Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja osobiście bym jej nie kupował. Oba elementy EK (torba i maska) są dostępne na allegro po 10-20zł za sztukę, książkę również można sobie dokupić. A sama gra? Wolę Fallouta ;)

Co jeszcze, niedawno była dostępna w wyprzedaży za 80zł. Po tygodniu dwóch od tejże wyprzedaży pojawiła się właśnie ta aukcja na allegro, więc z samej zasady nie dałbym komuś zarobić 50zł w tak mało "subtelny" sposób :diabelek:

Ale wybór należy oczywiście do Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipbawol, cena masakrycznie wysoka. Nie tak dawno był rzut na gramie i z wysyłką kosztowało 80 zł. Na Twoim miejscu bym poczekał, bo na pewno znajdą się lepsze oferty cenowe, a ta torba i maska nie są sygnowane logo Metro i można je dostać osobno za grosze. Z drugiej strony, jeśli baaardzo zależy Ci na grze, chcesz zagrać już teraz, to bierz.

@HUBI3211, z tych dwóch EK bierz zdecydowanie 'Dead Island' - gra zapowiada się o dwie klasy lepiej o przeciętnego 'Cartela'. W tym okresie jest jeszcze szansa na IMO najlepszą EK 'Deus Exa: HR' (jeśli, któryś sklep sprowadzi z zagranicy, bądź zrobi tzw. składaka), ale to koszt o 100 złotych więcej, więc propozycja dla prawdziwych burżujów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odp. Zapomniałem mam jedną EK The sims 3. Jak chcecie to wstawię zdjęcia. Wypisze kilka tytułów które chciałbym mieć, napiszcie które wybrać i gdzie kupić:

-Call of Juarez: The Cartel i Więzy Krwi

-Heroes V i VI

-Wiedźmin 2

-Dead Island

-The setterls 7

-Tron dziedzictwo ten z motocyklem czy jak to się zwie (film super)

-Batman tego z tym co on rzuca

-Bioshock 2

-Gta 4 jak coś sobie przypomne to dopisze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Jest na allegro oferta z EK Deus Exa sprowadzana zza granicy, ale cena tak kosmiczna, że szkoda gadać.

@up

Rozumiem, że chodzi Ci o kolekcjonerki? Jeśli tak, to w PL nie dostaniesz GTA IV i Tron (nawet, jakby była dostępna, to nie warto byłoby brać, bo gra jest po prostu cienka).

Cartel i Dead Island są bardzo tanie w stosunku do zawartości, bardziej poleciłbym Ci jednak tą drugą, ponieważ gra jako taka zapowiada się lepiej.

Hirołsi VI są w przedsprzedaży za ~180zł, w środku m.in. pierścień. Ek niezbyt wypaśna, raczej dla fanów serii. Piątka miała całkiem ciekawą EK z dodatkiem w postaci części trzeciej na CD i drewnianym pudełkiem. Dostępna na allegro za ~70-100zł (używki)

Wiedźmin 2 to chyba najlepsza opcja, ponieważ EK jest bardzo wypasiona i w dobrej cenie mniej więcej 200zł. W dodatku to polski tytuł.

Settlers VII z figurką chodzi w granicach 70zł i również jest to bardzo dobra cena w porównaniu do zawartych w EK dodatków.

Batmana AA wyczaisz za ~80zł, batarang co prawda plastikowy, ale na półce prezentuje się nie gorzej niż inne figurki. Do tego niezbyt bogaty artbook i w zasadzie tyle. Jeśli nie miałeś styczności z grą to szczerze polecam.

Bioshock 2 - cena w okolicach 90-100zł, "specyficzna" zawartość (płyta vinylowa, soundtrack, artbook i 3 plakaty), również mogę polecić, jeśli w grę jeszcze nie grałeś - prawdziwy klasyk.

Wszystkie ceny tyczą się ofc allegro, gdzie dostaniesz takie rzeczy najtaniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx bleub. Chodzi ot że , może mógłbym wziąść dwie taniej zamiast jednej .Jak polecasz?

A i niema w tej chwili batmana AA na allegro

A i czy mógłby ktoś podać link do trona edycji kolekcjonerskie nawet w wersi angielskiej, bardzo podoba mi się ten jednoślad

Edytowano przez HUBI3211
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper? Ta kolekcjonerka Sid Meier's Civilization V wygląda znakomicie (zwłaszcza album), tylko szkoda, że jest pewnie tylko w wersji angielskiej, czy się mylę? Jeżeli, to nie jest tajemnicą, to możesz powiedzieć, ile za nią dałeś i czy była objętą tą promocją "powyżej 25 funtów i wysyłka gratis"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978,

Tak, ta EK jest w wersji angielskiej, ale polskiego wydania nie było i nie będzie. Na szczęście angielski nie jest tutaj problemem, a jej zawartość, jak sam wspomniałeś, jest świetna: zwłaszcza ten artbook w twardej oprawie, gustowne pudełko zbiorcze i soundtrack. Dałem za nią 35 funtów plus koszta wysyłki, ale nie kupowałem na Amazonie, tylko na eBayu u prywatnego sprzedawcy. IMO dobry interes, bo jej normalna cena to 99 dolarów, a i z dostępnością jest ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HUBI3211

Jeśli preferujesz dwie tańsze, to bierz przymusowo Bioshock 2, a potem wybieraj pomiędzy Settlers 7 a Batmanem. Z tym drugim będziesz pewnie musiał poczekać, skoro teraz nie ma go na allegro. Powinien się pojawić w przeciągu następnych 2 tygodni imho.

Jest jeszcze EK Sacred 2, bardzo tania, bo kosztuje 50zł, i wcale nie taka biedna.

Edit.

Właśnie przyszedł do mnie Warcraft 3 także lecę otwierać paczuszkę :D

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallouta EK jest trudno dostępna, ale czasami ludzie wystawiają na allegro (dość drogo). Driver - dobra gierka, EK trzyma poziom i w miarę przystępna cena. Ja bym brał w tej chwili EK Drivera, bo mimo że Fallouty lubię bardziej to są problemy z ich dostępnością i ich cena jest wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są problemy z dostępnością, a pomyśleć, że jeszcze niedawno była do kupienia za 39zł na stronie dystrybutora (ja swego czasu kupiłem edycje na X360 za 49zł).

Imho powinniście poczekać parę miesięcy aż ludziom zachce się wyprzedawać te EK, ponieważ sporo osób ma je w domach i w końcu zaczną je odsprzedawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj demo Drivera i pograj a wtedy podejmiesz decyzję. Chyba, że nie masz X360/PS3, wtedy możesz poczytać sprawozdania z gry w internecie (ja też swoje naskrobałem parę stron wcześniej, jak chcesz to poszukaj).

Bo Dead Island to na razie wielka niewiadoma, ma być co najmniej bardzo dobry, ale historia z Cartelem pokazuje, że z przedpremierowymi zapowiedziami różnie bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już tą aukcję z ME EK parę dni temu, ale bez podkładki pod mysz, pendrive i koszulki (najważniejszych części zestawu imho) to dla mnie ta EK ma taką samą wartość co zwykła premierówka. Pomimo tego są zapaleńcy, którzy licytują ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HUBI3211 Tutaj wybór pomiędzy Driverem i DI zależy od Ciebie bo zależy jaki rodzaj gier wolisz (FPSy, samochodówki, survival horror). Obie kolekcjonerki są w przystępnej cenie, oba zawierają fajne dodatki z tym że jakość dodatków w DI stoi pod znakiem zapytania (tyle porządnych dodatków za taką cenę? Wątpię).

Edytowano przez Gofe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to jest niezrozumiałe dawać na aukcję niekompletnych kolekcjonerek. W tym wypadku to traci na jakości i już nie jest to samo.

Sam już zamówiłem mój pierwszy pre order EK DI. :D

Teraz odkładam na kolekcjonerkę Diablo 3, bo inne tegoroczne mnie już nie interesują. Dopiero w przyszłym roku wychodzi, ale coś czuję, że Blizzard będzie chciał wyciągnąć niezłą kasę za tą edycje. Chociaż mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...