Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A ja nie mogę zrozumieć, jak można ukończyć sandboxowego Test Drive Unlimited w 20 godzin. Gry, która praktycznie nie ma końca...

No, ale już nie zbaczajmy z tematu ;) .

Co do Fallout, to muszę się przyznać, że ta seria jakoś od zawsze mnie omijała. Nie wiem dlaczego, ale nie grałem w żadną część i naprawdę nie mam zdania na temat tej sagi. Dlaczego to piszę? Dlatego, ponieważ zastawiam się czasem, ile wrażeń / przeżyć / rozrywki / refleksji przez to straciłem...

[DOPISEK]

Czy opłaca się kupować To.

Pierwszy Medieval: Total War z oficjalnym dodatkiem Viking Invasion za 17 zł i do tego nieśmigana nówka w folii, a Ty się pytasz, czy to opłacalne :) ? Nie żartuj sobie :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Jak to niezgodne z opisem? Dostał przecież Fear 3 w wersji PC. Co z tego, że TYLKO pudełko ma napis X360 lub PS 3 zamiast PC? Wszystko jest takie samo. Co do kodu na DLC można do nich napisać to dadzą, ze Steel boxem miałem tak samo. Dla chcącego nic trudnego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

wg mnie to biedronka edyszyn

@Wuwu1978

to już lepiej nich ekstraklasykę kupi no chyba że ktoś zbiera wszelkie możliwe edycje danego tytułu wtedy owszem :)

@CriX

ale jemu nie o to chodzi, Ty wiedziałeś, On nie, kupił coś przychodzi i okazuje się że to "farbowany lis", a na stronie przedmiotu o tym nie wspominali z tego co pamiętam, i to chyba o to chodzi, jeśli coś kupuję (nie ważne czy za 10 czy za 1000PLN) ma być takie jakie miało być (tom się polszczyzną popisał), i też bym się zirytował (choć nie jakoś strasznie bo cena rzeczywiście mega okazyjna)

PS zaczynam się zastanawiać czy jednak odpuszczenie teraz Diablo 3 to nie błąd (tylko skąd kasy dobierać), łudzę się tym że Blizzard obiecywał że nikomu nie braknie

PPS też dostałem ten kod do Muve.digital miło że jest gratis tylko nędzny taki że mogli odpuścić, okres jego ważności to 31.03.2012 więc trzeba by brać cokolwiek żeby wykorzystać, pomijam już kwestię że dla mnie (i sporej części graczy pudełko na półce stać musi)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwanie tygodnia: zapowiedź i start pre-orderów edycji kolekcjonerskiej gry 'Risen 2: Dark Waters'. Kto ma tak samo? Konkursy w mediach powoli dobiegają końca, zatem oczekuję oficjalnego ogłoszenia w chwili podania wyników - może to być jutro, może w piątek. Jestem dobrej myśli, że znajdę się we właściwym miejscu i migiem złożę pre-order. Ciekawe, ile sklepów będzie oferowało to cudeńko. muve.pl na pewno z wiadomych względów, ale kto jeszcze? Najważniejsze pytanie to cena i nakład.

O nieskazitelnej jakości EK Batmana od muve zdążyłem się już wypowiedzieć. Teraz czas na wrażenia odnośnie KB. Skrzynka nie była zafoliowana, co świadczy o tym, że nie jest to nieskazitelny egzemplarz. Na szczęście w środku wszystko jest w stanie nienaruszonym, sztylet nie jest wogóle wygięty. Zapisuję zatem i tą EK na plus - za dosłowne grosze dostajemy solidny i wielce klimatyczny zestaw, który w czasie deficytowej podaży jest wyceniany naprawdę sowicie.

Otwieranie DNF sobie póki co daruję, bo wystarczy mi unboxing kravena. Pudełko jest w stanie idealnym, wszystko zafoliowane, a popiersie Duke'a patrzy z szelmowskim wyrazem twarzy zza plastikowego okienka.

Ciekawe, kiedy doczekamy się kolejnych wyprzedaży na muve. Jest jeszcze wiele ciekawych kolekcjonerek, które bym przygarnął np. Twierdza 3, Cartel, Anno 2070, zatem pole manewru jest spore, a przykład tak wielkiej i nadal wysoko wycienaniej gry jak Batman AC mówi, że wszystko mogą solidnie przecenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mocne obawy co do EK Diablo III. Gram co prawda obcięło już dystrybucje (nie można już zamawiać), ale skazę z ME3 trudno będzie zmyć. Nieważne, czy była to wina ich, czy EA, jednak wytłumaczenia z tego co mi wiadomo brak, a niesmak i niepewność pozostaje. Szczególnie, że EK Diablo III leci jak szalone, i nie będzie można go dorwać tydzień przed premierą. Mam nadzieję, że gram.pl nie zawali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie rozdziewiczyłem się w kwestii kolekcjonerek i zamówiłem to, co zamówić chciałem od zawsze, a na co beta jeszcze bardziej zaostrzyła mi apetyt, czyli EK Diablo 3. Zabawne jest to, że gdy ogłoszono zawartość tej edycji,to wszyscy psioczyli, że takie badziewne wydanie, a teraz się zabijają o to, bojąc się o to, czy im egzemplarzy wystarczy. Do tego widzę więcej deklaracji kupna EK niż normalnej edycji :)

Jak widzę trochę tych kolekcjonerek na forum będzie... ja również już złożyłem zamówienie na mój własny egzemplarz :)

Co do narzekania na zawartość... to każdy czego innego oczekuje. Ja lubię figurki na ten przykład, ale rogaty łeb też jest OK.

Nie do końca też rozumiem narzekania na EK ME3 (którą też mam)... może coś w dyskusji przegapiłem... ale EK ME nigdy nie były wypasione jakoś przesadnie. To raczej produkt dla fanów a nie dla kolekcjonerów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe żale można wylać za ograniczony nakład kolekcjonerki ME3. Sam z chęcią dołożyłbym to 50 zł za fajny steelbook i mini artbook, bo jestem fanem serii, ale obudziłem się za późno i nie było już jak tego uczynić. Dlatego teraz składam pre-ordera na wszystko co mnie interesuje od razu, a z biegiem miesięcy mogę go sobie po prostu anulować. Człowiek uczy się na błędach, szkoda, że czasem są one tak brzemienne w skutkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcięło, bo nie chcą, żeby znowu było coś podobnego, jak z ME 3, ale jak dojdzie konkretna odowiedź od dystrybutora ,to z pewnościa przywrócą opcję zamów. Ja zamówiłem Diablo III EK jeszcze 15 marca i się nie martwię :)

Przy pre-orderach kolekcjonerek, to niestety już widać, że Ubisoft i EA zawyżają limit a potem mimochodem wspominają sklepom, że mogą się pocałować, bo dostaną mniej o tyle a tyle. Przykre, przy ME 3 było to widać i nie tylko u nas.

marek79, co do listy czas gry na gramie, to jest zapewne ona w jakiś sposób prześwietlana. Nawet wylosowali najaktywniejszych i dostali oni podkładki pod mysz od Razera (ja też dostałem, byłem drugi na liście :) ).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo początkowego hypu czuje iż Diablo 3 nie spełni oczekiwań i Blizzard już nigdy nie powróci do świtnoście z poprzednich lat

Tak jakby Diablo II miał pierwotnie spełnić te oczekiwania... A jak jest dzisiaj? Każdy wie.

Poza tym też ma znaczenie o jakich odbiorcach mowa. Osoby nie grające we wcześniejsze części, bo np. nie było ich jeszcze na świecie lub były na tyle małe by nie wiedzieć co to gry komputerowe, mogą nie być zainteresowane trójką, bo np. grały już w Torchlighta i więcej im nie trzeba.

>>>Oczekiwania? Ma dawać frajdę z siekania i nie nudzić zbyt szybko... bo takiego Torchlighta nie ukończyłem bo się zrobił powtarzalny. W takim D2 to się chciało jeszcze jednego ubić bo nuż z niego co ciekawego wypadnie :) a tu jakoś tak monotonnie się rąbało.

Co do edycji kolekcjonerskich SC II i Diablo III. Gdzieś już pisałem, że obie są "skomponowane" pod ten sam wzór (poza dodatkowym bajerem w postaci czachy w zestawie Diablo). Mimo, że obie są atrakcyjne, to obie są jakby... niedorobione w tym sensie, że brakuje im ostatecznego szlifu, przysłowiowej kropki na "I" w postaci jakiejś figurki

>>>To samo co z ME... produkt dla fanów nie dla kolekcjonerów... dla kolekcjonerów są specjalistyczne firmy co na licencji robią piękne figurki po 500$ :) Swoja drogą wolę takie EK Diabełka czy ME niż wypasione Cartela czy DNF'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na angielskim Amazonie jest pre-order Risen 2: Dark Waters - Collector's Edition w wersji na konsolę Xbox 360 w cenie 50 funtów (niecałe 250 zł) z darmową wysyłkę do Polski:

http://www.amazon.co.uk/Risen-Dark-Waters-...9164&sr=8-1

Daje to nadzieje, że wersja PC w naszym kraju będzie w przedziale 200 - 250 zł. Oczywiście w pre-orderze, bo potem może być już różnie... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że nasza edycja będzie nieco bardziej wypaśna, co podwyższa cenę. Z drugiej strony kolekcjonerki w PL są zazwyczaj nieco tańsze od ich zachodnich odpowiedników. Muszę przyznać, że przy cenie 200-250zł brałbym bez dłuższego zastanowienia :)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mówił że tego szukał (EK Neverwintera EWC)

http://sklep.wirtus.pl/produkt/224400

cena 90 pln za tą edycję to bym się nie zastanawiał, świetne pudło koszulka, smycz, nędzny artbook, myślę że warto :)

tu ktoś zwietrzył interes :)

http://allegro.pl/diablo-1-wersja-angielsk...2216522468.html

kolekcjonerka fallout 3 i pare innych

http://allegro.pl/bad-company-2-super-zest...2218537961.html

i batman, bez fotek :O

http://allegro.pl/batman-arkham-asylum-edy...2218649899.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90zł za Neverwinter Nights Kolekcja Wszech Czasów to prawie półdarmo. Jest cała saga NWN (szkoda jedynie, ze bez dodatków do drugiej części), są grubaśne poradniki i instrukcje, jest cała masa płyt z soundtrackiem i "making off", są wreszcie 2 artbooki (yup, dwa - jeden z pierwszej i jeden z drugiej części, z tego co pamiętam), koszulka, brelok i 2 kolorowe mapki. Podsumowując - cała masa świetnego stuffu, jak już na KWC przystało świetnej jakości. A całe to dobro w cenie dzisiejszej premierówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,[Rozwiązanie konkursu]

Kierując się szybkością i kompletnością odpowiedzi - a także zdając trochę na łut szczęścia - wyłoniliśmy trzech zwycięzców. To użytkownicy o nickach Thrall997, Zodiak, Michalix, których prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres konkurscda@cdaction.pl.''

Gratuluję Zodiak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 EK i tak bym nie wziął, ale cena mocno przesadzona, nawet jak na tak bogatą zawartość. Ja wiem, że gry Piranii są u nas szalenie popularne i mają "wzięcie", ale chyba kogoś tu mocno pokręciło. ;] Natomiast chyba szczęście czasem się do mnie uśmiecha - nie tylko zdarzyłem zamówić EK ME3 na merlin.pl parę dni temu (chyba tylko tam poza alledrogo było dostępnych te parę sztuk na PC po premierze) ale i przed chwilą EK Duke Nukem Forever - była znowu dostępna, nie wiem jak teraz. Jakoś się zdecydowałem na tą EK, mimo wszystko 5 dyszek jest warta, a tytuł mi się podobał, mimo sporego zawiedzenia. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zdobyłem tą konkursową lunetę, ale na gamezilli. Tam trzeba było podać 3 ekskluzywne przedmioty dla polskiej EK. Podałem beczkę, figurkę gnoma, poradnik i wygrałem :).

A co do samej kolekcjonerki Risena - pierwsza cena mnie przeraziła, ale te 260 zł - me gusta.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to zagranie muve z wrzuceniem EK na początku z ceną 400zł na swoiste "wybadanie rynku", by potem obniżyć cenę do 260zł. Troszkę to takie "cwaniaczkowanie".

Ale nie przejąłem się zbytnio i ok. 14. EK Risena 2 zamówiłem. Nie mam pojęcia, skąd wezmę na nią kasę, dlatego na 75% anuluję preorder na kilka dni przed premierą i tym samym odstąpię komuś swój egzemplarz. Chyba, że manna spadnie z nieba i znajdą się wolne 3 stówki akurat na to, w co jednak nie liczę.

A i gratki wszystkim, którzy wygrali lunety. Jestem wielce zainteresowany, jak się one prezentują i czy to tylko atrapa, czy prawdziwa luneta. Zodiak czy Rafi mogliby podrzucić fotki bądź video, gdy otrzymają już swoje nagrody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Zarezerwowałem sobie i będę teraz kombinował, aby na tego 27.04 (?) mieć kaskę i pocieszyć zmysły fajną kolekcjonerką. Beczułki to ja jeszcze nie mam - będzie się fajnie komponowała ze skrzynką, szkatułką i pudełkiem śniadaniowym :>

Ciekawe, czy ten zbitek z 400 na 260 to bezczelne badanie rynku, czy błąd zamieszczającego. Anyway, odkładam wszelkie teorie spiskowe na bok i odliczam dni do premiery. To będzie magiczny okres, najpierw Risen, a niecałe 3 tygodnie później Diablo - normalnie raj na Ziemi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...