snipera - rozumiem, że aż tak przespałem całość, że ta już jest niedostępna? Jedynka za Chiny mi się nie podobała, ale za tak fajną kolekcjonerkę jestem skłonny zainteresować się serią :). Może gdzieś tam w przyszłości się jeszcze trafi.

Co do figurki Connora: zaiste, piękna rzecz. Ale zgodnie z moją drogą ninja, iż nie kupuję dwa razy figurki tej samej postaci, zadowolę się asasynem z Freedom Edition. Nawet, jeśli poziomem wykonania (i ceną) Connor z łukiem przewyższał będzie (bądź dorównywał) Kozakowi z Ghost Recon.

Tak a propos Recona - swój egzemplarz zakupiłem w Media Markt jakoś krótko po premierze, załapując się na, jak głosi pudełko, Edycję Limitowaną. Prócz kartonowego boxa, wyróżnia się ona "szalem rękawowym" na mordę, w kolorze czarnym, z wymalowaną białą szczeną Duchów na przodzie (wiecie, taką, jaką nosił główny bohater - tylko kolor się nie zgadza). Przyznam - byłem zaskoczony, gdy ją ujrzałem. Temat edycji Future Soldier monitorowałem dość dokładnie i byłem przekonany, że poza Signature z dodatkowymi gnatami oraz EK z figurką i steelbookiem (dostępną tylko w amerykańskiej sieci Future Shops- eh, piękna była, zobaczcie sami:

) już nic na rynku nie ma. Ktoś jeszcze z was Panowie ją dorwał, widział?

P.S

Presji nie wytrzymałem, EK Halo 4 zakupiłem. Niech mi ziemia lekką będzie.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obdarowują nas tymi figurkami biggrin_prosty.gif Figurka z ACIII jednym słowem przepiękna, i w sumie cena nie jest taka zła. U nas może się pojawić też w granicach cenowych do 130zł. Co do samej kolekcjonerki to wyczekiwanie widzę u wszystkich biggrin_prosty.gif Jestem również ciekawa tego box-u bo faktycznie nigdzie nie zostało ukazane.

P.S Wracając do Borderlands-a to dziwie się że ludzie tyle przepłacają, jak można o wiele taniej zakupić wersję na konsolę. link

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn

Future Soldier miał co najmniej kilka edycji limitowanych. Może sam nie śledziłem ile i jakie to, ale:

- Deluxe Edition -- edycja dostępna tylko cyfrowo, zawiera komplet DLC/ULC z tego co pamiętam(UbiShop ok 200zł, na Allegro widziałem po 100zł)

- Signature Edition -- zawiera pakiet DLC/ULC i w cywilizowanych krajach Steelbook...

- Limited Edition -- edycja z tego FutureShop(jakkolwiek to się tam nazywa), w zasadzie to jest to chyba zestawienie Signatured Edition + Sttelbook + Figurka

- Collector's Edition -- cudo dostępne w cywilizowanych krajach, do dziś nad nim płaczę. wink_prosty.gif A tutaj fotki(klikajcie cały czas newer, to zobaczycie jak to rozpakowane wygląda). wink_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, mam nadzieję, po raz ostatni - na foruym nie wstawia się filmików z YT. Nie w formie "okienek". Skrypt czaszami też zmienia owe linki, dlatego najlepiej używać tagu "[coś wpisać, np. "KLIK"] i zamknąć tag.

Następnym razem będę kasował posty z filmikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem dziwną tendencję, po każdym upomnieniu przez moderatorów/adminów etc. spada taka ogólna aktywność w temacie, i to niezależnie kogo i za co upominano :)

to tak poza tematem

a w temacie

wszytko to piękne co wklejacie tylko skąd kurde brać na to kasę, szkoda że nie zarabia się tu jak w UK, 28 funciaków to bym bez wahania wyłożył bo tyle to w max 4 godziny się tam zarabia :/ ehh

a tak trzeba ostrożnie wybierać co się bierze, żeby na inne tytuły starczyło (oprócz EK zbieram też starocie więc czasem ciężko wybrać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...