Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Chyba jeszcze nie było:

576496_10150805708622672_284153467671_96

Edycja Specjalna, czy Kolekcjonerska- wydanie jest bogate.

1. Pudełko na kolekcję- "wytłaczane" napisy

2. Gra Alan Wake Edycja Specjalna

3. Instrukcja

4. Plakat formatu A3

5. Digibox na:

6. Bonus DVD 1- historia studia Remedy, Kulisy powstawania gry, grafiki

7. Bonus DVD 2- zbiór trailerów, grafiki

8. Soundtrack- 13 utworów

9. 6 pocztówek z autografem Alana Wake'a

10. Arkusz 7 naklejek

11. Książka "Alan Wake: Akta" 144 str. kredowy papier

Filmy na bonusowych DVD są z polskimi napisami.

Edytowano przez piotrekpk19
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc postanowiłem moim kolejnym nabytkiem kolekcjonerskim będzie Deus Ex Human Revolution. :) Ostatecznie doszedłem do wniosku, że EK też bym przygarnął, ale cena jest przeogromna, więc głównie poluję na Augmanted Edition. Jednak ile ta edycja jest wg was warta(w sumie obie).

Ja mam Augmanted Edition i gdzieś już w tym wątku o niej pisałem. Krótko i na temat - IMHO nie warto, a to przede wszystkim ze wzgledu na marną jakość dołączonej figurki, która doskonele opisał mój syn: "Tato jakiego masz fajnego action mena, też bym takiego chciał" To najlepiej oddaje jaki robi ona wrażenie. Nie umywa się np do figurki z Uncharted 3 czy Crisisa 2.

Co do DIII to się nie dziw bo wydanie kolekcjonerskie jest pierwszorzędnej jakości. Dbałość o szczegóły i jakość jakiej większość kolekcjonerek może pozazdrościć.... no i udało mi się zainstalować. :)

Kolekcjonerka Diablo III z autografami:

http://allegro.pl/diablo-iii-edycja-kolekc...2348282719.html.

Tylko czyimi :trollface: ?

Na premierze w Złotych Tarasach byli goście z Bllizarda i przypuszczam że to o ich autografy chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Augmanted Edition i gdzieś już w tym wątku o niej pisałem. Krótko i na temat - IMHO nie warto, a to przede wszystkim ze wzgledu na marną jakość dołączonej figurki, która doskonele opisał mój syn: "Tato jakiego masz fajnego action mena, też bym takiego chciał" To najlepiej oddaje jaki robi ona wrażenie. Nie umywa się np do figurki z Uncharted 3 czy Crisisa 2.

Ale Augmented Edition to jest ten z artbookiem i płytą z dodatkami + DLC. Ty piszesz o kolekcjonerskiej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest! Jest! Właśnie przyszła :) I jest wspaniała. Kolekcjonerka D3. Udało mi się ja zdobyć fartem i szczęśliwa jestem jak nic.

Kamień dusz rzeczywiście nie powala, choć mój egzemplarz nie ma żadnych odprysków, ani nic. Myślałam, że będzie bardziej "kryształowy" a on jest bardziej jak "wykopany spod ziemi" - ale pewnie taki był zamysł. Szkoda, że nie ma zaślepki na USB.

Cała reszta? Super. Artbook jest prze-pięk-ny :) Muza fajowa. Bardzo się cieszę, że udzielił mi się kolekcjonerkowy szał - początkowo z premedytacją nie zamówiłam kolekcjonerki.

Co do specjalnego wydania Alana Wake'a... fajne. Czaiłam się na nie, czaiłam, aż w końcu kupiłam wersję standardową. Teraz trochę żałuję, ale to pewnie łatwo da się "naprawić".

Mile zaskoczyła mnie zawartość normalnej edycji Risena 2. Muzyka, mapa, poradnik. Wszystko ładnie wykonane. Duży plus. To rzadkość teraz, by tak wydawano zwykłe wersje gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Lobo1985 spokojnie przebija unboxingami imć CriXa. :tongue: Przede wszystkim opcja ze złocistym napojem bardzo oryginalnym pomysłem, o czym już pisałem, do tego zaskoczyło mnie to oświetlenie - z początku myślałem "amatorszczyzna", ale później - pełen spontan i za to należy się piona. :ok: Żadnych cięć, wszystko "na żywca" i tak trzymać. Zero udziwnień, skoncentrowane na tym, na czym być winno. Ale fakt, panie* i panowie: jak prezentować, to wszystkie elementy EK. Ten digipack z muzyką to niby wiadomo jak wygląda, ale zawsze to lepszy efekt wizualny i bardziej profesjonalne podejście do sprawy.

Trzeba przyznać, że EK D3 rządzi. W tym roku żadnej więcej już raczej nie kupię, ale i tak jest bogato (bo po prawdzie, to nawet nie mam gdzie tego trzymać, a byle chłamu pokroju The Cartel nie przygarnę i za darmo, chyba, że na odsprzedaż).

* coby nie dyskryminować nikogo, mimo, iż 'unboxingowiczek' (?) z naszego forum nie widziałem na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep MERLIN.PL wspaniale się popisał - dzień po premierze dostałem takiego maila:

"Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia nr xxxxxxx.

Niestety z powodu opóźnienia dostaw od naszych dostawców nie będziemy mogli zrealizować go w deklarowanym wcześniej terminie.

Wyjaśnienie dostępności opóźnionych pozycji może potrwać około 14 dni.

W związku z tym, czekamy na decyzję, dotyczącą dalszych losów zamówienia.

Prosimy dokonać wyboru i kliknąć w odpowiedni link poniżej.

Odpowiedź zostanie automatycznie zarejestrowana w naszym systemie

Wyboru możesz dokonać tylko raz.

czekam z realizacją zamówienia do czasu wyjaśnienia dostępności brakującego towaru

- decyzja ta wiąże się z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia o około 14 dni

- w tym czasie przeszukamy inne źródła dostaw poza naszymi bezpośrednimi kontrahentami. Jeśli towar okaże się niedostępny w sprzedaży zostanie wycofany z oferty, o czym poinformujemy osobnym mailem.

rezygnuję z całego zamówienia

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać wyboru automatycznie prosimy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta klikając tutaj lub skorzystać z formularza na stronie Pomocy.

Na decyzję będziemy oczekiwać 7 dni. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy wskazówek odnośnie dalszej realizacji zamówienia, zostanie ono anulowane.

Jeszcze raz przepraszamy.

Zachęcamy do śledzenia toku realizacji zamówienia poprzez strony "Historia zamówień""

Oznacza to dokładnie jedno - kolekcjonerki Diablo nie będę miał i płacić haraczu sprzedawcom na allegro nie zamierzam. Nie mam pojęcia komu mogę bardziej dziękować: merlinowi, CD Projektowi, czy Blizzardowi. Merlin uśpił moją czujność realizując zamówienie na kolekcjonerkę FFXIII-2, kiedy okazało się że jest równie limitowana. Mogli chociaż poinformować o tym przed premierą... Ogólnie rzecz ujmując: sklepu MERLIN.PL nie polecam! (A co mi tam, za coś takiego należy im się odpowiednia "reklama" ;P)

Edytowano przez podgoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w obecnym czasie mało to kogo obchodzi, ale skończyłem dodawać napisy początkowe i końcowe do mojego unboxingu Risen 2(reszta rzeczy jest nietknięta, więc wszelakie chrząknięcia i pomyłki dostaniecie razem z resztą materiału). Przyznam jedno - im dłużej oglądam tego mojego unboxa dochodzę do wniosku, że unboxingu na pierwsze wrażenie wychodzą mi lepiej... Tym razem próbowałem też pouczyć moją kamerzystkę, co ma zrobić, aby było mnie lepiej słychać, jednak i tak wyszła żenada, bo nie potrafiła się dostosować. :D Na pocieszenie dodam, że nie dodałem żadnej muzyki z Risen 2 do filmiku, nad czym po części ubolewam, ale z drugiej strony to chyba lepiej, w razie gdybym gdzieś aż nadto za cicho mówił. :) W każdym razie, filmik postaram się najpóźniej w weekend uploadować i dać wam do oceny. Liczę, że pomimo tego że gra jest już "stara", to ktoś poświęci te kilka minut, obejrzy i oceni mój filmik. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu spodziewałem się natychmiastowych komentarzy na temat kolekcjonerek Borderlands 2 a tu cisza :) Liczę bardzo na dostępną wersję Ultimate Loot Chest, jeśli nie to i tak ucieszę się z Deluxe Vault Hunter. Tylko data premiery (21 września) może spowodować poważny dylemat - Borderlands 2 czy Assassins Creed 3 Freedom Edition bo nie wiem, czy będę miał wystarczająco kasy na obie wersje w niedługim odstępie czasu. Ale miejmy nadzieję że będę miał i obie kolekcjonerki zawitają u mnie na półeczce. A co wy sądzicie o koelkcjonerkach Borderlands 2 (zmieńmy temat o Diablo bo nawet nie mam zamiaru kupować podstawki a tym bardziej kolekcjonerki to nie udzielam się w temacie :P) ?

EDIT - w czasie pisania posta pierwsze odpowiedzi się pojawiły to rozpoczynamy temat Boderlands :D

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ta lepsiejsza edycja wygląda kozacko ale i ta "normalna" kolekcjonerka daje radę, tylko pytanie ile to będzie kosztować?? W Borderlands troszkę grałem, za mocno się nie wciągnąłem ale może na wakacjach nadrobię ale na 2 raczej się nie nastawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wydania Borderlands są naprawdę zarąbiste. To mniej bogate przypomina mi EK Duke Nukem Forever, zresztą od tego samego twórcy. Wygląda równie dobrze co ta Księcia. Natomiast ta bogatsza prezentuje się zabójczo. Skrzynia, jeżeli zostanie przyzwoicie wykonana, to będzie jednym z ciekawszych pudełek na grę. Ceny to ponoć 100 i 150 $, czyli pewnie u nas jakieś 250 i 400 zł (jeżeli będą dostępne).

PS

Dość biedne (ale zawsze) wydania Snipera 2.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven, chyba sobie żartujesz? Kto Ci da za to pół tysiąca? Ja obstawiam max. 400 zł za wersję PC, inaczej nie wróżę tej kolekcjonerce świetnej sprzedaży, nawet, jeśli mocno limitowana. Nawet Skyrim tyle nie kosztował... Ja wiem, że tam jest masa świetnych rzeczy, ale mimo wszystko. Uboższą edycję obstawiam na 250-270 zł (PC). Przynajmniej ja nie dałbym więcej. Tak czy inaczej którąś zakupię musowo, bo na grę czekam od momentu zapowiedzi. Pytanie, na którą mnie będzie stać? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borderlands 2, Deluxe Vault Hunter trzyma poziom kolekcjonerki 'Duke Nukem Forever', czyli bez szału, a cena pewnie powali na kolana. Edycja warta max 200 zł, nie zdziwię się, jeśli będzie sprzedawana po 250-300 zł. Z kolei Ultimate Loot Chest prezentuje się dużo lepiej i to będzie mój docelowy zakup, oczywiście o ile cena nie zamknie mi buzi (400 zł to absolutny max, choć warte to IMO solidne 300). Skrzynia budzi nadzieję, o ile będzie wykonana z dobrych materiałów, a nie np. tandetnej tektury z plastikiem na krzyż. Steelbook również cieszy oko, aczkolwiek nadal brak czegoś spektakularnego w tejże edycji. Bobblehead jest ok, ale wolałbym figurkę Claptrapa w podobnych rozmiarach... bleeeh.

PS: Nie było mnie tu od piątku, bo przebrzydłe TP zepsuło mi linię telefoniczną, dlatego też cały dzień zajęło mi czytanie Waszych wrażeń związanych z premierą 'Diablo ]|['. Sam przeżywałem to jak rolnik wykopki, a gierka przyszła standardowo we wtorek w południe w akompaniamencie ulewnego deszczu i uśmiechniętego kuriera, który doskonale wiedział, co tego dnia rozwozi :trollface: Siłą rzeczy nie mogłem zagrać do dziś, zatem wieczór będzie magiczny i zaczniemy młócenie :D Tymczasem objerzałem masę unboxingów, na deser pozostał mi ten 'piwny' od lobo1985! Chłopaki, wykonaliście dobrą robotę i za to Wam chwała. Szkoda, że nieoczekiwane wydatki nie pozwoliły mi zakupić budżetowej kamery i sklecić coś od siebie na premierę. Mimo wszystko w najbliższych tygodniach nadrobię ten obowiązek i zrobię video po swojemu dla własnej (a może i Waszej też) przyjemności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...