Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Yaper - po co dawałeś linka do aukcji z Wiedźminem 2? Uprzejmie apeluję do was o nie umieszczanie w tym temacie linków do aukcji (licytacji), gdyż to już drugi raz, kiedy pojawia się aukcja przedmiotu, mam nadzieję go wyrwać, a tu dajecie link w tym temacie i (_|_) blada.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek otrzymałem Killzone 3 Helghast Edition (które zamówiłem w poniedziałek). Z tego miejsca, chciałbym podziękować osobie, która podała link do sklepu w którym mieli ową przecenę ;). Spróbuje się trochę rozpisać co do zawartości owej edycji. Zaczną może od pudełka zbiorczego. Jest ono umiarkowanej jakości. Tektura jest zwykła, raczej słaba. Można powiedzieć, że nic specjalnego. Sam design też nie powala (zwykłe logo gry i jego opis z tyłu). Jednak ujdzie. Dużo, dużo lepiej jest już z zawartością. Zaczną może od figurki. Jest dość dużo opinii, że figurka jest pomalowana w 1/4 (co prawda wszyscy zdają sobie sprawę, że jest to kamuflaż, jednak ponoć nie daje to dobrego efektu). Tutaj, śmiem się nie zgodzić, bo daje to bardzo dobry efekt. Figurka zdaje się przez to nie być taka statyczna. Sama góra figurki (część pomalowana) jest zrobiona bardzo starannie i świetnie się prezentuje. Dlatego nie odnosimy wrażenia, że figurka posiada kamuflaż, bo jest niskiej jakości, wręcz przeciwnie. Pomalowana część figurki i ta niepomalowana idealnie się dopełniają i daje świetne efekt. Sam karabin jest oddzielnie dodawany, a figurkę możemy ustawić (mamy z 2-3 punkty zgięcia na rękach, i jeden na nogach). Teraz czas przejść do maski. Tutaj również bardzo dobre wykonanie. Sama maska jest dosyć duża, i bardzo ładnie prezentuje się na biurku. Wykonanie (jak na taki obiekt) jest bardzo szczegółowe. W środku maski, mamy artbook i grę w steelbooku (tutaj również trzeba pochwalić pomysł). Sam artbook jest jakości dobrej, jednak nie powala. Jako okładkę mamy napis "Art of Killzone 3". Okładka jednak, nie jest twarda. Same arty w nim zawarte, prezentuje jednak wysoki poziom (szczególnie te w dziale "space", są przepiękne). Podsumowując, za cenę 179 złoty, dostajemy wyjątkowo dobrej jakości figurkę i maskę. Jako dodatek dobrej/bardzo dobrej jakości artbook (jednak nie ma przy nim czegoś wyjątkowo zaskakującego, oprócz wcześniej wymienionego prze zemnie działu "Space", który jest krótki, lecz świetnie zrobiony) i grę w ładnym steelbooku. Sama gra jest również świetnej jakości (ale o niej samej i o DLC dołączonych do nie, nie będę się rozpisywał, bo to nie dział na to). Nie wiem, czy bym dał 700 złoty za nią w dniu premiery (inaczej, nie dałbym), ale za 179 złoty jest to świetna zakup. Nie chciałem się dłużej rozpisywać, bo ten tekst i tak jest długi, i wątpię, aby komuś chciało się czytać jeszcze dłuższy (wątpię, aby komuś chciało się czytać nawet ten ;) ).

Tak by the way, kto kupuje 9 egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej niezwykle słabej gry? Ani tego sprzedać, ani to postawić (bo po co komu 9 egzemplarzy).

PS: Życzę wszystkim miłych świąt ;).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję polaczków-cwaniaczków przeglądających owy temat (pozdrawiam, jeśli mnie czytają :cool:) przechytrzyć ich własną bronią i również zachować się jak na rasowego cwaniaka przystało. Mianowicie wysyłać linki do aukcji na specjalne życzenie użytkownika przez PW. I po problemie. Oczywiście osoby z paroma postami / młodym stażem do odstrzału. :tongue:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Amazona zarówno niemieckiego jak i angielskiego nie mam zastrzeżeń, gorzej z DHL-em, akurat będą w Krakowie trafił mi się ciul jako kurier i tekst jego ciągły: "pracuję do 16 i jak co zasuwaj do Niepołomic po przesyłkę".

Co do aukcji na ebay ostatnio ktoś na puścił Wiedźmina pierwszego edycja polska zapakowanego z koszulką za 659 GBP więc już nic mnie nie zdziwi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie pomysł słaby, bo żeby ktoś Cię poprosił przez PW o link do aukcji, musisz napisać, że taka trwa, a to w zdecydowanej większości przypadków wystarczy średnio rozgarniętemu siedmiolatkowi, do jej znalezienia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Was, że "hype" na "kolekcjonerkę" Diablo III będzie znacznie większy, niż na serię Mass Effect. Zobaczycie, ile prawdziwy fan tej gry jest w stanie zapłacić za edycję kolekcjonerską tej pozycji na aukcjach. So stay tuned.

Tak w ogóle, to ktoś jeszcze wierzy, że sklepy internetowe dostaną jeszcze jeden "rzut" Diablo III - Edycja Kolekcjonerska? Oczywiście, to było pytanie retoryczne :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Gdyby nie napięty w ostatnim miesiącu budżet to zapewne bym tej EK Cataclysm nie odsprzedawał tylko trzymał i po cichu liczył, że z czasem mocno przybierze na wartości, jak miało to miejsce z wszystkimi dotychczasowymi kolekcjonerkami Blizzardowskiego MMO. Jestem w tej samej sytuacji, co Ty - wydatków tyle, że nie można pozwolić sobie na kupowanie na zapas :)

@Matrix

Zdjęcia bardzo dobre, edycja również nie byle jaka. Czekam na zdjęcia figurki ;)

Co do ES Alana Wake - informacja o spolszczeniu ksiazki gdzies mi w tym natloku informacji umknela i musze przyznac, ze to niezla gratka dla polskich fanow tego tytulu. Cenega sama taka ksiazke mogla by sprzedawac w cenie ~80zl i z pewnoscia znalazlaby ona spora rzesze nabywcow. Zaczalem na serio interesowac sie kupnem ES Wake'a jeszcze przed wakacjami.

Royal Edition TW2 to od dawna obiekt mojeg zainteresowania, ale wciaz pojawiaja sie nowe i nowe wydatki, a jako ze nie jest to "must have" na mojej liscie EK, to z jego zakupem wciaz sie wstrzymuje. Zdecydowanie jest to kolekcjonerka warta swej ceny - dodatki sa konkretne, a figurka ladna.

@kraven

A czytales moja minirecenzje EK Cataclysmu :>? Jakosciowo jest to najwyzsza liga, a to jest chyba w edycjacj kolekcjonerskich nawazniejsze. Polecam rowniez przejrzenie zrobionych dzisiaj przeze mnie zdjec, co by na wlasne oczu przekonac sie m.in. o konkretnosci artbooka i zawartych w nim artow ;)

@Dedexus

Tiaa, jak za 180zl to EK Killzone 3 jest naprawde bardzo dobrym zakupem. Bardzo klimatyczne i swietnie wykonane dodatki a ponadto najlepszy konsolowy shooter, w jakiego gralem (sorry M. Fenix ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli np. by zrobić jakąś listę osób które chcą być informowane, bo przyznam że też czasem ktoś "zwinął mi sprzed nosa" 5 egzemplarzy tzn. chciałem kupić 1 a ktoś kupił 5 po informacji na forum...

Na ps3site można jeszcze kupić oddzielnie figurkę i hełm w nawet dobrych cenach

http://www.ps3sklep.pl/476,killzone-3-figu...lamy!).html

http://www.ps3sklep.pl/477,killzone-3-helm...lamy!).html

A mnie Diablo III nie rusza, jak już zresztą pisałem, oby była kolekcjonerka dodatku do SC2

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajecie sprawy, ilu ludzi tutaj sobie zagląda :) Chodziłem szmat czasu do swojego pobliskiego empiku i widziałem co najmniej 4 egzemplarze God of War: The ultimate trilogy edition za 330zł. Jakiś czas temu poinformowałem o tym tutaj i 2 dni po tej informacji na półce został egzemplarz jeden, a to i tak dane kilkudniowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy muve.pl obniży cenę tej kolekcjonerki a raczej edycji specjalnej, bo gra mnie interesuje więc warto by było kupić z tym że edycje na X360 przecenili na 39,99 zł i bardzo szybko się sprzedała więc liczę że edycję PS3 też to czeka w najbliższym czasie.

UP@ No jest nawet kilka egzemplarzy za 200 zł, ciekawe skąd taka obniżka przed premierą i to od prywatnej osoby, może chciał zarobić i pomylił 3 z 2 bo chciał cenę 100 zł większa...

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Pytanie na wskroś retoryczne :) Aż sam żałuję, że nie zamówiłem dwóch :wink: Jednak do sprzedaży swojej serca nigdy mieć nie będę.

Wiesz, że ja chyba też nie będę miał do tego serca? Jak by nie patrzeć - nawet, gdyby ktoś Ci zaoferował 800 zł - to jednak pozbywasz się rzeczy o niesamowitej wręcz wartości (oczywiście mowa o zafoliowanej i nieśmiganej nówce) i w głębi duszy wiesz, że wartość tego przedmiotu będzie tylko i wyłącznie rosnąć...

Jak by nie patrzeć - będą mną rządzić niesamowite "konflikty wewnętrzne" przed ewentualnym wystawieniem tego przedmiotu na aukcji.

A może nigdy tego nie zrobię...?

[DOPISEK]

31 użytkowników w tym temacie?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie zachować swojej EK Diablo III do sprzedaży (ceny zaczynają sięgać komicznych pułapów za sam pre-order), ale jakoś nie mam serca i silnej woli do jej sprzedania. Nigdy szczerze powiedziawszy nie miałem EK od blizzarda, a o EK Cataclysmu słyszałem same pozytywy (głównie jakość wykonania, tak jak napisał w swojej recenzji bleub). Tutaj oprócz jakości wykonania, będziemy mieli podstawkę i pendrive. Nie.... po prostu nie mam serca jej sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matrix To tylko moje zdanie. Ja mam aktywny kod z KG więc ta różnica jeszcze się dla mnie powiększa. Nie powiem edycja fajna ale ja za tą różnice wolę kupić sobie jeszcze jedną grę. Gdyby to było choćby lepiej opanowane to by mogło jeszcze coś zmienić. Choć nie powiem że jak kiedyś gdzieś tanio będą same elementy ES to chętnie wezmę. A co do samego Alana. Jak dla mnie kiedyś najlepszy ex na xklocka teraz jest na pc. Polecam każdemu bez względu na preferencje gatunkowe (gier oczywiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam, aż ek Max Payna 3 będzie przeceniona w muve.pl liczę, że będzie podobnie jak z Arkham City :)

To możesz sobie trochę poczekać, grę w końcu robi Rockstar, a ich gry (podobnie jak Blizzarda) szybko nie tanieją. Na pewno nie tak jak EK Batmana AC :wink: .

@Down

Ta edycja (przynajmniej moim zdaniem) 90 dolców warta nie jest. Może pojawi się w sklepie w Polsce, wtedy cena raczej będzie niższa.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mass-effect-edycja-kolek...2235471449.html

550 złociszy za zafoliowaną EK ME. Swoją drogą, to kupił ją CriX dla pewnego gościa z USA. Nie dość, że pewnie zwinął komuś z przed nosa unikat, to jeszcze pewnie zarobi za pośrednictwo :P

Chyba nikt nie zauważył, więc cytuję.

Swoją drogą, pomyśleć że to by kiedyś niepozorny temat i zdarzały się dwutygodniowe przerwy w postach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Zawsze można kupić kolejną EK Diabolo na Amazonie za podobną cenę i mieć to samo. Wtedy możesz spekulować ile wlezie. Sam zastanawiałem się nad zarezerwowaniem sobie więcej niż jednego egzemplarza 'Diablo 3', ale najzwyczajniej nie mam na to pieniędzy. Co by nie mówić, na ostatnie dni przed 'godziną zero' hype będzie niesamowity i cena 500 zł za sztukę powinna być normą.

Informowanie zaufanych użytkowników przez PW o ciekawych aukcjach i sianie w tym miejscu ciszy radiowej? Wolę tradycyjny kontakt via GG, kto chce, niech zagada ;) @Zodiak, wybacz, ale nie jestem jasnowidzem i nie wiem, kto ma chapkę na daną aukcję, a chciałem się podzielić ze wszystkimi, bo wiem, że jest spore zainteresowanie, a jeśli ja nie kupię, to mogą skorzystać inni.

@kraven, kolekcjonerki 'World of Warcraft' są osom! Zobacz sobie na zdjęcia bądź unboxingi. Dla samych artbooków warto, a mamy przecież ponadto niesamowite pudła zbiorcze, podkładki pod mysz i kolejne krążki z soundtrackiem i materiałami dodatkowymi, o kartach do karcianki nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Zawsze można kupić kolejną EK Diabolo na Amazonie za podobną cenę i mieć to samo. Wtedy możesz spekulować ile wlezie. Sam zastanawiałem się nad zarezerwowaniem sobie więcej niż jednego egzemplarza 'Diablo 3', ale najzwyczajniej nie mam na to pieniędzy.

Yaper? Uważaj na swoje słowa, bo Goście każdy post dokładnie czytają i wszystko skrupulatnie notują :trollface: .

WIADOMOŚĆ DLA GOŚCI:

Może będziecie tak łaskawi i się nam przedstawicie :trollface: ? A może i znajdzie się jakieś podziękowanie dla forumowicza CD-Action, dzięki któremu znaleźliście interesującą was ofertę kupna edycji kolekcjonerskiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, tajni agenci wrogiego układu :trollface: Kiedyś już na ten temat pisałem, a na Allegro parę dni później można było znaleźć aukcje z edycją angielską ;) Dlaczego warto kupić edycję ENG i nic na tym nie tracić? Tym razem nie napiszę, co by goście mieli zagwozdkę, bądź pokopali kilka stron wstecz :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...