Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A ja Wam powiem, że jakby (używana) EK pierwszego Wiesława schodziła po 2.000 zł, to bym się swojej nie pozbył. trollface.gif Dopiero tak przy 3-4 k zacząłbym intensywnie myśleć nad wymianą na gotówkę. ^^

Fajnie jest żyć w tej świadomości, że ma się tak wartościowe wydanie (i to wygrane w nieoficjalnym konkursie redakcji).

Wuwu? Jednak miałeś rację, a CriX się mylił. Kolekcjonerki, tym bardziej zafoliowane, to coś, na czym można się dorobić niezłych kokosów. trollface.gif Ale i tak będę swoje rozfoliowywał - za duży sentyment do konkretnych tytułów, za mało pieniędzy na kupno 2 egzemplarzy.

EDIT:

Eh, aż sobie dla wspominek odkopałem tego posta (uwaga, długo się wczytuje). smile_prosty.gif

@ CriX - nie no... karzesz mi kopać w temacie i szukać postów sprzed 2-3 miesięcy? Pisałeś różne posty (m.in. o EK Diablo III i jej dostępności... a patrz na EK Dead Island - niby gra-średniak, a w zasadzie rozeszła się jak ciepłe bułeczki i osiąga zazwyczaj absurdalne ceny, jak na tanią, chińską bazarkową zawartość). Co do EK Diablo III - ludzie się zabijali o nią, a ceny osiągały kosmiczne wartości. A podobno "miało starczyć każdego". I to ma do tematu to, że wyraźnie widać, iż jest to "niezły" biznes. Gdyby starczyło dla każdego, nie można byłoby się dorobić na nich kokosów - i stąd moje wnioski.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A w czym to ja się myliłem? Proszę o dokładne informacje.

EDIT:

@UP

Po pierwsze - skoro mówisz że się myliłem to daj cytat w czym. Po co piszesz skoro nie chce ci się tego robić? Skąd mamy wiedzieć o czym mówisz?

Dla kogo DI to niby średniak? To rewelacyjna gra która została uznana i doceniona na świecie a nie jak piszesz - średniak.

Jak byś czytał to Diablo 3 na początku niby miało być dla każdego, potem każdy już wiedział, że tak nie będzie.

I przecież KAŻDY wiedział, że EK to niezły interes. Nie raz pisaliśmy o tym że mimo wszystko trzeba trafić z tym w tytuł, bo nie każdy zarobi dla nas pieniądze.

Tak więc do czego bijesz?

Edytowano przez CriX
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu: Bardzo fajna ksiażeczka. Sam niedawno miałem ochotę taka nabyć.

Mam pytanie: Warto kupować torebkę z Warhammer: SM za 18zł?

PS. Widział to ktoś?

http://www.gamestop.com/collectibles/toys/ezio-auditore-roleplay-gauntlet-replica-gamestop-exclusive/103036

Chyba kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torba najlepsza nie jest ale jeśli chcesz coś co fajnie wygląda to możesz się pokusić - 18 zł nie majątek. No chyba że byś gdzieś dopadł EK za 50 zł to tym bardziej polecam bo gra bardzo fajna.

Fajny gadżet do AC. Ja raczej się nie skuszę - cena ok 140 zł - nie majątek, ale nadmiaru gotówki nie mam, a ważne EK niedługo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu? Jednak miałeś rację, a CriX się mylił. Kolekcjonerki, tym bardziej zafoliowane, to coś, na czym można się dorobić niezłych kokosów. trollface.gif

Dziękuję za słowa uznania :trollface: . Weź pod uwagę jeszcze ten fakt, że to się z czasem będzie tylko i wyłącznie pogłębiać. Dla przykładu weźmy sobie tego omawianego powyżej (ofoliowanego) Wiedźmina "jedynkę". Jeżeli on teraz schodzi za ponad 1000 zł, to wyobraź sobie jego cenę (oczywiście nierozdziewiczonego egzemplarza) za powiedzmy 8 - 10 lat. Masakra :trollface: ?

Dodać jeszcze trzeba, że rosnąca dominacja dystrybucji cyfrowej gier, pomaga - choć nieumyślnie - jeszcze większemu zyskiwaniu na wartości edycji kolekcjonerskich i zwykłych wersji pudełkowych.

Coś mi się wydaje, że ten Borderlands 2 - Ultimate Loot Chest Edition, też będzie dobrą inwestycją. Nawet pomimo tych 400 zł...

Seria bardzo zyskała na popularności po udanej części pierwszej, ma potężną społeczność i hype może być całkiem spory.

Tako rzecze moja szklana kula.

Gdyby ktoś miał obiekcje, to czy pamiętacie pre-ordery kolekcjonerki The Elder Scrolls V: Skyrim? Cena była bodajże 600 zł i tylko każdy narzekał i tak dalej. Proszę mi teraz znaleźć na aukcjach tą pozycję w cenie premierowej. Zafoliowaną? Otwartą? Jakąkolwiek :trollface: ?

Nie kupienie tej edycji było jednym z moich poważniejszych błędów, jeżeli chodzi o kolekcjonowanie gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

EK Skyrima była początkowo zapowiadana jako bajer za 150 euro, co w przeliczeniu na nasze daje circa 600 złotych. Całe szczęście finalne ceny kształtowały się odpowiednio 350 zł za wersję PC i 400 zł za konsolową. Szczerze, żałuję, że nie kupiłem więcej niż jednej sztuki. W maju były jeszcze dwie ostatnie perełki, ale niestety się rozeszły. Teraz, chociażby używanego egzemplarza ze świecą szukać. Wejdźcie sobie na ebay, choćby brytyjski i zobaczcie po ile stoją te kolekcjonerki, lub chociaż same ich elementy, czyli artbook lub figurka smoka :trollface: To tylko jedna z kolekcjonerek, która ma zadatki do stania się legendarną i zyskać mocno na wartości po latach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijmy też o naszej polskiej EK Call of Juarez Więzy Krwi. Znaleźć tego nie idzie, a każdy by chciał mieć. Na dobrą sprawę nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem ją na jakimś portalu aukcyjnym. Za granicą zapłacili by za nią majątek - nie wiem czy tyle co za Wiedźmina 1 ale cena i tak na pewno była by to znaczna kwota.

Problem z EK jest taki, że nie mamy pewności która dorobi się statusu MUST HAVE. Na początku można by było pomyśleć, że np. Batman AC z figurką będzie taką pozycją. Niedawno jednak pokazały się bardzo tanio oferty tej EK na różnych sklepach. Na allegro też za ogromne kwoty nie chodzi. Jak widać rewelacyjna gra też nie zapewnia tego statusu. Chociaż jak by patrzyć na zawartość to nie ma się czemu dziwić - w końcu główny element to figurka, a po za nią nie ma w tym zestawie bardzo nic...

A właśnie mi się coś przypomniało. Prometheus mówił że niby EK Dead Island osiąga ogromne sumy. I tu się znacznie myli. Może i EK się sprzedała bardzo dobrze jednak teraz można ją dosyć tanio kupić. Ostatnio pokazały się nawet zafoliowane egzemplarze na Allegro i jakoś nikt się na nie nie rzucił, mimo że były za ok 200 zł. Tak więc gdzie ten zysk?

Co do Borderlands 2 to tutaj trudno powiedzieć jak to będzie wyglądać... Jak by obniżyli cenę do rozsądnego pułapu to pewnie było by warto kupić z dwa egzemplarze - jeden dla siebie, drugi zafoliowany na handel. Jednak na razie nie mamy żadnej gwarancji na to, że gra będzie rewelacyjna, a przez to będzie popyt na tą EK. Jak na razie to tylko sklepy chcą się na niej nachapać puki mogą. Co do samej zawartości to też jak na razie więcej pytań niż odpowiedzi. Użyją beznadziejnych materiałów - wartość może spaść. Na dobrą sprawę prócz ciekawej skrzynki nie ma tam za wiele oryginalnych gadżetów.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - co do poprzedniego posta - nie ma się co spinać. Dead Island to średniak z pewnymi prześwitami, czy tego chcesz, czy nie. Gra przyjemna, sam mam zamiar polować na kolejnej wyprzedaży Steam (teraz wciąż uważam cenę za wysoką, a chcę zgarnąć od razu GOTY, bo już sobie pudełka dokupiłem). A to, że rewelacyjnie się sprzedała zawdzięcza m.in. swoistemu "umasowieniu". Nie od dziś wiadomo, że efektowne shootery najlepiej się sprzedają, a jak jeszcze motyw zombie dojdzie (IMO oklepany, bez obrazy dla fanatyka RE tongue_prosty.gif), to już w ogóle. W każdym razie - nie bardzo jestem w stanie podzielić się opinią, jakoby kolekcjonerki DI czy CoJ: WK były "świetne". Obie zawierają w sobie stertę niepotrzebnych chińskich gratów i szczerze mówiąc nic nie zmieni mojego zdania.

Prometheus mówił że niby EK Dead Island osiąga ogromne sumy. I tu się znacznie myli.
Skoro tak mówisz... to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to NIE jest dobra EK. I tu z kolei można dojść do następujących wniosków: jakość (i rodzaj) materiałów + znany i rozchwytywany tytuł* dają niemal 100% pewność, że EK będzie osiągała bajońskie sumy i/lub jej dostępność będzie graniczyła z cudem. Patrz kolekcjonerki DIII czy TES V.
Nie zapomnijmy też o naszej polskiej EK Call of Juarez Więzy Krwi. Znaleźć tego nie idzie, a każdy by chciał mieć.
Ja nie. trollface.gif Ponadto nie dalej, jak kilka tygodni temu w tym temacie ktoś zapodał linka do sklepu, gdzie nówka była dostępna poniżej 100 zł (i to kilka sztuk). Nie widziałem, by się ludzie zabijali o to.

Co do Borderlands 2 - znów masz rację. Gra z pewnością będzie wyśmienita, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Inna sprawa to jakość kolekcjonerek. Wróżę jakość co najwyżej niezłą, a przed oczyma wciąż mam obraz tandetnej EK DNF.

------------

*) czyli taki, który się świetnie sprzedaje, bo czasem są bardzo dobre gry, które sprzedały się słabo (Bulletstorm, Mirrors Edge) i na odwrót.

EDIT:

@ sergeron - racja, moja pomyłka. Mi cały czas chodziło o CoJ: The Cartel.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/max-payne-oryginalna-popielniczka-i-pocisk-i2505523233.html

http://allegro.pl/replika-tomahawk-a-assassin-s-creed-3-od-1-zl-i2486875234.html

Szlag, nie mam kasy... Taki ładny tomahawk... No nic. Swoja droga, ostatnio kupiłem EK Darksiders za 100zł. Warto było za ta cenę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie dalej, jak kilka tygodni temu w tym temacie ktoś zapodał linka do sklepu, gdzie nówka była dostępna poniżej 100 zł (i to kilka sztuk). Nie widziałem, by się ludzie zabijali o to.

Poniżej 100 zł to była CoJ Cartel, a nie WK, a przynajmniej tak mi się wydaję.

Swoja droga, ostatnio kupiłem EK Darksiders za 100zł. Warto było za ta cenę?

Kupiłeś z niewykorzystanym kluczem? Ja kupiłem za 50 zł bez klucza, bo już miałem z gamersgate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy będzie wydanie kolekcjonerskie nowego CoH'a. Z tego co pamiętam, pierwsza wersja posiadała bardzo ładne wydanie "specjalne" tej gry (jako pudełko zbiorcze replika pudełka na amunicję). Pytanie tylko, jakie ono będzie. Jakoś się już przyzwyczaiłem, że gry w klimatach zimowych, opowiadających o ZSRR, mają dosyć "specyficzne" dodatki i dużo się od siebie nie różnią (chociażby ostatnio wydany MoW). Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie pewna paczuszka. A w niej Codex Edition AC: Brotherhood. Grę zakupiłem używaną, edycja na PS3, ponieważ posiadam już wydanie pecetowe. Zapłaciłem za nią 70zł, z wliczoną przesyłką pobraniową.

Teraz o samym wydaniu słów kilka. Powiem krótko. Jest bardzo klimatyczne. Szczególnie tutaj przychodzi mi na myśl Kodeks, który wygląda świetnie. Nierówne strony i charakterystyczny papier oraz zawarte w nim ilustracje powodują, że książka wydaje się być naprawdę stara. Film na pewno obejrzę, gdyż wydanie z Komputer Świat Gry Extra było bez płyty (!!!), ale że zakupiłem pół roku temu, to nie byłoby jak tego zgłosić (to już nie pierwszy mój taki przypadek z tym czasopismem). Reszta elementów również świetna. Zawiodłem się jedynie na opakowaniu kart, gdyż jest ono podobne jak te, które są sprzedawane w kiosku. Spodziewałem się raczej tekturowego pudełeczka i specjalnie nie oglądałem unboxingów, żeby nie narobić sobie jeszcze większego apetytu, więc nie wiedziałem, że tak będzie. To tylko zwiększyło mój hype na Assassin Creed i być może coś jeszcze z tej serii nabędę jeżeli chodzi o gadżety kolekcjonerskie (na pewno nie tomahawk).

Cały czas śledzę temat i cieszy mnie, że posiadam dość wartościowe wydania, które zresztą kupiłem za niewielką cenę. Bioshocka 2 (nabyłem za 80zł) wyceniacie dość drogo (mimo, że mój egzemplarz jest rozdziewiczony, ale cóż zrobić). Podobnie WK Edycja Kolekcjonerska i kochanego Wiedźmina. Co do niego to dalej czekam na przesyłkę, które od niedawna dopiero jest w drodze. Co prawda bez breloka i koszulki, ale już nie mogę się doczekać na myśl o artbooku i bestiariuszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

https://www.google.p...JJ5CWswa0rYHoCA

Po za tym ja mam ogromne wątpliwości co do "rewelacyjności" B2. Pierwsza część była dobra ale nie rewelacyjna. I czytaj - nie pisałem że BĘDZIE rewelacyjna. Napisałem że NIE WIADOMO CZY BĘDZIE REWELACYJNA. Po za tym jej EK to tak jak każda EK - tona nieużytecznego stuffu. Ja nie kupuję EK po to żeby zdobyć UŻYTECZNY sprzęt - dla mnie to ma fajnie wyglądać jak popatrzę na półkę. Mam mieć satysfakcję z posiadanej EK.

Ale spoko. Tylko pamiętaj - nie spinaj się tak.

Co do EK Więzy Krwi to jak każda EK - nie każdemu będzie się podobać. Jednak nie można powiedzieć że nie jest cenna skoro za granicą (u nas różnie) wykładają spore sumy za nią.

Innym przykładem może być Starcraft 2 EK. Dla mnie marna i przereklamowana - co nie oznacza że dla kogoś innego nie będzie ona cenna i must have. Tak jak pisał Yaper - fan da za nią sporo więc dlatego ceny są jakie są.

Każdy ocenia wg. siebie i swoich standardów - a o gustach się nie dyskutuje.

No ale koniec tego offtopa o gustach ludzkich.

@Jacekw

Czyli masz dwa razy Codex? Czy po prostu jedną ale grę masz i na PC i na konsolę - bo już sam nie wiem. Co do samej EK to naprawdę warto bo sama skrzyneczka i artbook są super wykonane.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podano do publicznej wiadomości datę premiery 'World of Warcraft: Mists of Pandaria', która przypada na 25.09, czyli stosunkowo prędko. Z tą wiadomością idą w parze dwie kolejne, dla mnie niestety złe. Pierwsza, jeśli WoW to w tym roku nie doczekam się dodatku do Starcrafta 2. Druga, nie poinformowano o ewentualnej edycji kolekcjonerskiej, a na taką sobie ostrzyłem apetyt do podtrzymania kolekcji. No cóż, może jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa, ale jestem bardzo zaniepokojony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Lepiej żeby blizzard nie wydawał EK do dodatku Starcrafta 2. Oby NIGDY nie wydali EK. Ale byś rozpaczał biggrin_prosty.gif

Wiesz co - może lepiej niech zrobią jakąś super EK zbiorczą gdy już wszystkie części wyjdą. Takie 3 in 1 było by super. Oczywiście żeby to nie była taka mizerna EK jak do S2 - szmelc i masa DLC trollface.gif . Tylko super EK z figurką Marine + Zrega + Protosa - albo przynajmniej jedną z 3 - w zależności co się trafi.

Co do WOWa - tylko dla starych graczy. Wychodzi w przyszłym miesiącu znacznie lepsza gra więc tym bardziej nie zaczynałbym WOWa. No ale przynajmniej inni będą mieli spory wybór - stary ale dobry WOW, czy nowy i rewelacyjny GW2. Do wyboru do koloru dla każdego fana MMO.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - bez obrazy, ale odnoszę wrażenie, że uważasz się tutaj za jakiegoś boga kolekcjonerów, a my niby jesteśmy Twoimi wyznawcami. Otóż nie - Borderlands był rewelacyjny i jest to wyłącznie moje zdanie, więc kulturalnie byłoby w Twoim przypadku jednak dodać to krótkie "IMO" chociażby, bo wygląda to tak, jakby to było jedyne słuszne zdanie. smile_prosty.gif Sequel zdaje się nie odbiegać od tego, a wręcz przeciwnie - przewyższa pod każdym względem pierwowzór. Trafną więc odpowiedzią byłaby ta, iż ta kolekcjonerka ma szansę dołączyć do grona tych bardziej rozchwytywanych. Ma szansę, bo na razie nie ma co wydawać osądów.

Poza tym, przyznam, że źle się wyraziłem. DI i CoJ: TC mają nie niepotrzebny stuff, tylko beznadziejny stuff (IMO). Czy plastikowy bidon z logo gry można postawić na półce? Czy pliczek marnie podrabianych banknotów, albo woreczek z mąką to są gadżety, jakimi można się chwalić? Nie sądzę. Natomiast bobblehead, artbook (choćby i najmniejszy, ale zawsze), steelbook, mapa czy fajne opakowanie to są elementy, którymi nigdy nie pogardzę.

Każdy ocenia wg. siebie i swoich standardów - a o gustach się nie dyskutuje.

W zasadzie to zgadzam się. smile_prosty.gif

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak wypasioną EK od Blizzarda bym nie liczył patrząc na ostatnie lata i ich model kolekcjonerek. Na szczęście są figurki dedykowane pod Starcrafta i za w miarę rozsądne pieniądze można sobie kupić i podziwiać :> Ponadto ten zbiorczy artbook kolekcjonerski dotyczący uniwersum gier Blizzarda, po prostu miód! :)

Jeszcze odnośnie premiery WoW, strzelili sobie tym lekko w stopę, bo ledwo miesiac wcześniej startuje wolny od abonamentu i świeży Guild Wars 2. Mogli przycelować w grudzień, wtedy wielu graczy GW2 mogłoby doznać znużenia i kupić z radością dodatek. Nie wierzę, że ten ruch ma podebrać graczy od GW2, bo miesiąc od premiery tak rozległej gry to zbyt mały okres czasu. Ciekawi mnie ile unboxingów kolekcjonerek doznamy przy okazji premiery GW2. Im bliżej tego magicznego momentu tym bardziej jestem niecierpliwy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II Battle Chest wyjdzie na milion procent, będziemy jednakże musieli na niego poczekać jeszcze co najmniej 3-4 latka - może wydadzą Wings of Liberty z Heart of the Swarm a może poczekają na jeszcze jeden dodatek i zrobią wydanie zbiorcze. Battlechest pierwszego Starcrafta to unikalny tytuł, to samo z pierwszym i drugim Diablo oraz Warcraftem II i III, to fajne wydania i z pewnością coś takiego w związku z SC2 też się pojawi.

@Vantage

Kolejny Twój świetny tekst, musiał mi kiedyś umknąć bo wcześniej nie miałem okazji się z nim zaznajomić chytry_prosty.gif Może powinieneś ugadać się z wydawcą CD-A na jakąś mniej lub bardziej stałe współpracę trollface.gif

@Yaper

Można liczyć w końcu na jakieś unboxingi od Ciebie chytry_prosty.gif? Projekt vblogyapera stoi zakurzony wink_prosty.gif

(...) Oczywiście żeby to nie była taka mizerna EK jak do S2 - szmelc i masa DLC trollface.gif . (...)

Trolling, trolling, trolling.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometheus przeczytaj co napisałeś, zastanów się nad tym i powiedz mi co bardzo głupiego napisałeś.

Chcesz żebym się udławił twoim zdaniem, że nie mogę wypowiedzieć swojego?

Po za tym jesteś moim forumowym kolegą więc nie sprzeczajmy się biggrin_prosty.gif Powiedz mi lepiej na jaką EK czekasz obecnie i jaką już zakupiłeś (pre-order może?).

Yaper dobrze to napisałeś. Co do "zbiorczej" Ek to ja napisałem pomysł, ale tak jak i ty wątpię żeby go wcielili w życie. Ale kto ich tam wie. Skoro mogli zrobić falstart z Diablo 3 to może i na taki genialny pomysł wpadną biggrin_prosty.gif

Co do premiery dodatku do WOW. Może chcą sprawdzić czy dalej ich tytuł jest tak mocną marką, czy może jednak pora się powoli zwijać i szykować coś nowego.

Unboxingów na pewno będzie sporo ale raczej na jakieś gigantyczne wysypy bym nie liczył - tania edycja nie jest, a do tego nie każdy kręci ungoxingi biggrin_prosty.gif

@Bleub

Oczywiście że trolluję biggrin_prosty.gif

Edycja fajna ale jak każda EK - dla fana. Mnie się średnio podoba, ale jak by była tanio to bym kupił i z chęcią pograł. Parcia na S2 nie mam, ale na pewno kiedyś kupię biggrin_prosty.gif

Ja może nie pisze tak dobrze jak niektórzy ale też mam coś ciekawego do przekazania. Planuję uruchomić swój blog ale jak pewnie i u Yapera - brak czasu... Chciałem tam pisać o figurkach itd... Jednak ciężko to zrobić gdzy po robocie człowiek padnięty i ciężko wymyślić coś konkretnego...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwę tą niezwykle rzeczową i sensowną (haha oh wow) dyskusję i zadam pytanie do Yapera i bleuba. O ile kojarzę macie GT5 Signature Edition. Mam okazję dostać tą edycję w folii za 230zł + swoje GT5. Prawdopodobnie się skuszę na tą ofertę, ale mam jedną zagadkę. Są tam jakieś cyfrowe dodatki? Podobno było tam 6 samochodów stealth, ale czy kod ma jakiś termin ważności? W jakiej to jest formie? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Tak, są ekskluzywne samochody, o ile mnie pamięć nie myli to w edycji chromowanej. W pudełku z grą jest kod, który wklepujesz w PS Store i pobiera Ci je na dysk. Ponadto jest też unikalny motyw GT5. Fajne dodatki, które ucieszą estetów i prawdziwych fanów marki GT. GT5 Signature za 230 zł? Gdzie tak tanio możesz to cudeńko kupić? Oczywiście, że się opłaca. Są może dodatkowe sztuki? Mam dobrego znajomego, który poszukuje tej edycji i z chęcią bym mu w tym pomógł (jakby co to pisz PW).

@bleub & CriX

Projekt 'vlogyapera' nie spalił na panewce, tylko obecnie nie mam środków na zakup dobrej kamery, a nie chcę się bawić w półśrodki. Czas akurat by się znalazł, z tym póki co nie mam problemów. Nakręcenie materiału to pół biedy, ale jeśli doliczyć żmudną obróbkę, która z czasem byłaby dla mnie coraz łatwiejsza, to można byłoby się spodziewać ok. 2 materiałów na tydzień. Trzymam rękę na pulsie i jak tylko będę miał okazję to ruszę z projektem pełną parą. Chyba już pisałem w tym temacie, że zgłupiałem i 2 miesiące temu zamówiłem EK Guild Wars 2. Byłaby to świetna okazja na start i ciekawy unboxing z mojej strony. Niczego nie obiecuję, ale także nie zaprzeczam.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

mam tylko jednego Codexa. Ale fakt, dość zawile to napisałem confused.gif.

Teraz ja się wypowiem do tego zacnego tematu EK WoWa. Co prawda młody ze mnie kolekcjoner, ale to chyba żadna przeszkodawink_prosty2.gif.

Czuję, że jednak Blizzard wyda kolekcjonerkę. Dziwne, że nie zapowiedział jej teraz, ale skoro większość ich gier miała EK (a jak mówimy o WoW-ach to wszystkie), to chyba nie wypuszczą kury znoszącej złote jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...