Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rewero

pojedynek kart graficznych

Polecane posty

Ja was nie rozumie. Autor tematu to typowe dziecko tzw. "neostrady" a wy się tu produkujecie nie wiadomo po co. Takim się nie doradza. Takich się usuwa z otoczenia jak najszybciej.

E tam. Zawsze trzeba próbować zhumanitaryzować daną personę (czy jakoś tak XD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich się usuwa z otoczenia jak najszybciej.

O tyle dobrze, że zrobi to za nas zasilacz (nie, nie zostałem zindokrtrynowany :P). Aczkolwiek dość miło się gościa czytało, czy naprawdę 14-latki w dzisiejszych czasach mają tak w głowie "poukładane"? Nie chce pomocy to nie, jego sprawa, nasz ubaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy temat, aż grzech się nie dopisać. :)

Nie rozumiem toku myślenia autora tematu. Gdybym miał kupić coś na czym się nie znam i prosiłbym o pomoc specjalistów jak sam ich nazywa to słuchałbym ich rad i kupił coś lepszego w tej samej cenie. Ale widocznie to my jesteśmy inni. :tongue:

rewero a w jakiej to jesteś sytuacji, że nie możesz zamówić w necie? Wsadzisz tam co będziesz chciał (a raczej to co Ci forumowicze polecą), zaoszczędzisz, dostaniesz lepszego kompa i przywiozą Ci złożonego do domu - to o wiele lepsze rozwiązanie. Napewno nikt Cię nie oszuka, nie okradnie i nie przyśle Ci kartofli w pudełku. Jeśli zamówisz w sklepie, który cieszy się dobrą opinią, możesz być pewny, że będziesz w 100% zadowolony. A oszukać Cię mogą w zwykłych marketach, gdzie wsadzają budżetowe płyty główne, RAMy, grafiki i produkty zasilaczopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Chłopcze jak bym spał na kasie to już bym Ci tego kompa wysłał

Ogólnie to wszystko ok, tylko tak 15/16 latek do 14 latka z takim tekstem to troche dziwne :>

Z jedne jstrony fajnie, ze chcecie mu pomóc a z 2... Po co? Nie chce to nie. Napisaliście swoje, sumienie macie czyste chce sie pakowac w cos bez sensu? Trudno, spali mu sie cos, trudno jego komputer nie wasz. A może go to coś nauczy i tyle.

Nie uszczęśliwiajcie człowieka na siłę. Zadal pytanie dostąl odpowiedź + dobre rady, które odrzucił - jego wola.

Odpowiedź jest prosta, brac 5770 bo to dobra karta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy temat, aż grzech się nie dopisać.

Również uważam że grzech się nie dopisać :tongue:

Pojedynek kart graficznych

Bardziej wygląda mi to na pojedynek użytkownicy vs autor

mój kolego ma podobnego kompa

procek E5300

dysk 1TB

grafika GT220

więcej nie pamiętam (zasilaczy itp)

dał za to jakoś 1500 zł i wszystko śmiga elegancko od około pól roku-zadnych problemów

Ja dałem za podobnego ok 800-1000 zł tylko z procem E6500 i porządnym zasilaczem

Odpowiedz na parę pytań-

a) JAKIE TO MIASTO!!!???

1-nie znam Cie

Dokładnie, nie narażaj się na niebezpieczeństwo i nie podawaj takich informacji

Nigdy nie wiadomo czy na tym forum nie ma jakiegoś pedofila który biegałby po całym mieście z siekierą szukając Twojego domu :laugh:

PS. Mam nadzieję że nie zostaną wyciągnięte wobec mnie żadne konsekwencje za mój post niewnoszący nic nowego do tematu po serii postów offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rewero Ja rozumiem, że polski język jest trudny, ale to co Ty odwalasz to jest przesada. Jeśli nie zaczniesz pisać po polsku, to możesz mieć pewność, że dołożę wszelkich starań, by Twoje nowe posty wyglądały poprawnie, albo nie wyglądały w ogóle. Innymi słowy jesteś o krok od otrzymania moderacji postów.

Czy naprawdę jesteś na tyle upośledzony, że nie możesz nam wyjaśnić- czemu?

Otrzymujesz 7 dni za obrażanie innego użytkownika oraz dodatkowo po jednym dniu za każdy wulgaryzm, który ciachnąłem. Autor nie wykazał chęci współpracy, ale to nie powód, by go obrażać. Poza tym na forum nie wolno przeklinać nawet w formie wykropkowanej.

OT: Moderacja będzie miała z tym tematem sporo "zabawy" :D

Nie sądzę. Temat przeczytałem, co miałem do napisania, to napisałem. Upominki wręczyłem. Za chwilę zamknę wątek i za jakiś czas pójdzie on do kosza.

org, sevard,gofer czy reszta widzicie a nie grzmicie :(

Może warto wreszcie zwrócić uwagę na ten dziwny przycisk z napisem Raport?

I teraz tak. Kilka osób udzielających się w tym temacie właśnie trafiło na moją listę osób, które należy mieć na oku. Część za stats, część za ciągnięcie flejma i część ze względu na ton wypowiedzi.

Więc kilka uwag ogólnych:

- Forum to nie czat!

- Jeśli widzicie, że jakaś dyskusja idzie w złym kierunku, to raportujcie temat, czy posty z tego tematu, lub piszcie w temacie Uwagi i pytania do moderatorów II. Nikt z moderatorów nie siedzi na forum przez cały czas, a i nawet jeśli siedzimy, to nie oznacza, że akurat przeglądamy tematy z działów, którymi się opiekujemy. Zgłaszanie uwag do moderatorów w innych tematach niż wyznaczonym nie jest mile widziane.

- Jeśli ktoś was denerwuje, to albo nie odpisujcie w ogóle, albo zróbcie głęboki wdech i dopiero wtedy piszcie. Naprawdę nie warto zaogniać sytuacji.

Tym razem nikogo nie ukażę za żadną z powyższych rzeczy, poza jednym osobnikiem, który przegiął, ale następnym razem mogę być mniej miły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...