Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Mnie zastanawia jedna sprawa. Mianowicie, gram mówi, że będzie miało Freedom Edition, jednak Ultima niczego takiego nie potwierdza. Zastanawiam się więc, czy nie lepiej zmienić na gram.pl, jeśli ultima nie wyda jakiegoś oświadczenia o tym, że rzeczywiście będzie miała FE, co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynają być zabawne te dywagacje na temat AC (bez urazy nikogo konkretnie nie mam na myśli raczej pewne zjawisko) i jak to czytam zaczynam sam się śmiać z siebie z moich obaw odnośnie D3 :) (nie to żebym ich nie miał zupełnie ale pewnie inni się uśmiechali pod wąsem jak ja siałem defetyzm o D3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro Gram.pl się jeszcze wstrzymuje przed rozpoczynaniem pre-orderów na The Freedom Edition, to znaczy, że podchodzą do sprawy profesjonalnie i pewnie rozpoczną dopiero wtedy, gdy będą znali konkretną ilość, jaka znajdzie się w ich magazynie. Przecież już by mogli zbierać zamówienia przedpremierowe, a potem tylko e-mailowo przepraszać ludzi, że "jednak nie mamy". Na szczęście tego nie robią i chwała im za to.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście tego nie robią i chwała im za to.

No, że znów przypomnę mojego kolekcjonerskiego Mass Effecta 3:> Ewentualnie nauczyli się na błędzie...ale nie podejrzewałbym ich o to:P

Freedom Edition zamówione. W maju kupuję Diablo III i jeżeli będzie B3, to w tym roku styknie kolekcjonerek. Zajmę się odkupowywaniem pudełek, które kiedyś powyrzucałem...

Rafi: Muve...może choć raz nie zawalą zamówienia :D

RIP: owszem czepiam się. Wiesz czemu? Bo ja zawieram umowę ze sklepem a nie z EA. To już jest w gestii sklepu jak sobie poradzi...jeżeli mają takich a nie innych partnerów to tak, powinni zacząć sprzedaż mając nośniki w magazynie.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze...tak wypominacie tego ME3...a przecież skoro to EA nagle zmniejszyło nakład w stosunku do tego, o jakim poinformowali sklepy, to te nie są tak naprawdę niczemu winne. Mają przyjmować zamówienia dopiero parę dni przed premierą, gdy dostaną realne nośniki? Dostali info, że będzie np. 1000 sztuk, a ostatecznie dystrybutor dał 500, to co mogli zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven

A gdzie zamówiłeś ? Jeszcze w polskim sklepie czy na stronie ubi ?

Ciekawe czy nowe King's Bounty (Warriors of the North) doczeka się kolekcjonerki. Zestawem równie klimatycznym jak przy Legendzie bym nie pogardził. Tyle że o samej grze coś cicho.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro Gram.pl się jeszcze wstrzymuje przed rozpoczynaniem pre-orderów na The Freedom Edition, to znaczy, że podchodzą do sprawy profesjonalnie i pewnie rozpoczną dopiero wtedy, gdy będą znali konkretną ilość, jaka znajdzie się w ich magazynie. Przecież już by mogli zbierać zamówienia przedpremierowe, a potem tylko e-mailowo przepraszać ludzi, że "jednak nie mamy". Na szczęście tego nie robią i chwała im za to.

Albo po prostu ultima i muve.pl dostali mniej więcej potwierdzone info (bo, pewni jak widać nie są), że prawdopodobnie będą mieli nakład EK, gram.pl dowiedziało się o tym później. Mam po prostu nadzieję, że ultima nie robi sobie jaj, i nie okaże się, że nigdy EK rzeczywiście nie mieli. Jeśli gram.pl wypuści freedom edition, a ultima nie wystawi stosownego oświadczenia, to po prostu zamówię na gram.pl a nie na ultimie (poproszę przez mail o odwołanie zamówienia), bo nie specjalnie chce ryzykować, aby potem dostać wiadomość "przepraszamy, ale........"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obaw, najgorsze jest to że nie ma u nas nawyku, że jeśli jest coś zamówione i opłacone i np. sklep się nie wywiąże, bo za duży popyt itp., wysłania info do sklepu, że żąda się realizacji zamówienia. Kiedyś miałem sytuację że zamawiałem jakąś pierdołę trudno dostępną, w jednym sklepie była, buch zamówienie. Opłacone. Po tygodniu dostaję info że nie mogą zrealizować zamówienia bo nie mają na magazynie, mogą zwrócić mi kasę. Mail zwrotny, że zgodnie ze stanem informacji towar był dostępny w chwili składania zamówienia i zgodnie z tym ma być mi dostarczony jak nie to składam pozew o niewywiązanie się z umowy. W między czasie pojawiło się na allegro 3 razy tyle co normalnie, dodałem do obserwowanych. Praktycznie na następny dzień przedmiot został kupiony a ja po tygodniu mam przesyłkę plus bonus. Po paru dniach dostaję jeszcze maila z przeprosinami za zwłokę.

Gdyby takie podejście było na porządku dziennym sklepy traktowały by też sprawę poważniej.

Czasem dla pewności zamówień robić zrzuty ekranowe z potwierdzenia zamówienia :)

p.s. warto też przeczytać dobrze regulamin sklepu :)

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sikacie z tą dostępnością Freedom Edition :happy:

Świat się nie zawali, jeśli Ubi postanowi nie dystrybuować jej na terenie Polski. Ja osobiście co prawda preorder na Ultimie zaklepałem, ale póki co całkowicie obojętne jest mi, czy ta EK będzie u nas dostępna. Na razie za mało wiem o samej grze by być pewnym zakupu ostatniej AC, tym bardziej w kolekcjonerce.

Jeszcze co do EK najnowszego Hitmana - jak już wspomnieli poprzednicy, małe szanse mamy na ujrzenie jego Edycji Kolekcjonerskiej, gdyż poprzednie części takowych edycji nie miały. Trudno nazwać kolekcjonerką wydanie w digipacku z dodatkowym bonus CD (choć fajne materiały ma, nie powiem). Mam fotki tegoż w profilu, jakby kogoś interesowały :)

EK nowego King's Bounty? Bardzo chętnie. Sama gra wygląda mi troszkę na odgrzewany kotlet, ale to dalej kawał świetnej turówki, a kolekcjonerka pierwszej części była bardzo dobra. Do premiery jeszcze kupa czasu, więc przed końcem wakacji na ujawnienie jej składu raczej bym nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wahałem się między EK Risen'a 2, a Hitmana, ale jeżeli nie będzie EK Hitmana (spoko loko, do premiery poczekam) to zamówie EK Risena 2 + zwykłą wersje hitmana. Jak myślicie, dobry interes? I czy 21.06 EK Risena jeszcze będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na AC III FE na gram.pl...

ale na razie mniejsza o to...

chciałbym się dowiedzieć dlaczego nikt nie pisze że nie ma gdzie na razie zamówić Far Cry 3 Insane Edition, orientuje się ktoś gdzie można zamówić tą edycje (obojętnie czy na X360 czy na PS3)? Widziałem tą edycję w przedsprzedaży bodajże 3-4 dni temu a teraz NIC. Oczywiście widziałem tą edycję na Ultimie, a ja głupi czekałem jak Gram.pl wyda (ale może słusznie...)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to EK Risena DW jest też na Empik.pl, za jakieś 250 zł.

Sam chętnie bym zamówił, ale Risen, mimo iż zdawał się być dobrą grą szybko mnie znużył. Obecnie jakoś nie wychodzi żadna EK, która by mnie zainteresowała.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt edycja prezentuje się bardzo fajnie choć mam dwa zastrzeżenia. Po primo strasznie nie podoba mi się ta mała głowa wilka na artbooku tandetnie to wygląda trochę (choć reszta oprawy artbooka świetna). I po secundo liczyłem że medalion będzie bardzo "przestrzennym" jak ten bryloczek z ek jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kuszą dranie tą kolekcjonerką, oj kuszą :trollface: Mam ją nadal w pre-orderze i od paru dni noszę się z jego anulowaniem. Do dziś byłem niemal pewny, że anuluję, a tutaj taki cios w twarz: artbook wygląda kapitalnie, o klasę lepiej niż ten z wesji PC (tam okładka była mało artystyczna, tutaj jest stylowo, do tego dodatkowe strony z nowymi lokacjami). Do tego dochodzi oczywiście ten boski medalion, na którego nie załapałem się przy PC-towej premierze, a później pojedyncze egzemplarze schodziły na Allegro po niemal 100 zł - szaleństwo! Wszystko super, tylko skąd tutaj kasę wziąć. Pocieszam się tym, że w Polsce powoli schodzi nakład tego cudeńka (niestety, nie mogę odnaleźć linka do strony, na której można było zobaczyć, ile egzemplarzy już zamówiono - będę wdzięczny za jego udostępnienie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja nader kusząca, bo artbook jest konkretny, a i medalion swoją wagę i rozmiar ma. Pudełko zbiorcze również prezentuje się bosko, chciałbym jednak zobaczyć te 3D w realu, bo na filmie było ledwo widoczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko nadal dla mnie jest sporą zagadką. To z pecetowej EK jest świetne, bo wykonanie z trwałej, lakierowanej tektury. Obawiam się, że to xboxowe może być cieńsze... Mogli je pokazać z wielu perpektyw oraz sposób otwierania - duże przeoczenie z ich strony.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na allegro pojawi się aukcja z EK Mrocznej Edycji Wiedźmina 2 bez samej gry to nie zawaham się zakupić, głównie z tego powodu, że przegapiłem medalion dodawany do wersji pc, lecz w kupowanie EK i odsprzedawanie samej gry nie chcę się bawić.

Skąd macie informacje że Medalion z wersji na Xbox'a i PC się różni? To pewne?

Z racji iż na YouTube nie ma polskiej edycji unboxingu EK New Vegas chciałem go zrobić, ale zupełnie nie mam pomysłu jak się za to zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...