Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ciekawe po co Crixowi (chyba, że to nie on) ich tyle. Przy okazji: wie ktoś może gdzie znaleźć w dobrej cenie kolekcjonerkę Fallouta 3 i New Vegas i ew. Bioshocka 1 i 2?

edit: Zapomniałem jeszcze o Deus Exie, ale te są raczej drogie.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firsty, zahaczamy o stats tak krotkimi postami, secondy - rozwieje wszelkie watpliwosci i powiem, ze to nie Crix. Jesli natomiast rzeczywiscie ktos znany z forum to fajnie gdyby Marek79 podzielil sie z nami swa wiedza w tym temacie ;)

@sergeron

Raczej tylko allegro. B2 jest w tej chwili za 149zl (imho nawet w tej cenie warto), jedyneczka tylko okazjonalnie pojawia sie i schodzi po 100-140zl. Fallout 3 to koszt rzedu 80-100zl, New Vegas natomiast - co najmniej 200zl (wczoraj otwarty egzemplarz poszedl za 250).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na pewno nie CriX :)

i czemu o nim pomyśleliście przecież on mówił że nie warto inwestować w D3

poza tym w tym Wieśku ktoś mówił że licytował a tam to był user M...x

nie jest to użytkownik forum (przynajmniej nic o tym nie wiem) ale często o nim mówiliśmy w kontekście Diablo

i jej sprzedaży na allegro

@niziołka

spróbuj u jakiegoś jubilera, złotnika lub zegarmistrza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chyba udało się ubić "deal" życia. Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska za 60zł z wliczoną przesyłką. Co prawda bez breloka i koszulki (ale akurat na niej mi nie zależało). Jest szansa, że się kiedyś dokupi, a cena naprawdę dobra. Na kolekcjonerce już dawno mi zależało, ale była zdecydowanie na moją kieszeń. A tu taka miła niespodzianka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na pewno nie CriX :)

i czemu o nim pomyśleliście przecież on mówił że nie warto inwestować w D3

poza tym w tym Wieśku ktoś mówił że licytował a tam to był user M...x

nie jest to użytkownik forum (przynajmniej nic o tym nie wiem) ale często o nim mówiliśmy w kontekście Diablo

i jej sprzedaży na allegro

@niziołka

spróbuj u jakiegoś jubilera, złotnika lub zegarmistrza

Wieeem! To Cichy oczywiście.

@jacekw123

Zazdroszczę Ci takiego interesu. To wręcz absurdalne!

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizes Jacek skąd Ty takie deal'e bierzesz

ja szukam w dobrej cenie (czyli dla mnie 250) i mogę pomarzyć bo mniej niż 350 nie widziałem chyba od roku

wprawdzie nie komplet ale za 60 PLN to śmieszna cena

i ponawiam pytanie matrixa

gdzie?

@Groteska666

wydaje się że to będzie ta osoba (choć może być też zbieg okoliczności)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix

Tablica.pl

Bardzo dobra strona. Jak ktoś zgodzi się na wysyłkę to jest bardzo dobrze. Nie zawsze tak jest, ale mi udało się wytargować przesyłkę. Tam również kupiłem Icewind Dale big box i Baldurs Gate 2 z dodatkiem big box (ale to już w Białymstoku z odbiorem osobistym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezły interes. zazdroszczę:) Co o D3 z czystej ciekawości napisałam do sprzedawcy i stwierdził że EK pochodzi z Polskiej dystrybucji. I wszystkie oczywiście się u niego rozeszły już, Ciekawe czy rzuci kolejna paletę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciocia

Dokładnie tak samo myślę w kwestii pendrive'a. Mam swoje użytkowe 2 i za Chiny ludowe nie zdecydowałbym się nosić tego z EK D3 w kieszeni i normalnie uzytkować. Raz, że nie chciałbym go zniszczyć, a dwa, że już raz jedną użytkową ośmiogigówką gdzieś posiałem i nie chciałbym znowu zrobić komuś prezentu, a tym bardziej takiego :) Pendrive'a od samego początku zamiarowałem traktować jako świetną i nawet trochę sentymentalną ozdobę, bo Diablo to moja seria wszech czasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie zamierzam jakoś specjalnie używać tego pendrive'a z EK D3, często gubię rzeczy (nawet te przyczepione do mnie jakąś smyczą :)) i nie chcę ryzykować z takim penrdrivem. Jestem ciekawy z czego jest zrobiona ta czach :D

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro ceny pre-orderów (LOL) Diablo III - Edycja Kolekcjonerska nie schodzą poniżej 390 zł, a będą pewnie o wiele wyższe, bo do zakończenia większości aukcji pozostało po kilka dni:

http://allegro.pl/listing.php/search?categ...+kolekcjonerska.

Let the hype begins :trollface: .

Mogę wysunąć taką teorię, że jeżeli ktoś jakimś cudem nabędzie kolekcjonerkę tej pozycji, podpisaną autografami twórców, podczas tak zwanej nocnej premiery, to jeżeli ją będzie trzymał w stanie nienaruszonym i obowiązkowo zafoliowanym przez te 3 - 5 lat, to jej cenę będzie można liczyć w setkach... dolarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wygraną pod koniec marca lunetę z Risena 2. Więcej fotek w linku. Żeby ominąć wyskakujący komunikat wystarczy zatrzymać wczytywanie strony zanim się pojawi.

89527500.jpg

CLICK

Po pierwsze, trochę to małe :) Trochę grubsze od dużego cygara.

Długość przed rozwinięciem: 17,5cm

Długość po rozwinięciu: 40cm.

Dla większej obrazowości. Średnica głównej części: 4cm.

Całość wygląda bardzo solidnie. Teleskopowa część jest metalowa a na końcu jest wygrawerowane bardzo ładne logo Risena 2.

Pierwszy element z którego wysuwają się następne jest pokryty jakąś imitacją skóry i jest zszyty. Szew widać na zdjęciach. Wygląda to bardzo klimatycznie. Na "skórze" również jest logo Risena 2 aczkolwiek słabo widoczne.

Najważniejsze pytanie, czy to w ogóle działa? Tak, przybliża dość ładnie, aczkolwiek obraz jest dość niewyraźny, ornitologów na pewno by to nie zachwyciło.

Tak czy inaczej, to w końcu gadżet i temu ma służyć. Do beczki z Risena 2 rumu też nikt raczej nie naleje.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę dobrze i będzie się świetnie komponować z antałkiem z kolekcjonerki. Teraz tylko czekać aż pojawią się aukcje na allegro z takimi lunetami i jakie ceny osiągną :trollface: W ogóle to niewielkim stosunkowo kosztem dystrybutorzy zrobili grze sporą reklamę - rozesłali zabawki do różnych portali growych, te narobiły sporo szumu związanego z konkursem i sprzedaż Risena 2 z pewnością skoczyła mocno do góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek

Osobiście byłbym bardzo chętny na taką lunetę, bo mam Risen 2 EK(nawet nagrałem unboxing, ale osobiście uważam, że wyszedł gorzej niż unboxing ME3EK, więc go nawet nie wrzucę), więc jakbyś był gotów po "znajomości forumowej" opchnąć ją, to byłbym zainteresowany. Kwestia tego, że obecnie nie mam za wiele kasy i zostałem trochę zawalony ofertami po ostatniej aktualizacji tematu skupowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dostałem tą lunetę. Zdziwiła mnie tak dobra jakość wykonania i jej ogólny "ciężar" - nie jest to plastikowa zabawka, tylko pełnoprawny gadżet kolekcjonerski. Także zastanawiam się gdzieś nad jej sprzedażą, gdyż nie jestem fanem tejże serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj otrzymałem lunetę i muszę przyznać, że nie spodziewałem się

tak dobrej jakości i wyglądu tego gadżetu. Jedynie szkoda, iż nie dołączono jakiejś podstawki. Tak czy tak do kolekcjonerki pasuje idealnie, więc nie mam zamiaru się jej pozbyć :wink:.

Co do nerwówki z pre-orderami "Diabolo" - muszę podziękować CriX-owi, że namówił mnie na zamówienie na gramie. Po zobaczeniu pudełka mam coraz większego smaka na tą EK.

Nie wiem czy już ktoś o tym informował, ale na muve pojawiła się Edycja Zawodowca Hitmana.

A tu o Two Worlds II GotYE.

Znalazłem też ciekawy cytat od CD Projekt -

Z naszych informacji wynika, że EK Diablo III wciąż można nabyć w gram.pl, Media Markt, Empikach - oraz na naszej nocnej premierze.

Czyżby EK naprawdę miałaby się pojawić w Empiku i sklepie nie dla idiotów ? Osoby kupujące na allegro mogą się z tego powodu lekko zdenerwować :trollface: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że też na to nie wpadłem. Nocna premiera! Byłoby wielkim nieporozumieniem, gdyby na premierze zabrakło edycji kolekcjonerskich. Oznacza to, że na pewno jest odłożone jeszcze duużo kolekcjonerek i za pewne nie wszystkie się rozejdą, bo przecie nie wiedzą ile dokładnie będzie ludzi. Wniosek? Pozostałe egzemplarze będą jeszcze przez jakiś czas dostępne!

Nie mogliby teraz wystawic wszystkich egzemplarzy w sklepach, bo by zabrakło na ten wielki dzień. Tu się pewnie sprawdzają też słowa, że kolekcjonerki dla nikogo nie zabraknie :). (każdy kto przydzie będzie mógł kupic swój egzemplarz)

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...