Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Co do GW2 - bardzo stylowe wydanie, ale więcej niż 350 zł bym nie dał za cholerę.

Kupiłem. Jak dostanę ją w swoje rączki przed premierą to zrobię unboxing w domowym wydaniu xD

Takich figurek w EK się na co dzień nie widzi(wysoka jest, tak wiem, że ta od Skyrim też była wysoka) ;] No ale w sumie mieliśmy cenę tą samą, co w USA(prawie). To chyba lepsze niż 129 funtów w UK~ 655zł.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1118,

Od premiery ME3 minął dopiero miesiąc z haczykiem - jeszcze za wcześnie na masowe obniżki wyhype'owanych cen. Sierpień-wrzesień to najbardziej prawdopdobny okres spuszczenia z tonu, ale i to nic pewnego, bo wychodzi DLC fabularne i o grze nadal będzie głośno.

Ciekawa sprawa z tym błyskawicznym wyprzedaniem pre-orderów na kolekcjonerki 'Guild Wars 2'. Zaskoczyło mnie to, bo cena była wysoka, nawet wyższa niż kolekcjonerki 'Star Wars: The Old Republic', a ta nie rozchodziła się tak ochoczo. W sumie nie mam czego żałować, bo cena 500 zł była dla mnie nieakceptowalna i nie przygotowywałem się na jakiekolwiek czaty. A spekulanci już używają, rozpoczął całą zabawę legendarny już ze swoich aukcji 'Diablo 3', cichy: FAIL?

@pankamilek,

Czy aby na pewno chodzi Ci o edycję Augmented, czy może o kolekcjonerkę nowego Deusa? BTW, kiedyś już dawałem zdjęcia tego cudeńka, jak tylko do mnie dotarło. Jeśli będzie zainteresowanie, to w najbliższej przyszłości mogę zrobić taki mini foto przegląd, jak to było ze Skyrimem i KB.

IMG_1016.JPGIMG_1023.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym błyskawicznym wyprzedaniem pre-orderów na kolekcjonerki 'Guild Wars 2'. Zaskoczyło mnie to, bo cena była wysoka, nawet wyższa niż kolekcjonerki 'Star Wars: The Old Republic', a ta nie rozchodziła się tak ochoczo. W sumie nie mam czego żałować, bo cena 500 zł była dla mnie nieakceptowalna i nie przygotowywałem się na jakiekolwiek czaty. A spekulanci już używają, rozpoczął całą zabawę legendarny już ze swoich aukcji 'Diablo 3', cichy: FAIL?

Nie no, ten człowiek przegina na wszelkie możliwe strony. Szczerze powiedziawszy, to gardzę takimi ludźmi. Rozumiem robić interes na kolekcjonerkach, ale to jest wyzysk najbardziej zagorzałych fanów serii którzy po prostu nie mieli takiego szczęścia. Gościu kupuje kolekcjonerki co to popularniejszych gier i sprzedaje za cenę 2 razy wyższą. Swoją drogą, kupuje mu w ogóle to ktoś. Bo jeśli nie, to pewnie rachunek za 10 kolekcjonerek każda po 400 złoty z myje mu uśmiech z twarzy :D. Na kolekcjonerce tej i tak mi nie zależało. Całkiem fajna (a samą grę możliwe, że i tak kupię), ale funduszy jak na razie nie ma.

TTr96: Mógłbyś podać jeszcze raz ten link do tej "zrzutki" na AC III Freedom Edition? Bo mam pewne obawy, co do tego, że będzie dostępna tylko w tym sklepie ubisoftu (btw. pewnie ten sklep nie działa tak samo jak launchery do ich gier)

@UP: Czyli już wiemy do jakich ludzi trafił prawie cały nakład, ech....

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe, że Ultima do dziś nie wysłała wiadomości typu: 'Przepraszamy, ale nie jesteśmy wstanie zrealizować Twojego zamówienia: Assassin's Creed 3: Freedom Edition'. Póki co łudzę się nadzieją, że jednak uda im się to zrealizować. Rozpaczać, nie rozpaczam, bo do premiery daleko, a na UbiShopie zawsze można zamówić. Edycja Animus nadal jest dostępna, a już trochę minęło od premiery Revelations.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1118:

No chyba raczysz żartować, za taką cenę to kilka razy była na alledrogo kolekcjonerska, a to jest rozszerzona ;).

@DjAndzia:

Bardzo dziękuję za linka, już napisałem do nich, czy to na pewno Augmented czy też tak jak innym ''opis im się pomylił''.

@Yaper:

Tak, wiem, że Ty posiadasz właśnie kolekcjonerkę, której Ci bardzo swoją drogą zazdroszczę, ale ja szukam Augmented, czyli wersji z artbookie, soundtrackiem i materiałami dodatkowymi w t takim zbiorczym pudle trochę grubszym od DVD boksa ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper: Dokładnie mam taki sam pogląd na tą sytuacją jak ty. Problem jest tylko jeden, a jest nim ubi.shop. Nic co w nazwie ma "ubisoft" nie działa dobrze. To taka prawda życiowa ;). DRM nie działa, nowe launchery od ubisoftu nie działają, te ubi points też nie działają, bardzo podobnie jak te ubi acziki za które dostajemy ubi punkty (swoją drogą, czemu oni do wszystkiego dodają "ubi"?), one również nie działają. Zapewne więc, coś w ubi.shopie również nie będzie coś działać (pewnie karta kredytowa nie wejdzie), więc bardziej odpowiadałaby mi pewna ultima i normalna, zwykła, kurierska przesyłka za pobraniem (swoją drogą, jaką firmą wysyłają przesyłki z ubi.shopu, ubi.courier?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie do mojego posta z poprzedniej strony.

EK Afterfalla dostępna u tego samego sprzedawcy co wcześniej, jednak podniósł się aż o 20zł.

W pierwszym momencie tego nie zauważyłem.

Najwidoczniej pomyślał że skoro z tamtą ceną tyle zeszło to i z tą będzie tak samo a zarobi więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny unboxing Wieśka 2 ek na x360 . Widać lepiej efekt 3d w okładce i jest świetny!

P.S Jest przeprowadzany ostrym jak brzytwa nożem plastikowym :laugh:.

Złamałeś mi serce, dałeś tu link od unboxingu zanim jeszcze ja opublikowałem swój własny :P.

Cóż, dopóki sam nie pomacam, nie oceniam, ale gra jest znakomita a Mroczna Edycja jak widać również trzyma poziom. Oczywiście zrobię swój unboxing w którym dokładnie wszystko opiszę i zaprezentuję ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312:

Nie siej tu defetyzmu! Artbook jest uzupełniony o nowe lokacje! Więc nie jest taki sam. :)

Poza tym ma mistrzostką oprawę.

Medalion zaś jest identyczny lub bardzo podobny do tego, który był dodawany do Wiedźmina 2 w sieciach Saturn i Media markt.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niestety będę zmuszony kupic EK GW2 na allegro po jakiejś chorej cenie, ale napewno nie 800zł... zaczekam. Na pewno nie tylko on kupił to dla zarobku, więc pojawią się inne, może o 100, 150zł tańsze :(. Byłoby mi miło, jakby ktoś mnie poinformował, jak gdzieś się pojawi w dopuszczalnej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie posucha ostatnio z unboxingami. Był okres, że mieliśmy 2-3 filmiki dziennie, a teraz jeden na tydzień to święto ;)

Czekaj, tylko przyjdą gry od Ciebie i Shogun 2:D

Pronuję BS2. Jest najbogatsza spośród Twoich EK które jeszcze nie były przez nas anboksnięte tongue_prosty.gif.

Owszem, była zrobiona. Przeze mnie :> Dawno temu :>

PS. Żeby kto nie pomyślał. Jak ktoś zrobi unboxing tej samej gry to się nic nie stanie. Oby był jakiś pomysł na to :)

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było, ale wiadomo już, co z cwaniaczek kupił EK Afterfall. :trollface:

Biorąc pod uwagę koszta wysyłki zarobi góra 15 zł na sztuce, no, ale to już 9 dych! Wiecie, ile za to można kupić <tu wstaw sobie to, co uwielbia typowy Polak> :laugh:

@ DOWN - aha, to zwracam honor. Widocznie uczulony jestem na przekręty. :wink:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...