Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Dzisiaj odebrałam AC II i niestety pudełko ma defekt (uszkodzone) w postaci wgnieceń na boxie. Ciekawe czy to tylko mój egzemplarz, czy to wszystkie takie będą, a jak wasze? :)

@Down: Ups literówka;) Poprawione

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus, nie to jest zupełnie inna figurka, tak jak wspomniała DjAndzia, swoją premierę miała w maju i pochodzi z ekskluzywnej serii Square Enix, czyli tej samej, która wyprodukowała figurkę Adama Jensena do edycji kolekcjonerskiej 'Deus Ex: Human Revolution'. Zdjęcia niebawem, zatem będziesz mógł ocenić, czy warto. Ja jestem zadowolony.

Co do wyższości artbooków nad figurkami. Mam tak samo, ale jeśli się już skompletuje artbooki ze swojej listy życzeń (ulubionych serii itp.) to apetyt rośnie i chce się dorwać także figurki. Dopiero raczkuję w tym temacie i mam tylko kilka eksponatów, ale z miesiąca na miesiąc myślę dokupować kolejne, jeśli tylko fundusze pozwolą i będzie w czym wybierać (a póki co jest, na koniec roku zapowiedziano kilka świetnych figurek z kultowych dla mnie gier).

@Assassin's Creed 2: White Edition,

Trochę się zagalopowałem, bo na karcie zamówienia miałem napisane: wysłano 30.05, ale dostawa już 1.06, zatem muszę poczekać do jutra i ocenić, jak moje nabytki się prezentują, czy są jakieś defekty na pudełkach itp.

@bleub,

Coś w tym jest. Robią zaktualizowaną encyklopedię, więc na myśl przychodzi fakt dojenia graczy. Jeśli to będą tylko dodatkowe rozdziały, a reszta będzie identyczna to rzeczywiście będzie to skok na kasę. Mi póki co jedna encyklopedia wystarczy, a na ten rok planuję jedynie Freedom Edition oraz Join or Die trójki i basta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem post w odpowiednim temacie, teraz moja kolekcja gier jest aktualna. Bardzo cieszę się z nowych nabytków, zwłaszcza, że prawdopodobnie będą one głównymi gwiazdami moich kolejnych unboxingów. Zachęcam do zaglądnięcia ;).

Zadałem pytanie, ale jak na razie zero odzewu, więc powtórzę: Jak wyobrażacie sobie EK nowej gry CDP RED, Cyberpunk 2020? Jakieś skryte marzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że będzie oparta na systemie RPG Cyberpunk 2020 ja z chęcią zobaczyłbym w EK podręcznik do tego systemu. Słyszałem o nim, ale osobiście z nim styczności nie miałem. A w np. w takim Drakensangu: the river of time podręcznik do The Dark Eye, na którym opierała się gra, był. Wprawdzie po angielsku, ale chyba dlatego, że sam system na polski przetłumaczony nie jest.

Nie jestem wprawdzie pewien, jaką Cyberpunk ma w Polsce popularność, ale szczerze mówiąc nie spodziewałbym sie jakiejś ogromnej. Ale mogę się mylić ;) A podręcznik pomógłby nowym graczom łatwiej wejść w świat gry.

Oprócz tego to pewnie będzie artbook, ścieżka dźwiękowa, może jakaś figurka i kilka drobiagów (typu kości, karty, moneta z Wiedźmina 2 tylko bardziej odpowiadające do klimatu gry). Patrząc na wydania Wiedźmina, nawet te standardowe - raczej sie nie zawiedziemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda był już wałkowany temat EK Aliens: Colonial Marines, ale dopiero teraz SEGA ujawniła oficjalny wygląd kolekcjonerki -> trochę się różni pudełko, figurka. Z resztą sami zobaczcie -> http://gamelot.pl/?p=4815"

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście EK nawet nawet, jednak mnie za bardzo nie interesuje. Myślałem, że będzie to gra z rzutem izometrycznym, polegająca na niszczeniu co to kolejnych kosmitów (zapewne pomyliłem nazwę gry z pewną serią), a to jakiś FPS się okazał :P. Wracając jednak do tematu EK, to wszystko zależy od jej ceny. 50-70 złotych ponad edycję zwykłą może i jest warta, ale nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam gra mnie w ogóle nie interesuje, a obstawiam, że kolekcjonerka kosztować będzie minimum 350 zł (w wersji na konsole). Może później stanieje, o ile wyjdzie w Polsce. Figurka wygląda na dużą, chociaż to pewnie zasługa odpowiedniego obrazka. Pudełko ciekawe, jednak edycja raczej dla fanów Obcego. trochę niepokoi brak pudełka PC. Czyżby kolejny kolekcjonerski "exclusive" na konsole? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na PC minimalna cena tej EK to 250 zł.

@ Dedexus - 50 zł więcej za figurkę [i inne drobnostki] i to sporą? Nie ma takiej opcji. :) Ty mówisz o jakimś Alien Shooterze, a to jest gra w uniwersum "Obcego". Opinie z trailerów są różne... jako absolutny fanatyk serii (z czym się nie kryję), o ile będzie conajmniej "przyzwoita", to wyposażę się w kolekcjonerkę, bo figurka wygląda obiecująco. Pytanie co z ceną... pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny kolekcjonerski "exclusive" na konsole? :(

Wygląda na to, że tak, gdyż SEGA nie wspomina ani półsłówkiem o kolekcjonerce dla PC. Jeśli wyjdzie w Polsce (a raczej wyjdzie) kupuję wersję X360 jako uberfan Obcego :P

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER OKAZJA

Ja i tak najbardziej jestem ciekaw jak będzie z EK Bioshocka Infinite. Przesunięcie premiery jest obecnie gwoździem w moim sercu... Co do EK to sam nie wiem co tak naprawdę bym chciał dostać. Najlepiej żeby to było coś oryginalnego ale oczywiście związanego z grą... Ma ktoś jakieś pomysły?

Co do Ek tego Obcego - nie wiem, na razie się tym tytułem nie interesuję, chociaż EK wygląda bardzo solidnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Aliens: Colonial Marines

Pudełko i figurka na zdjęciu prezentują się bardzo ładnie. Martwi mnie jedynie, że w skład kolejnej kolekcjonerki wchodzi małe stadko wirtualnych dodatków. Jeśli pojawi się na PC napewno zastanowie się nad kupnem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy narzekali że empik nieładnie zrobił bo drugi raz obniżył cenę (wg mnie ekstra bo niektórzy kupili jeszcze taniej - choć ja nie :D)

a co powiecie na to że na gramie mroczna edycja już chyba 3 raz znika z powodu niedostępności (nie muszę chyba dodawać że skoro 3 raz zniknęła to 2 razy już "powróciła") co powiecie na takie działania sklepu zwłaszcza w kontekście informacji od bleuba że gdzieś był unboxing świadczący o tym że jest ok 1800 (taki numer miała tamta EK) tych edycji a póki co sprzedali ok 1200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79,

Moim zdaniem to kolejna marketingowa ściema, jakimi ostatnio dręczą nas handlowcy. Nie ma opcji, żeby Mroczna Edycja tak szybko zniknęła z półek sklepowych. Na jutrzejszym giermarszu powinno być wiele egzemplarzy, a latem ruszy magiczna obniżka ceny, bądź opcja darmowej dostawy, byle tylko sprzedać. Chwilowy brak towaru tłumaczę ułudą graczy, żeby kupowali póki jest, najlepiej w premierowej cenie. Hype na gry CDPR powinien delikatnie wzrosnąć po ostatniej konferencji grupy, ale taki haczyk połkną tylko najsłabsi.

Dzisiaj doszły do mnie moje egzemplarze White Edition AC2. Wszystkie w idealnym stanie, żadnych wgnieceń, uszkodzeń folii itp. Jestem niezmiernie zadowolony, bo moja kolekcja powiększyła się o kapitalne wydanie w budżetowej cenie. Kupiłem dwie, bo za taką cenę warto, a AC2 to IMO najlepsza odsłona sagi o asasynach i z pewnością warta jest mojej wzmożonej admiracji. Empik zaplusował u mnie i to ostro, liczę na kolejne świetne oferty z ich strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z wersją PC - tową Wieśka 2. Trąbili, że rozejdzie się w dwa dni tak jak EK 1, a swój egzemplarz nabyłem za marne 180 zł + darmowy kurier na gram.pl w listopadzie 2011. Imho, po ostatnim z giermaszów możemy spodziewać się obniżki.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix

Do mnie doszedł wczoraj mail, ze mój egzemplarz został wysłany, tak wiec spodziewajcie się unboxingu AC2WE jak do mnie dojdzie. Planuję kilka zmian, względem ostatnich unboxingów i liczę, że wreszcie uda się nagrać coś co sam będę w stanie w pełni zaakceptować. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Dark Souls - Prepare To Edition w wersji na PC, która ma aspiracje do bycia edycją kolekcjonerską (artbook, soundtrack, jakieś pocztówki i tak dalej)? Premierowa cena na Gram.pl, wynosząca 120 zł nie odstrasza, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że zachęca do kupna...

Karta produktu: http://www.gram.pl/sklep/pc/dark-souls-pre...-to-die-edition.

Zawartość: http://www.gram.pl/upl/news/120120601151928.jpg.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...