Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A ja mam takie pytanie odnośnie Kompanii graczy bywają tam jakieś inne nagrody?:) Bo dzięki Wam odkryłam ta stronę i zarejestruje swoje gry:D A jak to jest z grami na PS3 wysyłam im na e-mail skany paragonów obojętnie z jakich sklepów i wysyłają kody?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andzia

Jak się zarejestrujesz to masz katalog nagród od partnerów KG. Kiedyś jednak było ich więcej. Obecnie mało pojawia się tam fajnych rzeczy.

Prędzej coś ciekawego pojawi się u nich na aukcji niż w katalogu. Jednak aukcje pochłaniają strasznie dużo punktów - szczególnie gdy fajny przedmiot się pojawi.

EDIT

Co do kier konsolowych - nie mam bladego pojęcia. Napisz do nich i się zapytaj.

@Wuwu

Obecnie to chyba - pomijając figurkę V Boya i pudełko z F3 - jedyne co się tam opłaca brać.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekałem na jakiś post od DjAndzia, bo tylko przygląda się naszej dyskusji, a wiele nie mówi ;) . Śmiało :)

A, co do Kompanii Graczy, to warto rejestrować gry wydawane przez Cenegę, bo za ileś tam punktów (bodajże 300, jeśli mnie pamięć nie myli) można dostać rabacik na gry z ich patronackiego sklepu, czyli Muve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix - No właśnie szału nie ma w tych gadżetach za punkty. No to zostaje napisać do nich:)

Wuwu - nie udzielałam się, bo nie warto było się wcinać w ta dziwna dyskusje:D co do EK to dla mnie w sumie nowy temat, od niedawna się tym interesuje wiec badam teren:) choć już 4 kolekcjonerki posiadam;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu - Zgadza się. Chodzi o rabat w wysokości 40%. Jednak małym druczkiem jest napisane, że ów rabat nie dotyczy edycji kolekcjonerskich (normalnie chamstwo :tongue: ) i obejmuje tylko tzw. "cenę sugerowaną", która jest wyższa od tzw. "ceny dla Ciebie". Zatem aż tak różowo to nie jest ;)

@Kraven - długo czekałeś na EK Shoguna 2. To Ty ostatnio go ustrzeliłeś na Allegro za jakieś 140 zyla? Też będziesz robić unboxing tego wydania?

BTW: ostatnia "dyskusja" dała mi trochę do myślenia.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andzia

Kompania graczy na początku miała więcej partnerów i znacznie więcej nagród. Obecnie część zrezygnowała ze współpracy z nimi, a reszta wykłada znikome ilości nowych rzeczy. Mi się udało skorzystać i wygrałem u nich najlepszą i chyba najdroższą punktowo rzecz. Teraz jednak już jest bieda z nędzą. Sama Cenega też strasznie rzadko dokłada do katalogu nagród. Nawet rzeczy na aukcjach są rzadko, lub bardzo biedne. Kiedyś można było nawet licytować miecz 1:1 wiedźmina. Ale to było kiedyś...

@Ferrou

Koniec końców płacisz praktycznie normalną cenę, bez rabatów...

@UP

Nie tylko tobie :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tymczasową posuchę w EK wykorzystam na zakup czegoś, co o kolekcjonerce nawet nie myśli i zamyka się w 150 zł za sztukę :laugh: Trylogia Jaka & Daxtera oraz Silent Hill wyglądają kusząco.

Chociaż nie powiem, Media Markt w poznańskim M1 stał się małą oazą, jak to nazywam, "niechcianych EK" - jest sobie taka jedna półka, na której znaleźć można edycje kolekcjonerskie grubo po premierze i za rozsądną cenę. Od paru miesięcy kusi mnie tamtejsza EK Bioshocka II na PS3 za 80 zł, z gramofonową płytą w roli głównej. Sam w dniu premiery zadowoliłem się Rapture Edition na PC, więc ten egzemplarz pewnie nie zostałby nawet odfoliowany - samo pudło niesamowicie cieszy me oko. Regularnie przewija się tam i EK ostatnich Settlersów, ostatnio pojawił się i Arkham City a stałe miejsce odnalazł i Driver: San Francisco.

Z innej beczki - Empik urządził podobne zacisze dla God of War III z Puszką Pandory - na youtube od ponad roku ludzie regularnie pytają mnie skąd ją wyrwałem (odnośnie mojej prezentacji wideo) i odpowiedź jest zawsze ta sama (no, chyba, że to jakiś wielkopolski, empikowy fenomen). Co innego z ceną - Puszki Pandory zająć potrafią i niekiedy całą sklepową półkę, dumnie wypinając w naszą stronę swoje 540 zł za sztukę. Nie powiem, miałem niesamowite szczęście, bo gdy empikowa sieciówka dopiero rozpoczynała ten proceder, w moje łapska trafiło pudło za złotych 320.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, kolekcjonerka 'God of War 3' osiągnęła już na dobre status 'legendarnej', czyli diabelnie trudnej do zdobycia, o której zazdrośni fani prawią 'urban legends' :> Podobnie będzie z analogiczną edycją 'Uncharted 3', której również nigdzie nie mogę znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z tego co wiem to ta edycja ze steelbookiem to nie jest kolekcjonerska tylko coś na wzór edycji specjalnej. Podobnie jak w przypadku innych AC jedynka też miała kilka edycji.

http://empirestategamer.com/wp-content/upl...screed360le.jpg

http://img.game.co.uk/ml/3/3/2/7/332765ps_500h.jpg

Nie wiem która jest właściwą kolekcjonerką bo na pudełkach jest "Limited Edition"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczek93 rozwiał wszelkie wątpliwości. Próbowałem poszukać zdjęć tego steelbooka ale za Chiny Ludowe znaleźć nie mogę. Edycję z dużą figurką kojarzę - była dostępna w PL. Tą drugą natomiast (z minifigurką i innymi gadżetami) widzę po raz pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tych wydań specjalnych pierwszego AC widziałem parę, TUTAJ macie najświeższy przykład - trzeba przyznać, że edycja niczego sobie - nieźle prezentujący się steelbook i kolejny artbook do kolekcji.

Odnośnie EK 'Unchatred 3'. Od nowego roku nie widzę jej nigdzie, a mam tutaj na myśli sklepy internetowe i serwisy aukcyjne. Gdzieś w Polsce w Empiku może się jakiś egzemplarz zaplątać, ale fizycznie sprawdzić tego nie mogę. Nie mogę w to uwierzyć, że nakład tej kolekcjonerki tak szybko zszedł z półek pomimo wysokiej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven - długo czekałeś na EK Shoguna 2. To Ty ostatnio go ustrzeliłeś na Allegro za jakieś 140 zyla? Też będziesz robić unboxing tego wydania?

Ja? Gdzieeeeee tam :krecka_dostal::icon_rolleyes::trollface:

Tak, zrobię unboxing ale połączony z unboxingiem jedynki + opisy co sądzę o grze itd. Chyba, że uważasz, że wchodzę ci w paradę to nie ma problemu i się wstrzymam :) Sama gra jeszcze nie doszła...bo jeszcze nie zapłaciłem. Dogadałem się, że zrobię przelew potem...tak jak z Bleubem. Kwiecień więc zapowiada się zjawiskowo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Uncharted 3 - jakiś czas temu zgubiłem replikę pierścienia Drake'a, noszonego przez Nathana w samej grze. Ciągle szukam, wierząc, że gdzieś to się po domu wala. Głupota ma momentami nie zna granic....

Panowie i kupować, bo zaprawdę powiadam wam, warto po stokroć :happy:

P.S

Eh, mądrala- to samo powiedzieć można o Epickiej trzeciej części Gearsów, a kasy znaleźć nie mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...