Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Niestety z mojego własnego doświadczenia wiem że Muve.pl ma w nosie e-maile klientów, i to czy w danej chwili odpiszą to sprawa kompletnie losowa, w moim przypadku ostatnio uzyskałem odpowiedź po 9 mailach, aby odesłali mi pieniądze na konto musiałem wysłać kolejne trzy. W ogóle często Cenega jak i jej sklep dają ciała.

Można będzie liczyć na jakąś wideo-prezentacje Risena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nagrać unboxing nowej(nierozpakowanej jeszcze) wersji Risen 2 EK, ale nie miałem aparatu pod ręką. Jak teraz wyszło, to dobrze, bo w obawie o złamanie zawiasu, bardzo trudziłem się z otwarcie beczułki. W każdym razie, ja na dniach chociaż zrobię megarecenzje pisemną, a potem pomyślę o jakimś filmie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia na szybko na temat ek Risena 2. Beczułka wygląda naprawdę świetnie. Chyba najbardziej klimatyczne pudełko w mojej kolekcji. Ma ok. 30 cm długości i jakieś 27 wysokości.

Figurka - nie jest jakoś niewiarygodnie szczegółowa i pomalowana, ale daje rady. Wysokość - ok. 18 cm. Litografie - bardzo klimatyczny element zestawu. Zapakowane w kopercie, wielkość mniej więcej A5. Przedstawiają bohaterów, potwory i lokacje. W sumie jest ich 20. Mapa i plakat - również świetne,

wykonane z materiału podobnego do mapy ze Skyrima. Medalik malutki i do tych wiedźmińskich się nie umywa. Flaga - duża i kompletnie nieprzydatna :). Oprócz tego mamy 3 naklejki, samą grę, płyty z making-off i soundtrackiem, a także grubaśny poradnik. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Naprawdę fajna i bardzo klimatyczna edycja. Dla mnie jak najbardziej warta swojej ceny.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beczka (nr.973) bardzo fajna, uważam że jest to jedno z ciekawszych pudełek zbiorczych. Trochę zawiodłem się na figurce, jest dość gumowa. Za to litografie naprawdę świetne pod każdym względem, obok beczki najlepszy element EK. Kolejny plus to mapa/plakat nie wiem dokładnie jaki to papier, ale jest bardzo fajny w dotyku. Medalion mały, spodziewałem się troszkę lepszego. Flaga ładna, duża ale nigdzie nie zawiśnie. Pozostałe elementy są z wydania standardowego.

Ogólnie z zakupu jestem zadowolony, a jeśli cena spadnie do ok. 200zł nie zastanawiajcie się - kupujcie.

I jeszcze jedno, wie ktoś co to za pióro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Nie uważam że jest ona nieprzydatna (na wakacje na Mazurach do łódki idealna :smile: ). Po prostu należę do tego gatunku kolekcjonerów, którzy nie używają przedmiotów ze swoich zbiorów zgonie z ich zastosowaniem, właściwie nie używam ich do niczego. Np. koszulki z EK cały czas w pudełkach, nie założone ani razu. Z flagą będzie tak samo :smile: nigdzie nie zawiśnie.

@Rafi

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, ale od serca -

- mini prezentacja - eksperyment długo wyczekiwanej kolekcjonerki 'Risena 2'. Fotki tam użyte pojawią się w moim profilu niebawem. Jak zwykle proszę o wyrozumiałość, bo całość została zrobiona na speedzie i chałupniczym sposobem :trollface:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Wyciupciali Cię w poślady z tym numerem kolekcjonerki, przeca złożyłeś zamówienie jeszcze tego samego dnia od otworzenia preorderów. Wydaje mi się, że muve wysyłało EK nie biorąc pod uwagę kolejności złożenia zamówień, biorąc egzemplarze od ostatniego numerka w dół. Dlaczego tak zrobili - nie mam zielonego pojęcia. Faktem jest, że za to mają ode mnie minucha jak stąd do Pociejewa, bo co jak co, ale należałoby uszanować kolekcjonerów składających zamówienia przedpremierowe jako pierwsi. Faila z naklejkami przemilczę :ninja:

Co do kolekcjonerki - podkreślę jeszcze raz, że antałek jest naprawdę konkretny. Szkoda, że brudzi łapska, szkoda też, że śmierdzi spalenizną (objawia to fakt sporej budżetowości wydania), ale wygląda świetnie. Nie byłem do końca przekonany co do litografii, tych jest jednak naprawdę sporo i prezentują się nieźle. Oczywiście szkoda, że w zamian nie dostaliśmy artbooka, ale primo pełnowymiarowy nie zmieściłby się w antałek, a format A5 dalej pozostawiałby pewien niedosyt, secundo natomiast - litografie są porządnie wykonane.

Film bardzo mi się podobał, lubię Twój styl mówienia i "flow" - najważniejsze, że lecisz na żywca :D. "Łachmańskie" (jak je nazwałeś :trollface:) video rzeczywiście nie zachwyca jakością, najwyższy czas chyba wsadzić zęby w półkę i uzbierać na kamerkę :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda. Zapewne kupie jak cena trochę spadnie :) Bo 360zl napewno nie dam za wersję na PS3:D

Halo Reach Legendary Edition 200zl

http://allegro.pl/halo-reach-legendary-edi...2308200829.html

Fallout New Vegas 250zł licytacja, 325 KT.

http://allegro.pl/fallout-new-vegas-edycja...2308006574.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zdazylo mi sie pare razy skladac prosbe o anulowanie zamowienia na muve i nie mam z tym procederem zadnych niemilych wspomnien. Choc problemy sie zdarzaja, aczkolwiek imho nie jest to mankament tego jedynie sklepu.

Halo w dosyc dobrej cenie, w koncu figurka jest bombowa, bardziej natomiast jestem ciekaw, kiedy ktos lyknie ta EK New Vegasa :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej dałem tylko samą prezentację. Teraz napiszę kilka słów o wrażeniach z mojego najnowszego nabytku. Jest lepiej niż oczekiwałem. Antałek okazał się większy, figurka kapitalnie wykonana, z wieloma detalami. Samych litografii jest dokładnie 20, a nie 3, jak oczekiwałem. Papier, na jakich zostały one wydrukowane - pierwsza klasa. O ile jeszcze wczoraj miałem lekkie wyrzuty sumienia, że się tak wcześnie połakomiłem na EK 'Risena 2', tak dziś po otwarciu zostały one rozwiane. Teraz tylko zainstalować grę i wsiąknąć w ten klimat, spotęgowany przez zapach wygaszanego ogniska unoszący się w moim pokoju (tak, antałek :trollface:).

BTW, kolega CriX poinformował mnie, że ukończył nagrywać unboxing z tej własnie kolekcjonerki i pojawi się on w najbliższych minutach na jego kanale. TUTAJ link do kanału, naturalnie. Osobiście nie mogę się już doczekać obejrzenia, bo moja prezentacja pewnie wielu odstraszyła, ale takie uroki improwizowania i dostarczenia Wam wrażeń najprędzej, jak to tylko możliwe, a nie za miesiąc, dwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że zarzuciłeś linkiem do filmiku Crixa, z chęcią obejrzę również Jego unboxing.

Btw. premiera Risena 2 i związane z tym pokazane przez Was zdjęcia/filmy rozwiały wszelkie wątpliwości dot. nakładu kolekcjonerki. Jest 999 sztuk, czyli ilość chyba podobna do EK King's Bounty. Zobaczymy, czy równie długo przeleży w magazynach :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest jeszcze unboxing Risena z gamezilli. Ciekawe, że ten egzemplarz ma jeszcze jakąś obwolutę na pudełku, ale to chyba jakieś wydanie dla mediów, bo beczka nie jest numerowana.

@DOWN

Tylko pytanie czy to wydanie (ale rym :wink: ) trafi do sklepów. Skoro jest limitowane do raptem 999 czy 1000 egzemplarzy nie zdziwię się, jeśli będzie dostępne tylko w internecie.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z obwolutą trafiają do sklepów? Bo jakoś sobie nie wyobrażam bez tego w sklepie, żeby stały same beczki. Po kilku dniach one by tragicznie wyglądały:D

@Up: Na pewno trafiają, musi jakaś część iść na sklepy i do internetowych. Jutro może się wybiorę i zobaczę czy w sklepach są:)

EDIT;

Zapraszam na blog. Dodana EK age of Empires I & II

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper? Przede wszystkim, to muszę powiedzieć, że jak zwykle poprawiłeś mi humor swoim filmikiem. A, już "beczki z łapanki", to jest dosłownie MISTRZOSTWO ŚWIATA :laugh: .

Pomimo tego, że prezentacja jest raczej statyczna (mały wyjątek jest na końcu), to muszę Cię pochwalić za bardzo dobrą synchronizację. Nie ma żadnych opóźnień, a przy każdym kolejnym elemencie od razu zaczynasz o nim mówić. I to dobrze mówić :icon_razz: .

Jeżeli chodzi o zawartość, to uważam, że jak za cenę około 250 zł, to naprawdę nie jest źle. Zwłaszcza ta nadpalona beczka jest jakimś - wbrew tej spaleniźnie na zewnątrz - powiewem świeżości. Figurka, również bardzo mi się podoba (tylko trzeba później wsadzić w nią piórko :trollface: ) .

Podsumowując: jest dobrze.

A teraz trochę prywaty z mojej strony :trollface: .

Przyglądałem się otoczeniu i drugiemu planowi Twojego (tak sądzę) pokoju i doszedłem do takich wniosków, że mamy chyba podobne zapatrywania i gusta. Dlaczego? Pudełko (prawdopodobnie po płycie głównej) firmy Gigabyte. Muszę Ci powiedzieć, że pudełka po częściach tej firmy goszczą, jako "wystrój" mojego pokoju od dobrych 10 - 12 lat. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale taki jest fakt :trollface: . I najśmieszniejsze jest, że u kilku osób również się z tym spotkałem.

Kolejną rzeczą jest pudełko po dyskietkach Verbatim, które mam (nawet teraz) w szufladzie biurka, po mojej prawej stronie.

Przepraszam za ten mały spam, ale musiałem to powiedzieć Yaperowi :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie i panowie, tajemnica tajemniczego piórka z Risen 2 Edycji Kolekcjonerskiej rozwiązana. Jak spojrzycie na pokazówkę Risen 2 EK, to popatrzcie na figurkę Gnoma Jaffara, konkretnie na kapelusz. Tak, to piórko jest właśnie do kapelusza. Sprawdzałem, wszystko się zgadza. :)

Poza tym, wypisujcie może jaki macie numer kolekcjonerki i gdzie kupiliście. Może uda się tak ustalić przedział numeru kolekcjonerki wg sklepu.

To u mnie: gram.pl -- 532 numer

PS: Korzystając z okazji. Cenega opublikowała pierwszego patcha do polskiej wersji Risen 2... Podobno napisy nie pochodzą z ostatecznej wersji, ale dubbing już tak! ocb?! W każdym razie link do pobrania.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, wypisujcie może jaki macie numer kolekcjonerki i gdzie kupiliście. Może uda się tak ustalić przedział numeru kolekcjonerki wg sklepu.

To u mnie: gram.pl -- 532 numer

Ale rozrzut, też kupiłem na gram.pl i mam numer 973. Czyżby kolekcjonerki rozsyłano do sklepów losowo, nie patrząc na numery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że po zobaczeniu unboxingu i kilku zdjęć z EK Risena 2, sam zdecydowałem się zamówić ową edycję ze strony Empiku. Mam jednak kilka pytań. Czy Empik dodaje DLC które dodaje muve? Niestety, na ich stronie nic o tym nie ma. Ile zajmuje czas dotarcia paczki do ich salonu? Zamówienie zostanie zrealizowane 5 (wtorek), a bardzo zależałoby mi, aby dotarła już w środę. Jest na to szansa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...