Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobra to ja już nie piszę :ninja::) Nie wiedziałem, że generator od nowa robili. Jednak ja tradycyjnie ponarzekam i powiem, że Nudny nieco jest generator. Chodzi o to, że są albo lasy ciągnące się w nieskończoność na niemal równym terenie, albo góry bez drzew. @Wiechum te przygody to nie questy, tylko eksploracja. W drugiej części Adventure Update dojdą NPC to pewno i questy, jak i wykorzystanie expa. Kiedy wyjdzie? Przypuszczam, że w połowie października.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni popracować trochę dłużej nad 1.8 i odrazu dodać poziomy doświadczenia i NPC w wioskach, lub wcale nie dodawać tego expa, a tak Minecraft 1.8 wygląda jakby był niedopracowany...

A co do Minecrafta 1.9 to trochę na niego poczekamy...

Edytowano przez Grosikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Minecraft 1.8 wygląda jakby był niedopracowany

Ale Minecraft JEST niedopracowany. To jest BETA. : )

Z innej beczki - czy tylko ja mam problem z pamięcią operacyjną po zaaplikowaniu patcha? Co chwila mi się gra wykrzacza z komunikatem o braku dostępnej pamięci... : /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój serwer dla kolegów (na hamachi) i bawiłem się po wejściu 1.8 komendami /give ... i znalazłem taki klocek, z którego po zniszczeniu wychodzi taki potworek. Nie wiem, czy on jest już w użyciu czy dopiero będzie, ale bardzo ciekawe, nie sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o server z pluginami to jest bukkit, jednak stworzony został odpowiednik dawnego Hmoda czyli Canary Mod. Moim zdaniem jest bardziej intuicyjny, niż bukkit i lepiej się zakłada server.

http://www.canarymod.net/

@Xardas80

Ten potworek to jest Silverfish. Kiedy zniszczymy klocek, który wygląda, jak normalny kamień to on wyskakuje z niego i nas atakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi się strasznie podoba nowy sposób generowania map. Tworzę obecnie podziemne miasteczko bo gra wygenerowała mi podziemne "pęknięcie". Po za tym opuszczone kopalnie i lochy świetnie dodają klimatu do gry, po za tym są świetnym miejscem na pozyskanie "podziemnego" drewna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zachód słońca, świetnie zrobione wąwozy, podziemne kopalnie, biomy są rzeczywiście ogromne. :ohmy: Tylko że mój piec dostał zadyszki. Porządnej zadyszki. W wersji 1.7.3 Minecraft chodził mi 40 - 60 fps, a w 1.8.1 mam uwaga... 3 - 20 fps :huh: , w porywach 30 fps. Czy jest jakaś inna przyczyna niż niedopatrzenie twórców?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zachód słońca, świetnie zrobione wąwozy, podziemne kopalnie, biomy są rzeczywiście ogromne. :ohmy: Tylko że mój piec dostał zadyszki. Porządnej zadyszki. W wersji 1.7.3 Minecraft chodził mi 40 - 60 fps, a w 1.8.1 mam uwaga... 3 - 20 fps :huh: , w porywach 30 fps. Czy jest jakaś inna przyczyna niż niedopatrzenie twórców?

Ja bym stawiał raczej na to, że masz słabego PC-ta. U mnie na singlu jest to 200-300 FPS na 1.8.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...